ביקור במשרדי פיקסלוט PIXELLOT

צפו: ביקור במשרדי PIXELLOT – מפתח תקווה יוצאת תחנת הספורט הגדולה בעולם?

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

מתוך מבול חברות ההייטק והסטארטאפים שיש בפתח תקווה, לא תמיד קל למצוא את המעניין והייחודי, אבל כששמענו על הרעיון של PIXELLOT (פיקסלוט), לא יכולנו שלא להסתקרן. קפצנו לביקור במשרדי החברה המשקיפים לעבר האצטדיון העירוני, כדי ללמוד מהם על הטכנולוגיה והמוצר, בו משתמשות קבוצות מברצלונה עד פתח תקווה ובעיקר – איך זה לעבוד שם?

מכירים את זה שאתם הולכים למשחק כדורגל של הילד שלכם והוא כובש שער לחיבורים, אבל אף אחד לא צילם? אתם יכולים לספר ולתאר מפה ועד מחר את הגול – אבל זה לא מתקרב לגאווה שהייתם יכולים לייצר (לכם ולו), אם היה לכם סרטון של השער אותו הייתם יכולים לשתף. בדיוק כאן PIXELLOT נכנסת לתמונה.

צפו בכתבת הוידאו - מה קורה ב-PIXELLOT?

המערכת שעזרה לגלות את סולומון ועבדה

באמצעות מצלמה עם בינה מלאכותית, היא משדרת ושומרת בענן אלפי משחקי ואימוני ספורט ומייצרת לא רק ערך חוויתי-רגשי, אלא גם מאפשרת לנתח את ביצועי הספורטאים באופן שלא הכרנו וכך לשפר את מקצועיותם והישגיהם. לדבריהם, למערכת גם הייתה השפעה רבה על יכולת המעקב והניתוח שביצעה מכבי פתח תקווה, על שני השחקנים שהיא מכרה בשנים האחרונות בעשרות מליוני יורו – מנור סולומון וליאל עבדה. 

"פה, בפתח תקווה ממש, אנחנו משנים את עולם הספורט – וזה אדיר", סיפר לנו סמנכ"ל השיווק העולמי של החברה, יוסי טרבלוס, שמציין בגאווה שקבוצות הספורט של העיר מרבות להשתמש בטכנולוגיה של PIXELLOT. "אנחנו היום משדרים יותר אירועי ספורט מכל חברה בעולם. המערכת של פיקסלוט מותקנת בכ-20 אלף מגרשים בעולם, מהם אנחנו מצלמים כ-150 אלף שעות שידור בחודש – ופתח תקווה היא כמובן חלק מזה".

יוסי טרבלוס - סמנכ"ל שיווק עולמי בפיקסלוט
יוסי טרבלוס - סמנכ"ל שיווק עולמי בפיקסלוט

לא רק מול המסך. יוצאים לשטח.

כשביקרנו במשרדי החברה בשבוע שעבר, הורגש אפקט האומיקרון בחוזקה. במשרדי החברה מצאנו מספר מצומצם של עובדים, מראה טבעי ביותר בתקופה זו ובטח בחברה טכנולוגית, שמאפשרת לעבוד מהבית. אלה שכן היו שם, סיפרו לנו מה היתרונות לעבוד בחברה בכלל ובפתח תקווה בפרט. "יש פה מעורבות של אנשי הצוות בכל התהליכים", אומר אורי אלוש, מנהל הפעילות המסחרית של החברה בישראל. "בפיקסלוט לא נמצאים כל היום במשרד. יוצאים לשטח ומקבלים פידבק. לא עובדים כל הזמן מול המסך". 

אתה חייב לאהוב ספורט כדי לעבוד ב PIXELLOT?

"לא. אתה ממש לא חייב לאהוב ספורט", מציין אלוש, שהוא בעצמו בהכשרתו מאמן כדורסל. "לאהוב ספורט זה יתרון, אבל אתה צריך לאהוב אנשים. מדובר בחברה משפחתית. למרות שגדלנו, לא סבלנו מכאבי גדילה. הערבות ההדדית פה היא טובה.

אורי אלוש - מנהל פעילות מסחרית בישראל - PIXELLOT
אורי אלוש - מנהל פעילות מסחרית בישראל - PIXELLOT

עוד בפתח תקווה

מטה גילת לווינים בפתח תקווה

גילת מפתח תקווה דיווחה היום על גידול של 19% בהכנסות ביחס לרבעון הראשון 2021

חברת הלווינים הותיקה, שמשרדיה הראשיים נמצאים ברח' יגיע כפיים בקריית אריה, הציגה נתונים חיוביים לשלושת החודשים הראשונים של 2022. לפי הנתונים היא רשמה הכנסות בסך של 51.4 מיליון דולר, והפסד תפעולי הנמוך ב-2.5 מיליון דולר, ביחס לרבעון המקביל אשתקד. המנכ"ל עדי צפדיה: "הנתונים מראים שאנו מצליחים להגדיל נתח שוק, ולנצל הזדמנויות עסקיות בשווקי הקצה בהם אנו פועלים".

המשך קריאה »
חברות הייטק בפתח תקווה חוזרות לשגרה

צפו: הייטקס פתח תקווה מורידים מסכות וחוזרים לשגרה – האם גם למשרדים? קפצנו לביקור

אם יש משהו שעדיין מטריד את מנהלי ההייטק בעיר ובכלל, כשבאופן סמלי, גם אם לא פורמאלי, הקורונה כבר מאחורינו, זה האם תחזור למשרדים הנוצצים אותה אחוות עבודה וגיבוש, כמו שהיה רק לפני 25 חודשים. אז כשביקרנו היום במקום, אחרי החגים ואחרי המגיפה, קשה לומר שראינו את כל העמדות מאוישות, אבל עובדים ובעלי עסקים עמם שוחחנו, לא הסתירו את הגעגוע לפברואר 2020.

המשך קריאה »
רונאלדיניו במשרדי חברת פיקסלוט

רונאלדיניו ביקר במשרדי פיקסלוט (PIXELLOT) מפתח תקווה לציון מיליון שעות שידור כדורגל

כוכב העבר הברזילאי, יחד עם כדורגלנים נוספים מארץ הסמבה, התארח שלשום במשרדי החברה בפתח תקווה והראה, שלמרות הכרס הקטנה, הוא עדיין יודע לעשות דריבל. לאירוע הוזמנו עובדי פיקסלוט וילדיהם, שנהנו מאטרקציה מיוחדת בחופשת הפסח. ציון הדרך המיוחד הגיע הודות למערכת הבינה המלאכותית, שפיתחה החברה ומפוזרת באלפי מגרשי כדורגל בעולם.

המשך קריאה »
טלפייר פתח תקווה TELEFIRE

טלפייר מפתח תקווה רכשה את LCONTROL ומרחיבה את פעילותה בטכנולוגיות הבניין

החברה, המתמחה בפתרונות טכנולוגיים לבית המודרני בתחום מערכות גילוי האש, רכשה את החברה מאשקלון, המייצרת מערכות שליטה ובקרה לצרכי ביטחון. זו מצטרפת לרכישה של חברת מערכות הכריזה "בת קול", אותה רכשה טלפייר לפני שנה. במשרדי טלפייר בעיר, הנמצאים ברח' הסיבים (מגדלי הסיבים), יושבים 130 עובדי החברה.

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל