היגור וידאל עוזב את הפועל פתח תקווה בעקבות נפילת טיל על ביתו

השחקן הברזילאי היגור וידאל עוזב את הפועל פתח תקווה לאחר שביום שלישי שעבר אחת הרקטות שנורו למרכז פגעה פגיעה ישירה בביתו שבפתח תקווה.  בעקבות החלטה משותפת שלו ושל אשתו, המשפחה החליטה לעזוב את ישראל ולחזור לברזיל.

ע"פ דיווח של Microsoft News, השחקן ירד למקלט ברגע שהחלו האזעקות. בזמן ששהה במקלט הוא שמע פיצוץ גדול והחל לשלוח הודעות רבות לשחקני הפועל פתח תקווה. כשחזר לדירה וראה את ההריסות, הבין שנפלה שם רקטה. 

וידאל סיפר לאתר "ONE": אני בסדר עכשיו, למזלי. כל האמוציות ירדו, אני מוקף בחברים שלי מהקבוצה ונמצא עם אשתי. לשמחתי, השחקנים נחלצו לעזרתי באמצע הלילה והקפטן שלנו עזר לי עם הכל. הקבוצה הזו היא כמו המשפחה שלי כאן וברור לי שהיה לנו מזל גדול בלילה הזה".

ולמרות החוויה הקשה, וידאל מוקיר תודה לחבריו מהפועל פתח תקווה על התמיכה והעזרה, ומביע עצבות על עזיבתו. באינסטגרם הפרטי שלו הוא פרסם סרטון של הדירה ההרוסה לאחר נפילת הטיל וכתב:  "המחבלים תוקפים אנשים חפים מפשע בישראל…. ישראל מגנה על עצמה, תוקפת טרוריסטים ומרתיעה את האזרחים בעזה לפני היירוט. לאף אחד זה לא מגיע להיות בסיטואציה כזו. הגעתי לכאן לעשות את העבודה שלי- לשחק כדורגל.  אני באמת מודה לאלוהי ישראל שהגן עלי ועל משפחתי היום. זה נס שאני ומשפחתי בחיים. תודה על כל ההודעות של כולכם". 

בתמונה שהעלה לאינסטגרם כמה ימים לאחר מכן, וידאל מספר הגיע בבטחה לברזיל, ושהוא מתפלל לשלום ובטחון לתושבי ארץ ישראל והרשות הפלסטינית.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Higor Vidal 🇧🇷 (@higor_vidal)

עוד ב-מהנעשה בעיר

צדוק בן משה חוגג 60 עם משפחתו

כ-100 מוזמנים הגיעו לקאסה 61 פ"ת לחגוג 60 לסגן ראש העיר צדוק בן משה (וידאו)

אחד מהתושבים הצבעוניים והמוכרים ביותר בעיר, חגג הערב שישה עשורים במסיבת הפתעה, שארגנו לו חבריו התושבים יפית חיים לוי, מטי חי ושרון אלדד. למרות ההכנות הרבות שנדרשו לאירוע המושקע, בן משה נראה די מופתע בכניסה לאולם, אבל לא לקח לו יותר מכמה שניות להבין מה קורה – ומיד היא זרם עם החגיגה. מי שלא הגיע, היה ראש העיר רמי גרינברג, ששהה מחוץ לעיר ושלח את ברכתו.

המשך קריאה »
רמי גרינברג ואביב כוכבי מרכז מורשת צה"ל פתח תקווה

אביב כוכבי ורמי גרינברג הניחו אבן פינה למיזם מערכות ישראל בפתח תקווה ליד הפארק הגדול

הרמטכ"ל לשעבר וראש העיר השתתפו בטקס שהתקיים ביום שישי האחרון ברח' בזל, היכן שנמצאת כיום חניית הכורכר, שזה המקום בו צפוי לקום מוזיאון/מרכז לימוד למורשת הצה"לית. בטקס החגיגי גם השתתפו יו"ר ארגון יד לבנים אלי בן שם, סמנכ"ל וראש אגף משפחות הנצחה ומורשת, אריה מועלם, משפחות שכולות ואורחים רבים. במוזיאון צפויים להיות סימולטרים מתקדמים, שידמו ישיבה במטוס קרב.

המשך קריאה »
אגמון פתח תקווה

עיריית פתח תקווה: פועלים לקידום אגמון טבעי בסמוך לבריכת החורף

עוד שלב בהתפתחות פארק הירקון פתח תקווה יוצא לדרך, לאחר שהעירייה דיווחה אתמול כי היא עובדת על תכנון להרחבת בריכת החורף בצפון העיר, כחלק מפיתוח הפארק המטרופוליני בירקון שעתיד להתפרס על פני 10,000 דונם. בשנים האחרונות העירייה הקימה את מבואות הכניסה לאזור הפארק, לצד הקמת יער השירים ובריכת החורף, אשר הכניסה אליהם מרחוב בן חור באם המושבות.

המשך קריאה »
לג בעומר פתח תקווה

מריחים כבר את העשן? אלו המקומות שמותר בהם לעשות מדורות בל"ג בעומר בפ"ת

עיריית פתח תקווה פרסמה את רשימת על המקומות בהם מותר לקיים את המדורות לציון החג. כמדי שנה, עשרות אלפי תושבים, ילדים ומבוגרים, יחגגו את ל"ג בעומר בשכונות ברחבי פתח תקווה. בעירייה מציינים שיש לשמור על כללי הבטיחות ולהדליק את המדורות אך ורק במקומות שהוקצו לכך ומופיעים ברשימה. בעירייה מבקשים כי מדליקי המדורות יקפידו לכבותם לפני פיזור. להלן המקומות

המשך קריאה »