אגם בוחבוט ששון שאולוב ואבי אבורומי בהופעה בפארק הגדול פתח תקווה

צפו: כ-7500 הגיעו לפארק הגדול לצפות באגם בוחבוט, ששון שאולוב ואבי אבורומי (וידאו)

פסטיבל הנוער 2024, הבטיח וגם קיים: כ-13,000 צופים הגיעו לחגיגת המוסיקה של פתח תקווה, שהתחילה אתמול עם הופעה של איתי לוי, אליה הגיעו כ-5500. מאות רבות של מעריצים פתח תקוואים הקדימו להגיע לפארק שעה ארוכה לפני שהמופע החל. תחילה עלתה בוחבוט לבמה, כשאחריה עלה שאולוב. אבורומי קינח בסוף, באירוע שנמשך כשלוש שעות.

בוחבוט הגיעה גם היא כשעה לפני הופעתה והתכוננה בואן המרצדס שחיכה לה. "יש לי רגש מיוחד לפתח תקווה, במיוחד כי הבן זוג שלי הוא מפה. תמיד אוהבת להופיע פה". שאולוב הגיע לואן מיד אחרי שבוחבוט עלתה לבמה וסיפר שכבר הופיע בפתח תקווה בתיאטרון גולדה, "אבל עכשיו פה בפארק זה משהו יותר גדול ואחר", אמר. אבורומי, שעלה אחרון, הודה למארגני האירוע: "זה כבוד גדול בשבילי להופיע יחד עם אגם וששון", אמר.

צפו בכתבת הוידאו על האירוע (מתוך פתח תקווה NEWS טיקטוק)

העירייה סבסדה כרטיס כניסה לכל אחד מערבי ההופעות במחיר של 40 ש"ח בלבד – הרבה יותר ממה שהייתה עולה הופעה ללא סבסוד, עבור זמרים שמתמחרים כרטיס להופעה ב-100 ש"ח וצפונה. רועי פן, חבר המועצה וראש אגף חברה, נוער וצעירים, מבטיח שהעירייה תמשיך לסבסד הופעות מהסוג הזה. "זה עוד דרך שלנו להחזיר לתושבים שמשלמים ארנונה", אמר לנו הערב. 

למרות הביקוש הרב לכרטיסים וההיענות הגדולה של הקהל להגיע, שני ימי ההופעות התנהלו בצורה בטוחה וללא תקלות מיוחדות. לאור המציאות הביטחונית המתוחה, המשטרה וכוחות האבטחה לא לקחו סיכונים ובדקו טוב-טוב את מי שנכנס, מה שיצר מעט לחץ בכניסות, אבל לבסוף, כולם נכנסו עוד לפני שההופעה של בוחבוט התחילה. ההופעה הבאה, שצפויה העירייה לארגן, תהיה בסוף הקיץ – של הזמר אביב גפן.

כ-7500 הגיעו לערב השני של פסטיבל הצעירים 2024 פתח תקווה
כ-7500 הגיעו לערב השני של פסטיבל הצעירים 2024 פתח תקווה
אגם בוחבוט משמאל ואבורומי מימין - לפני ההופעה
אגם בוחבוט משמאל ואבורומי מימין - לפני ההופעה
שאולוב עם מעריצה לפני ההופעה

עוד ב-חדשות נוספות בפתח תקווה

בזל פארק פתח תקווה

בזל פארק פ"ת: הסתיימה בניית כל 27 הקומות. ROOMS צפויים לפתוח שם מתחם נוסף

פרויקט הענק של קבוצת סופרין וקבוצת וייס, עולה שלב נוסף וכבר נוגע בשמיים עם עוד מגדל משרדים משמעותי שימלא את הסקיי-ליין של פתח תקווה. השאיפה היא לסיים את העבודות במרץ 2025 ולאחר מספר חודשים לקבל טופס 4, שיאפשר לאכלס את הבניין החולש על כמעט 40 אלף מ"ר משרדים שבבנייתו הושקעו כ-350 מיליון ש"ח. מותג המתחמים השיתופיים של פתאל, צפוי לשכור או לרכוש שם קומות.

המשך קריאה »
חיבוק אחרון - תערוכת צילומים בעמי ב.ס.ר סיטי

"חיבוק אחרון" – תערוכת צילומים חדשה של אימהות שכולות מוצגת בעמי ב.ס.ר סיטי

אלפי העוברים והשבים במתחם המסחרי ומרכז העסקים הכי פתוח בפתח תקווה, כבר הבחינו במיצג התערוכה שהוצב לפני כשבוע בין בניין ב.ס.ר Y ל-ב.ס.ר T, סמוך לסניף מקדונלד'ס. התערוכה מציגה צילומים של הצלמת יפעת פאר, יחד עם סיפוריהם של האמהות, שאיבדו את ילדיהן במתקפת הטרור של ה-7 באוקטובר. מחר, צפוי להתקיים טקס במקום, בנוכחות ראש העיר רמי גרינברג.

המשך קריאה »
גלובל גולד וגלובל טאוורס B פתח תקווה - מתחילים להיבנות

עובדים מסביב לשאון: גלובל טאוורס B וגלובל גולד החלו להיבנות מעל הקרקע

שני מגדלי המשרדים הענקיים של "מגדלי ישראל" בצומת רבין-ז'בוטינסקי, נמצאים בעיצומה של בנייה נמרצת, שנצפית על ידי עשרות אלפים עוברים ושבים מדי יום. בגלובל טאוורס B כבר נבנו כשבע קומות מתוך 39 ואילו בגלובל גולד אפשר לראות כבר שתי קומות מעל הקרקע. סה"כ שני המגדלים צפויים לכלול בתוכם שטח עצום של 120,000 מ"ר משרדים והם יצטרפו לגלובל טאוורס A במשולש המגדלים הדרום-מזרחי של הצומת.

המשך קריאה »
מירי מסיקה משטרת פתח תקווה ממ"ד שלום פתח תקווה

צפו: משטרת פתח תקווה בית חינוך ממ"ד שלום שרים לזכר דור מנגדי ז"ל (וידאו)

היום יצא לאור קליפ מרגש של "שיר תקווה" אותו שר אנשי המשטרה בעיר ותלמידי החינוך המיוחד משערייה, בליווי הזמרת מירי מסיקה. הביצוע הוקדש לרב סמל דור מנגדי ז"ל, לוחם במשטרת ישראל, שנפל בקרב בקיבוץ בארי ב-7.10, ולכל הגיבורים שנפלו בהגנה על המולדת. הקליפ צולם על רחבת תחנת המשטרה ברח' שטמפפר. מיכאל וקנין כתב את המילים ושמעון בוסקילה את הלחן.

המשך קריאה »