תור ארוך לבדיקות קורונה בפתח תקווה

תסכול התורים עשה את שלו: העירייה תרחיב את שירותי הבדיקות והחיסונים לקורונה בפתח תקווה

שלשום דיווחנו לכם על מה שרבים מתושבי העיר חשו על בשרם (ועל זמנם) – תורים אינסופיים למתחמי הבדיקות והחיסונים בפתח תקווה. היום התבשרנו כי יוקמו 2 עמדות בדיקות PCR נוספות. בשניידר הודיעו כי יפתחו מתחם חיסונים לבני 5-11. גרינברג: "נעשה כל מה שניתן על מנת לפתוח עוד מתחמים".

מכת המדינה היא לא רק כמות המאומתים הבלתי נתפסת, אלא גם (ואולי בעיקר) התורים הארוכים למתחמי הבדיקות והחיסונים בעיר, ששברו שיאים בעיקר בימים האחרונים. בימים שהזמן הוא המשאב היקר ביותר, כל דקת תור בסופו של דבר מתורגמת לכסף, או יותר נכון להפסד של כסף – לשכירים, לבעלי העסקים וכמובן לעסקים עצמם.

תור לבדיקות קורונה בפתח תקווה אולם המכבים
תור לבדיקות קורונה בפתח תקווה אולם המכבים

למרות שהאחריות הכוללת בנושא, היא מדינית ובמקרה הזה – של משרד הבריאות – לעירייה בהחלט יש יכולת לשפר את המצב ולכן ראש העיר, רמי גרינברג, סייר אתמול יחד עם נציגי עירייה נוספים במתחמי הבדיקות והחיסונים הפזורים בעיר. 

בין היתר, ביקר ראש העיר באחד המוקדים הבעייתיים ביותר, באולם המכבים ברח' פינטו 1, המופעל על ידי מד"א, משם הבאנו לכם את התמונה האייקונית של התור המשתרך מטרים רבים לאורך הרחוב. גרינברג ביקש להרחיב את שעות הפעילות ולהציב עמדות בודקים נוספות על מנת לייעל את התהליך מרגע ההגעה. 

בנוסף, הוחלט לפתוח (לחברי קופת חולים כללית בלבד) עוד 2 עמדות בדיקה PCR באולם הספורט ברחוב ברנדה ובמבנה עירוני ברחוב מנחם רצון 26 (במקום המתחם ברחוב שולמית 1, שלא הצליח להכיל את מספר המגיעים). מתחמי הדרייב אין (באצטדיון המושבה ובספורטק סירקין), ממשיכים לפעול כרגיל בהתאם להנחיות ולפרסומים.

תורים לבדיקת קורונה - קניון פתח תקווה ואולם המכבים
תורים לבדיקת קורונה - קניון פתח תקווה ואולם המכבים

עוד ב-מהנעשה בעיר

כבוד גדול לפתח תקווה: בי"ס בית חינוך אפיק זכה בתחרות בינלאומית. צפו בקליפ

בית הספר של החינוך המיוחד מרמת ורבר, זכה במקום הראשון מבין 2000 בתי ספר מ-30 מדינות ברחבי העולם, בזכות קליפ מוסיקלי מושקע, בו השתתפו התלמידים, עליו התאמנו חמישה חודשים ושצולם ברחבי העיר. שם השיר The Way of the Righteous (דרך הצדיקים) והוא נוצר בסיוע עמותת דיויד זאבלידבוסקי, על שמו של המוזיקאי היהודי-אמריקאי, שמת ב-2017 בתאונת דרכים בגיל 37.

המשך קריאה »

כבוד נשי: נעמ"ת העניקה לעיריית פתח תקווה ציון 91 בתחום השוויון המגדרי

ארגון הנשים העניק לעירייה את התו, לאחר תהליך ארוך, במסגרתו היא נבדקה במספר פרמטרים – פנים אירגוניים ועירוניים. במסגרת תהליך הבדיקה, העירייה קיבלה את הציון הגבוה הודות לקידום נשים בתפקידי ניהול שונים, הכשרות ואירועים שהיא מקיימת בנושא, וכן על קידום יוזמות ייחודיות בתחום – שמוכיחות כי היא רואה את השיוויון המגדרי כערך חשוב הראוי לקידום – מעבר לפעילות המחויבת.

המשך קריאה »
אות יקיר התעשייה פתח תקווה - בית החדשנות ב.ס.ר סיטי

צפו: עשרות משתתפים הגיעו לב.ס.ר סיטי להענקת פרסי "יקיר התעשייה פתח תקווה" "(וידאו)

הטקס, אותו יזמה העירייה, נערך במרכז החדשנות החדש בבניין I קומה 4 במתחם המשרדים הענק על ציר ז'בוטינסקי, בנוכחות ראש העיר. מקבלי הפרס: אהוד מרקוביץ מחברת רמנוע, מאיר אלי מחברת אודיס, חיים דנון מחברת קומסקו, עמוס גזית מחברת עמוס גזית, מיכל ודוד פורר מקבוצת ניאופרם, שושי גייסט מחברת ידע קול, משה ממרוד מקבוצת תדיראן ואריאלה ומרציאל פרונט – מחברת תבליני טעם וריח

המשך קריאה »
משה ספקטור (צילום: זאב שטרן)

הלך לעולמו משה ספקטור, המנכ"ל הראשון של עיריית פתח תקווה

המנכ"ל הראשון של עיריית פתח תקווה הלך לעולמו בגיל 81. ספקטור, שקיבל את תואר יקיר העיר, היה שותף משמעותי לפיתוח העיר ולתנופת הפיתוח של מוסדות החינוך והציבור בעיר: "קידם עשרות פרויקטים בעיר, בהם בנייתם של מתנ"סים, בתי ספר וגני ילדים". ראש העיר רמי גרינברג ספד: "איש עשייה, שפיו וליבו היו שווים"

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading