אינטרגרין 3 - פתח תקווה

אינטרגרין 3 לא עוצרת בירוק: 3 קומות על 6000 מ"ר בדרך לאכלוס. צפו מבפנים

הועדה המקומית לתכנון ובנייה בפתח תקווה הוציאה השבוע היתר בניית הרחבה למבנה המודרני ברח' יגיע כפיים פינת ישראל פוקס. חברת הנדל"ן, שבבעלותה עוד שני מבנים סמוכים בקריית אריה, מבצעת את ההרחבה בשיטת בנייה ייחודית, על ידי פיצול קומות גבוהות וללא תוספות קומות מעל המבנה. המנכ"ל דרזנר: "הביקוש למשרדי הייטק בפתח תקווה רק הולך וגדל".

חברת אינטרגרין, היא אולי לא שם מוכר בעולם הנדל"ן הישראלי, אך כל מי שעובר ועובד במתחם ההייטק סמוך לאצטדיון, מכיר את השם ולו רק בגלל הלוגו הענק שמתנוסס במבנה הראשון של החברה, שהוקם לפני כ-8 שנים. מאז נבנו אינטרגרין 2 (רח' תנופה-פינת הפסגות) ואינטרגרין 3, שאמור להתאכלס בקרוב בעובדי הייטק, שיתווספו לחברות הקיימות ששוכנות במבנה, ביניהן: Payoneer, Clexio, ONE ו- TeraSky.

צפו בביקור באינטרגרין 3 לפני ההרחבה

אין בועה - יש ביקוש

לאחר קבלת היתר הבנייה, צפויים להיכנס לאינטרגרין 3 עובדים מחברות נוספות, שאמורים להתאכלס בקומת הקרקע ובקומה העליונה (7), שנמצאות כרגע ריקות. 

הקונספט החדשני שמביאה אינטרגרין, הוא מבני משרדים מודרנים, שמכוונים לחברות גדולות, המאכלסות קומות שלמות, כשהדגש הוא על בנייה ירוקה, עיצוב מינימליסטי, אך מוקפד בגימורים. אינטרגרין 3, מבטא טוב את הקונספט הזה. כשביקרנו במקום, קידם את פנינו מנכ"ל אינטרגרין, אודי דרזנר, שהוא אומנם תל אביבי, אבל יודע דבר או שניים על נדל"ן והייטק בפתח תקווה. 

"כל מי שמדבר על בועת נדל"ן ההייטק בפתח תקווה הוא טועה", אומר דרזנר בנחרצות. "נכון שבעקבות הקורונה, חברות רבות עוברות למודל היברידי של עבודה מהמשרד בשילוב עבודה מהבית, אבל הקורונה גם הביאה לפריחה כלכלית של חברות טכנולוגיה רבות, שזקוקות להגדיל את כוח האדם, ובהתאם לכך גם את גודל המשרדים. הביקוש רק יגדל". 

אודי דרזנר - מנכ"ל אינטרגרין
אודי דרזנר, מנכ"ל אינטרגרין על רקע אינטרגרין 3

מטר מרובע ב- 85-100 ש"ח

לדברי דרזנר, ההרחבה של אינטרגרין 3, הייתה על הפרק, כבר בשלב התכנון של המבנה, שנפתח לאכלוס ב-2019. ולכן, בדיוק כמו מבנים 1 +2, התכנון האדריכלי היה של קומות גבוהות מהסטנדרט, שאפשרו פיצול, לאחר שהתקבל היתר הבנייה. כך, מבנה שגדולו המקורי היה 10,000 מ"ר, לאחר ההיתר גדל ב-6,000 מ"ר נוספים והאכלוס יכול להתבצע בצורה פשוטה וחלקה, מבלי שזה יפריע לחברות שכבר עובדות במקום.

דרזנר משדר ביטחון כשהוא מדבר על הביקוש הגדל למשרדי הייטק בפתח תקווה ולכן גם היה מוכן לקחת עצמו סיכון כלכלי מחושב, בהשארת הקומות המורחבות לא מאוכלסות זמן ממושך עד קבלת ההיתר. למרות  שהמחיר (85 עד 100 ש"ח למ"ר ברמת הגמר), הוא גבוה יחסית למבנים אחרים בקריית אריה, באינטרגרין בטוחים שהקומות לא יישארו ריקות זמן רב. אגב, עם הוצאת ההיתר, גם בנק מזרחי, אשר פתח סניף חדש במפלס הקרקע, הצטרף לקהל השוכרים.

קומות קרקע, 1 ו-7 יאוכלסו בקרוב - אינטרגרין 3
קומות קרקע, 1 ו-7 יאוכלסו בקרוב - אינטרגרין 3

בונים על המטרו

בשנת 2020 נבחר פרויקט אינטרגרין על-ידי המועצה הישראלית לבנייה ירוקה כפרויקט ירוק מעורר השראה. בנימוקי הבחירה נכתב כי הבניין מתאפיין בתכנון השם דגש על רווחת המשתמש ומאפשר צריכת משאבים מושכלת על ידי – שימוש בתאורה טבעית, התקנת מערכת בקרת מים, שימוש במערכות מיזוג מהיעילות בארץ, הטמעת מערכת ניהול אנרגיה, עידוד שימוש באופניים ועוד.

"על אף התנודות הכלכליות אשר יוצרות כיום חוסר יציבות בשוק המשרדים, אנו מתכוונים להוציא בהקדם אלפי מ"ר נוספים לשוק מתוך אמונה במיקום המצויין של אזור התעסוקה קרית אריה ובך שלבנייני משרדים איכותיים תמיד יהיה ביקוש", אומר דרזנר. "חברות אשר צופות פני עתיד מבינות כיום כי בעוד שנתיים שלוש אזור התעסוקה קרית אריה יהיה אחד הנגישים ביותר בגוש דן עם פתיחתו של הקו האדום של הרכבת הקלה וקווי המטרו".

מבט מהקומה השביעית - רגע לפני אכלוס
מבט מהקומה השביעית - רגע לפני אכלוס

אינטרגרין 3 על המפה

עוד ב-נדלן

דירות חדשות בפסגת הדר פתח תקווה

מחפשים דירה חדשה בפ"ת? בפסגת הדר מחכים למאות דיירים חדשים החל מ-2025

השכונה החדשה, הגובלת בגבעת שמואל, חווה תנופת בנייה, המקבלת ביטוי עם שבעה פרויקטים אייקוניים של מבני מגורים ענקיים, הנמצאים כרגע בשלבים שונים: מגדל האקדמיה של ח. מיתר, Y-GARDEN ו-Y-PREMIUM של יעקבי יוניברסל, "גרופית בפסגה" של גרופית, NEARO של שבירו, SOPHY של גיא & דורון לוי ו-IDOL של קטה גרופ. היכן עוד נותרו דירות ואיפה תמצאו את המחירים האטרקטיביים?

המשך קריאה »
יצחק שדה 1-19 פתח תקווה

מה קורה ביצחק שדה 1-19 פתח תקווה? ביקור מגלה צורך דחוף בהתחדשות עירונית

אם רציתם לראות פער מוחשי ברמת מגורים בפתח תקווה בין השכונות החדשות לשכונות הישנות של העיר, כדאי לכם לבקר בתחילת הרחוב הראשי של רמת ורבר במספרים האי-זוגיים. לטענת חלק מהדיירים, יש שם חריגות בנייה לא חוקיות, דירות מפוצלות ללא אישור, תוך הפקעת שטח ציבורי, זאת לצד הזנחה של ניקיון.

המשך קריאה »
פרויקט רח' ח"ן 8-10 פתח תקווה קטה גרופ

קטה גרופ ישקיעו כ-110 מיליון ש"ח בהתחדשות עירונית בח"ן 8-10 פתח תקווה

אירוע ההריסה בשכונת רמת ורבר, התקיים אתמול בנוכחות אנשי חברת הנדל"ן המוכרת בעיר, דיירים, תושבים ועורכי הדין המלווים את הפרויקט. במסגרת האירוע החלה הריסת 32 דירות שאיכלסו שני בניינים ישנים ומוזנחים, בני כ-50 שנה, שבמקומם צפויים לקום 2 בנייני מגורים חדישים ומודרניים בני 9 קומות כל אחד, שיאכלסו 96 דירות. צפי אכלוס: 2027. 95% מהדירות כבר נמכרו. מחירי הדירות בפנים.

המשך קריאה »
וילה למכירה בפתח תקווה נווה עוז

צפו מבפנים: וילה ענקית בנווה עוז מוצעת לאחרונה למכירה ב-7.4 מיליון ש"ח (וידאו)

בסימטה הולנדית שקטה ודו סטרית, נושק לנווה עוז הותיקה, על רחוב סעדיה עפארי 26, נמצאת וילה, שהוקמה לפני כ-20 שנה, בה התגוררו עד לאחרונה משפחה של זוג רופאים. ביקור מבפנים גילה לנו שהיא אומנם זקוקה שיפוץ (לא מהיסוד), אבל המיקום והגודל (12.5 חדרים על 300 מ"ר), עושים את שלהם וכבר משכו לא מעט מתעניינים לנכס, שרק לאחרונה הוצע למכירה על ידי משרד תיווך ניסן אילון.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading