פארק גיסין להייטק ומסחר צפוי להיפתח בחלקו ביוני 22

פארק גיסין ברח' בזל צפוי להיפתח בחלקו ביוני 22

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

אם עברתם פעם בקריית אריה, רחוב גיסין 53, ותהיתם מה בונים שם ולמה בדיוק מיועד השטח אז כדאי שתכירו את הפרויקט השאפתני של חברת ההשקעות ישרס.

במסגרת הפרויקט ייבנה פארק תעסוקה ומסחר המתאים במיוחד לחברות הייטק מובילות בינלאומיות. הפרויקט יתפרס על פני 62 אלף מ"ר, יכלול מגדל בן 25 קומות, 2 בניינים בני 6 קומות  ו-1500 חניות תת קרקעיות בצומת הרחובות בזל – גיסין. בנוסף תוקם בפארק חוות שרתים בשטח של 6000 מ"ר אשר תספק פתרונות טכנולוגיים נוחים לחברות שיפעלו באזור.

הפארק צפוי להיפתח חלקית ביוני 2022. קרדיט: מאור קפלנסקי.

במפלס הקרקע מתוכננים בתי קפה, מסעדות, מרכז WELLNESS עם חדר כושר לעובדי המתחם ופיתוח סביבתי מרשים, זאת למרות שעדיין לא ידוע אילו חברות מסחר יפעלו במתחם.
הפרויקט יהיה בסמיכות לצירי תנועה ראשיים כמו: כביש 5, כביש 4, ציר ז'בוטינסקי, רכבת ישראל והקו האדום של הרכבת הקלה מה שיהפוך את הפארק לסביבת עבודה מבוקשת מאוד, נגישה ונוחה.

בניית הבניין הראשון אמורה להסתיים ביוני 2022. לעומת זאת על הבניין השני עדיין לא ננקב תאריך סיום רשמי. נכון לזמן זה ניתן לשכור שטחי משרדים ומסחר.

ראש העירייה גרינברג התראיין ל MYNET לפני כשנה ואמר: "אזורי המסחר והתעשייה בפתח תקוה הם מבין הגדולים בארץ. בשנים הקרובות אנחנו צפויים לקלוט חברות הייטק גדולות ומשמעותיות בתחומי העיר, מה שיהפוך את פתח תקווה למעצמה בתחום".

עוד בפתח תקווה

חזית פרויקט 456 סנטר פתח תקווה עם תחילת חיפויי הקירות

יזמי פרויקט "456 סנטר" ברח' שמשון-משה דיין בונים על עוד 5 קומות מאושרות לכל בניין

היקפו המקורי של הפרויקט הוא כ-40 אלף מ"ר, הכוללים 3 מבנים בני 5 קומות כל אחד + קומת מסחר + 3 קומות חניה תת קרקעיות. בימים הקרובים מצפים היזמים, "MSN ייזום ושיווק נדל"ן" לאישור העירייה עבור עוד לא פחות מ-5 קומות נוספות לכל בניין, בשטח כולל של יותר מ-8,500 מ"ר, שאם נחלק את זה לממוצע של 10 מ"ר לעובד, מדובר בעוד כ-850 עובדים, שאמורים לאכלס את הבניינים. 

המשך קריאה »
הדמיה של פרויקט מרכז עזריאלי פתח תקווה - על רקע השטח היום

"מרכז עזריאלי" מתקדם בפתח תקווה: אושרה התכנית להקמת 3 בניינים של 40 קומות כ"א

תנופת הנדל"ן המסחרי בפתח תקווה קיבלה השבוע חיזוק משמעותי לאחר שהוועדה המקומית לתכנון ובניה בעיר אישרה אתמול (29.4) פרויקט הכולל שטח של 32 אלף מ"ר, הממוקם בין פארק גיסין לבזל פארק – שני פרויקטים ענקיים נוספים הנמצאים במרחק רדיוס יריקה. לפי התכנית שפרסמה העירייה, שם היזם הוא "עצמה ושות' להשקעות מכבים בע'מ" – חברת בת של קבוצת עזריאלי.

המשך קריאה »
ריגוס פתח תקווה REGUS

חוזרים למשרדים: ביקור וידאו ב-REGUS פתח תקווה – משתלם לעבוד בחלל משותף?

כולנו מקווים שתקופת מגפת הקורונה, ששינתה את חיינו, בטח בכל מה שקשור להרגלי ומקומות העבודה, כבר די מאחורינו, עם הורדת המסכות בחללים סגורים. כולנו מרגישים יותר בטוחים, יותר שפויים וגם יותר קרובים אחד לשני – במיוחד במתחמי העבודה המשותפים. אחרי שכל כך התרגלנו לעבוד מהבית, צריך סיבה טובה במיוחד לעבוד מהמשרד. כמו לפגוש אנשים. פשוט פרונטלית.

המשך קריאה »
אהרון דינוביץ על רקע פתח תקווה

אהרון דינוביץ: "עד 2040 צריכים לבנות בפתח תקווה 40 אלף יחידות דיור חדשות"

העלייה המשמעותית בקצב גידול הפרויקטים בעיר, הביא לכך שבשנת 2021 נרשם זינוק חד של כמעט פי 3 במספר יחידות הדיור החדשות שנבנו בפתח תקווה, לעומת השנה שלפניה. יחד עם זאת, קיימת דאגה בקרב הקבלנים והיזמים בעיר מכך שקצב היתרי הבנייה הוא עדיין איטי מהמצופה. יו"ר איגוד הקבלנים בפתח תקווה: "קצב ההתחדשות העירונית הוא קריטי".

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל