מטה גילת לווינים בפתח תקווה

גילת מפתח תקווה דיווחה היום על גידול של 19% בהכנסות ביחס לרבעון הראשון 2021

חברת הלווינים הותיקה, שמשרדיה הראשיים נמצאים בקריית אריה, הציגה נתונים חיוביים לשלושת החודשים הראשונים של 2022. לפי הנתונים, רשמה הכנסות של 51.4 מיליון דולר והפסד תפעולי הנמוך ב-2.5 מיליון דולר, ביחס לרבעון המקביל אשתקד. המנכ"ל עדי צפדיה: "הנתונים מראים שאנו מצליחים להגדיל נתח שוק ולנצל הזדמנויות עסקיות בשווקי הקצה בהם אנו פועלים". 

גילת תקשורת ולווינים, אחת מחברות הטכנולוגיה הבולטות והותיקות הפועלות מפתח תקווה, מאשררת היום את התחזית ל-2022 ומצפה להכנסות של בין 245 ל-265 מיליון דולר, אשר ישקפו צמיחה שנתית של בין 14% ל-23%. בניגוד לחברות הייטק אחרות, החוות האטה של צמיחה, התחזיות של גילת אופטימיות, בעיקר הודות לכניסת טכנולוגיית ה-G5, שמחייבת הקמת רשתות לווינים במסלול נמוך. 

מנכ"ל גילת עדי צפדיה, על רקע מטה החברה בפתח תקווה
מנכ"ל גילת עדי צפדיה, על רקע מטה החברה בפתח תקווה

הגידול של 19% בהכנסות לעומת הרבעון הראשון של 2021, מלמד על חוזקה של החברה, שמצליחה לצמוח, למרות המלחמה באוקראינה, שגרמה לשיבושים בשרשרת העספקה של חומרי גלם ובעבודות של קבלני משנה. לפי הדיווח, הגידול בהכנסות נבע בעיקר מהעבודה שגילת הצליחה להכפיל את הכנסותיה של חטיבת הפתרונות המשולבים ל–14 מיליון דולר.

חטיבה זו פועלת בשיתוף פעולה עם חברת הבת האמריקאית וייבסטרים (Wavestream), שמייצרת ומפתחת מגברי תדר והספק, המאפשרים העלאת תקשורת רחבת פס ללוויינים מחוות אנטנות קרקעיות. וייבסטרים קיבלה הזמנת ענק, בגובה 50 מיליון דולר, מחברת OneWeb, המספקת אינטרנט לוויני המועבר בפס רחב לכל העולם באמצעות קבוצה של 648 לוויינים במסלול לווייני נמוך (LEO).

גילת, שהוקמה ב-1987 ומנייתה נסחרת בנאסד"ק ובבורסת תל אביב, מעסיקה במטה המרכזי בפתח תקווה כ-300 עובדים, המאכלסים 3 בניינים בפארק דניב (שם גם שוכן מטה של תנובה) ברח' יגיע כפיים 21. "אנו מרוצים מהתוצאות שלנו, המשקפות צמיחה מתמשכת בהכנסות ושיפור ב-EBITDA", מסר עדי צפדיה, מנכ"ל החברה. "הביצועים שלנו מראים כי אנו מצליחים להגדיל נתח שוק, ולנצל הזדמנויות עסקיות בשווקי הקצה בהם אנו פועלים".

משרדי גילת לווינים בפתח תקווה
משרדי גילת לווינים בפתח תקווה

גילת לווינים פתח תקווה על המפה

עוד ב-טכנולוגיה

קווליטסט QUALITEST פתח תקווה

חברת קווליטסט מפתח תקווה הכריזה על פרויקט חדש: קירוב בדואים להייטק

בשורה מאחדת ליום העצמאות: חברת התוכנה, הידועה כמובילה בעולם בתחום ה-Quality Engineering (הנדסת איכות) מבוסס AI, הוכיחה מזה שנים את הצלחתה בהכשרת עובדים מהפריפריה להייטק הישראלי. לאחרונה בישרה על כך שהיא בנתה תכנית המיועדת לאנשי הפזורה הבדואית בחורה. מנכ"ל החברה, שי ליברמן, מסר: ""יש אלפי מוחות מצוינים בפריפריה, ועלינו לפתוח בפניהם את הדלת להייטק".

המשך קריאה »
משרדי יד2 בחוגי ONE פתח תקווה

ברוכים הבאים: משרדי יד2 (YAD2) עברו מבני ברק לפתח תקווה – למגדל חוגי ONE

החברה לה שייך אחד מאתרי האינטרנט הגדולים בישראל, הופכת להיות חלק מהעיר שלנו, לאחר שבשבוע האחרון החלו להתמקם 310 עובדי החברה, בקומות 19-20 במגדל האייקוני בבעלות קבוצת "ששון חוגי" ברחוב המגשימים-פינת השילוח. החברה שכרה שתי קומות במגדל ותעביר אליו את כל המחלקות של החברה, כולל את דרושים IL – בעסקה הכוללת שכירות לפחות לשבע שנים.. בקרוב יעברו לבניין גם עובדי חברת הביטוח "שקל"

המשך קריאה »

חברת READY אירחה בב.ס.ר סיטי מפגש מרגש עם שתי משפחות חטופים

קבוצת ההייטק, העוסקת בפיתוח R&D 360, אירחה השבוע במשרדיה החדשים בפתח תקווה את נשות עמותת "פני"ם חדשות" לערב אופטימי של הרמת כוסית לקראת פסח ומפגש עם משפחות של שניים מהחטופים לעזה, שהביאו את סיפורם: ענבל צח, ששבעה מבני משפחתה נחטפו לעזה, שישה מתוכם חזרו, אך בן דודה טל שהם, עדיין שם, וכן ורד ואביבית, אימו ואחותו של חנן יבלונקה, שנחטף ממסיבת נובה.

המשך קריאה »

עוד עובדים בעיר? חברת ההייטק סלברייט (Cellebrite) מגייסת 30 עובדים למשרדים בפתח תקווה

ענקית ההייטק, שמשרדיה בפארק עופר WEST מאוכלסים בכ-500 עובדים (מתוך 1000 סה"כ), מחפשת כח אדם חדש, לאור התרחבות החברה, שעוסקת בפתרונות לחקירות דיגיטליות. המשרות הפנויות הן בתחומים R&D, HR, IT, ו-Operations. בחברה מדווחים כי עשרות משרות נוספות נפתחו באירופה, ארה"ב, אוסטרליה והמזרח הרחוק. תדמור-אילת: "אנחנו קולטים טאלנטים שמחפשים עבודה עם משמעות".

המשך קריאה »