פנגו פתח תקווה

צפו: עובדי פנגו חנכו את המשרדים החדשים בקומה-17 בב.ס.ר סיטי עם קייטרינג מושקע

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

המעבר של ענקית אפליקציית החניה לבניין Y בסיטי של פתח תקווה, צוין בהשקת בוקר חגיגית ביום חמישי האחרון. כ-100 עובדי החברה, שעברו למטה החדש, התפנקו עם קייטרינג מושקע, המשרדים החדשים מוסיפים חיוכים של הפנגואים, שלא הסתירו את שביעות רצונם מהמעבר. רועי אלבז, המנכ"ל: "שמח שהגענו למתחם עסקי מאוד משמעותי".

משרדי ב.ס.ר סיטי עוד רחוקים מאכלוס מלא, שכנראה יקרה רק עוד כשנתיים, אבל סנונית ראשונה קיבלנו כבר שלשום, כשחברת "פנגו" (PANGO), נכנסה בימים האחרונים לקומה ה-17 במגדל המשרדים היוקרתי והדנדש. מבחינת אנשי פנגו, מדובר בשדרוג משמעותי, בטח בהשווה למשרדים הישנים ברח' הסיבים, בהם שהו במהלך שבע השנים האחרונות. 

צפו: הצצה למשרדים + ראיון עם יאיר אלבז, מנכ"ל פנגו

 

פנגו היא למעשה החברה הגדולה הראשונה, שתקעה יתד בב.ס.ר סיטי והיא חולשת על קומה שלמה בשטח של 1400 מ"ר, כולל מרפסות מפנקות, שמשקיפות על הסיטי בארבעה כיווני אוויר. המעבר המוקדם של פנגו הוא לא רק הצהרת כוונות עסקית, אלא גם מסמלת את החיבור של החברה לפתח תקווה, מקום מושבה של מותג אפליקציות החנייה, מאז שנולד תחת חברת "מילגם" ב-2007.

כבר לא זוכרים, אבל ב-2007 רק למעטים היה סמארפון נייד ואפליקציית חניה, נראתה כמדע בדיוני. היום, אחרי מעל ל-3.8 מיליון מינויים, זה מובן מאליו שחונים עם אפליקציה ופנגו היא זה שהביאה את הבשורה. מי שהיה שם מ-DAY ONE, הוא רועי אלבז, המנכ"ל, שהתחיל כעובד מהמניין, כשהחברה נפתחה והיום הוא חולש על אימפריה שנמצאת כמעט בכל סמארטפון ישראלי. 

פנגו פתח תקווה

"פנגו נולדה בפתח תקווה לפני 15 שנים", הזכיר לנו אלבז (43). "שמחנו להשיאר בעיר ועוד יותר מכך אני שמח שהגענו לב.ס.ר סיטי, שמהווה מרכז עסקי מאוד משמעותי. פנגו היא חלק בלתי נפרד מהתעשייה העסקית של פתח תקווה. אנחנו מזינים את העסקים של העיר ונהנים מהאקו-סיסטם שיש במתחם הזה". 

אלבז מציין כי עובדים רבים בחברה גרים בעיר ובסביבותיה (למרות שהוא עצמו דרומי) ושפנגו בונים (כמו כולם) על הרכבת הקלה. "זה בהחלט היה פקטור מאוד משמעותי בשיקול שלנו לעבור לכאן", הוא אומר. "הרכבת הקלה תעצור מרחוק הליכה מכאן ותקל מאוד על הההגעה של העובדים למשרדים החדשים. כבר עכשיו אנחנו מרגישים שנהנים פה מהתשתיות ומהשירות שמקבלים במתחם". 

עובדים, איתם יצאנו מהאירוע למרפסת להפסקת קפה-סיגריה, סיפרו לנו כי ההבדל בין המשרד הישן לחדש הוא כמו שמיים וארץ. הדברים באמת נראים אחרת עבורם, תוך כדי שהם משקיפים מהקומה ה-17 למשרד הבניינים הישן ברחוב הסיבים, 200 מטר בקו אווירי (בניין TRIPLE C). "המשרדים שם לא תאמו את החדשניות שמביאה החברה ומעבר לכך לא הכילו מספיק מקום לכל העובדים". 

פנגו, שרק לפני כארבע שנים נמכרה, על פי הדיווחים ביותר מ-100 מיליון שקלים, כבר שווה הרבה יותר, במדינה בה תמיד יש מקומות חניה חסרים. למרות אפליקציות דומות, כמו "סלופארק", פנגו שומרת על מעמדה כמובילה בתחום. יש לציין כי ממטה החברה ב.ס.ר סיטי, לא פועלים מוקדנים, היות והחברה משתמשת לצורך כך בחברות מיקור חוץ ("אאוטסורסינג"). 

באירוע החברה נכחו חוץ מאלבז המנכ"ל, גם בכירים נוספים כמו כפיר אינהורן, סמנכ"ל הכספים הפתח תקוואי, שרית נדולני, מנהלת רווחה ומשרד ("דואגת שכולם בפנגו ירגישו טוב"), צאלה לוי, מנהלת משאבי האנשו, ליטל פרנקל, סמנכ"לית השיווק, ליאת פלד, סמנכ"לית מוצר, יניב קאלו ה-CTO ושמוליק סימון, סמנכ"ל הפיתוח העסקי.

פנגו פתח תקווה

עוד ב-טכנולוגיה

משרדי OSR בפתח תקווה

גיוסים באוטו-טק: חברת OSR (או.אס.אר) מפתח תקווה הודיעה על גיוס 100 עובדים

חברת טכנולוגיית הרכב השוויצרית-ישראלית, שמשרדי מרכז המחקר והפיתוח שלה, נמצאים במגדל אמות פלטיניום בעיר (אפעל 25), מעוניינת להכפיל את מצבת כוח האדם. בניגוד למגמה של צמצום ופיטורים בחברות טכנולוגיה והייטק, OSR מחפשת להתרחב, נוכח הביקוש לפתרונות טכנולוגיים עבור רכבים חכמים. הבעלים, אורית שיפמן: "אנו במגמת צמיחה, היום יותר מתמיד".

המשך קריאה »
יניב גרטי (משמאל) עם ילדי פתח תקווה בביתא ספר

"הכיפה הגאודזית": שיתוף פעולה ייחודי בין אינטל פתח תקווה לעירייה ב"ביתא ספר"

מנכ"ל אינטל ישראל, יניב גרטי, הגיע למרכז החדשנות החינוכי ברח' שפירא לחנוך פרויקט קהילתי של ענקית הטכנולוגיה בשם XR-Dome. מדובר בסביבה פיזית-טכנולוגית, בדמות כיפה, שבה מעצבים בני הנוער חוויות בהקשרים קהילתיים-חברתיים מגוונים. מטרת הפרויקט: לחזק חוסן קהילתי, להגביר מוטיבציה פנימית ללמידה ולייצר תחושת מסוגלות, לפיה כל תלמיד יכול להצליח.

המשך קריאה »
עובדי חברת סייברינט

חברת הסייבר סייברינט מפתח תקווה הודיעה על גיוס עשרות עובדים

המשבר הכלכלי העולמי משפיע גם על חברות ההיי-טק בישראל, אך מי שהודיעה דווקא על גיוס של עשרות עובדים חדשים היא חברת סייברינט (CyberInt) מפתח תקווה. בסטארט-אפ הסייבר הישראלי, שהודיע בחודש שעבר על גיוס של 28 מיליון דולר, צפויים לגייס מספר רב של עובדים בתפקידים טכנולוגיים: תפקידי פיתוח (ממפתחים ועד לראשי צוותים), מנהלי מוצר, אנשי שיווק, מכירות ומודיעין.

המשך קריאה »
שלט חוצות של קבוצת מלם תים

קבוצת מלם תים יצאה בקמפיין שילוט חוצות ייחודי לציון המעבר לפארק גיסין

בשבוע שעבר החלו להיכנס ראשוני העובדים של חברת הטכנולוגיה, לה כמעט 200 עובדים מפתח תקווה (מתוך כ-1200 היושבים במשרדים), למתחם החדש בפרויקט של ישרס בשיתוף BST, על פינת גיסין-באזל. במקביל, דאגו בחברה לציין את המעבר עם מספר שלטים במקומות אסטרטגיים בעיר. לדברי קבוצת מלם תים: "חשוב לנו לשתף במעבר את תושבי פתח תקווה".

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading