פארק גיסין להייטק ומסחר צפוי להיפתח בחלקו ביוני 22

פארק גיסין ברח' בזל צפוי להיפתח בחלקו ביוני 22

אם עברתם פעם בקריית אריה, רחוב גיסין 53, ותהיתם מה בונים שם ולמה בדיוק מיועד השטח אז כדאי שתכירו את הפרויקט השאפתני של חברת ההשקעות ישרס.

במסגרת הפרויקט ייבנה פארק תעסוקה ומסחר המתאים במיוחד לחברות הייטק מובילות בינלאומיות. הפרויקט יתפרס על פני 62 אלף מ"ר, יכלול מגדל בן 25 קומות, 2 בניינים בני 6 קומות  ו-1500 חניות תת קרקעיות בצומת הרחובות בזל – גיסין. בנוסף תוקם בפארק חוות שרתים בשטח של 6000 מ"ר אשר תספק פתרונות טכנולוגיים נוחים לחברות שיפעלו באזור.

הפארק צפוי להיפתח חלקית ביוני 2022. קרדיט: מאור קפלנסקי.

במפלס הקרקע מתוכננים בתי קפה, מסעדות, מרכז WELLNESS עם חדר כושר לעובדי המתחם ופיתוח סביבתי מרשים, זאת למרות שעדיין לא ידוע אילו חברות מסחר יפעלו במתחם.
הפרויקט יהיה בסמיכות לצירי תנועה ראשיים כמו: כביש 5, כביש 4, ציר ז'בוטינסקי, רכבת ישראל והקו האדום של הרכבת הקלה מה שיהפוך את הפארק לסביבת עבודה מבוקשת מאוד, נגישה ונוחה.

בניית הבניין הראשון אמורה להסתיים ביוני 2022. לעומת זאת על הבניין השני עדיין לא ננקב תאריך סיום רשמי. נכון לזמן זה ניתן לשכור שטחי משרדים ומסחר.

ראש העירייה גרינברג התראיין ל MYNET לפני כשנה ואמר: "אזורי המסחר והתעשייה בפתח תקוה הם מבין הגדולים בארץ. בשנים הקרובות אנחנו צפויים לקלוט חברות הייטק גדולות ומשמעותיות בתחומי העיר, מה שיהפוך את פתח תקווה למעצמה בתחום".

עוד ב-נדלן

נדל"ן מגורים פתח תקווה

הלמ"ס: עלייה של כמעט 50% במכירות דירה בפתח תקווה ברבעון האחרון לעומת הקודם

שוק נדל"ן המגורים בעיר מתאושש תשעה חודשים אחרי פרוץ המלחמה? עוד מוקדם לדעת, אבל הנתונים שפרסמה היום הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מראים מגמה משמעותית של עלייה בקצב מכירת הדירות (חדשות ויד שניה). למרות החששות והתחזיות הפסימיות בפתח תקווה מכרו בין מרץ למאי 24, לא פחות מ-539 דירות, לעומת 362 שמכרו בין דצמבר 23 לפברואר 24.

המשך קריאה »
בזל פארק פתח תקווה

בזל פארק פ"ת: הסתיימה בניית כל 27 הקומות. ROOMS צפויים לפתוח שם מתחם נוסף

פרויקט הענק של קבוצת סופרין וקבוצת וייס, עולה שלב נוסף וכבר נוגע בשמיים עם עוד מגדל משרדים משמעותי שימלא את הסקיי-ליין של פתח תקווה. השאיפה היא לסיים את העבודות במרץ 2025 ולאחר מספר חודשים לקבל טופס 4, שיאפשר לאכלס את הבניין החולש על כמעט 40 אלף מ"ר משרדים שבבנייתו הושקעו כ-350 מיליון ש"ח. מותג המתחמים השיתופיים של פתאל, צפוי לשכור או לרכוש שם קומות.

המשך קריאה »
גלובל גולד וגלובל טאוורס B פתח תקווה - מתחילים להיבנות

עובדים מסביב לשאון: גלובל טאוורס B וגלובל גולד החלו להיבנות מעל הקרקע

שני מגדלי המשרדים הענקיים של "מגדלי ישראל" בצומת רבין-ז'בוטינסקי, נמצאים בעיצומה של בנייה נמרצת, שנצפית על ידי עשרות אלפים עוברים ושבים מדי יום. בגלובל טאוורס B כבר נבנו כשבע קומות מתוך 39 ואילו בגלובל גולד אפשר לראות כבר שתי קומות מעל הקרקע. סה"כ שני המגדלים צפויים לכלול בתוכם שטח עצום של 120,000 מ"ר משרדים והם יצטרפו לגלובל טאוורס A במשולש המגדלים הדרום-מזרחי של הצומת.

המשך קריאה »
שי פרטוש משמאל ועוז קטה מימין - בהריסת ילין 5 פתח תקווה

ממשיכים להתחדש בפתח תקווה: בנייני המגורים ברחובות ילין 5 ובלוי 1 נהרסו (וידאו)

ההתחדשות העירונית במרכז העיר ממשיכה לצבור תאוצה עם שני פרויקטים נוספים, שהחלו בימים האחרונים את שלב ההריסה. בילין 5, בחלק הדרומי של המרכז, צפוי לקום מגדל בוטיק בן כ-10 קומות עם 27 דירות של חברת קטה גרופ. בבלוי 1, במרכז של המרכז, צפוי לקום מגדל בוטיק בן כ-10 קומות עם 36 דירות של חברת קטה יזמות. צפו בהריסה:

המשך קריאה »