חסות מחלקת נוער הפועל פתח תקווה

בהפועל פתח תקווה מכוונים לספונסרים נוספים: מציעים חסות ל-9 קבוצות מחלקת הנוער

לאחר ש-TWO NIL ו"דן טאון" כבר הטביעו את חותמם על מדי קבוצת הבוגרים עם לוגואים על החלק הקדמי והאחורי של התלבושות, המקום על הבגדים של השחקנים הצעירים, שיחלו את העונה בעוד כחודש, עדיין פנוי בקרב חלק מקבוצות המחלקה. בקבוצה מספרים על התעניינות של מספר נותני חסות אפשריים, בעיקר בעלי עסקים בפתח תקווה, שמבחינתם זאת פלטפורמה מצוינת לפרסום מקומי לצורך אפקט שיווקי ותדמיתי. 

אם חשבתם שלוגואים על חולצות זה רק עניין של הבוגרים, אז בקבוצה חושבים אחרת ובונים העונה גם על נותני חסות עבור 9 קבוצות ילדים ונערים במחלקה. מדובר על כל קבוצות המחלקה, חוץ מקבוצת הנוער, שכבר סגרה הסכם חסות עם "שדות גיטלמן" של גיטלמן, חברת הנדל"ן הפתח תקוואית וקבוצת נערים א' (גילאי 15-16), שסגרה עם "אמפליפון" מבית "אורתופון", לה יש סניף של מכשירי שמיעה בפתח תקווה.

שחקני מחלקת הנוער - מחפשים ספונסרים
שחקני מחלקת הנוער - מחפשים ספונסרים. צילום: הפועל פתח תקווה

חסות ממוקדת לוקאלית

הסכמי החסות מקנים קודם כל את הזכות להופיע על הפרונט (החלק הקדמי) של חולצות השחקנים. בחשבון פשוט, מדובר על כ-200 חולצות לכל שחקני המחלקה. הליגות של הקטנים אמורות להתחיל בעוד כחודש ובימים אלה חלקן כבר מתחילות להדפיס את החולצות.

יש לציין שחוץ מהחשיפה שהחולצות יקבלו במשחקים עצמם (אליהם מגיעים עשרות רבות של הורים), מן הסתם הן יקבלו חשיפה גם באמצעות תמונות וסרטונים מהמשחקים, שמופצים בווטסאפים וברשתות החברתיות של הפועל פתח-תקוה, הכוללות כ-20 אלף עוקבים סך הכל.

"מדובר בפלטפורמה פרסומית מיוחדת", מציין טים פלוטקין, סמנכ"ל ויועץ משפטי בהפועל פתח-תקוה. "המפרסמים יקבלו חשיפה גבוהה בעלות אטרקטיבית, שהיא גם ממוקדת לוקאלית ומופנית לקהילת התושבים בפתח תקווה".

עלות החסות (עשרות אלפי שקלים לקבוצה), היא כמובן נמוכה יותר מההסכמים של הקבוצה הבוגרת, שנותני החסות שלה הם חברת המדיה האמריקאית TWO NIL ומתחם "דן טאון", שעל השת"פ שלהם עם הפועל דיווחנו לפני מספר ימים.

שחקני מחלקת הנוער של הפועל פתח תקווה - מי רוצה להיות ספונסר?
שחקני מחלקת הנוער של הפועל פתח תקווה - מי רוצה להיות ספונסר? צילום: הפועל פתח תקווה

שואפים ל-6000 מנויים

בהפועל פתח-תקוה מעדיפים לתת את החסות על 9 הקבוצות לגורם מסחרי אחד, אך כמובן לא פוסלים לסגור הסכמים עם כמה גורמים שונים, שיקבלו חסות על קבוצות שונות. התמחור נעשה לפי פרסום פר קבוצה והוא יכול גם לכלול רכיבי פרסום על המדים – מאחורה, במכנסיים ובשרוולים. אגב, גם על המדים של הקבוצה הבוגרת (כרגע עם לוגו מאחור ומקדימה), יש עדיין מקום לנותני חסויות נוספים.

בקבוצה גם מתכוונים להציע חסות על דגל ענק מימדים, שייפרש במשחקי הליגה בהם היציע שמול מצלמות הטלוויזיה (המזרחי), לא יהיה מלא (זה מה שצפוי להיות ברוב הממשחקים). מדובר על שטח פרסום גדול בעלות של כ-60 אלף ש"ח, שכולל גם את ההדפסה וההתקנה.

הפועל פתח-תקוה, כזכור, היא אחת מהקבוצות הבודדות בישראל שהיא בבעלות האוהדים (חברי עמותת הכחולה), שדמי המנוי השנתיים שלהם כוללים לא רק כניסה לכל משחקי הבית של הקבוצה, אלא גם מעורבות ושיתוף במהלכים העסקיים של הקבוצה. בהפועל, שמכרו העונה כ-1800 מנויים, מקווים שאם הקבוצה תעלה ליגה, מספר המנויים יוכפל. "במידה והקבוצה תעלה ליגה ותייצר הצלחות, אפשר גם לשאוף ל-6000 מנויים בשנים הקרובות", מקווה פלוטקין.

עוד ב-ספורט

בני לם

תיראו מופתעים: המאמן בני לם לא ימשיך לאמן את הפועל פתח תקווה. תקציב הנוער יעלה?

הקבוצה שירדה ליגה, החליטה שלא להאריך את חוזהו של לם, שהגיע באמצע העונה, אך סיים עם מאזן גרוע של 5 נקודות מתוך 33 אפשרות ב-11 משחקי ליגה (15% הצלחה). לפי דיווחים, ניר לוין, המנהל המקצועי החדש, שוקל למנות כמחליף את אלון זיו, מאמן הפועל עכו. עוד אופציה על השולחן היא עומר פרץ, שפוטר מבני יהודה. בהפועל מתכוונים להגדיל את תקציב מחלקת הנוער, נקודת האור של המועדון.

המשך קריאה »

כבר קניתם? בהלת כרטיסים לגמר הגביע: במכבי פתח תקווה מצפים למכור עוד כ-2000 כרטיסים

נותרו עוד תשעה ימים לגמר הגדול בבלומפילד (30.5, 20:30), אבל כבר עכשיו מלחמת אוהדים על הכרטיסים בשיאה. מסתבר שאוהדי הפועל באר שבע רכשו כרטיסים ליציעים של אוהדי מכבי, מה שגרם להנהלה לסגור להשאיר את רכישת הכרטיסים האינטרנטית דרך "לאן", רק לאוהדי מכבי שיש להם היסטוריית רכישה. מי שמעוניין בכרטיס ליציעי מכבי, יכול גם לרכוש אותם במסגרת הפנינג, שייערך בשבת הקרובה (25.5).

המשך קריאה »
ניר לוין חוזר להפועל פתח תקווה

צפו בשערי העבר: ניר לוין סוגר מעגל לאחר שמונה אתמול למנהל המקצועי של הפועל פ"ת

יומיים אחרי התפטרותו של המנכ"ל אבי יחיאל, הודיע אתמול (שישי, 17.5) המועדון על מינויו של שחקן העבר האגדי של הקבוצה בשנות ה-90', לעמוד בראש הצוות המקצועי של הפועל, שירדה לליגה הלאומית. חרושת השמועות בדבר מינויו החלה כבר בתחילת החודש, כשהיה ברור שגורלה של הקבוצה נחרץ. "תפקיד מאוד משמעותי של התוויית הדרך המקצועית של המועדון, גם בבוגרים וגם בקבוצת הנוער", אמר.

המשך קריאה »
הפועל פתח תקווה ילדים א'

הפועל פתח תקווה ילדים א' הביסו 9:0 את עמישב בדרבי שנערך בסירקין

העונה המופלאה של שנתון 2010 במחלקת הנוער ממשיכה לייצר שיאים חדשים, עם ניצחון ענק. הפועל הפגינה עליונות מוחלטת מפתיחת המשחק וכבר במחצית התוצאה הייתה 7:0, מה שלא הותיר ספק לגבי יחסי הכוחות במגרש. את השערים כבשו: יאיר פז (שלושער), איתי ג'יני (שלושער – סה"כ 18 שערים העונה), עידן טסה (צמד) ועומרי טהרני קינח בפנדל, שקבע את התוצאה.

המשך קריאה »