פארק גיסין להייטק ומסחר צפוי להיפתח בחלקו ביוני 22

פארק גיסין ברח' בזל צפוי להיפתח בחלקו ביוני 22

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

אם עברתם פעם בקריית אריה, רחוב גיסין 53, ותהיתם מה בונים שם ולמה בדיוק מיועד השטח אז כדאי שתכירו את הפרויקט השאפתני של חברת ההשקעות ישרס.

במסגרת הפרויקט ייבנה פארק תעסוקה ומסחר המתאים במיוחד לחברות הייטק מובילות בינלאומיות. הפרויקט יתפרס על פני 62 אלף מ"ר, יכלול מגדל בן 25 קומות, 2 בניינים בני 6 קומות  ו-1500 חניות תת קרקעיות בצומת הרחובות בזל – גיסין. בנוסף תוקם בפארק חוות שרתים בשטח של 6000 מ"ר אשר תספק פתרונות טכנולוגיים נוחים לחברות שיפעלו באזור.

הפארק צפוי להיפתח חלקית ביוני 2022. קרדיט: מאור קפלנסקי.

במפלס הקרקע מתוכננים בתי קפה, מסעדות, מרכז WELLNESS עם חדר כושר לעובדי המתחם ופיתוח סביבתי מרשים, זאת למרות שעדיין לא ידוע אילו חברות מסחר יפעלו במתחם.
הפרויקט יהיה בסמיכות לצירי תנועה ראשיים כמו: כביש 5, כביש 4, ציר ז'בוטינסקי, רכבת ישראל והקו האדום של הרכבת הקלה מה שיהפוך את הפארק לסביבת עבודה מבוקשת מאוד, נגישה ונוחה.

בניית הבניין הראשון אמורה להסתיים ביוני 2022. לעומת זאת על הבניין השני עדיין לא ננקב תאריך סיום רשמי. נכון לזמן זה ניתן לשכור שטחי משרדים ומסחר.

ראש העירייה גרינברג התראיין ל MYNET לפני כשנה ואמר: "אזורי המסחר והתעשייה בפתח תקוה הם מבין הגדולים בארץ. בשנים הקרובות אנחנו צפויים לקלוט חברות הייטק גדולות ומשמעותיות בתחומי העיר, מה שיהפוך את פתח תקווה למעצמה בתחום".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד בפתח תקווה

פרויקט אספן גרופ רח' אימבר קרית אריה

שחקן חדש בקריית אריה: אספן גרופ רכשו מקרן ריאליטי שטח ב-140 מיליון ש"ח

רק לפני מספר שבועות דיווחנו לכם על פרויקט המגדל הגבוה בפתח תקווה של קבוצת הרציג, שאמור לקום ברח' אימבר, באיזור התעשייה קריית אריה והשבוע כבר התבשרנו על עסקת ענק במסגרתה תירכש קרקע על פני כ-15 דונם, היכן שיושב כרגע המחסן של זוגלובק, צמוד ל"אימבר טאוואר". אספן: "השטח עם פוטנציאל השבחה משמעותי להקמת פרויקט עירוב שימושים".

המשך קריאה »
גרופית בפסגה - תמונה מהשטח (23.1.22)

גרופית בפסגה: טרם נבנתה לבנה – ו-25 דירות נמכרו בפרויקט בפסגת הדר

שכונת פסגת הדר הפכה לשם חם בעיר. הקירבה למטרו 2, בסר סיטי, דן טאון, יכין סנטר, הקריה האקדמית העתידית וגם למרכז הבילויים והתעסוקה ברחובות הסיבים והשחם, הפכו את הנדל"ן בשכונה לאטרקטיבי. אחד מהפרויקטים הבולטים הוא זה של חברת גרופית – צמד בנייני מגורים חדישים, שאמורים להתאכלס בשנים הקרובות. צפו בראיון מהשטח עם משווק הפרויקט, רז שרייבר.

המשך קריאה »
איזור תעשייה סגולה - רח' בן גליס

פרויקט סגולה אושר להפקדה. בתכנית: פינוי כל התעשייה המזהמת לטובת בנייני משרדים

פרסום ראשון: הועדה המקומית לתכנון ובנייה פתח תקווה אישרה היום בעירייה להפקדה בועדה המחוזית את התב"ע החדשה למרכז העסקים ירקון (אזור התעשייה סגולה לשעבר). התכנית יוצרת מנגנון לעידוד יציאת מפעלים מזהמים ע"י תוספת זכויות לבעלי הקרקעות לצורך בניית בנייני משרדים וכיוצא בזה. התכנית מבהירה אילו שימושים מותרים באזור ומגבילה שימושים מזהמים.

המשך קריאה »
אפעל 33 פתח תקווה - פרויקט אדגר

מה נבנה ברחוב אפעל 33? הצצה לפרויקט של אדגר השקעות ופיתוח

בלי הרבה רעש תקשורתי, מוקם לו בימים אלה פרויקט חדש של חברת ההשקעות "אדגר", ממש לצד "מגדל אדגר" שלה, השוכן ברחוב אפעל בקרית אריה. חוץ משלט שמעיד על על הבנייה במקום, לא מצאנו כל פרסום על הפרויקט. לדברי גורמים בקבוצה עדיין אין צפי סיום לפרויקט וגם לא תאריך לאכלוס, היות ורק לא מזמן התקבלו היתרי בנייה. יצאנו לבדוק מה קורה בשטח.

המשך קריאה »
נגישות