סניף KFC פ"ת - קנטאקי פרייד צ'יקן פתח תקווה

לראשונה בפתח תקווה: סניף KFC ייפתח ביכין סנטר

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

מסתבר שלבאזז שהתפתח בפייסבוק, יש אחיזה במציאות. רשת המזון המהיר האמריקאית הפופולארית אמורה לפתוח את הסניף הראשון שלה בעיר וחובבי העוף המטוגן יכולים להתחיל ללקק את האצבעות המשומנות. מהרשת נמסר: "כשיהיה מה לעדכן – נעדכן".

הרעש סביב הפתיחה הצפויה של "קנטאקי פרייד צ'יקן" החל בפרסום פוסט בקבוצת הפייסבוק המוכרת "רעבים בפתח תקווה", המונה יותר מ-11 אלף חברים, שמקבלים עדכונים על עולם האוכל של העיר (וכל הזמן קורה משהו). מנהל הקבוצה, עידן רדמי, הוא זה שפרסם את הפוסט, שצבר במהרה יותר מ- 600 תגובות – רובן סקרניות ומתלהבות.

הפוסט שפורסם ב"רעבים בפתח תקווה"
הפוסט שפורסם ב"רעבים בפתח תקווה"

הפתיחה - בעוד כ-4 חודשים

מבירור שלנו עולה כי הפרסום מדויק ו- KFC ישראל אכן צפויה לפתוח בעוד כ-4 חודשים סניף במתחם יכין (Y סנטר), על רחוב השחם פינת לשם, היכן שבעבר פעלה מסעדת פפריקה הותיקה, שנסגרה בתקופת הקורונה.

לדברי גורמים במתחם, הסניף צפוי לקום על שטח יחסית קטן (בדומה לסניף של פאפא ג'ונס, שגם הוא נמצא במתחם) ויתבסס בעיקר על טייק אווי ומשלוחים ופחות על ישיבה במקום. לצידו, בשטח של פפריקה לשעבר, ייפתח כנראה בית עסק נוסף מתחום האוכל. 

לדברי אותם גורמים, הסניף לא צפוי להיות כשר ויהיה גם פתוח בשבת, מה שיקטין כמובן את קהל הלקוחות הפוטנציאלי, היות ובפתח תקווה אחוז שומרי המסורת הוא יחסית גדול. כנראה בונים שם על קהל לקוחות שיזמין/יגיע גם מהערים הסמוכות – קרית אונו, גבעת שמואל וראש העין.

כאן אמור להיפתח הסניף - במקום מסעדת פפריקה
כאן אמור להיפתח הסניף הפתח תקוואי של KFC - במקום מסעדת פפריקה

הסניף המרכזי של המרכז?

KFC, לה יותר מ-24 אלף סניפים ברחבי העולם, נכנסה לראשונה לישראל באמצע שנות ה-70, עם סניף ראשון בהרצליה. לאחר מכן נפתחו סניפים נוספים בתל אביב (1988) ובראשון לציון (1993). סניף נוסף נפתח ב-1993 בתחנה המרכזית בתל אביב.

בשנות ה-2000 נפתחו סניפים נוספים ברחבי הארץ, אך היא החלה לשקוע ב-2009, כשהפכה לכשרה והסניף האחרון (קניון איילון רמת גן) נסגר ב-2012 ובכך הופסקה פעילות הרשת למשך כמעט עשור.

הפריחה המחודשת של הרשת בישראל התחילה בשנתיים האחרונות, כשהאסטרטגיה הייתה להתמקד בפריפריה ובמיוחד בערי המגזר הערבי (אום אל פחם, נצרת, דליית אל כרמל וירכא). סניפים נוספים נפתח גם בקניון רמלוד ברמלה, בסינמה סיטי בבר שבע והאחרון, ממש לפני חודשיים, באשדוד.

נוכח העובדה כי נוכחות הסניפים במרכז היא דלילה, ייתכן והסניף הפתח תקוואי, ימשוך אליו מבקרים גם מתל אביב, רמת גן, גבעתיים וערי השרון. במיוחד אלה המכורים לעוף המטוגן.

מתחם יכין פתח תקווה
מתחם יכין פתח תקווה

תגובת רשת KFC ישראל: ״אנו שמחים על ההתעניינות הרבה בהתרחבות רשת KFC ברחבי הארץ. כשיהיה מה לעדכן, מבטיחים לעדכן.״

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד בפתח תקווה

אולמות אירועים ריקים בפתח תקווה

היומן ריק. אין פיצויים. בעלי אולמות בפתח תקווה בקורונה – תמונת מצב

הסגר המדומה של הגל החמישי, מנחית סוג של מכה שיהיה קשה להתאושש ממנה, בעיקר עבור בעלי אולמות האירועים והקייטרינג. לא רק שהם סובלים מירידה בהזמנות, ביטולים ואירועים חצי ריקים, הפעם, בניגוד לתקופות הסגר – הם לא צפויים לקבל שום פיצוי. "זאת מכת מוות לענף" – מציינים בדאגה 3 בעלי אולמות אירועים בולטים בפתח תקווה איתם שוחחנו.

המשך קריאה »
מתחם GISS-IN פתח תקווה ברח' גיסין

בעלי עסקים ב-Giss-In מתוסכלים מהפתיחה המתעכבת. היזמים: המתחם ייפתח בעוד כחודשיים

עשרות אלפי האנשים והמכוניות עוברים מדי יום ברח' גיסין הסואן שואלים את עצמם מתי המתחם האטרקטיבי ייפתח לציבור, בשעה שהוא עומד שבועות ארוכים ריק, למרות שעבודות הבניה הסתיימו מזמן. בעלי העסקים מצפים לפתיחה, כשבינתיים הם ניזוקים כלכלית. רושו: "מחכים לחיבור של חברת חשמל".

המשך קריאה »
פתח תקווה NEWS - רפאל הדר

המועדון העסקי-חברתי החדש ייתן תנופה לחיי הלילה של פתח תקווה?

עיר המושבות, כמו שהכרתם אותה בעבר, נהפכת עם השנים למוקד שוקק ומלא בצעירים וצעירות. יעיד על כך רחוב השח"ם העמוס בברים, מועדונים ומסעדות יוקרה ועוד היד נטויה מלעצור. רפאל הדר, בעלי דרינק פוינט בעיר, זיהה את הפוטנציאל הגלום ופתח כרטיס לעסקים שמשלב בתוכו חיי לילה עם פנאי. האם זה יתפוס?

המשך קריאה »
נגישות