ביקור במשרדי פיקסלוט PIXELLOT

צפו: ביקור במשרדי PIXELLOT – מפתח תקווה יוצאת תחנת הספורט הגדולה בעולם?

מתוך מבול חברות ההייטק והסטארטאפים שיש בפתח תקווה, לא תמיד קל למצוא את המעניין והייחודי, אבל כששמענו על הרעיון של PIXELLOT (פיקסלוט), לא יכולנו שלא להסתקרן. קפצנו לביקור במשרדי החברה המשקיפים לעבר האצטדיון העירוני, כדי ללמוד מהם על הטכנולוגיה והמוצר, בו משתמשות קבוצות מברצלונה עד פתח תקווה ובעיקר – איך זה לעבוד שם?

מכירים את זה שאתם הולכים למשחק כדורגל של הילד שלכם והוא כובש שער לחיבורים, אבל אף אחד לא צילם? אתם יכולים לספר ולתאר מפה ועד מחר את הגול – אבל זה לא מתקרב לגאווה שהייתם יכולים לייצר (לכם ולו), אם היה לכם סרטון של השער אותו הייתם יכולים לשתף. בדיוק כאן PIXELLOT נכנסת לתמונה.

צפו בכתבת הוידאו - מה קורה ב-PIXELLOT?

המערכת שעזרה לגלות את סולומון ועבדה

באמצעות מצלמה עם בינה מלאכותית, היא משדרת ושומרת בענן אלפי משחקי ואימוני ספורט ומייצרת לא רק ערך חוויתי-רגשי, אלא גם מאפשרת לנתח את ביצועי הספורטאים באופן שלא הכרנו וכך לשפר את מקצועיותם והישגיהם. לדבריהם, למערכת גם הייתה השפעה רבה על יכולת המעקב והניתוח שביצעה מכבי פתח תקווה, על שני השחקנים שהיא מכרה בשנים האחרונות בעשרות מליוני יורו – מנור סולומון וליאל עבדה. 

"פה, בפתח תקווה ממש, אנחנו משנים את עולם הספורט – וזה אדיר", סיפר לנו סמנכ"ל השיווק העולמי של החברה, יוסי טרבלוס, שמציין בגאווה שקבוצות הספורט של העיר מרבות להשתמש בטכנולוגיה של PIXELLOT. "אנחנו היום משדרים יותר אירועי ספורט מכל חברה בעולם. המערכת של פיקסלוט מותקנת בכ-20 אלף מגרשים בעולם, מהם אנחנו מצלמים כ-150 אלף שעות שידור בחודש – ופתח תקווה היא כמובן חלק מזה".

יוסי טרבלוס - סמנכ"ל שיווק עולמי בפיקסלוט
יוסי טרבלוס - סמנכ"ל שיווק עולמי בפיקסלוט

לא רק מול המסך. יוצאים לשטח.

כשביקרנו במשרדי החברה בשבוע שעבר, הורגש אפקט האומיקרון בחוזקה. במשרדי החברה מצאנו מספר מצומצם של עובדים, מראה טבעי ביותר בתקופה זו ובטח בחברה טכנולוגית, שמאפשרת לעבוד מהבית. אלה שכן היו שם, סיפרו לנו מה היתרונות לעבוד בחברה בכלל ובפתח תקווה בפרט. "יש פה מעורבות של אנשי הצוות בכל התהליכים", אומר אורי אלוש, מנהל הפעילות המסחרית של החברה בישראל. "בפיקסלוט לא נמצאים כל היום במשרד. יוצאים לשטח ומקבלים פידבק. לא עובדים כל הזמן מול המסך". 

אתה חייב לאהוב ספורט כדי לעבוד ב PIXELLOT?

"לא. אתה ממש לא חייב לאהוב ספורט", מציין אלוש, שהוא בעצמו בהכשרתו מאמן כדורסל. "לאהוב ספורט זה יתרון, אבל אתה צריך לאהוב אנשים. מדובר בחברה משפחתית. למרות שגדלנו, לא סבלנו מכאבי גדילה. הערבות ההדדית פה היא טובה.

אורי אלוש - מנהל פעילות מסחרית בישראל - PIXELLOT
אורי אלוש - מנהל פעילות מסחרית בישראל - PIXELLOT

עוד ב-טכנולוגיה

קווליטסט QUALITEST פתח תקווה

חברת קווליטסט מפתח תקווה הכריזה על פרויקט חדש: קירוב בדואים להייטק

בשורה מאחדת ליום העצמאות: חברת התוכנה, הידועה כמובילה בעולם בתחום ה-Quality Engineering (הנדסת איכות) מבוסס AI, הוכיחה מזה שנים את הצלחתה בהכשרת עובדים מהפריפריה להייטק הישראלי. לאחרונה בישרה על כך שהיא בנתה תכנית המיועדת לאנשי הפזורה הבדואית בחורה. מנכ"ל החברה, שי ליברמן, מסר: ""יש אלפי מוחות מצוינים בפריפריה, ועלינו לפתוח בפניהם את הדלת להייטק".

המשך קריאה »
משרדי יד2 בחוגי ONE פתח תקווה

ברוכים הבאים: משרדי יד2 (YAD2) עברו מבני ברק לפתח תקווה – למגדל חוגי ONE

החברה לה שייך אחד מאתרי האינטרנט הגדולים בישראל, הופכת להיות חלק מהעיר שלנו, לאחר שבשבוע האחרון החלו להתמקם 310 עובדי החברה, בקומות 19-20 במגדל האייקוני בבעלות קבוצת "ששון חוגי" ברחוב המגשימים-פינת השילוח. החברה שכרה שתי קומות במגדל ותעביר אליו את כל המחלקות של החברה, כולל את דרושים IL – בעסקה הכוללת שכירות לפחות לשבע שנים.. בקרוב יעברו לבניין גם עובדי חברת הביטוח "שקל"

המשך קריאה »

חברת READY אירחה בב.ס.ר סיטי מפגש מרגש עם שתי משפחות חטופים

קבוצת ההייטק, העוסקת בפיתוח R&D 360, אירחה השבוע במשרדיה החדשים בפתח תקווה את נשות עמותת "פני"ם חדשות" לערב אופטימי של הרמת כוסית לקראת פסח ומפגש עם משפחות של שניים מהחטופים לעזה, שהביאו את סיפורם: ענבל צח, ששבעה מבני משפחתה נחטפו לעזה, שישה מתוכם חזרו, אך בן דודה טל שהם, עדיין שם, וכן ורד ואביבית, אימו ואחותו של חנן יבלונקה, שנחטף ממסיבת נובה.

המשך קריאה »

עוד עובדים בעיר? חברת ההייטק סלברייט (Cellebrite) מגייסת 30 עובדים למשרדים בפתח תקווה

ענקית ההייטק, שמשרדיה בפארק עופר WEST מאוכלסים בכ-500 עובדים (מתוך 1000 סה"כ), מחפשת כח אדם חדש, לאור התרחבות החברה, שעוסקת בפתרונות לחקירות דיגיטליות. המשרות הפנויות הן בתחומים R&D, HR, IT, ו-Operations. בחברה מדווחים כי עשרות משרות נוספות נפתחו באירופה, ארה"ב, אוסטרליה והמזרח הרחוק. תדמור-אילת: "אנחנו קולטים טאלנטים שמחפשים עבודה עם משמעות".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading