עוד תאונת אופנוע בפתח תקווה: רוכב פצוע אנוש בתאונה ברח' זרובבל

זה כבר הופך למכה עירונית, אחרי שרק ביום שישי התבשרנו על מותו של רוכב אופנוע באם המושבות החדשה, הפעם נותר רק להתפלל לשלומו של רוכב אחר, שנפגע בתאונה במזרח העיר. דוברות איחוד הצלה של מחוז מרכז מסרה כי בהתנגשות בין אופנועו של הרוכב בן ה-30 למכונית, הוא נפצע אנושות ולאחר פעולת החייאה שבוצעו בו, הוא פונה בסכנת חיים לבית החולים בילינסון.

היום בצהריים דווח על תאונת דרכים קשה בצומת העמוסה של המחברת את רחוב זרובבל במזרח העיר לכביש 471. התאונה התרחשה בין רכב פרטי לרוכב אופנוע, שליח, שנפצע באורח אנוש. לירן כהן ואלחנן ויצטום, חובשי איחוד הצלה מסרו: "הענקנו לו סיוע ראשוני בזירת התאונה תוך ביצוע פעולות החייאה. לאחר מכן הוא פונה לבית החולים בלינסון במצב אנוש".

הפראמדיק דור צברי, והחובשים צביקה שלזינגר וישראל קדוש, שגם הם הגיעו לזירת התאונה, סיפרו: " מצאנו את רוכב האופנוע שרוע על הכביש כשהוא סובל מחבלה רב מערכתית וללא דופק ונשימה. ביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות והוא פונה לבית החולים בילינסון.

התאונה ברח' זרובבל. צילום: איחוד הצלה פתח תקווה
התאונה ברח' זרובבל. צילום: איחוד הצלה פתח תקווה

עוד ב-רכב ותחבורה

כביש 471 ו-444 פתח תקווה

מחלצים פקק לפתח תקווה? נתיבי ישראל תתחיל בקרוב עבודות בכבישי 444 ו-471

לפי הדיווח, החברה הוציאה צו לתחילת העבודות, שצפויות להתבצע בקרוב בצומת נחשונים-מגדל אפק, שמדי בוקר חולפים בו אלפי מכוניות, כשרבות מהן שייכות לפתח תקוואים, או לכאלה שעובדים בעיר. לפי התכנון, יתווספו שני נתיבים נוספים על כביש 444 וכביש נתיב האצה בכביש 471. תושבי העיר, שעובדים בראש העין מתזמנים לפעמים שעה בעומס, במה שאמורה להיות נסיעה של כמה דקות. האם זה ישתנה?

המשך קריאה »
חניון ציבורי רחוב השחם פתח תקווה

בשורה לעובדים ולמבלים: עיריית פתח תקווה מכפילה את החניון הציבורי בשחם. העבודות החלו

אחד ממקומות החנייה הכי עמוסים בעיר, בדרך להתרחב בצורה משמעותית, במרכז העסקים והבילויים של רח' שחם. מתחם הכורכר, שאלפי מכוניות חונות בו מדי יום, יוסיף לשטחו מאות חניות נוספות, במטרה להקל על הצפיפות במקום שבכל יום רגיל משעה 9:00, כבר מפוצץ במכוניות של העובדים במשרדים. גם בלילות ובערבים, במיוחד של סופ"ש קשה למצוא מקום פנוי. העירייה: "פועלים לתת מענה חניה חינמי לתושבים".

המשך קריאה »
מכוניות חשמליות בפתח תקווה

עיר מחשמלת: יותר מ-13,000 מכוניות חשמליות נמכרו לפתח תקוואים מתחילת השנה

אם גם אתם שמתם לב לכמות הבלתי נגמרת של GEELY, ORA, TESLA, BYD, MG ועוד חשמליות על הכבישים שלנו – יש לזה גם אסמכתא. לפי נתוני משרד התחבורה, פתח תקווה נמצאת במקום השני אחרי תל אביב בכמות כלי הרכב החשמליים, שנקנו על ידי תושבי העיר – החל מינואר 2024. המיתון, המלחמה ומצב הרוח הלאומי – מסתבר שלא משפיעים על מי שרואה חשמלית על כבישי פתח תקווה – ורוצה גם אחת משלו.  

המשך קריאה »
אוטובוסים בפתח תקווה

עיריית פתח תקווה: תגברנו את התחבורה הציבורית בעיר ב-10 קווי אוטובוסים

משרד התחבורה והרשות הארצית לתחבורה ציבורית בשיתוף העירייה, מודיעים היום על תגבור קווים בסך של כ-200 נסיעות ביום. הקוים שיתוגברו: קוי האוטובוס 76, 77, 78 של חברת מטרופולין, קו 20, 22, 44, 64, 99 של אפיקים אלקטרה וקוים 51 ו-38 של חברת דן. גרינברג: "נפחית שימוש ברכב פרטי, נקל על העומסים בכבישים, נצמצם פגיעה באיכות הסביבה ובחיי אדם".

המשך קריאה »