מתחם העסקים - Giss-in

מתעכבת הפתיחה של מתחם GISS-IN באם המושבות

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

המתחם משתרע על כ-5,000 מ"ר שטחי מסחר וכ-100 מקומות חנייה. הוא אמור לאגד תמהיל עסקים של חדר כושר ענק, מסעדות, רשתות מובילות בתחום המזון המהיר כגון: "עד העצם", "קרייזי מיט" ו"בית הפנקייק", בר שכונתי, קצבייה, מעדנייה, מספרה, מכון יופי ועוד. 

בעבר הקרקע הייתה שייכת ל"בוסתן" – אגודה שיתופית ששימשה בעבר כבית אריזה של הפרדסים במושבה, על ציר התנועה אבשלום גיסין פינת רחוב פינסקר בשכונת אם המושבות ובציר המחבר בין א.ת. סגולה וקריית אריה.

הקרקע עצמה נרכשה בשנת 2018 בעלות של 60 מיליון שקלים, על ידי חברת "גיסין סנטר" בה שותפים: חברת עומר הנדסה, חברת "רושו הנדסה ויזמות" בבעלות צביקה ועינת רושו העוסקת בתיאום התכנון, ליווי הביצוע, השיווק והאכלוס הפרויקט. מחירי השכירות מעורכים בממוצע על כ-200 שקלים למ"ר לא כולל דמי ניהול.

צפי לסיום עבודות ופתיחת המרכז בהתחלה היו ספטמבר 2020 אך יותר משנה ונראה שהבנייה בהקפאה. תהיתי למה זה מתעכב? "עד שאין טופס 4 אנחנו לא יכולים לפרט מעבר" טוענת ענת רושו. "אנחנו בתהליכים מול העירייה. הפרויקט הזה בשלבי בינוי אחרונים והוא אמור להימסר לשוכרים ולעבור אישורי תמ"ת באוקטובר". היא סירבה להרחיב מעבר בנושא. "יש בירוקרטיה ואני מעדיפה לא להיכנס לזה".

פניתי לדוברות העירייה להבין את הצד שלהם וגם שם לא התקבלו תשובות מפורטות. "טופס 4 זה הליך סטנדרטי. כל מבנה חייב לקבל טופס כזה כדי להתגורר או לעשות בו מסחר. הוא כולל הרבה דברים: היתר כיבוי אש, אישור ביטחון ואישורי עירייה. יש בו הרבה פרמטרים. צריך להשלים לא מעט פרוצדורות אבל בסופו של דבר זה נועד להבטיח את הבטיחות של המבנה". 

עם זאת, מהשיחות עולה כי יש רצון שדברים ינועו קדימה. יכול להיות שכבר אחרי החגים. הבעיה היא לא משהו בלתי פתיר והמקום כבר בנוי ומחכה לתפעול. 

עוד בפתח תקווה

חזית פרויקט 456 סנטר פתח תקווה עם תחילת חיפויי הקירות

יזמי פרויקט "456 סנטר" ברח' שמשון-משה דיין בונים על עוד 5 קומות מאושרות לכל בניין

היקפו המקורי של הפרויקט הוא כ-40 אלף מ"ר, הכוללים 3 מבנים בני 5 קומות כל אחד + קומת מסחר + 3 קומות חניה תת קרקעיות. בימים הקרובים מצפים היזמים, "MSN ייזום ושיווק נדל"ן" לאישור העירייה עבור עוד לא פחות מ-5 קומות נוספות לכל בניין, בשטח כולל של יותר מ-8,500 מ"ר, שאם נחלק את זה לממוצע של 10 מ"ר לעובד, מדובר בעוד כ-850 עובדים, שאמורים לאכלס את הבניינים. 

המשך קריאה »
הדמיה של פרויקט מרכז עזריאלי פתח תקווה - על רקע השטח היום

"מרכז עזריאלי" מתקדם בפתח תקווה: אושרה התכנית להקמת 3 בניינים של 40 קומות כ"א

תנופת הנדל"ן המסחרי בפתח תקווה קיבלה השבוע חיזוק משמעותי לאחר שהוועדה המקומית לתכנון ובניה בעיר אישרה אתמול (29.4) פרויקט הכולל שטח של 32 אלף מ"ר, הממוקם בין פארק גיסין לבזל פארק – שני פרויקטים ענקיים נוספים הנמצאים במרחק רדיוס יריקה. לפי התכנית שפרסמה העירייה, שם היזם הוא "עצמה ושות' להשקעות מכבים בע'מ" – חברת בת של קבוצת עזריאלי.

המשך קריאה »
ריגוס פתח תקווה REGUS

חוזרים למשרדים: ביקור וידאו ב-REGUS פתח תקווה – משתלם לעבוד בחלל משותף?

כולנו מקווים שתקופת מגפת הקורונה, ששינתה את חיינו, בטח בכל מה שקשור להרגלי ומקומות העבודה, כבר די מאחורינו, עם הורדת המסכות בחללים סגורים. כולנו מרגישים יותר בטוחים, יותר שפויים וגם יותר קרובים אחד לשני – במיוחד במתחמי העבודה המשותפים. אחרי שכל כך התרגלנו לעבוד מהבית, צריך סיבה טובה במיוחד לעבוד מהמשרד. כמו לפגוש אנשים. פשוט פרונטלית.

המשך קריאה »
אהרון דינוביץ על רקע פתח תקווה

אהרון דינוביץ: "עד 2040 צריכים לבנות בפתח תקווה 40 אלף יחידות דיור חדשות"

העלייה המשמעותית בקצב גידול הפרויקטים בעיר, הביא לכך שבשנת 2021 נרשם זינוק חד של כמעט פי 3 במספר יחידות הדיור החדשות שנבנו בפתח תקווה, לעומת השנה שלפניה. יחד עם זאת, קיימת דאגה בקרב הקבלנים והיזמים בעיר מכך שקצב היתרי הבנייה הוא עדיין איטי מהמצופה. יו"ר איגוד הקבלנים בפתח תקווה: "קצב ההתחדשות העירונית הוא קריטי".

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל