מבט על המשרדים החדשים של קבוצת מלם תים - רגע לפני כניסה

1200 עובדים של קבוצת מלם תים בפתח תקווה מתכוננים לרילוקיישן לפארק גיסין. אכלוס? יולי

אחת מחברות הטכנולוגיה הותיקות בישראל ובטח בפתח תקווה, עוברת לפרויקט של ישרס ו-BST לאחר כמעט 25 שנים של עבודה ברח' מרטין גהל. הקבוצה תהיה הראשונה להתאכלס בפרויקט המסחרי הגרנדיוזי, כששניים מהבניינים (10 קומות כ"א), יהוו את הקמפוס שלהם במתחם. דורית בר, סמנכ"לית משאבי אנוש: עוברים לסביבת עבודה מתקדמת ומשודרגת, שנועדה לייצר חוויית עובד גבוהה יותר". 

כשאומרים רילוקיישן בדרך כלל מתכוונים למעבר בינלאומי ממדינה למדינה, אבל בטח אי אפשר לזלזל במעבר של קבוצת מלם תים למשכנה החדש בפארק גיסין, למרות שהוא רק 500 מטרים מהמשרדים הישנים במרטין גהל. המעבר הוא פרויקט בפני עצמו, בטח לחברת מחשוב עם צי של לא פחות מ-1200 עובדים, שאמורים להתאכלס על פני 18 אלף מ"ר.

צפו בביקור: כך נראים המשרדים החדשים מבפנים

כאב ראש חיובי

פרויקט המעבר נכנס לשלב הסופי שלו, כשהתכנון הוא לאכלס את כל העובדים במהלך יולי (חודש הבא) בתוך המתחם התעסוקתי-מסחרי הגרנדיוזי על צומת בזל-גיסין. מי שיעבור באיזור בלילה יוכל לראות את אורות המשרדים המעוצבים, עם כל הריהוט בפנים, שרק מחכים לעובדים שייכנסו אליהם. דורית בר, סמנכ"לית משאבי האנוש של קבוצת מלם תים, עוברת בחודשים האחרונים כאב ראש חיובי, בדרך למהלך שהולך לשנות את חווית העובד של מלם ויעשה חשק גדול להגיע למשרד. 

לדברי בר, ההחלטה על המעבר נבעה מ-3 סיבות עיקריות. "קודם כל מענה לגודל", מסרה לפתח תקווה NEWS. "קבוצת מלם תים גדלה והתרחבה מאוד בשנים האחרונות וממשיכה במגמה זו, בין היתר הודות לרכישת חברות רבות ולכן נוצר צורך בחלל/מבנה גדול יותר, שיהווה קמפוס ובית אחד למירב העובדים. מרבית היחידות העסקיות עוברות לבניין החדש וזו בהחלט אבן דרך משמעותית במחזור החיים שלנו כקבוצה".

אפשר לראות את האורות - המשרדים החדשים של קבוצת מלם תים
אפשר לראות את האורות - המשרדים החדשים של קבוצת מלם תים

מהן הסיבות הנוספות?

"הרצון לחבר ולהתחבר. החלטנו שאנחנו רוצים להיות מרוכזים במקום משותף אחד, כגוף אחד, במטה מרכזי אחד, במטרה לחזק את הממשקים והסינרגיה של כל היחידות והחברות שלנו ביחד", מדגישה בר. "הסיבה השלישית היא חדשנות, היברידיות וחוויית עובד – הבניין החדש מותאם יותר גם לעבודה ההיברידית, כפי שמקובל היום בעולם העבודה המודרני. מדובר בסביבת עבודה מתקדמת ומשודרגת שנועדה לייצר חוויית עובד גבוהה יותר לרווחת העובדים". 

לדברי עובדי קבוצת מלם תים עמם שוחחנו, השדרוג הוא של שמיים וארץ. לא חוכמה בהתחשב בכך שהמשרדים במרטין גהל כבר מתפוררים, עד למצב שבכלל לא ידוע מי יתאכלס במקומם. קבוצת מלם תים יושבת שם מ-1998 ומאז צמחה והתרחבה יחד עם הטכנולוגיה. המעבר היה מתבקש. ההזדמנות נקרתה, במקרה או שלא, יחד עם פרויקט פארק גיסין, שאותו מפעילה ישרס נדל"ן, שפועלת תחת קבוצת "ערד השקעות ופיתוח תעשייה" של שלמה אייזנברג, שבבעלותו (55 אחוז) גם על קבוצת מלם תים.

קמפוס קבוצת מלם תים רגע לפני כניסה - יש עוד עבודה
קמפוס קבוצת מלם תים רגע לפני כניסה - יש עוד עבודה

עובדי אם המושבות מכינים את האופניים

מה כולל הקמפוס החדש? 

"העובדים שלנו יהנו מסביבת עבודה עם מגוון אפשרויות", מציינת בר. "בפארק גיסין עובדי קבוצת מלם תים יהנו מ עשרות חדרי ישיבות, גדולים, קטנים ובינוניים, פורמליים ולא פורמליים, חדר כושר, קפיטריות, אודיטוריום, כיתות הדרכה וגם חצר מהממת ביופייה, בקומה הראשונה בין שני הבניינים". 

כמה עובדים יש לכם מפתח תקווה?

"יש לנו מאות עובדים שמתגוררים בפתח תקווה ועובדים לא מעטים שגרים בשכונת אם המושבות הסמוכה, שמאוד שמחים על המעבר, מאחר ויוכלו מעכשיו להגיע לעבודה ברגל או באופניים". 

האם אתם בונים על הרכבת הקלה שתעזור לכם לגייס עובדים ממקומות מרוחקים יותר בגוש דן?

"המחשבה הראשונה שלנו היתה על העובדים הקיימים שלנו, ועל כך שהרכבת הקלה תצמצם עבורם את זמן הנסיעה ובכך נקל עליהם את ההגעה למשרד, עקב הפקקים המרובים באיזור. אבל אין ספק שכפועל יוצא מכך, גם עובדים פוטנציאליים ישמחו לשמוע שהרכבת הקלה מגיעה עד אלינו, כך שיש סבירות גבוהה שהדבר יהווה עבורם גורם מדרבן נוסף בבחירת קבוצת מלם תים כמקום עבודתם"

צפו בגלרייה - המשרדים החדשים (לחצו להגדלה)

יחד עם ההרחבה והשדרוג הנדלני, בקבוצת מלם תים חושבים קדימה, בטח בכל מה שקשור למירוץ אחר עובדים טובים. בניגוד לחברות הייטק חדשניות, שמצבם הכלכלי-מסחרי  נע לפי התנודות של שוק ההון, קבוצת מלם תים היא חברה ציבורית הנסחרת בתל אביב לפי שווי נוכחי של 1.62 מיליארד ש"ח והיא מגלה יציבות רבת שנים. בקבוצה בונים על כך שעובדים המחפשים מקום יציב, אך עם זאת מתקדם טכנולוגית. יעדיפו ללכת "על בטוח" ויעדיפו אותן על חברות אחרות. 

"אנחנו מחזקים כל העת את נושא החדשנות בתוך הארגון ומעודדים עובדים לבטא את היצירתיות והחדשנות שבתוכם", מוסיפה בר, שפונה גם לעובדים הפטריוטיים: "אנו גאים להיות חברה ישראלית, עם אופי וחיבוק ישראלי אנושי, מרכיב המאפיין אותנו כקבוצה ומעניק לעובדים תחושה של חוויה קרובה ומוכרת. כחברה, אנו רואים את העובד, הן בפן המקצועי, הן בפן החברתי והן בפן האישי ומשתדלים להיות שם עבורו כל העת".  

האם אתם מחפשים עובדים? אם כן באילו משרות?

"אנחנו מחפשים עובדים כל העת, לפרויקטים טכנולוגים פנימיים או עבור לקוחות שלנו, בכמה תחומים מובילים: מנתחי מערכות BI, מומחי תקשורת ואבטחת מידע, מפתחי JAVA או C#, אנשי תמיכה טכנית HELP DESK, מומחים טכניים ועוד"

משרדי קבוצת מלם תים החדשים - על המפה

עוד ב-טכנולוגיה

ביקור רמי גרינברג בבזק בינלאומי פתח תקווה

בזק בינלאומי TECH אירחה את ראש העיר רמי גרינברג במשרדי החברה בפתח תקווה

הביקור אצל חברת התקשורת במשרדים ברח' שחם התקיים עוד לפני הבחירות, שהסתיימו בניצחון מוחץ של גרינברג. קובי מזרחי, מנהל השיווק בחברה, הציג לראש העיר את כלל פעילותה בהיבט המקצועי ובהיבט הקהילתי, כולל שיתופי פעולה חדשים עם מיקרוסופט וחברות מובילות בתחום ה-IT, לצד פעילות התנדבותית ענפה של עובדות ועובדי החברה עם קהילות שונות בעיר.

המשך קריאה »
סאן ספארק פתח תקווה

"סאן ספארק" תפתח בקרוב מרכז טכנולוגי לילדים בפתח תקווה ברח' מבצע קדש

המרכז ייפתח כחלק משיתוף פעולה של רשת מרכזי הידע, יחד עם עיריית פתח תקווה ומקפ"ת, מתוך שאיפה לקדם בקרב הדור הצעיר חינוך טכנולוגי חדשני, המשלב מקצועות סייבר והייטק בעולם הדיגיטלי. המרכז החדש צפוי לקיים עשרות פעילויות, חוגים וקורסים באווירה המותאמת לילדי הגן, היסודי והתיכון – בו הילדים ירכשו ידע ומיומנות לטכנולוגיה ופיתוח חשיבה אינטלקטואלית.

המשך קריאה »
תדיראן טקס ראש השנה 2023

צפו: תדיראן אירחה כ-200 איש לטקס הרמת כוסית ראש השנה במשרדים בפתח תקווה

החברה, שמשרדיה הראשיים ברח' רבניצקי בסגולה, קיבלה את פניהם של בכירים בעירייה, ביניהם ראש העיר רמי גרינברג, ראש מנהלת העסקים והייטק שלמה בנימין, מהנדס העיר, איציק אוז'לבו ועוד רבים מאנשי הקהילה העסקית בעיר. בטקס הרימו כוסית ונשאו דברים, ביניהם, המנכ"ל והבעלים משה ממרוד, שאמר: "פתח תקווה היא עיר הברכה שלנו. מאחל שנמשיך לצמוח כאן".

המשך קריאה »

סייברארק: בקרוב יוקם מרכז בפתח תקווה שייתן מענה למתקפות סייבר בבינה מלאכותית

CyberArk, חברת הסייבר הישראלית-בינלאומית, שמשרדיה הראשיים נמצאים בקריית אריה, מדווחת כי הצורך להקמת המיזם, אליו מגייסת החברה בימים אלה מדעני נתונים, נולד בעקבות כך ש-93% מאנשי אבטחת המערכות, צופים כי בשנה הקרובה יותקפו באמצעים של בינה מלאכותית. פרץ רגב, מנהל מוצר ראשי: "תחום ה-AI – יא שלב טבעי באסטרטגיית המוצרים שלנו".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading