תור ארוך לבדיקות קורונה בפתח תקווה

תסכול התורים עשה את שלו: העירייה תרחיב את שירותי הבדיקות והחיסונים לקורונה בפתח תקווה

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

שלשום דיווחנו לכם על מה שרבים מתושבי העיר חשו על בשרם (ועל זמנם) – תורים אינסופיים למתחמי הבדיקות והחיסונים בפתח תקווה. היום התבשרנו כי יוקמו 2 עמדות בדיקות PCR נוספות. בשניידר הודיעו כי יפתחו מתחם חיסונים לבני 5-11. גרינברג: "נעשה כל מה שניתן על מנת לפתוח עוד מתחמים".

מכת המדינה היא לא רק כמות המאומתים הבלתי נתפסת, אלא גם (ואולי בעיקר) התורים הארוכים למתחמי הבדיקות והחיסונים בעיר, ששברו שיאים בעיקר בימים האחרונים. בימים שהזמן הוא המשאב היקר ביותר, כל דקת תור בסופו של דבר מתורגמת לכסף, או יותר נכון להפסד של כסף – לשכירים, לבעלי העסקים וכמובן לעסקים עצמם.

תור לבדיקות קורונה בפתח תקווה אולם המכבים
תור לבדיקות קורונה בפתח תקווה אולם המכבים

למרות שהאחריות הכוללת בנושא, היא מדינית ובמקרה הזה – של משרד הבריאות – לעירייה בהחלט יש יכולת לשפר את המצב ולכן ראש העיר, רמי גרינברג, סייר אתמול יחד עם נציגי עירייה נוספים במתחמי הבדיקות והחיסונים הפזורים בעיר. 

בין היתר, ביקר ראש העיר באחד המוקדים הבעייתיים ביותר, באולם המכבים ברח' פינטו 1, המופעל על ידי מד"א, משם הבאנו לכם את התמונה האייקונית של התור המשתרך מטרים רבים לאורך הרחוב. גרינברג ביקש להרחיב את שעות הפעילות ולהציב עמדות בודקים נוספות על מנת לייעל את התהליך מרגע ההגעה. 

בנוסף, הוחלט לפתוח (לחברי קופת חולים כללית בלבד) עוד 2 עמדות בדיקה PCR באולם הספורט ברחוב ברנדה ובמבנה עירוני ברחוב מנחם רצון 26 (במקום המתחם ברחוב שולמית 1, שלא הצליח להכיל את מספר המגיעים). מתחמי הדרייב אין (באצטדיון המושבה ובספורטק סירקין), ממשיכים לפעול כרגיל בהתאם להנחיות ולפרסומים.

תורים לבדיקת קורונה - קניון פתח תקווה ואולם המכבים
תורים לבדיקת קורונה - קניון פתח תקווה ואולם המכבים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד בפתח תקווה

הצפות בשכונת עמישב פתח תקווה - ינואר 22

פתח תקווה מזרח סטייל ונציה. "לא ראינו כאלה הצפות מ-2014"

העתיד הורוד שתביא איתה ההתחדשות העירונית, לה מצפים תושבי השכונות המזרחיות של העיר, נראה כרגע כמו המרחק בינינו לאיטליה. הקיאק המאולתר, ששחה על רחוב עזרא ונחמיה, אולי העלה חיוך בקרב גולשי האינטרנט הרבים שצפו בו, אך זה לא מצחיק את אלה שמתגוררים במקום. קדושים: "הבניה החדשה מונעת אגני היקוות טבעיים של מים וכך אין להם לאן לפרוץ".

המשך קריאה »
תגובות זועמות של תושבי פתח תקווה כלפי השכר לזמר עומר אדם ביום העצמאות

6666 ש"ח לדקת הופעה – תגובות הרשת לשכר שעומר אדם יקבל מפתח תקווה ביום העצמאות

רק שלשום דיווחנו על הפער בין תחושת העושר שיש בפתח תקווה לבין מציאות העוני בשטח. הפער הזה לפעמים גורם לתופעת הנתק, שקיבלה היום ביטוי נוסף עם פרסום הידיעה בדבר 300 אלף השקלים, שעיריית פתח תקווה מתכוונת לשלם לזמר עומר אדם, להופעתו בערב יום העצמאות, שאמור להתקיים בעוד 4 חודשים.

המשך קריאה »
הסופרמרקט החינמי בפתח תקווה

העוני בפתח תקווה: מה שרואים משם לא רואים מכאן – ביקור בסופרמרקט החינמי

רק לפני מספר שבועות התבשרנו על כך שמדד העוני בפתח תקווה ירד בשנים האחרונות. זה נתון שנותן הרגשה טובה, אבל כשיורדים לשטח, העוני הקיים בעיר מקבל את הפנים האמיתיות שלו. לצד מגדלי ב.ס.ר פתח תקווה, ספינת הדגל של ההתפתחות העסקית בעיר, שוכן הסופרמרקט החינמי, שמייצג בדיוק את ההפך. התמונות שהבאנו משם מספרות סיפור אחר של העיר המתפתחת.

המשך קריאה »
התור לבדיקות קורונה ברח' מסעוד פינטו בפתח תקווה

התור שלא נגמר: בדיקות הקורונה המהירות בפתח תקווה

העלייה בתחלואה יחד עם המחסור בבדיקות הביתיות, חייב רבים מתושבי העיר להגיע להיבדק במספר (יחסית מצומצם) של מתחמים המיועדים לכך בפתח תקווה. אחד מהם הוא זה שבתחילת רח' רבי מסעוד פינטו, שם השתרך תור, שמנה בשלב מסוים לפי הערכה יותר מ-100 נבדקים. נבדק: "אני מחכה כבר מ-8 בבוקר והשעה 9:45. נאלצתי לדחות פגישת עבודה מ-9:00".

המשך קריאה »
נגישות