משרדי OSR בפתח תקווה

גיוסים באוטו-טק: חברת OSR (או.אס.אר) מפתח תקווה הודיעה על גיוס 100 עובדים

חברת טכנולוגיית הרכב השוויצרית-ישראלית, שמשרדי מרכז המחקר והפיתוח שלה, נמצאים במגדל אמות פלטיניום בעיר (אפעל 25), מעוניינת להכפיל את מצבת כוח האדם. בניגוד למגמה של צמצום ופיטורים בחברות טכנולוגיה והייטק, OSR מחפשת להתרחב, נוכח הביקוש לפתרונות טכנולוגיים עבור רכבים חכמים. הבעלים, אורית שיפמן: "אנו במגמת צמיחה, היום יותר מתמיד".

OSR Enterprises, שהוקמה ב-2011, מעוניינת לגייס מהנדסי חומרה ותוכנה, מפתחים ואנשי המומחים בבינה מלאכותית (AI). החברה פיחתה את מוצר ה-EVOLVER ("איבולבר"), שהוא מוח מוח מרכזי לרכב, המבוסס על טכנולוגיית בינה מלאכותית, שמאפשר את הפיכת הרכב לחכם וחסכוני יותר. בנוסף, המערכת מגבירה את המוגנות של הרכב מפני פריצות סייבר.

בית אמות פלטיניום ברח' אפעל פתח תקווה - בו נמצאים משרדי OSR (קומה 21)
בית אמות פלטיניום ברח' אפעל פתח תקווה - בו נמצאים משרדי OSR (קומה 21)

החברה עובדת בשיתוף פעולה עם יצרניות רכב בינלאומיות, בהן יגואר לנד-רובר, שהציגה את האיבולבר ברכב ה-PACE-I החשמלי החדש שלה בתערוכת הרכבים בפרנקפורט.החברה, שמשרדיה הראשיים נמצאים בשוויץ, עובדת בשיתוף פעולה עם חברות בינלאומיות כמו, סמסונג, SAP, טושיבה, ROSENBERG, פלקס, RENESAS ו-ARM.

אורית שיפמן, מייסדת ומנכ"לית OSR Enterprises, מסרה כי "נוכח הפעילות הענפה של החברה אנו במגמת צמיחה, היום יותר מתמיד. לצורך הפעילות הגדלה אנחנו מרחיבים את מצבת ההון האנושי בחברה, ולמעשה נכפיל את כוח האדם שלנו בישראל. אנו מעריכים מאוד את תרומת העובדים שלנו להצלחת החברה ונשמח לצרף לשורותינו עובדים מוכשרים נוספים".

עוד ב-טכנולוגיה

קווליטסט QUALITEST פתח תקווה

חברת קווליטסט מפתח תקווה הכריזה על פרויקט חדש: קירוב בדואים להייטק

בשורה מאחדת ליום העצמאות: חברת התוכנה, הידועה כמובילה בעולם בתחום ה-Quality Engineering (הנדסת איכות) מבוסס AI, הוכיחה מזה שנים את הצלחתה בהכשרת עובדים מהפריפריה להייטק הישראלי. לאחרונה בישרה על כך שהיא בנתה תכנית המיועדת לאנשי הפזורה הבדואית בחורה. מנכ"ל החברה, שי ליברמן, מסר: ""יש אלפי מוחות מצוינים בפריפריה, ועלינו לפתוח בפניהם את הדלת להייטק".

המשך קריאה »
משרדי יד2 בחוגי ONE פתח תקווה

ברוכים הבאים: משרדי יד2 (YAD2) עברו מבני ברק לפתח תקווה – למגדל חוגי ONE

החברה לה שייך אחד מאתרי האינטרנט הגדולים בישראל, הופכת להיות חלק מהעיר שלנו, לאחר שבשבוע האחרון החלו להתמקם 310 עובדי החברה, בקומות 19-20 במגדל האייקוני בבעלות קבוצת "ששון חוגי" ברחוב המגשימים-פינת השילוח. החברה שכרה שתי קומות במגדל ותעביר אליו את כל המחלקות של החברה, כולל את דרושים IL – בעסקה הכוללת שכירות לפחות לשבע שנים.. בקרוב יעברו לבניין גם עובדי חברת הביטוח "שקל"

המשך קריאה »

חברת READY אירחה בב.ס.ר סיטי מפגש מרגש עם שתי משפחות חטופים

קבוצת ההייטק, העוסקת בפיתוח R&D 360, אירחה השבוע במשרדיה החדשים בפתח תקווה את נשות עמותת "פני"ם חדשות" לערב אופטימי של הרמת כוסית לקראת פסח ומפגש עם משפחות של שניים מהחטופים לעזה, שהביאו את סיפורם: ענבל צח, ששבעה מבני משפחתה נחטפו לעזה, שישה מתוכם חזרו, אך בן דודה טל שהם, עדיין שם, וכן ורד ואביבית, אימו ואחותו של חנן יבלונקה, שנחטף ממסיבת נובה.

המשך קריאה »

עוד עובדים בעיר? חברת ההייטק סלברייט (Cellebrite) מגייסת 30 עובדים למשרדים בפתח תקווה

ענקית ההייטק, שמשרדיה בפארק עופר WEST מאוכלסים בכ-500 עובדים (מתוך 1000 סה"כ), מחפשת כח אדם חדש, לאור התרחבות החברה, שעוסקת בפתרונות לחקירות דיגיטליות. המשרות הפנויות הן בתחומים R&D, HR, IT, ו-Operations. בחברה מדווחים כי עשרות משרות נוספות נפתחו באירופה, ארה"ב, אוסטרליה והמזרח הרחוק. תדמור-אילת: "אנחנו קולטים טאלנטים שמחפשים עבודה עם משמעות".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading