תור ארוך לבדיקות קורונה בפתח תקווה

תסכול התורים עשה את שלו: העירייה תרחיב את שירותי הבדיקות והחיסונים לקורונה בפתח תקווה

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

שלשום דיווחנו לכם על מה שרבים מתושבי העיר חשו על בשרם (ועל זמנם) – תורים אינסופיים למתחמי הבדיקות והחיסונים בפתח תקווה. היום התבשרנו כי יוקמו 2 עמדות בדיקות PCR נוספות. בשניידר הודיעו כי יפתחו מתחם חיסונים לבני 5-11. גרינברג: "נעשה כל מה שניתן על מנת לפתוח עוד מתחמים".

מכת המדינה היא לא רק כמות המאומתים הבלתי נתפסת, אלא גם (ואולי בעיקר) התורים הארוכים למתחמי הבדיקות והחיסונים בעיר, ששברו שיאים בעיקר בימים האחרונים. בימים שהזמן הוא המשאב היקר ביותר, כל דקת תור בסופו של דבר מתורגמת לכסף, או יותר נכון להפסד של כסף – לשכירים, לבעלי העסקים וכמובן לעסקים עצמם.

תור לבדיקות קורונה בפתח תקווה אולם המכבים
תור לבדיקות קורונה בפתח תקווה אולם המכבים

למרות שהאחריות הכוללת בנושא, היא מדינית ובמקרה הזה – של משרד הבריאות – לעירייה בהחלט יש יכולת לשפר את המצב ולכן ראש העיר, רמי גרינברג, סייר אתמול יחד עם נציגי עירייה נוספים במתחמי הבדיקות והחיסונים הפזורים בעיר. 

בין היתר, ביקר ראש העיר באחד המוקדים הבעייתיים ביותר, באולם המכבים ברח' פינטו 1, המופעל על ידי מד"א, משם הבאנו לכם את התמונה האייקונית של התור המשתרך מטרים רבים לאורך הרחוב. גרינברג ביקש להרחיב את שעות הפעילות ולהציב עמדות בודקים נוספות על מנת לייעל את התהליך מרגע ההגעה. 

בנוסף, הוחלט לפתוח (לחברי קופת חולים כללית בלבד) עוד 2 עמדות בדיקה PCR באולם הספורט ברחוב ברנדה ובמבנה עירוני ברחוב מנחם רצון 26 (במקום המתחם ברחוב שולמית 1, שלא הצליח להכיל את מספר המגיעים). מתחמי הדרייב אין (באצטדיון המושבה ובספורטק סירקין), ממשיכים לפעול כרגיל בהתאם להנחיות ולפרסומים.

תורים לבדיקת קורונה - קניון פתח תקווה ואולם המכבים
תורים לבדיקת קורונה - קניון פתח תקווה ואולם המכבים

עוד בפתח תקווה

מי אמר שאין תיירות בפתח תקווה? מלון פרימה לינק בונה על תפוסה מלאה בקיץ

המלון (הרציני) היחיד בעיר הזמין אותנו להתארח ולטעום ניחוח מהמקום הכי בינלאומי בפתח תקווה. המלון, שנמצא במקום הכי אסטרטגי בפתח תקווה, סמוך לצומת העסקים העתידית, נתן לנו הצצה לתיירות פוסט קורונה. 70 אחוז בינלאומיים, 30 אחוז ישראלים, משלחות ספורט ואורחים של ההייטקיסטים. דניאל הרוש, מנהל המלון: "מלון פרימה פתח תקווה מתפתח יחד עם ההתפתחות העסקית של העיר".

המשך קריאה »

שוב עבודות חשמל חוסמות את מוטה גור. בחברת חשמל מבטיחים: פעם אחרונה

בפעם השלישית בשנה האחרונה, העסקים בקניון ובמתחם אולימפיה והמכוניות העוברות והשבות בכביש הסואן, סובלים מחפירות סטייל "תעלת בלאומיך", שחוסמות את הציר, הצר ממילא ומקשות עוד יותר על התנועה הבעייתית ברחוב, עליה כבר דיווחנו לפני מספר חודשים.הסיבה לחפירות: הדרישה הגוברת לאספקת חשמל ומתח גבוה, בעקבות הקמת בנייני המשרדים והמסחר המאסיבית באיזור.

המשך קריאה »
תוקעים מזוזה - סניף מכבי גלובל

מכבי שירותי בריאות חנכה את סניף "מכבי גלובל": "90 אלף בעיר – מבוטחי מכבי"

לאירוע, שהתקיים בחצר סניף "מכבי גלובל", למרגלות "גלובל טאוורס" ברח' רבין, הגיעו קרוב ל-100 מוזמנים, ביניהם ראש העיר רמי גרינברג, מנכ"ל משרד הבריאות, נחמן אש והמנכ"לית סיגל דדון-לוי. הסניף, שכבר נפתח לפעילות לפני יותר מחצי שנה, נחנך בטקס גזירת סרט וקביעת מזוזה. "הסניף הוא תולדה של שיתוף פעולה יוצא דופן עם הרשות המקומית", ציינה דדון-לוי.

המשך קריאה »
מבני מגורים בפתח תקווה - משלמים פחות ארנונה

תושבי פתח תקווה ומשלמים ארנונה? צפו להחזר ממוצע של 160 ש"ח למשפחה ב-2023

לפי הדיווח, העירייה ביקשה ממשרד הפנים שלא להעלות את הארנונה למגורים בשיעור עליית המדד (1.37 אחוז). המשמעות היא שבחישוב השנתי יוחזרו כ-15 מיליון ש"ח, לכ-90 אלף בתי אב משלמי ארנונה למגורים בעיר. רמי גרינברג: "למרות ההקפאה, נמשיך לקדם פרוייקטים במיליוני שקלים. יותר מבני ציבור, יותר פארקים חדשים ויותר איכות חיים". מאיפה הכסף? מהארנונה לעסקים, כמובן.

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading