משרדי קלאודינרי בפתח תקווה

מתרחבת: קלאודינרי (Cloudinary) מחפשת עשרות עובדים חדשים למשרדי החברה בפתח תקווה

החברה, שקמה לפני כעשור וצמחה למימדי ענק, מפתחת פלטפורמה לניהול מדיה ומוערכת לפי שווי של 2 מיליארד דולר. במשרדים בפתח תקווה עובדים כיום כ-200 עובדים והיא החלה לאחרונה במאמצי גיוס למשרות נוספות בעיקר בתחומי הפיתוח, מנהלי מוצר ומנהלי גיוס. בכוונתה להכפיל את גודל המשרדים ל-2800 מ"ר ולהתרחב לקומות נוספות במטה הנמצא ברח' אהרון ברט.

כל מי שמזלזל בפתח תקווה יגלה יום אחד, אולי אפילו בקרוב, שיש יותר חברות יוניקרון בעיר מאשר דוכני פלאפל. אחת מהן היא קלאודינרי, לה יש כיום למעלה מ-9000 לקוחות ברחבי העולם המשלמים על שירותיה, ביניהם חברות בינלאומיות ידועות כמו NBC, Minted, Hinge, GrubHub, Bombas, Bleacher report ועוד. לחברה סניפים גם בארה"ב, אירופה ואסיה ובכוונתה לפתוח בקרוב משרדים גם ברמת ישי, על מנת להתקרב לקהל העובדים מצפון הארץ.

שאריות ממסיבת פורים - משרדי קלאודינרי
שאריות ממסיבת פורים - משרדי קלאודינרי

קפצנו היום לביקור במשרדי החברה וגילינו (איך לא), שרוב הצוות נמצא בבית – חג פורים, קורונה, או סתם כי אפשר. המשרדים נמצאים בקומה הראשונה בבניין C בקומפלקס של HAMERTON, בו גם שוכנים משרדיהם של החברות הבינלאומיות Samsung, Oracle, Cadence ו-Advantest.

המקום רחב, מזמין, עם לובי וחדר אוכל גדול, לצד חדרי ישיבות וקיוביקלים מודרניים – ואפילו חדר מוזיקה. גילינו שהקומות העליונות במבנה, עדיין אינן מאוישות וההנחה היא שבמסגרת ההתרחבות, קלאודינרי תשכן את העובדים החדשים שם.

לאחרונה החברה הודיעה כי עובדיה מכרו מניות בכ-110 מיליון דולר במסגרת סיבוב סקנדרי, אותו הובילה קרן בלקסטון. לדברי גורמים בחברה, הגיוס התאפשר בעקבות שנה שבה חוותה החברה צמיחה משמעותית, מבחינת מצבת העובדים ומספר הלקוחות, שהתבטא בהכנסות של 100 מיליון דולר ב-2021, כשבמקביל רכשה את חברת Indivio האמריקאית, שתאפשר לה להרחיב את סל פתרונות המדיה שהיא מציעה ללקוחותיה.

קומה 7 בבניין HOMERTON אינה מאוישת. משקיפה למסך שעל בניין אינטל
קומה 7 בבניין HOMERTON אינה מאוישת. משקיפה למסך שעל בניין אינטל

קלאודינרי על המפה

עוד ב-טכנולוגיה

קווליטסט QUALITEST פתח תקווה

חברת קווליטסט מפתח תקווה הכריזה על פרויקט חדש: קירוב בדואים להייטק

בשורה מאחדת ליום העצמאות: חברת התוכנה, הידועה כמובילה בעולם בתחום ה-Quality Engineering (הנדסת איכות) מבוסס AI, הוכיחה מזה שנים את הצלחתה בהכשרת עובדים מהפריפריה להייטק הישראלי. לאחרונה בישרה על כך שהיא בנתה תכנית המיועדת לאנשי הפזורה הבדואית בחורה. מנכ"ל החברה, שי ליברמן, מסר: ""יש אלפי מוחות מצוינים בפריפריה, ועלינו לפתוח בפניהם את הדלת להייטק".

המשך קריאה »
משרדי יד2 בחוגי ONE פתח תקווה

ברוכים הבאים: משרדי יד2 (YAD2) עברו מבני ברק לפתח תקווה – למגדל חוגי ONE

החברה לה שייך אחד מאתרי האינטרנט הגדולים בישראל, הופכת להיות חלק מהעיר שלנו, לאחר שבשבוע האחרון החלו להתמקם 310 עובדי החברה, בקומות 19-20 במגדל האייקוני בבעלות קבוצת "ששון חוגי" ברחוב המגשימים-פינת השילוח. החברה שכרה שתי קומות במגדל ותעביר אליו את כל המחלקות של החברה, כולל את דרושים IL – בעסקה הכוללת שכירות לפחות לשבע שנים.. בקרוב יעברו לבניין גם עובדי חברת הביטוח "שקל"

המשך קריאה »

חברת READY אירחה בב.ס.ר סיטי מפגש מרגש עם שתי משפחות חטופים

קבוצת ההייטק, העוסקת בפיתוח R&D 360, אירחה השבוע במשרדיה החדשים בפתח תקווה את נשות עמותת "פני"ם חדשות" לערב אופטימי של הרמת כוסית לקראת פסח ומפגש עם משפחות של שניים מהחטופים לעזה, שהביאו את סיפורם: ענבל צח, ששבעה מבני משפחתה נחטפו לעזה, שישה מתוכם חזרו, אך בן דודה טל שהם, עדיין שם, וכן ורד ואביבית, אימו ואחותו של חנן יבלונקה, שנחטף ממסיבת נובה.

המשך קריאה »

עוד עובדים בעיר? חברת ההייטק סלברייט (Cellebrite) מגייסת 30 עובדים למשרדים בפתח תקווה

ענקית ההייטק, שמשרדיה בפארק עופר WEST מאוכלסים בכ-500 עובדים (מתוך 1000 סה"כ), מחפשת כח אדם חדש, לאור התרחבות החברה, שעוסקת בפתרונות לחקירות דיגיטליות. המשרות הפנויות הן בתחומים R&D, HR, IT, ו-Operations. בחברה מדווחים כי עשרות משרות נוספות נפתחו באירופה, ארה"ב, אוסטרליה והמזרח הרחוק. תדמור-אילת: "אנחנו קולטים טאלנטים שמחפשים עבודה עם משמעות".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading