משרדי קלאודינרי בפתח תקווה

בפעם החמישית ברציפות: קלאודינרי מפתח תקווה בין 100 חברות הענן המובילות בעולם

המגזין היוקרתי פורבס, הידוע בין היתר בדירוג המיליארדרים השנתי שלו, בחר בפעם החמישית ברציפות את חברת ההייטק קלאודינרי מפתח תקווה כאחת מ-100 חברות הענן המובילות בעולם. פורבס מפרסם דירוג שנקרא "Forbes Cloud 100" ובו הוא מדרג על פי פרמטרים שונים את החברות הטובות ביותר המספקת שירותי מחשוב בענן.

בין הנימוקים נכתב כי קלאודינרי מונעת מהעלייה המתמשכת בביקוש לחוויות עשירות מבחינה ויזואלית, בייחוד בתעשיות של מסחר אלקטרוני, מדיה ופרסום, נסיעות ובידור: "פתרונות חוויית המדיה של קלאודינרי מעצימים כמעט 10,000 לקוחות ויותר ממיליון משתמשים ברחבי העולם על ידי סיוע בבניית קשרים עם הלקוחות והקהילות שלהם".

המנכ"ל איתי לחן צוטט בכתבה ב-BusinessWire: "זה זמן חיוני עבור עסקים דיגיטליים. אנחנו גאים להעניק ללקוחות שלנו את הכלים הדרושים להם ליצירת ואספקת חוויות מדיה מרתקות. לכבוד הוא לנו לזכות בהכרה ביחד עם המנהיגים המרכיבים את Cloud 100 השנה".

שאריות ממסיבת פורים - משרדי קלאודינרי

שיתוף פעולה חדש עם Shopify

בין החברות הגדולות המשתמשות בשירותי קלאודינרי ניתן למנות את טסלה, קרוקס, בליצ'ר ריפורט, אטסי ונינטנדו. כפי שדיווחנו, החברה חתמה מוקדם יותר השנה על שיתוף פעולה עם חברת Atmosfy, פלטפורמה של רשת חברתית לשיתוף תכני וידאו.

בנוסף, קלאודינרי הודיעה החודש על שיתוף פעולה עם ענקית המסחר האלקטרוני Shopify. סגן הנשיא גארי בלאביו אמר: "אנחנו יודעים כי מתן חוויה דיגיטלית מהירה וללא תקלות היא חיונית עבור כל עסק שמוכר באינטרנט. בכלכלה החזותית של היום, מדיה חזותית משחקת תפקיד חשוב יותר ויותר ביכולתו של המוכר להתחבר ללקוחות וליצור קשר איתם".

קלאודינרי על המפה בפתח תקווה

עוד ב-טכנולוגיה

קווליטסט QUALITEST פתח תקווה

חברת קווליטסט מפתח תקווה הכריזה על פרויקט חדש: קירוב בדואים להייטק

בשורה מאחדת ליום העצמאות: חברת התוכנה, הידועה כמובילה בעולם בתחום ה-Quality Engineering (הנדסת איכות) מבוסס AI, הוכיחה מזה שנים את הצלחתה בהכשרת עובדים מהפריפריה להייטק הישראלי. לאחרונה בישרה על כך שהיא בנתה תכנית המיועדת לאנשי הפזורה הבדואית בחורה. מנכ"ל החברה, שי ליברמן, מסר: ""יש אלפי מוחות מצוינים בפריפריה, ועלינו לפתוח בפניהם את הדלת להייטק".

המשך קריאה »
משרדי יד2 בחוגי ONE פתח תקווה

ברוכים הבאים: משרדי יד2 (YAD2) עברו מבני ברק לפתח תקווה – למגדל חוגי ONE

החברה לה שייך אחד מאתרי האינטרנט הגדולים בישראל, הופכת להיות חלק מהעיר שלנו, לאחר שבשבוע האחרון החלו להתמקם 310 עובדי החברה, בקומות 19-20 במגדל האייקוני בבעלות קבוצת "ששון חוגי" ברחוב המגשימים-פינת השילוח. החברה שכרה שתי קומות במגדל ותעביר אליו את כל המחלקות של החברה, כולל את דרושים IL – בעסקה הכוללת שכירות לפחות לשבע שנים.. בקרוב יעברו לבניין גם עובדי חברת הביטוח "שקל"

המשך קריאה »

חברת READY אירחה בב.ס.ר סיטי מפגש מרגש עם שתי משפחות חטופים

קבוצת ההייטק, העוסקת בפיתוח R&D 360, אירחה השבוע במשרדיה החדשים בפתח תקווה את נשות עמותת "פני"ם חדשות" לערב אופטימי של הרמת כוסית לקראת פסח ומפגש עם משפחות של שניים מהחטופים לעזה, שהביאו את סיפורם: ענבל צח, ששבעה מבני משפחתה נחטפו לעזה, שישה מתוכם חזרו, אך בן דודה טל שהם, עדיין שם, וכן ורד ואביבית, אימו ואחותו של חנן יבלונקה, שנחטף ממסיבת נובה.

המשך קריאה »

עוד עובדים בעיר? חברת ההייטק סלברייט (Cellebrite) מגייסת 30 עובדים למשרדים בפתח תקווה

ענקית ההייטק, שמשרדיה בפארק עופר WEST מאוכלסים בכ-500 עובדים (מתוך 1000 סה"כ), מחפשת כח אדם חדש, לאור התרחבות החברה, שעוסקת בפתרונות לחקירות דיגיטליות. המשרות הפנויות הן בתחומים R&D, HR, IT, ו-Operations. בחברה מדווחים כי עשרות משרות נוספות נפתחו באירופה, ארה"ב, אוסטרליה והמזרח הרחוק. תדמור-אילת: "אנחנו קולטים טאלנטים שמחפשים עבודה עם משמעות".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading