משרדי קלאודינרי בפתח תקווה

קלאודינרי חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם Atmosfy לשיפור יצירת וידאו אינטרנטי

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

חברת ההייטק מפתח תקווה, שקמה לפני עשור והגיעה להכנסות של מעל 100 מיליון דולר ב-2021, מספקת שירותי מחשוב ענן לניהול מדיה דיגיטלית. השבוע מסרה כי חתמה על שיתוף פעולה עם חברת Atmosfy – פלטפורמה של רשת חברתית לשיתוף תכני וידאו, המתמקדת במסעדות, בתי קפה וברים בקרבת מקום. "נרגשים לעבוד ולהתפתח עם Atmosfy", מסרו בקלאודינרי.

האפליקציה של Atmosfy  יכולה גם ליצור המלצות וידאו מותאמות אישית, כך שמשתמשים יוכלו לחוות את המקום בו הם מבלים בצורה ייחודית מהסמארטפון שלהם. בנוסף, המשתמשים יכולים לבנות מפה אישית משלהם של מקומות מועדפים לשיתוף עם חברים והקהילה שבנו באפליקציה. כדי לספק חוויה ויזואלית מהירה ונגישה לכל משתמש בקנה מידה זה, Atmosfy פנתה ל-Cloudinary (קלאודינרי) על מנת לבצע את תהליך ייצור תכני הוידאו בצורה יותר יעילה.

קלאודינרי פתח תקווה - משרדי החברה

"תוכן וידאו הוא עניין קריטי עבור כל עסק שמעוניין להתפתח היום, ואנו מודעים לכך, שתוכן שנוצר על ידי משתמשים, מגביר את המעורבות ומשפר את דרך קבלת ההחלטות לרכישה", אמר עמית ארנטל, מנהל בכיר ב-Cloudinary. "אנחנו נרגשים לעבוד עם Atmosfy, בתקופה בה הם מתפתחים וצומחים עסקית ונעזרים בנו כדי קשרים ויזואליים אותנטיים ונגישים."

Atmosfy מצטרפת לרשימה הולכת וגדלה של חברות המשתמשות ב-Cloudinary לצרכי חווית המדיה והמשתמש שלהן, כולל HolidayCheck, lastminute.com, Simplotel, trivago, VELTRA ואחרות.

כפי שדיווחנו לאחרונה, קלאודינרי מפתח תקווה, מוערכת לפי שווי של 2 מיליארד דולר. משרדי החברה בפתח תקווה מאוכלסים בכ-200 עובדים והחברה אף החלה לאחרונה במאמצי גיוס למשרות, נוספות בעיקר בתחומי הפיתוח, מנהלי מוצר ומנהלי גיוס.

עוד בפתח תקווה

מחוץ למשרדי CYBERINT (סייברינט) - פתח תקווה

נלחמת ב"דארקנט": חברת הסייבר סייברינט מפתח תקווה דיווחה על גיוס של 28 מיליון דולר

חברת סייברינט (Cyberint), הפכה לשם דבר בתחום הסייבר, במיוחד לאחר 12 מיליון דולר הנוספים בקו אשראי, שהספיקה לגייס במסגרת סבב C של החברה. סייברינט נוסדה ב-2010 על ידי איתי ינובסקי ורז אלון. עיקר עיסוקה הוא פיתוח מערכות אוטומטיות לאיסוף נתונים מהרשת מה-Darknet, רשת המתקיימת על פני תשתית אינטרנט, אליה ניתן להתחבר רק באמצעות תוכנה מיוחדת.

המשך קריאה »
ליאת ביטן - מנהלת צוות מחקר ופיתוח - דו מתוק

מפחיתים סוכרים, מגדילים עסקים ומחפשים עובדים: צפו – ביקור ב"דומתוק" פתח תקווה

לא הרבה יודעים, אבל בפתח תקווה מתפתחת טכנולוגיה שיכולה לאפשר לנו לאכול שוקולדים ועוגיות ללא הפסקה, בלי חשבון ממה שזה יעשה לנו לבטן וללחץ הדם. כ-50 עובדים במשרדים הנמצאים בבית לקסוס ברח' שמשון, שוקדים על המוצר המפחית סוכר הבא. גויסו כבר 30 מיליון דולר והיד נטויה. "מחפשים עובדים שאוהבים פודטק", מדגישה אפרת גולדברג, סמנכ"לית משאבי אנוש.

המשך קריאה »
מבט על המשרדים החדשים של קבוצת מלם תים - רגע לפני כניסה

1200 עובדים של קבוצת מלם תים בפתח תקווה מתכוננים לרילוקיישן לפארק גיסין. אכלוס? יולי

אחת מחברות הטכנולוגיה הותיקות בישראל ובטח בפתח תקווה, עוברת לפרויקט של ישרס ו-BST לאחר כמעט 25 שנים של עבודה ברח' מרטין גהל. הקבוצה תהיה הראשונה להתאכלס בפרויקט המסחרי הגרנדיוזי, כששניים מהבניינים (10 קומות כ"א), יהוו את הקמפוס שלהם במתחם. דורית בר, סמנכ"לית משאבי אנוש: עוברים לסביבת עבודה מתקדמת ומשודרגת, שנועדה לייצר חוויית עובד גבוהה יותר".

המשך קריאה »
מטה גילת לווינים בפתח תקווה

גילת מפתח תקווה דיווחה היום על גידול של 19% בהכנסות ביחס לרבעון הראשון 2021

חברת הלווינים הותיקה, שמשרדיה הראשיים נמצאים ברח' יגיע כפיים בקריית אריה, הציגה נתונים חיוביים לשלושת החודשים הראשונים של 2022. לפי הנתונים היא רשמה הכנסות בסך של 51.4 מיליון דולר, והפסד תפעולי הנמוך ב-2.5 מיליון דולר, ביחס לרבעון המקביל אשתקד. המנכ"ל עדי צפדיה: "הנתונים מראים שאנו מצליחים להגדיל נתח שוק, ולנצל הזדמנויות עסקיות בשווקי הקצה בהם אנו פועלים".

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading