אודיה בר-לב אלוטף פתח תקווה

הכר את העובד: אלוטף פתח תקווה – אודיה בר-לב – גננת (וידאו)

באחד ממוסדות הלימוד המיוחדים ביותר בעיר, לומדים ילדים בני שנה וחצי עד ארבע, המוגדרים על הרצף האוטיסטי. מעון "אלוטף" פתח תקווה, של עמותת אלו"ט, מספק לילדים הקטנים כלים ראשוניים להתמודד עם האבחנה שלהם באטויזם. מי שדואג שזה יקרה, הוא הצוות הטיפולי החינוכי במקום, שעושה עבודת קודש. ביקרנו במקום והכרנו את אודיה.

בר-לב בת ה-24 מגבעת שמואל, התחילה באלו"ט כבת שירות לאומי לפני שש שנים. כשסייימה את השירות הלאומי, המשיכה באלו״ט כסייעת והשנה התחילה לעבוד בתור גננת באלוטף פתח-תקווה, שנמצא בשכונת כפר גנים ברחוב זליג בס 10. "אלוטף" הוא למעשה מרכז להתערבות טיפולית מוקדמת לילדים, ברצף האוטיזם של הגיל הרך, שעובד במודל התערבות מוקדמת ואינטנסיבית לילדים, ומושתת על עקרונות טיפוליים מוכחים במחקר.

הכירו את אודיה בר-לב (מתוך טיקטוק פתח תקווה NEWS)

@ptnews.tiktok

הכר את העובד: אודיה בר-לב, בת 24 מגבעת שמואל, היא גננת באלוטף פתח תקווה. בסרטון היא מספרת על עבודתה ועל מקום עבודתה @אלו"ט @עיריית פתח תקווה #אוטיסטים #אלו"ט #פתחתקווה

♬ סאונד מקורי - פתח תקווה NEWS

בר-לב לומדת תואר שני בפסיכולוגיה מחקרית, זאת לאחר שסיימה לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה ומדעי המוח. "יש פה 45 אנשי צוות על 21 ילדים, אבל תמיד צריכים עוד עובדים", היא מספרת בביקור שלנו במקום. "התפקיד שלי כולל שלושה מעגלים: הילדים, ההורים והצוות. אני בתקשורת יומיומית מול ההורים ועוברת בין חדרי הטיפול של הילדים ונותנת הדרכות לצוות באופן שוטף".

איזה סיפוק את מקבלת מהעבודה?

"סיפוק אדיר. נוצרים פה קשרים מדהימים בין אנשי הצוות לילדים. העבודה מאוד מספקת, בעיקר כשרואים התקדמות לאורך השנה. יש הרבה סיפורים כאלה. למשל, לאחרונה עבדתי עם ילד ילד שהיה לו קצת קשה ליצור קשרים. סביב יום ההולדת שלו עשינו הרבה הכנות, כשאני הייתי בתפקיד האמא. נוצר בינינו קשר מיוחד ועמוק והצלחתי להתקדם משמעותית בתחום התקשורת והתחום החברתי".

עוד ב-בשיתוף-עם

דרושים מתנדבים נוספים לאירוע הוקרה לחיילי שריון בפארק אפק ביום שישי

מחרתיים (5.7), בין 10:00 ל-14:00, צפוי להתקיים עוד אירוע למען החיילים, שמקריבים את נפשם במלחמת "חרבות ברזל". לאירוע צפויים להגיע מאות אנשים, חיילים מחטיבה 9232 ומשפחותיהם והמארגנים מחפשים כמה שיותר ידיים עוזרות להפעלת האירוע, שיכלול: דוכני יצירה, קעקועים ואיפור, משחקים, מופע וכמובן – "על האש" וכיבוד מכל טוב. נותני החסות: ארומה פתח תקווה, ZER4U, בסט רנט ויסמינה מגשי פירוט.

המשך קריאה »
מטרו פארק פתח תקווה - נכס משכרי להשכרה מכירה

נכס מסחרי ענק מוצע להשכרה/מכירה במטרו פארק 456 פתח תקווה. מי יכנס אליו?

המתחם העסקי החדש של העיר כולל בתוכו, חוץ מ-40 אלף מ"ר של שטחי המשרדים, גם כ-4000 מ"ר של שטחי מסחר, חלקם אטרקטיביים מאוד, כמו זה שנמצא בחזית הפרויקט, על רח' משה דיין הסואן. מדובר על שטח שגודלו הכולל הוא כ-600 מ"ר והוא מוצע להשכרה, או מכירה, כיחידה אחת או שתיים. השטח יכול להתאים, בין היתר, למסעדה, בית קפה, סוכנות רכב או חנות.

המשך קריאה »
עתיד ביטוח משה שימשי תומר קיויתי

צפו: סוכנות הביטוח עתיד בטוח עברה למשרדים החדשים בב.ס.ר סיטי פתח תקווה (וידאו)

החברה ציינה אתמול עם סוכניה , עובדיה ונצגי חברות הביטוח ובתי השקעות את חג הפסח בהרמת כוסית במשרדי החברה המעוצבים בבניין C קומה 6 במתחם, לאחר שעברו אליהם מרחוב הסיבים. בחברה, שמ-2013 הולכת וגדלה, מחפשים תמיד סוכנים טאלנטים מהעיר ומחוצה לה, שרוצים לצמוח תחת חברת ביטוח מצליחה. תומר קיויתי, בעלים ומנכ"ל: "אנחנו שמחים על המעבר למשרדים החדשים. השקענו כאן המון

המשך קריאה »
זויה צ'רקסקי, “Let My People Go”, שנות האלפיים, אוסף לוין

עופר לוין: " לזויה צ'רקסקי ביטוי אמנותי מיוחד המתכתב עם המציאות הישראלית"

האמנית זויה צ'רקסקי עלתה לאחרונה לכותרות בעקבות תערוכה חדשה שלה במוזיאון היהודי בניו-יורק בשם "7 באוקטובר, 2023". בתערוכה מוצגות 12 עבודות המהוות ביטויים עזים למעשי הזוועה שבוצעו בידי חמאס. עבור חובבי האמנות בישראל שהתוודעו בעבר ליצירותיה של צ'רקסקי, עבודותיה הנוכחיות הן המשך ישיר לתהליך ארוך שנים של עיסוק ביקורתי בסוגיות רגישות במציאות הישראלית והיהודית.

המשך קריאה »