מבט על פרויקט דן טאון היום

"עמי בוטיק" רכשה את "דן טאון" ביותר מחצי מיליארד שקל

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

שם מפתיע מאוד נכנס לאחד מהפרויקטים המסחריים המדוברים ביותר בפתח תקווה ובישראל בכלל. רשת קניוני הבוטיק רכשה מ"הכיכר הלבנה", שהחזיקה בזכויות הפרויקט, את המתחם בהשקעה של 580 מיליון ש"ח. האם ההשקעה תצדיק את עצמה? 

המתחם שוכן בציר ז'בוטינסקי/השח"ם/יצחק רבין בתוך מגדלי ב.ס.ר. סיטי, מתוך רצון, לשרת את העובדים במגדלים ובסביבה ואת המבקרים הרבים הצפויים להגיע למקום. עם השקת הרכבת הקלה, הצפי מדבר על יותר מ-100 אלף אנשים, שיפקדו את האיזור במהלך כל יום!

עמי בוטיק קניונים - קניון רפאל איתן
עמי בוטיק קניונים - קניון רפאל איתן

בניגוד לפרסומים, המתחם לא צפוי לשנות את שמו

לפי פרסום בדה מרקר, המתחם צפוי להיקרא "עמי דן טאון" במקום "דן טאון", אלה שגורמים המעורבים בפרויקט ציינו כי השם לא אמור להשתנות והמותג המדובר צפוי להישאר תחת "דן טאון". 

המתחם משתרע על 27 אלף מ"ר בשלושה מפלסים וצפוי לכלול 700 מקומות חניה (לא ידוע אם בתשלום). בין הרשתות שיפעילו חנויות במרכז: דקטלון, דרים ספורט, קסטרו, אורבניקה, הסטוק, חדר כושר מרשת 'פרופיט' ועוד. 

כפי שכבר דיווחנו, מהעבר השני של כביש ז'בוטינסקי צפוי להיפתח מתחם "ביג", על שטח של מפעל קניאל הישן. גם הוא צפוי להכיל שטח עצום של משרדים וחנויות מסחר. 

יחד עם המתחמים שכבר קיימים, כמו זה של המסחרי של יכין והבילויים של רח' השחם (שעוד צפוי להתפתח), נשאלת השאלה האם ההשקעה תצדיק את עצמה באופן בו גם השוכרים מ"עמי בוטיק" את האיזורים במתחם – יזכו לשגשוג ופריחה.

צומת ב.ס.ר סיטי
צומת ב.ס.ר סיטי

העסקה הגדולה של הרשת

העסקה הזאת מפתיעה, נוכח ההיקף הכספי שלה והעובדה שעמי בוטיק היא חברה פרטית ודי צנועה, המחזיקה בסך הכל במספר מרכזים מסחריים שכונתיים בישראל, ביניהם מרכז מסחרי בפתח תקווה (אם המושבות, רח' רפאל איתן). זאת כמובן העסקה הגדולה ביותר של הרשת.

המסחר ב"דן טאון" צפוי להיפתח באופן מלא בעוד כשנה, אז גם אמורה להיות מושקת הרכבת הקלה (באיזור נובמבר 2022) – שתחנה שלה תיבנה סמוך למקום. 

גורמים המעורבים בפרויקט "דן טאון" אישרו לפתח תקווה NEWS את פרטי העסקה.

עוד בפתח תקווה

פרויקט פארק המוזיאונים של חברת שפיר

העירייה אישרה: פרויקט "פארק המוזיאונים" ברמת ורבר יוקם על ידי חברת שפיר מגורים

לפי הדיווח, חברת הבנייה הותיקה, תשקיע במתחם החדש כמיליארד שקלים, שיכלול שטח עילי של כ-100 אלף מ"ר, תשעה בנייני מגורים גדולים (מ-11 עד 30 קומות), שיאכלסו כ-2000 דיירים בכ-850 יחידות דיור. ביקור בשטח הישן והמוזנח סביב מתחם התרבות של פתח תקווה, רק הדגיש עד כמה המקום זקוק להתחדשות עירונית. גד גרשון: "דיירי הפרויקט שותפים לדרך".

המשך קריאה »
בוני התיכון בפתח תקווה

"בוני התיכון" הולכת חזק על התחדשות עירונית בפתח תקווה ולא רק בשלטי החוצות

חברת הנדל"ן הציבורית, הנסחרת כיום בשווי שוק של יותר מחצי מילארד ש"ח, פתחה בשבוע שעבר בקמפיין שלטי חוצות אגרסיבי, במטרה לעורר מודעות בקרב תושבי העיר על השליטה בפרויקטים פינוי-בינוי בפתח תקווה. השליטה ניכרת גם במעשים עם פרויקטים שיצאו לדרך ברחובות בלפור, ברנדה, שאול המלך, וייסבורג מסריק ושפרינצק. רן מלאך: "עובדים במקביל על פרויקטים נוספים".

המשך קריאה »
ארט פארק ART PARK פתח תקווה

ב-ART PARK ("ארט פארק") של קבוצת גבאי ברח' ארלוזורוב נשארו למכירה רק פנטהאוזים

פרויקט התחדשות עירונית נוסף בפתח תקווה בשלבים מתקדמים לפני אכלוס. 9 הקומות ב-2 המבנים, שאמורים להכיל 63 דירות סך הכל, כבר נבנו וכרגע העבודות בעיקר מתמקדות בגימורים פנים וחוץ. מחירי הפנטהאוזים שנותרו למכירה: 4.2 מיליון ש"ח והיזמים בונים על כך שהמחיר אטרקטיבי ביחס לפרויקטים דומים בתל אביב ורמת גן.

המשך קריאה »
פרויקט UPSIDE אפסייד פתח תקווה צה"ל 70-76

פרויקט UPSIDE (אפסייד) של עזרא חקשורי בצה"ל 70-76 יצא לדרך. 15 דירות כבר נמכרו

אחד מפרויקטי התמ"א 38 המשמעותיים בפתח תקווה, קיבל לאחרונה היתר בנייה והעבודות בו החלו. מדובר בפרויקט הכולל 4 מבנים בני שיקבלו שדרוג חזותי, חיזוק ותוספת בו יאוכלסו 40 דירות בנות 3 ו-4 חדרים וכן דירות גן ופנטהאוזים. המחירים אטרקטיביים, בטח ביחס להשתוללות השוק: דירת גן של 3 חדרים אפשר יהיה למצוא ב-1.9 מיליון ש"ח. ניר פרץ, מנכ"ל החברה: "רואים בפתח תקווה חלק ממטרופולין תל אביב".

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading