משרדי OSR בפתח תקווה

גיוסים באוטו-טק: חברת OSR (או.אס.אר) מפתח תקווה הודיעה על גיוס 100 עובדים

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

חברת טכנולוגיית הרכב השוויצרית-ישראלית, שמשרדי מרכז המחקר והפיתוח שלה, נמצאים במגדל אמות פלטיניום בעיר (אפעל 25), מעוניינת להכפיל את מצבת כוח האדם. בניגוד למגמה של צמצום ופיטורים בחברות טכנולוגיה והייטק, OSR מחפשת להתרחב, נוכח הביקוש לפתרונות טכנולוגיים עבור רכבים חכמים. הבעלים, אורית שיפמן: "אנו במגמת צמיחה, היום יותר מתמיד".

OSR Enterprises, שהוקמה ב-2011, מעוניינת לגייס מהנדסי חומרה ותוכנה, מפתחים ואנשי המומחים בבינה מלאכותית (AI). החברה פיחתה את מוצר ה-EVOLVER ("איבולבר"), שהוא מוח מוח מרכזי לרכב, המבוסס על טכנולוגיית בינה מלאכותית, שמאפשר את הפיכת הרכב לחכם וחסכוני יותר. בנוסף, המערכת מגבירה את המוגנות של הרכב מפני פריצות סייבר.

בית אמות פלטיניום ברח' אפעל פתח תקווה - בו נמצאים משרדי OSR (קומה 21)
בית אמות פלטיניום ברח' אפעל פתח תקווה - בו נמצאים משרדי OSR (קומה 21)

החברה עובדת בשיתוף פעולה עם יצרניות רכב בינלאומיות, בהן יגואר לנד-רובר, שהציגה את האיבולבר ברכב ה-PACE-I החשמלי החדש שלה בתערוכת הרכבים בפרנקפורט.החברה, שמשרדיה הראשיים נמצאים בשוויץ, עובדת בשיתוף פעולה עם חברות בינלאומיות כמו, סמסונג, SAP, טושיבה, ROSENBERG, פלקס, RENESAS ו-ARM.

אורית שיפמן, מייסדת ומנכ"לית OSR Enterprises, מסרה כי "נוכח הפעילות הענפה של החברה אנו במגמת צמיחה, היום יותר מתמיד. לצורך הפעילות הגדלה אנחנו מרחיבים את מצבת ההון האנושי בחברה, ולמעשה נכפיל את כוח האדם שלנו בישראל. אנו מעריכים מאוד את תרומת העובדים שלנו להצלחת החברה ונשמח לצרף לשורותינו עובדים מוכשרים נוספים".

עוד ב-טכנולוגיה

משרדי קלאודינרי בפתח תקווה

בפעם החמישית ברציפות: קלאודינרי מפתח תקווה בין 100 חברות הענן המובילות בעולם

המגזין היוקרתי פורבס, הידוע בדירוג המיליארדרים השנתי שלו, הכניס את חברת ההייטק לרשימה מכובדת: "פתרונות חוויית המדיה מעצימים כמעט 10,000 לקוחות ויותר ממיליון משתמשים ברחבי העולם". ענקית הסחר Shopify הפכה לאחרונה שמשתפת פעולה עם קלאודינרי

המשך קריאה »
יניב גרטי (משמאל) עם ילדי פתח תקווה בביתא ספר

"הכיפה הגאודזית": שיתוף פעולה ייחודי בין אינטל פתח תקווה לעירייה ב"ביתא ספר"

מנכ"ל אינטל ישראל, יניב גרטי, הגיע למרכז החדשנות החינוכי ברח' שפירא לחנוך פרויקט קהילתי של ענקית הטכנולוגיה בשם XR-Dome. מדובר בסביבה פיזית-טכנולוגית, בדמות כיפה, שבה מעצבים בני הנוער חוויות בהקשרים קהילתיים-חברתיים מגוונים. מטרת הפרויקט: לחזק חוסן קהילתי, להגביר מוטיבציה פנימית ללמידה ולייצר תחושת מסוגלות, לפיה כל תלמיד יכול להצליח.

המשך קריאה »
עובדי חברת סייברינט

חברת הסייבר סייברינט מפתח תקווה הודיעה על גיוס עשרות עובדים

המשבר הכלכלי העולמי משפיע גם על חברות ההיי-טק בישראל, אך מי שהודיעה דווקא על גיוס של עשרות עובדים חדשים היא חברת סייברינט (CyberInt) מפתח תקווה. בסטארט-אפ הסייבר הישראלי, שהודיע בחודש שעבר על גיוס של 28 מיליון דולר, צפויים לגייס מספר רב של עובדים בתפקידים טכנולוגיים: תפקידי פיתוח (ממפתחים ועד לראשי צוותים), מנהלי מוצר, אנשי שיווק, מכירות ומודיעין.

המשך קריאה »
שלט חוצות של קבוצת מלם תים

קבוצת מלם תים יצאה בקמפיין שילוט חוצות ייחודי לציון המעבר לפארק גיסין

בשבוע שעבר החלו להיכנס ראשוני העובדים של חברת הטכנולוגיה, לה כמעט 200 עובדים מפתח תקווה (מתוך כ-1200 היושבים במשרדים), למתחם החדש בפרויקט של ישרס בשיתוף BST, על פינת גיסין-באזל. במקביל, דאגו בחברה לציין את המעבר עם מספר שלטים במקומות אסטרטגיים בעיר. לדברי קבוצת מלם תים: "חשוב לנו לשתף במעבר את תושבי פתח תקווה".

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading