במכבי פתח תקווה מצפים ל SOLD OUT

מכבי פתח תקוה לקראת SoldOut מול הירוקים מחיפה. גולן: מעולם לא היה טירוף כרטיסים כזה

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

אוהדי מכבי פתח תקווה והתחשק לכם להגיע היום לעוד משחק של "להיות או לחדול", הפעם מול הקטר החיפני? שימו לב, שלמרות שנעצרה המכירה באינטרנט, הקופות היום ייפתחו, אך ורק לאוהדי מכבי פתח תקווה, בשערים 1-2-3. חשש בקרב אוהדי הקבוצה, שיהיה חיפנים שינצלו זאת ו"יתחפשו" לאוהדים כחולים. בכל מקרה, 11,500 צפויים למלא את האצטדיון.

העונה לא פשוטה שעוברת על מכבי פתח תקווה, יכולה לקבל הערב תפנית חיובית, במידה והשחקנים של ניר קלינגר יעשו את הבלתי יאמן וישיגו תוצאה טובה, מול קבוצה קטלנית שהממה את מכבי תל אביב רק לפני מספר ימים עם מהפך מהדהד ב-3:2 בסמי עופר. הכחולים מתרכזים היום בלייצר ניצחון מפתיע, שיוציא אותם מהבוץ של מעמקי הטבלה, אך מה שמעניין לא פחות הוא הסיפור סביב הכרטיסים למשחק.

אוהדי מכבי פתח תקווה צפויים למלא את יציעים 1-2-3
אוהדי מכבי פתח תקווה

ההכנסה הצפויה ממכירת כרטיסים - יותר מחצי מליון ש"ח

ה"הייפ" שהנצחון הדרמטי הזה יצר אצל החיפאים, הוביל לאימפקט בלתי נתפס אפילו בקרב האוהדים הירוקים המוטרפים ממילא. בתחילת השבוע, משרד התמ"ת החליט לצמצם ב-3000 את מספר הנכנסים, עקב קשיים בכניסה האלקטרונית – מה שהתקבל בכעס רב אצל גורמים במועדון, שבנו על אצטדיון מלא. ההחלטה של התמ"ת הייתה יכולה להביא לאובדן הכנסות בסך 180 אלף ש"ח. סכום לא צנוע לכל הדעות.

אלא שביום רביעי, לאחר דיונים רבים מול משרד התמ"ת, הוחלט ש-3000 הכרטיסים האלה יופשרו. הן מיד הוצאו למכירה באתר לאן ונחטפו תוך יום (!) על ידי אוהדי מכבי חיפה, שייתפסו לא רק את כל היציע המזרחי, אלא גם את יציעים 4-5. מה שסוגר את עניין ה-SoldOut של המשחק וש-11,500 אוהדים צפויים לאכלס כל ספסל פנוי. ההכנסה הצפויה ממכירת כרטיסים – יותר מחצי מליון ש"ח. דבר שלא זכור אצל הכחולים מזה שנים. 

אוהדי מכבי פתח תקווה סופסוף יחייכו שוב?
אוהדי מכבי פתח תקווה סופסוף יחייכו שוב?

קריאה לאוהדי מכבי פתח תקווה - הגיעו מוקדם לקופות

בעקבות כך, ההנהלה החליטה להקפיא את מכירת הכרטיסים באינטרנט, על מנת לשמור אותם לאוהדי מכבי פתח תקווה. אלה מצדים, הביעו חשש ברשתות החברתיות, שמספר הכרטיסים המועט שעוד נשאר עבורם בקופות לשערים 1-2-3 ביציע המערבי, ייחטפו על ידי אוהדי מכבי חיפה, ש"יתחפשו" לאוהדי מכבי פתח תקווה. 

על מנת למנוע מצב זה, גורמים בהנהלה וגם בארגוני האוהדים, קוראים לכל האוהדים, בעיקר אלו הרדומים, לצאת מ"החורים" ולהגיע היום לעודד את הקבוצה. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי כדאי להגיע לאצטדיון המשובה "שלמה ביטוח", כמה שיותר מוקדם היום (באיזור 16:00), כדי לתפוס תור לקופות על מנת לשים יד על הכרטיסים המועטים שנותרו, בהתחשב בכך שיש כ- 1000 מנויים ומוזמנים. 

 "עם כל הרעש סביב מכבי חיפה אנחנו לא באים להתבטל מולם", ציין גולן. "נבוא במטרה לעשות תוצאה טובה ובעיקר להחזיר קצת מהביטחון לשחקנים".

עוד בפתח תקווה

ליאח פיינר - מכבי פתח תקווה

אנמיה – הטור של ליאח דוד פיינר

חיוורון, חולשה, עייפות יתר, אי סבילות במאמץ, דופק מהיר, קוצר נשימה במאמץ וסחרחורת. אלו הם התסמינים של מחלת האנמיה הידועה לכולנו. מחלה זו שכיחה אצל כ-6% מאוכלוסיית העולם, כאשר האוכלוסיות בסיכון לחלות במחלה הם קשישים, אנשים הסובלים ממחלות כרוניות או ריבוי מחלות, נשים צעירות בגיל הפוריות ואנשים עם מגבלות תזונתיות. כעת נפתח צוהר חדש לחקר המחלה כאשר נתגלתה קבוצת סיכון חדשה – מכבי פתח תקווה.

המשך קריאה »
יוסי שושני - הפועל פתח תקווה

טסלפפה צריך להישאר – הטור של יוסי שושני

אחרי שהעונה באופן מעשי נגמרה בהפסד שלשום לנס ציונה (0:2) ותיגמר פורמלית ביום שישי הקרוב מול אשדוד באצטדיון המושבה (16:00), זה הזמן לא להסתכל יותר מדי אחורה ובמקום זה להסתכל קדימה. הטעם המר של ההחמצה, צריך להתחלף בטעם של חדשנות ומחשבה לעתיד לטווח הקצר וגם הארוך. למרות הקריסה ברגעי המשבר, עופר טסלפפה צריך להישאר בתפקיד.

המשך קריאה »
ליאח פיינר - מכבי פתח תקווה

הטור של ליאח דוד פיינר – סיירת חרם

בתלמוד הבבלי מסופר מעשה 'תנורו של עכנאי. לפי הסיפור, החרם והנידוי של רבי אליעזר היו כל כך קשים ופוגעים, כך שהובילו לנזקים חמורים וקשים לסנהדרין. נראה שחברי הנהלת מועדון הכדורגל מכבי פתח תקווה דילגו על כמה שיעורי גמרא ולא למדו את הלקח, משום שחרם ונידוי הפכו לאמצעי שכיח במועדון. ליאח דוד פיינר, בעוד טור ביקורתי, שבוע לפני המשחק הגורלי בטדי מול הפועל י-ם

המשך קריאה »
יוסי שושני - הפועל פתח תקווה

מעמד מחניק – הטור של יוסי שושני

כשהתחלתי אתמול החל משעות הצהרים לקבל עשרות הודעות לבקשת כרטיסים למשחק העונה, מיד הבנתי שלמשחק יגיעו המוני אוהדים, שיצרו מחזה, שלא נראה שנים רבות בהפועל פתח תקווה, אולי רק לפני 30 שנים. כן, בעונת הגביע. הגעתי שעתיים לפני שריקת הפתיחה ותוך זמן קצר הגיעו אלפי אנשים שהתקבצו בתורי ענק בכניסות לשערים. כמו שחזיתי בטורים הקודמים. כמעט – אצטדיון מלא.

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל