היגור וידאל עוזב את הפועל פתח תקווה בעקבות נפילת טיל על ביתו

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

השחקן הברזילאי היגור וידאל עוזב את הפועל פתח תקווה לאחר שביום שלישי שעבר אחת הרקטות שנורו למרכז פגעה פגיעה ישירה בביתו שבפתח תקווה.  בעקבות החלטה משותפת שלו ושל אשתו, המשפחה החליטה לעזוב את ישראל ולחזור לברזיל.

ע"פ דיווח של Microsoft News, השחקן ירד למקלט ברגע שהחלו האזעקות. בזמן ששהה במקלט הוא שמע פיצוץ גדול והחל לשלוח הודעות רבות לשחקני הפועל פתח תקווה. כשחזר לדירה וראה את ההריסות, הבין שנפלה שם רקטה. 

וידאל סיפר לאתר "ONE": אני בסדר עכשיו, למזלי. כל האמוציות ירדו, אני מוקף בחברים שלי מהקבוצה ונמצא עם אשתי. לשמחתי, השחקנים נחלצו לעזרתי באמצע הלילה והקפטן שלנו עזר לי עם הכל. הקבוצה הזו היא כמו המשפחה שלי כאן וברור לי שהיה לנו מזל גדול בלילה הזה".

ולמרות החוויה הקשה, וידאל מוקיר תודה לחבריו מהפועל פתח תקווה על התמיכה והעזרה, ומביע עצבות על עזיבתו. באינסטגרם הפרטי שלו הוא פרסם סרטון של הדירה ההרוסה לאחר נפילת הטיל וכתב:  "המחבלים תוקפים אנשים חפים מפשע בישראל…. ישראל מגנה על עצמה, תוקפת טרוריסטים ומרתיעה את האזרחים בעזה לפני היירוט. לאף אחד זה לא מגיע להיות בסיטואציה כזו. הגעתי לכאן לעשות את העבודה שלי- לשחק כדורגל.  אני באמת מודה לאלוהי ישראל שהגן עלי ועל משפחתי היום. זה נס שאני ומשפחתי בחיים. תודה על כל ההודעות של כולכם". 

בתמונה שהעלה לאינסטגרם כמה ימים לאחר מכן, וידאל מספר הגיע בבטחה לברזיל, ושהוא מתפלל לשלום ובטחון לתושבי ארץ ישראל והרשות הפלסטינית.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Higor Vidal 🇧🇷 (@higor_vidal)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד בפתח תקווה

הצפות בשכונת עמישב פתח תקווה - ינואר 22

פתח תקווה מזרח סטייל ונציה. "לא ראינו כאלה הצפות מ-2014"

העתיד הורוד שתביא איתה ההתחדשות העירונית, לה מצפים תושבי השכונות המזרחיות של העיר, נראה כרגע כמו המרחק בינינו לאיטליה. הקיאק המאולתר, ששחה על רחוב עזרא ונחמיה, אולי העלה חיוך בקרב גולשי האינטרנט הרבים שצפו בו, אך זה לא מצחיק את אלה שמתגוררים במקום. קדושים: "הבניה החדשה מונעת אגני היקוות טבעיים של מים וכך אין להם לאן לפרוץ".

המשך קריאה »
תגובות זועמות של תושבי פתח תקווה כלפי השכר לזמר עומר אדם ביום העצמאות

6666 ש"ח לדקת הופעה – תגובות הרשת לשכר שעומר אדם יקבל מפתח תקווה ביום העצמאות

רק שלשום דיווחנו על הפער בין תחושת העושר שיש בפתח תקווה לבין מציאות העוני בשטח. הפער הזה לפעמים גורם לתופעת הנתק, שקיבלה היום ביטוי נוסף עם פרסום הידיעה בדבר 300 אלף השקלים, שעיריית פתח תקווה מתכוונת לשלם לזמר עומר אדם, להופעתו בערב יום העצמאות, שאמור להתקיים בעוד 4 חודשים.

המשך קריאה »
הסופרמרקט החינמי בפתח תקווה

העוני בפתח תקווה: מה שרואים משם לא רואים מכאן – ביקור בסופרמרקט החינמי

רק לפני מספר שבועות התבשרנו על כך שמדד העוני בפתח תקווה ירד בשנים האחרונות. זה נתון שנותן הרגשה טובה, אבל כשיורדים לשטח, העוני הקיים בעיר מקבל את הפנים האמיתיות שלו. לצד מגדלי ב.ס.ר פתח תקווה, ספינת הדגל של ההתפתחות העסקית בעיר, שוכן הסופרמרקט החינמי, שמייצג בדיוק את ההפך. התמונות שהבאנו משם מספרות סיפור אחר של העיר המתפתחת.

המשך קריאה »
תור ארוך לבדיקות קורונה בפתח תקווה

תסכול התורים עשה את שלו: העירייה תרחיב את שירותי הבדיקות והחיסונים לקורונה בפתח תקווה

שלשום דיווחנו לכם על מה שרבים מתושבי העיר חשו על בשרם (ועל זמנם) – תורים אינסופיים למתחמי הבדיקות והחיסונים בפתח תקווה. היום התבשרנו כי יוקמו 2 עמדות בדיקות PCR נוספות. בשניידר הודיעו כי יפתחו מתחם חיסונים לבני 5-11. גרינברג: "נעשה כל מה שניתן על מנת לפתוח עוד מתחמים".

המשך קריאה »
נגישות