פנגו פתח תקווה

צפו: עובדי פנגו חנכו את המשרדים החדשים בקומה-17 בב.ס.ר סיטי עם קייטרינג מושקע

המעבר של ענקית אפליקציית החניה לבניין Y בסיטי של פתח תקווה, צוין בהשקת בוקר חגיגית ביום חמישי האחרון. כ-100 עובדי החברה, שעברו למטה החדש, התפנקו עם קייטרינג מושקע, המשרדים החדשים מוסיפים חיוכים של הפנגואים, שלא הסתירו את שביעות רצונם מהמעבר. רועי אלבז, המנכ"ל: "שמח שהגענו למתחם עסקי מאוד משמעותי".

משרדי ב.ס.ר סיטי עוד רחוקים מאכלוס מלא, שכנראה יקרה רק עוד כשנתיים, אבל סנונית ראשונה קיבלנו כבר שלשום, כשחברת "פנגו" (PANGO), נכנסה בימים האחרונים לקומה ה-17 במגדל המשרדים היוקרתי והדנדש. מבחינת אנשי פנגו, מדובר בשדרוג משמעותי, בטח בהשווה למשרדים הישנים ברח' הסיבים, בהם שהו במהלך שבע השנים האחרונות. 

צפו: הצצה למשרדים + ראיון עם יאיר אלבז, מנכ"ל פנגו

 

פנגו היא למעשה החברה הגדולה הראשונה, שתקעה יתד בב.ס.ר סיטי והיא חולשת על קומה שלמה בשטח של 1400 מ"ר, כולל מרפסות מפנקות, שמשקיפות על הסיטי בארבעה כיווני אוויר. המעבר המוקדם של פנגו הוא לא רק הצהרת כוונות עסקית, אלא גם מסמלת את החיבור של החברה לפתח תקווה, מקום מושבה של מותג אפליקציות החנייה, מאז שנולד תחת חברת "מילגם" ב-2007.

כבר לא זוכרים, אבל ב-2007 רק למעטים היה סמארפון נייד ואפליקציית חניה, נראתה כמדע בדיוני. היום, אחרי מעל ל-3.8 מיליון מינויים, זה מובן מאליו שחונים עם אפליקציה ופנגו היא זה שהביאה את הבשורה. מי שהיה שם מ-DAY ONE, הוא רועי אלבז, המנכ"ל, שהתחיל כעובד מהמניין, כשהחברה נפתחה והיום הוא חולש על אימפריה שנמצאת כמעט בכל סמארטפון ישראלי. 

פנגו פתח תקווה

"פנגו נולדה בפתח תקווה לפני 15 שנים", הזכיר לנו אלבז (43). "שמחנו להשיאר בעיר ועוד יותר מכך אני שמח שהגענו לב.ס.ר סיטי, שמהווה מרכז עסקי מאוד משמעותי. פנגו היא חלק בלתי נפרד מהתעשייה העסקית של פתח תקווה. אנחנו מזינים את העסקים של העיר ונהנים מהאקו-סיסטם שיש במתחם הזה". 

אלבז מציין כי עובדים רבים בחברה גרים בעיר ובסביבותיה (למרות שהוא עצמו דרומי) ושפנגו בונים (כמו כולם) על הרכבת הקלה. "זה בהחלט היה פקטור מאוד משמעותי בשיקול שלנו לעבור לכאן", הוא אומר. "הרכבת הקלה תעצור מרחוק הליכה מכאן ותקל מאוד על הההגעה של העובדים למשרדים החדשים. כבר עכשיו אנחנו מרגישים שנהנים פה מהתשתיות ומהשירות שמקבלים במתחם". 

עובדים, איתם יצאנו מהאירוע למרפסת להפסקת קפה-סיגריה, סיפרו לנו כי ההבדל בין המשרד הישן לחדש הוא כמו שמיים וארץ. הדברים באמת נראים אחרת עבורם, תוך כדי שהם משקיפים מהקומה ה-17 למשרד הבניינים הישן ברחוב הסיבים, 200 מטר בקו אווירי (בניין TRIPLE C). "המשרדים שם לא תאמו את החדשניות שמביאה החברה ומעבר לכך לא הכילו מספיק מקום לכל העובדים". 

פנגו, שרק לפני כארבע שנים נמכרה, על פי הדיווחים ביותר מ-100 מיליון שקלים, כבר שווה הרבה יותר, במדינה בה תמיד יש מקומות חניה חסרים. למרות אפליקציות דומות, כמו "סלופארק", פנגו שומרת על מעמדה כמובילה בתחום. יש לציין כי ממטה החברה ב.ס.ר סיטי, לא פועלים מוקדנים, היות והחברה משתמשת לצורך כך בחברות מיקור חוץ ("אאוטסורסינג"). 

באירוע החברה נכחו חוץ מאלבז המנכ"ל, גם בכירים נוספים כמו כפיר אינהורן, סמנכ"ל הכספים הפתח תקוואי, שרית נדולני, מנהלת רווחה ומשרד ("דואגת שכולם בפנגו ירגישו טוב"), צאלה לוי, מנהלת משאבי האנשו, ליטל פרנקל, סמנכ"לית השיווק, ליאת פלד, סמנכ"לית מוצר, יניב קאלו ה-CTO ושמוליק סימון, סמנכ"ל הפיתוח העסקי.

פנגו פתח תקווה

עוד ב-בשיתוף-עם

מטרו פארק פתח תקווה - נכס משכרי להשכרה מכירה

נכס מסחרי ענק מוצע להשכרה/מכירה במטרו פארק 456 פתח תקווה. מי יכנס אליו?

המתחם העסקי החדש של העיר כולל בתוכו, חוץ מ-40 אלף מ"ר של שטחי המשרדים, גם כ-4000 מ"ר של שטחי מסחר, חלקם אטרקטיביים מאוד, כמו זה שנמצא בחזית הפרויקט, על רח' משה דיין הסואן. מדובר על שטח שגודלו הכולל הוא כ-600 מ"ר והוא מוצע להשכרה, או מכירה, כיחידה אחת או שתיים. השטח יכול להתאים, בין היתר, למסעדה, בית קפה, סוכנות רכב או חנות.

המשך קריאה »
אירוע חברה פתח תקווה - גילת לוויני תקשורת - יקבי ירושלים פתח תקווה

צפו: גילת רשתות לווין אירחה בכירות הייטק בבוטיק היין של יקבי ירושלים בפתח תקווה לאירוע חברה

חברת תקשורת הלווינים הגלובאלית, בחרה לארח את האירוע המיוחד והאינטימי בבוטיק היין JERUZ YARD בפארק יד לבנים, מרחק 10 דקות נסיעה מהמשרדים של החברה בקריית אריה. לאhרוע הגיעו עשרות עובדות בכירות בגילת, שקיבלו במקום הרצאות ושיחות אחת על אחת, עם חברות WOMAN2WOMAN ועמותת יוצאות 8200, שמריצות תכניות מנטורינג להעצים נשים בהייטק הישראלי. צפו בביקור באירוע.

המשך קריאה »
אודי מוקדי - סייברארק CYBERARK פתח תקווה

כבוד: סייברארק מפתח תקווה רוכשת את ונאפי (VENAFI) ב-1.54 מיליארד דולר

ענקית הסייבר הפתח תקוואית, שלפי העדכון האחרון נסחרת בנאסדק בשווי של 10.2 מיליארד דולר, ובמשרדיה בקריית אריה יושבים מאות עובדים, חלקם גרים בעיר, רוכשת את חברת ניהול הזהויות הבינלאומית במיליארד דולר מזומן ועוד כ-540 מיליון במניות. "צעד נוסף במימוש החזון שלנו לבנות חברת ענק גלובלית כחול-לבן, שנותנת מענה לאתגרים בעולם הסייבר", אמר אודי מוקדי, יו"ר ומייסד.

המשך קריאה »
קווליטסט QUALITEST פתח תקווה

חברת קווליטסט מפתח תקווה הכריזה על פרויקט חדש: קירוב בדואים להייטק

בשורה מאחדת ליום העצמאות: חברת התוכנה, הידועה כמובילה בעולם בתחום ה-Quality Engineering (הנדסת איכות) מבוסס AI, הוכיחה מזה שנים את הצלחתה בהכשרת עובדים מהפריפריה להייטק הישראלי. לאחרונה בישרה על כך שהיא בנתה תכנית המיועדת לאנשי הפזורה הבדואית בחורה. מנכ"ל החברה, שי ליברמן, מסר: ""יש אלפי מוחות מצוינים בפריפריה, ועלינו לפתוח בפניהם את הדלת להייטק".

המשך קריאה »