גבי ושני בר - נינג'ה ו- MagicSoft.AI - טכנולוגיה שמעצימה מיליוני עסקים דיגיטליים בעולם

גבי ושני בר: נינג'ה ו-MagicSoft.AI – טכנולוגיות שמעצימות מיליוני עסקים דיגיטליים בעולם

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

המסע הדיגיטלי שלנו החל בשנת 2015 כשישבנו בפינת האוכל וחיפשנו מקור פרנסה.
משתפים גבי ושני בר: "נדהמנו לגלות את עולם המסחר הדיגיטלי העולמי , אשר נמצא בקצב צמיחה מטאורי קצב שגדל מדי שנה בעשרות אחוזים. לאחר שהיינו במשבר מעסק פיסי שנשרף, הרגשנו את העוצמה של להקים עסקים דיגיטליים שאינם תלויים בעולם הפיזי, וחסינים מפני מחלות, מלחמות, ושריפות".

גבי ושני בר משתפים

התחלנו מחנות אחת , ומשם הצטרפו אלינו עוד מאות משפחות כלקוחותינו בנכסים הדיגיטליים שאותם אנחנו מנהלים:
רכשנו עוד 27 נכסים אותם ניהלנו , פיתחנו והשבחנו.
יצרנו חזון להעצים עסקים דיגיטליים. חזון אותו פיתחנו באפליקציה ייעודית שלנו' הבנוי מ Ecosystem של ערכים וחזון אותם אנשינו מתרגלים כל יום , אותו הם מעניקים לעצמם ולאנשים עם מוגבלויות ונוער בסיכון ברחבי ישראל -מתוך שליחות להעניק את הדרך שעברנו לעוד אנשים וקהילות שרוצים למצוא הכוח הפנימי בתוכם לצמוח על אף משברים פיזיים – בפרוייקט חולמים בגדול .
חולמים בגדול תומך בנו ובצוותיניו למצוא את הכוח המנטלי שלנו להתמודד עם משוכות עסקיות בעולם הדיגיטלי האינסופי.

הסיפור שלנו מחנות אחת לאגריגטור טכנולוגי בינלאומי שמצמיח עסקים דיגיטליים


באמצעות הדאטה, הדרך, והמשוכות שנקרו בדרכנו, כאגריגטור שמנהל עשרות מיליוני דולר ברשת דרך למעלה מ 6000 מוצרים, הבנו מה מוכרים בעלי חנויות דיגיטליות כמונו צריכים.
למדנו את עולם המסחר הדיגיטלי ומה הם כלי הצמיחה של עסקים דיגיטליים המשוועים וזקוקים לו עבור הצמיחה בעולם האינסופי של המסחר הדיגיטלי.
עסקים דיגיטליים מתחילים מרעיון ומחפשים נקודת פתיחה להפיץ את המוצר שלהם. איתרנו והשבחנו מערכת טכנולוגית של 125 מיליון משפיענים המחולקת לפי קטגוריות -כל מותג יכול להיכנס למערכת לחפש משפיענים ייעודיים ולייתר איתם שיתוף פעולה להפיץ את המוצר שלהם בכל רחבי העולם בהתאם לכמות העוקבים של המשפיען ובאמצעותו גם לקבל קריאייטיב ותוכן מקורי למותג שלו.
עסקים דיגיטליים זקוקים לתמיכה ואנחנו בTcm צברנו ניסיון דרך אלפי מוצרים, ופיתחנו מערכת טכנולוגית להצמיח מיליוני עסקים דיגיטליים בעולם.
MagicSoft.AI נותנת לעסקים דיגיטליים פלטפורמה רחבה כיצד לדעת להגיע לקהילות, איך לנהל מספר רב של חנויות במקביל, איך לנתח נכסים ולרכוש אותם, ואיך לאתר מוצרים חדשים.

מתוך שנים של כיתות רגליים ברשת, הטמעת מוצרים, ניהול בזירות סחר, מאות צוותים בארץ ובעולם, ושנים של מחקר ניהול חנויות ברשת – הקמנו את MagicSoft.AI. טכנולוגיה שמצמיחה עסקים דיגיטליים כמונו בכל העולם. עם כלים טכנולוגיים שפיתחנו דרך תנועה התנהלות ממושכת מבוקר עד לילה לאורך שנים.

טכנולוגיה פורצת דרך שמעצימה עסקים דיגיטליים ברחבי העולם
טכנולוגיה פורצת דרך שמעצימה עסקים דיגיטליים ברחבי העולם

טכנולוגיית MagicSoft.AI הינה פלטפורמה שנבנתה ע"י אגריגטור של חנויות דיגיטליות עבור עוד מילוני חנויות דיגיטליות בעולם. כל שנה מצטרפים עוד מיליוני סוחרים באמאזון, מתוך משיכה עזה למסחר הדיגיטלי, מתוך ההבנה שכל העולם הפיזי שחווינו בעידן הקורונה, שניטרלה אותנו ממפגשי אדם, הופך לעולם דיגיטלי עצום מיום ליום. ככל שנתחבר אליו ונתיידד איתו, ככה נמצא את האפשרויות האינסופיות הקיימות בתוכו. ככה נולדה MagicSot.AI – מתוכנו.

הטכנולוגיה שלנו מגיעה ממקורנו כאגריטור – לאפשר לחנויות דיגיטליות מקור לשיווק עולמי, לקהילות ברחבי העולם, מקור לניהול וקבלת החלטות, השקת מוצרים, וחסכון בעלויות כוח אדם וזמן.
אחת המערכות המובילות ב MagicSoft.Ai הינה MagicNinja –

נינג'ה – מערכת טכנולוגית עם 125 מיליון משפיענים לפי קטגוריות שמצמיחה עסקים דיגיטליים בכל העולם

מערכת MagicNinja פותרת מספר בעיות שיווק עם מענה ישיר במקום אחד:

  • מסירה את המורכבות באיתור משפיענים.
  • יודעת להתמודד עם התחרות הגדולה בשוק.
  • תקשורת ישירה בין בעלי העסקים למשפיענים, ללא סוכן או מתווך.
  • חוסכת המון כסף בעלויות הפרסום והשיווק, בפרט שעלויות אלו מתייקרות כל הזמן.


ראו את נתוני עלויות הפרסום באמאזון בשנת 2022:

מתוך נתונים מזירות הסחר של אמאזון על מיליוני המצטרפים כל שנה למרות עליית הפרסום ב-30% בשנת 2022.

המערכות הטכנולוגיות שלנו להצמחת עסקים דיגיטליים בכל זירות הסחר העולמיות:
MagicDrive – למידה ממוחשבת (ML) אוטומטית אשר חוסכת מאות שעות של צפייה אנליסטיות. מאתרת במהירות חנויות רווחיות וענפי צמיחה פוטנציאלים.
MagicStore – תוכנה רבת ערוצים המנהלת ומסדרת מספר חנויות במקום אחד. ניהול כל הנתונים ברמת הדיוק הדרושה במסך אחד, כולל KPI, חולשות וחוזקות.
MagicSellact – מוצר AI ו-ML הבנוי ממערכת אוטומטית שיודעת להמליץ על המלצות למוצרים חדשים.
חברת Tcm בעלת ולואציה ורישיון גיוס כספים מבנק אמריקאי מוביל castle placement, מצוייה בתהליך התרחבות גלובלית ופותחת את משרדה בארהב ביולי הקרוב להצמיח את הטכנולוגיה שלנו בכל העולם –משתפים גבי ושני בר.

אנחנו קמים בבוקר כל יום ומונעים מהחזון שלנו -להנגיש את הצמיחה הדיגיטלית ללקוחותינו ובעלי המניות שצועדים איתנו .

עולם הסחר הדיגיטלי צפוי לצמוח ל-6.2 טריליון דולר עד שנת 2023.

רוצים להיות חלק מהקהילה הדיגיטלית שלנו ושל Dream Big Go Global
הצטרפו אלינו למסע

עוד בפתח תקווה

אירוע בנק טפחות בפאב פטריקס

משכנתא על הבר: בנק מזרחי טפחות קיים אירוע מקורי בפאב "פטריקס" בפתח תקווה

הבנק אירח בפאב כ-50 מתושביה הצעירים של העיר, רגע לפני הרכישה הגורלית של חייהם למפגש בו הם קיבלו תשובות לשאלות הכי בוערות בנושא משכנתאות – והכל על כוס בירה ובאווירה משוחררת. את הבנק ייצגה באירוע, שרון בן יהודה, סגנית מנהל זרוע המשכנתאות של מזרחי טפחות והמוזמנים אף זכו לביקור אורח של דביר בנדק, הפרזנטור של המותג.

המשך קריאה »
קיבוץ להבקיבוץ להב: איך ערב שירים נולד? על אירוע עמיצור אילן

קיבוץ להב: איך ערב שירים נולד? על אירוע עמיצור אילן

איך שיר נולד אנחנו כבר יודעים (כמו תינוק, בהתחלה זה כואב…), אבל איך נולד ערב שירים, שנכתבו אי שם בשנות ה-50-60 של המאה הקודמת? חברי קיבוץ להב, קיימו לאחרונה אירוע שהוקדש לשיריו של עמיצור אילן, חבר הקיבוץ, שלא רק היה ממקימיו לפני 70 שנה, אלא גם הרוח התרבותית החיה ב-15 השנים הראשונות לקיומו. אותה רוח הורגשה היטב בערב השירה המרגש, שנערך לאחרונה בקיבוץ.

המשך קריאה »
פתח תקווה NEWS - ג'ואל אלון

ג'ואל אלון, מומחה עסקי, על אתגר הריכוזיות בעידן הדיגיטלי: "מהפכה רגולטורית"

בעקבות השקת האינטרנט פרצו לחיינו חמשת ענקיות GAFAM (גוגל, אפל, פייסבוק, אמזון ומיקרוסופט) והשתלטו על נתחים ניכרים מהכלכלה העולמית. ג'ואל אלון, מומחה עסקי ותיק ומשפטן, כותב על שתי נשים חזקות בעולם העסקי, העתידות לשנות את חוקי המשחק.

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading