יוני ישראלי על רקע קניון קרסו בהדר גנים

צפו: מרכז קרסו-נחלים בהדר גנים נפתח בטקס חגיגי בהשתתפות ראש העיר

במרכז המסחרי החדש בשכונה המתפתחת כבר נפתחו חנויות הממכר הקטנות של ממתקים, מאפים ותשמישי קדושה ובקרוב קהל המבקרים גם יוכל ליהנות מסופר פארם, בנק וקופות חולים. בהשקה, שנערכה הבוקר, השתתפו אנשי קרסו, לצד בעלי העסקים, התושבים ונציגי העירייה. יוני ישראלי, מנהל חטיבת הנכסים של קרסו: "השקענו בתכנון של כל זיז עד לרגע המיוחל".

הדר גנים היא אמנם שכונה ותיקה, אבל חלקה הדרומי הוא חדש יחסית וממשיך להתפתח בקצב מהיר. לצד מגדלי מגורים חדשים, המכילים בעיקר דיירים מהמגזר הדתי-לאומי, מן הנדרש הוא להקים גם מרכזים מסחריים, שיאפשרו לתושבי השכונה לצרוך מוצרים ושירותים, זאת מבלי ללכת רחוק, או להזיז את הרכב – והמרכז המסחרי החדש של קרסו בשיתוף נחלים, עונה בדיוק על צורך זה.

צפו בכתבה על פתיחת קניון קרסו:

נגן וידאו

"הושקעו פה מאמצים כבירים בנושא התכנון וחווית הלקוח" מספר, יוני ישראלי, מנהל חטיבת הנכסים של חברת הנדל"ן קרסו. "יש פה ONE-STOP SHOP עם תמהיל נכון של עסקים, על מנת שכל מי שמגיע לכאן יוכל לצרוך את מה שהוא צריך. התכנון של הפרויקט ארך 6 שנים והבנייה שנתיים וחצי עד לקבלת טופס 4 והפתיחה המיוחלת".

בהשקה החגיגית בירך ראש העיר רמי גרינברג את חברת קרסו ואת בעלי העסקים והשתתף יחד עם רב העיר בטקס תקיעת המזוזה. האירוע כלל הופעה של להקה חסידית, זאת לצד כיבוד ושתייה קלה וחריפה. 

"קרסו נדל"ן היא חברה פרטית בבעלות משפחת קרסו, שהיא גם בעלת שליטה על עסקי ענק בתחום הרכב והבנקאות. החברה מחזיקה נכסים רבים ומתכננת להרחיב את פעילותה בפתח תקווה, בין היתר באמצאות פרויקטים מסחריים כמו זה של "ויתניה-קרסו", בקריית אריה.

קניון קרסו בהדר גנים על המפה

עוד ב-חנויות

בהשקעה של כמיליון ש"ח: חברת מוצרי החשמל Beko (בקו) נכנסת לפתח תקווה עם משרד ואולם תצוגה

החברה הטורקית הבינלאומית עברה לאחרונה לעיר, למגדל "גלובס טאוורס" על ציר ז'בוטינסקי-רבין ושכרה שטח ענק של 500 מ"ר בקומה 13 של הבניין המודרני – זאת כחלק ממהלך אסטרטגי למעבר למערך שיווק והפצה בצורה עצמאית. במשרדים הראשיים יעבדו חברי ההנהלה ואולם התצוגה ישמש את החברה לטובת פעילות B2B בלבד, כחלק משיתוף הפעולה שלה עם רשתות החשמל וחנויות החשמל הפרטיות בישראל.

המשך קריאה »
סופרטל פתח תקווה גיסין כשר

סופרטל מחדשת את קצביות הרשת בפתח תקווה עם מותגי פרימיום בכשרות מהודרת

אם אתם תושבי העיר שומרי כשרות (ויש הרבה כאלה) והיססתם לפני שביצעתם רכישה בקצביות של סופרטל – אתם יכולים מעכשיו להיות רגועים יותר. מהיום, הרשת הודיעה כי היא הולכת על הכי כשר שיש: מוצרי העופות מבית "עוף ירושלים" יוכשרו בכשרות "מחפוד" ואילו מוצרי הבשר של המותגים "מילו עוף" ו-"נטו" – יוכשרו בכשרויות מהודרות. מנכ"ל סופרטל, בני חדד: "אנו קשובים ללקוחותינו וביצענו שינויים עמוקים"

המשך קריאה »
רויאל טובקו פתח תקווה עמי ב.ס.ר סיטי

רויאל טובקו מתחזקת בפתח תקווה: פתחה סניף בחיים עוזר. עמי ב.ס.ר סיטי בדרך

רק לפני כשבועיים רשת מוצרי העישון פתחה את הסניף הראשון שלה במרכז העיר, חיים עוזר 23, וכבר התבשרנו שבעוד מספר שבועות, צפויה להיפתח חנות נוספת ברח' תוצרת הארץ 3 – וכבר נתלה במקום שלט מאיר עיניים, שמבשר על הפתיחה הקרובה. ברשת מבטיחים: "מי שיגיע לחנויות יימצא מגוון ענק לכל מוצרי העישון, כולל מוצרים בלעדיים, שתמצאו רק אצלנו".

המשך קריאה »

פרסום ראשון: רשת משק בשר פותחת סניף במתחם גיסין אם המושבות פתח תקווה

לאחר סניף מצליח ברחובות, מותג הבשר האיכותי מגיע גם לעיר שלנו במטרה לספק את תאבונם של התושבים חובבי על האש ואניני הטעם, שמחפשים קודם כל איכות ושירות. זהו גם הערך המוסף שהם מצפים לספק ובכך להתחרות בעליונות מול חנויות בשר אחרות ובטח על הקצביות שבסופרים. ליאם לוזון, בעלת הסניף: "מצפים לפתוח לפני יום העצמאות. הבשר יהיה כשר".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading