פארק גיסין להייטק ומסחר צפוי להיפתח בחלקו ביוני 22

פארק גיסין ברח' בזל צפוי להיפתח בחלקו ביוני 22

אם עברתם פעם בקריית אריה, רחוב גיסין 53, ותהיתם מה בונים שם ולמה בדיוק מיועד השטח אז כדאי שתכירו את הפרויקט השאפתני של חברת ההשקעות ישרס.

במסגרת הפרויקט ייבנה פארק תעסוקה ומסחר המתאים במיוחד לחברות הייטק מובילות בינלאומיות. הפרויקט יתפרס על פני 62 אלף מ"ר, יכלול מגדל בן 25 קומות, 2 בניינים בני 6 קומות  ו-1500 חניות תת קרקעיות בצומת הרחובות בזל – גיסין. בנוסף תוקם בפארק חוות שרתים בשטח של 6000 מ"ר אשר תספק פתרונות טכנולוגיים נוחים לחברות שיפעלו באזור.

הפארק צפוי להיפתח חלקית ביוני 2022. קרדיט: מאור קפלנסקי.

במפלס הקרקע מתוכננים בתי קפה, מסעדות, מרכז WELLNESS עם חדר כושר לעובדי המתחם ופיתוח סביבתי מרשים, זאת למרות שעדיין לא ידוע אילו חברות מסחר יפעלו במתחם.
הפרויקט יהיה בסמיכות לצירי תנועה ראשיים כמו: כביש 5, כביש 4, ציר ז'בוטינסקי, רכבת ישראל והקו האדום של הרכבת הקלה מה שיהפוך את הפארק לסביבת עבודה מבוקשת מאוד, נגישה ונוחה.

בניית הבניין הראשון אמורה להסתיים ביוני 2022. לעומת זאת על הבניין השני עדיין לא ננקב תאריך סיום רשמי. נכון לזמן זה ניתן לשכור שטחי משרדים ומסחר.

ראש העירייה גרינברג התראיין ל MYNET לפני כשנה ואמר: "אזורי המסחר והתעשייה בפתח תקוה הם מבין הגדולים בארץ. בשנים הקרובות אנחנו צפויים לקלוט חברות הייטק גדולות ומשמעותיות בתחומי העיר, מה שיהפוך את פתח תקווה למעצמה בתחום".

עוד ב-נדלן

וילה למכירה בפתח תקווה נווה עוז

צפו מבפנים: וילה ענקית בנווה עוז מוצעת לאחרונה למכירה ב-7.4 מיליון ש"ח (וידאו)

בסימטה הולנדית שקטה ודו סטרית, נושק לנווה עוז הותיקה, על רחוב סעדיה עפארי 26, נמצאת וילה, שהוקמה לפני כ-20 שנה, בה התגוררו עד לאחרונה משפחה של זוג רופאים. ביקור מבפנים גילה לנו שהיא אומנם זקוקה שיפוץ (לא מהיסוד), אבל המיקום והגודל (12.5 חדרים על 300 מ"ר), עושים את שלהם וכבר משכו לא מעט מתעניינים לנכס, שרק לאחרונה הוצע למכירה על ידי משרד תיווך ניסן אילון.

המשך קריאה »
רוטשילד-רינגלבלום-בצ'אייב פתח תקווה

פרויקט רוטשילד-רינגלבלום-בצ'אייב של שמי אושר להפקדה. לפי התמונות אפשר להבין למה

קירות מתפוררים, עמודים עם יציבות בסימן שאלה, סורגים חלודים, זבל וגרוטאות – קשה להאמין שככה חיים בפתח תקווה בשנת 2024. אבל בעוד כשלוש-ארבע שנים, לפי התכנון יקומו במקום 54 יחידות דיור ישנות ומוזנחות כ-220 דירות חדשות בארבעה בניינים, שלושה מהם בני 10 קומות ועוד מגדל מגורים ענק של כ-27 קומות באחד מהפרויקטים הבולטים של חיים שמי. צפו בתמונות מהשטח.

המשך קריאה »
דירות חדשות למכירה בפתח תקווה

מתפתחת: על פי נתוני הלמ"ס – בפ"ת נמכרו 668 דירות מפרוץ המלחמה. רק 22 פחות מת"א

לפי הנתונים, רק בתל אביב (690) נמכרו יותר דירות בין אוקטובר לנובמבר. גם במדד הדירות החדשות פתח תקווה צמודה לתל אביב עם 339 דירות חדשות, לעומת 358, שנמכרו בעיר הגדולה. פתח תקווה, בכלל, נמצאת בין ארבעת הערים בהן נמכרו הכי הרבה דירות חדשות – לצד ירושלים, אשדוד ותל אביב. מעל ל-45% מהדירות שנמכרו הן דירות חדשות, עלייה של 25.3% בהשוואה לאוגוסט עד אוקטובר.

המשך קריאה »
ילין 5 פתח תקווה הרב בלוי 1 פתח תקווה

מתחדשים במרכז ומזרח העיר פתח תקווה: ילין 5 והרב בלוי 1 קיבלו היתר הריסה

אפשר להגיד מזל טוב לדיירים, שהשלימו את השלב הראשון בדרך לדירה חדשה בבנייני מגורים מודרניים, במקום הישנים הקיימים היום, במסגרת פרויקט תמ"א 38/2. ביחד, מדובר בפרויקטים שיאכלסו יחד 63 דירות חדשות, כש-20 מתוכן יהיו שייכות לדיירים הותיקים ו-43 למכירה בשוק החופשי. "אנו צופים שהבנייה תסתיים תוך 30 חודשים", מסר עורך דין הדיירים, שי פרטוש.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading