תושבים תומכים ברמי גרינברג

צפו במפגן תמיכה יוצא דופן: כ-400 תושבים הגיעו לעירייה ועודדו את רמי גרינברג שבמעצר

ראש העיר, שעדיין נתון במעצר לפחות עד מחר, בוודאי ישמח לדעת, שלמרות החשדות הכבדים, מאות מתושבי פתח תקווה, הצביעו ברגליים והגיעו לפתח שערי העירייה, על מנת לתמוך בו עם קריאות עידוד, שלטים וסטיקרים. תושבים נשאו את דברים מהלב וסיפרו כיצד גרינברג עזר להם בצורה אישית. מחר הוא צפוי להגיע בפעם השלישית לבית המשפט, שייקבע את המשך ההליך נגדו.

את האירוע הנחה איש העסקים ותושב העיר, אמנון בן עמי, שהזמין את התושבים לשאת דברים, ביניהם בכירים בעירייה, ראשי ועדות שכונות, הורים, מורים, נציגי הקהילה הרוסית והאתיופית, נכים ואפילו ילדים. מפגן התמיכה נמשך כשעה והתנהל בצורה מאורגנת ומסודרת. בסיום, התושבים שרו את התקווה, כשכולם נשאו תקווה, שגרינברג יחזור במהרה למשרדי העירייה.

צפו בקטעים מהאירוע ובדברי התושבים

המשטרה צפויה לשחרר מחר (חמישי) למעצר בית בתנאים מגבילים את גרינברג, שכזכור נעצר בדיוק לפני שבוע, בעקבות חשדות של שוחד ושחיתות ציבורית. בבוקר הוא אמור להיות מובא שוב (בפעם השלישית) לדיון בבית משפט השלום בראשל"צ, שם תתקבל החלטה בנושא. לפי הדיווחים, המשטרה תדרוש כי גרינברג  ישהה במעצר בית ויורחק ממתקני העירייה. היום התקיים עימות בין עובדת בכירה בעירייה, המקורבת לגרינברג, לבין מנכ"ל העירייה, יניב בניטה, שנעצר יחד עם ראש העיר.

לפני הדיון בבית המשפט צפויה להתקיים  ישיבה מורחבת באגף החקירות, בסיומה יוחלט על תנאי השחרור של גרינברג למעצר בית, אותם תדרוש המשטרה. עורך דינו של גרינברג, עו"ד עופר ברטל, שהתלונן על תנאי המעצר הירודים מהם הוא סובל ("פרעושים, קרציות ומזרן של 5 ס"מ"), התנהל במשך היום מול המשטרה, על מנת למזער את תנאי השחרור.

עוד ב-מהנעשה בעיר

יריד תעסוקה קניון הגדול פתח תקווה 2024

רולדין, בורגר ראנץ', גולדה ולנדוור יציעו עבודה לנוער של פתח תקווה ביריד בקניון הגדול

היריד, שמארגנת עיריית פתח תקווה, יתקיים ב-22.5, יום רביעי מ-18:00 עד 19:30 ברחבת החניה של עופר הקניון הגדול – מול הפארק הגדול. ביריד צפויים להשתתף עשרות עסקים וחברות מהעיר ומחוצה לה, שיציעו לנוער עבודה כמדריכים, מלצרים, ברמנים, מוכרים בחנות, נציגי מכירות, קופאים ועוד. גרינברג: "חיבור בין בני הנוער לחברות ולעסקים בפתח תקווה מטיב עם שני הצדדים".

המשך קריאה »
הקרייה האקדמית פתח תקווה כיום ולפי ההדמיה בעוד כמה שנים

העירייה: מתחילים לקדם את קמפוס הסטודנטים של פתח תקווה בקרייה האקדמית

אם יש משהו שחסר בעיר זו אווירה סטודנטיאלית אמיתית. לפי התכנונים של עיריית פתח תקווה, המצב הזה אמור להשתנות בשנים הקרובות, כשעל הפרק: שטח ענק, שבו יוקמו מבנים של המתחם האוניברסיטאי, זאת לצד מעונות לסטודנטים ומגוון אפשרויות פנאי, בילוי וספורט, כפי שמבטיחים בחיים עוזר. הפרוייקט יוקם בתחום הרחובות רבין, דרגנר והשחם, וישתרע על פני עשרות דונמים.

המשך קריאה »
יום העצמאות פתח תקווה 2024

חגיגות מצומצמות: אירועי יום העצמאות פתח תקווה 2024 במתכונת קהילתית בלבד

ראש העיר, רמי גרינברג, הודיע היום שחגיגות יום ההולדת של המדינה, יחגגו בצורה מינורית מאוד, ביחס לשנים קודמות. בניגוד לאירוע העדלאידע, שהוחלט לקיימו כרגיל, אירועי יום העצמאות יתקיימו באופן שונה. לא ייפתחו במות ענק בפארקים עם אומני פופ ומוסיקה שמחה – וכמובן, שגם לא יהיו זיקוקים. גרינברג: "נתפלל שבשנה הבאה נוכל לחגוג כראוי, כשכל החיילים והחטופים יחזרו לביתם בריאים ושלמים".

המשך קריאה »
ראש העיר רמי גרינברג משמאל מברך תושב פתח תקווה פורים שמח. צילום: ליאור שמחי

למרות הכל, חוגגים: העדלאידע במרכז פתח תקווה התקיימה. גרינברג התחפש לקאובוי

לא כולם שלמים עם זה. לא כולם באמת שמחים מהלב, אבל המסורת חייבת להימשך. אלפים רבים של תושבים החלו לזרום משעות הצהרים לרח' חיים עוזר, לבמה המרכזית, סמוך לעיריית פתח תקווה, שהחליטה לקיים את האירוע, זאת למרות קולות של ביקורת, שזה לא העת לחגוג, כשיש לנו חטופים בעזה וכל יום נהרג חייל. ב-12:15 תעלה לבמה כוכבת הילדים מיכל הקטנה ולאחריה משפחת ספיר. וידאו – בקרוב.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading