מבט על המשרדים החדשים של קבוצת מלם תים - רגע לפני כניסה

1200 עובדים של קבוצת מלם תים בפתח תקווה מתכוננים לרילוקיישן לפארק גיסין. אכלוס? יולי

אחת מחברות הטכנולוגיה הותיקות בישראל ובטח בפתח תקווה, עוברת לפרויקט של ישרס ו-BST לאחר כמעט 25 שנים של עבודה ברח' מרטין גהל. הקבוצה תהיה הראשונה להתאכלס בפרויקט המסחרי הגרנדיוזי, כששניים מהבניינים (10 קומות כ"א), יהוו את הקמפוס שלהם במתחם. דורית בר, סמנכ"לית משאבי אנוש: עוברים לסביבת עבודה מתקדמת ומשודרגת, שנועדה לייצר חוויית עובד גבוהה יותר". 

כשאומרים רילוקיישן בדרך כלל מתכוונים למעבר בינלאומי ממדינה למדינה, אבל בטח אי אפשר לזלזל במעבר של קבוצת מלם תים למשכנה החדש בפארק גיסין, למרות שהוא רק 500 מטרים מהמשרדים הישנים במרטין גהל. המעבר הוא פרויקט בפני עצמו, בטח לחברת מחשוב עם צי של לא פחות מ-1200 עובדים, שאמורים להתאכלס על פני 18 אלף מ"ר.

צפו בביקור: כך נראים המשרדים החדשים מבפנים

כאב ראש חיובי

פרויקט המעבר נכנס לשלב הסופי שלו, כשהתכנון הוא לאכלס את כל העובדים במהלך יולי (חודש הבא) בתוך המתחם התעסוקתי-מסחרי הגרנדיוזי על צומת בזל-גיסין. מי שיעבור באיזור בלילה יוכל לראות את אורות המשרדים המעוצבים, עם כל הריהוט בפנים, שרק מחכים לעובדים שייכנסו אליהם. דורית בר, סמנכ"לית משאבי האנוש של קבוצת מלם תים, עוברת בחודשים האחרונים כאב ראש חיובי, בדרך למהלך שהולך לשנות את חווית העובד של מלם ויעשה חשק גדול להגיע למשרד. 

לדברי בר, ההחלטה על המעבר נבעה מ-3 סיבות עיקריות. "קודם כל מענה לגודל", מסרה לפתח תקווה NEWS. "קבוצת מלם תים גדלה והתרחבה מאוד בשנים האחרונות וממשיכה במגמה זו, בין היתר הודות לרכישת חברות רבות ולכן נוצר צורך בחלל/מבנה גדול יותר, שיהווה קמפוס ובית אחד למירב העובדים. מרבית היחידות העסקיות עוברות לבניין החדש וזו בהחלט אבן דרך משמעותית במחזור החיים שלנו כקבוצה".

אפשר לראות את האורות - המשרדים החדשים של קבוצת מלם תים
אפשר לראות את האורות - המשרדים החדשים של קבוצת מלם תים

מהן הסיבות הנוספות?

"הרצון לחבר ולהתחבר. החלטנו שאנחנו רוצים להיות מרוכזים במקום משותף אחד, כגוף אחד, במטה מרכזי אחד, במטרה לחזק את הממשקים והסינרגיה של כל היחידות והחברות שלנו ביחד", מדגישה בר. "הסיבה השלישית היא חדשנות, היברידיות וחוויית עובד – הבניין החדש מותאם יותר גם לעבודה ההיברידית, כפי שמקובל היום בעולם העבודה המודרני. מדובר בסביבת עבודה מתקדמת ומשודרגת שנועדה לייצר חוויית עובד גבוהה יותר לרווחת העובדים". 

לדברי עובדי קבוצת מלם תים עמם שוחחנו, השדרוג הוא של שמיים וארץ. לא חוכמה בהתחשב בכך שהמשרדים במרטין גהל כבר מתפוררים, עד למצב שבכלל לא ידוע מי יתאכלס במקומם. קבוצת מלם תים יושבת שם מ-1998 ומאז צמחה והתרחבה יחד עם הטכנולוגיה. המעבר היה מתבקש. ההזדמנות נקרתה, במקרה או שלא, יחד עם פרויקט פארק גיסין, שאותו מפעילה ישרס נדל"ן, שפועלת תחת קבוצת "ערד השקעות ופיתוח תעשייה" של שלמה אייזנברג, שבבעלותו (55 אחוז) גם על קבוצת מלם תים.

קמפוס קבוצת מלם תים רגע לפני כניסה - יש עוד עבודה
קמפוס קבוצת מלם תים רגע לפני כניסה - יש עוד עבודה

עובדי אם המושבות מכינים את האופניים

מה כולל הקמפוס החדש? 

"העובדים שלנו יהנו מסביבת עבודה עם מגוון אפשרויות", מציינת בר. "בפארק גיסין עובדי קבוצת מלם תים יהנו מ עשרות חדרי ישיבות, גדולים, קטנים ובינוניים, פורמליים ולא פורמליים, חדר כושר, קפיטריות, אודיטוריום, כיתות הדרכה וגם חצר מהממת ביופייה, בקומה הראשונה בין שני הבניינים". 

כמה עובדים יש לכם מפתח תקווה?

"יש לנו מאות עובדים שמתגוררים בפתח תקווה ועובדים לא מעטים שגרים בשכונת אם המושבות הסמוכה, שמאוד שמחים על המעבר, מאחר ויוכלו מעכשיו להגיע לעבודה ברגל או באופניים". 

האם אתם בונים על הרכבת הקלה שתעזור לכם לגייס עובדים ממקומות מרוחקים יותר בגוש דן?

"המחשבה הראשונה שלנו היתה על העובדים הקיימים שלנו, ועל כך שהרכבת הקלה תצמצם עבורם את זמן הנסיעה ובכך נקל עליהם את ההגעה למשרד, עקב הפקקים המרובים באיזור. אבל אין ספק שכפועל יוצא מכך, גם עובדים פוטנציאליים ישמחו לשמוע שהרכבת הקלה מגיעה עד אלינו, כך שיש סבירות גבוהה שהדבר יהווה עבורם גורם מדרבן נוסף בבחירת קבוצת מלם תים כמקום עבודתם"

צפו בגלרייה - המשרדים החדשים (לחצו להגדלה)

יחד עם ההרחבה והשדרוג הנדלני, בקבוצת מלם תים חושבים קדימה, בטח בכל מה שקשור למירוץ אחר עובדים טובים. בניגוד לחברות הייטק חדשניות, שמצבם הכלכלי-מסחרי  נע לפי התנודות של שוק ההון, קבוצת מלם תים היא חברה ציבורית הנסחרת בתל אביב לפי שווי נוכחי של 1.62 מיליארד ש"ח והיא מגלה יציבות רבת שנים. בקבוצה בונים על כך שעובדים המחפשים מקום יציב, אך עם זאת מתקדם טכנולוגית. יעדיפו ללכת "על בטוח" ויעדיפו אותן על חברות אחרות. 

"אנחנו מחזקים כל העת את נושא החדשנות בתוך הארגון ומעודדים עובדים לבטא את היצירתיות והחדשנות שבתוכם", מוסיפה בר, שפונה גם לעובדים הפטריוטיים: "אנו גאים להיות חברה ישראלית, עם אופי וחיבוק ישראלי אנושי, מרכיב המאפיין אותנו כקבוצה ומעניק לעובדים תחושה של חוויה קרובה ומוכרת. כחברה, אנו רואים את העובד, הן בפן המקצועי, הן בפן החברתי והן בפן האישי ומשתדלים להיות שם עבורו כל העת".  

האם אתם מחפשים עובדים? אם כן באילו משרות?

"אנחנו מחפשים עובדים כל העת, לפרויקטים טכנולוגים פנימיים או עבור לקוחות שלנו, בכמה תחומים מובילים: מנתחי מערכות BI, מומחי תקשורת ואבטחת מידע, מפתחי JAVA או C#, אנשי תמיכה טכנית HELP DESK, מומחים טכניים ועוד"

משרדי קבוצת מלם תים החדשים - על המפה

עוד ב-טכנולוגיה

אירוע חברה פתח תקווה - גילת לוויני תקשורת - יקבי ירושלים פתח תקווה

צפו: גילת רשתות לווין אירחה בכירות הייטק בבוטיק היין של יקבי ירושלים בפתח תקווה לאירוע חברה

חברת תקשורת הלווינים הגלובאלית, בחרה לארח את האירוע המיוחד והאינטימי בבוטיק היין JERUZ YARD בפארק יד לבנים, מרחק 10 דקות נסיעה מהמשרדים של החברה בקריית אריה. לאhרוע הגיעו עשרות עובדות בכירות בגילת, שקיבלו במקום הרצאות ושיחות אחת על אחת, עם חברות WOMAN2WOMAN ועמותת יוצאות 8200, שמריצות תכניות מנטורינג להעצים נשים בהייטק הישראלי. צפו בביקור באירוע.

המשך קריאה »
אודי מוקדי - סייברארק CYBERARK פתח תקווה

כבוד: סייברארק מפתח תקווה רוכשת את ונאפי (VENAFI) ב-1.54 מיליארד דולר

ענקית הסייבר הפתח תקוואית, שלפי העדכון האחרון נסחרת בנאסדק בשווי של 10.2 מיליארד דולר, ובמשרדיה בקריית אריה יושבים מאות עובדים, חלקם גרים בעיר, רוכשת את חברת ניהול הזהויות הבינלאומית במיליארד דולר מזומן ועוד כ-540 מיליון במניות. "צעד נוסף במימוש החזון שלנו לבנות חברת ענק גלובלית כחול-לבן, שנותנת מענה לאתגרים בעולם הסייבר", אמר אודי מוקדי, יו"ר ומייסד.

המשך קריאה »
קווליטסט QUALITEST פתח תקווה

חברת קווליטסט מפתח תקווה הכריזה על פרויקט חדש: קירוב בדואים להייטק

בשורה מאחדת ליום העצמאות: חברת התוכנה, הידועה כמובילה בעולם בתחום ה-Quality Engineering (הנדסת איכות) מבוסס AI, הוכיחה מזה שנים את הצלחתה בהכשרת עובדים מהפריפריה להייטק הישראלי. לאחרונה בישרה על כך שהיא בנתה תכנית המיועדת לאנשי הפזורה הבדואית בחורה. מנכ"ל החברה, שי ליברמן, מסר: ""יש אלפי מוחות מצוינים בפריפריה, ועלינו לפתוח בפניהם את הדלת להייטק".

המשך קריאה »
משרדי יד2 בחוגי ONE פתח תקווה

ברוכים הבאים: משרדי יד2 (YAD2) עברו מבני ברק לפתח תקווה – למגדל חוגי ONE

החברה לה שייך אחד מאתרי האינטרנט הגדולים בישראל, הופכת להיות חלק מהעיר שלנו, לאחר שבשבוע האחרון החלו להתמקם 310 עובדי החברה, בקומות 19-20 במגדל האייקוני בבעלות קבוצת "ששון חוגי" ברחוב המגשימים-פינת השילוח. החברה שכרה שתי קומות במגדל ותעביר אליו את כל המחלקות של החברה, כולל את דרושים IL – בעסקה הכוללת שכירות לפחות לשבע שנים.. בקרוב יעברו לבניין גם עובדי חברת הביטוח "שקל"

המשך קריאה »