שריפה בקניון הגדול בפתח תקווה

צפו בכתבת וידאו: שריפה פרצה בקניון הגדול. כל המבקרים פונו והחנויות נסגרו משעה 19:00

תקלה, כנראה באחד מהמטבחים של מתחם האוכל, גרמה לעשן סמיך בקומת הביניים. מכבי אש, משטרה, אנשי מג"ב הגיעו במהרה למקום ופינוי בצורה רגועה ושקטה את אלפי המבקרים ששהו בקניון באותה שעה. "ראינו עשן יוצא מתוך הבורגר ראנץ' וברחנו", סיפרה אחת מהמבקרות. הקניון נפתח לקונים כעבור כשעתיים. מהקניון נמסר: "לא נגרם נזק,  או פגיעה במבקרים".

ביקרנו במקום בסמוך לשעה 7 בערב, כשעוד לפני זה החלו לפנות את אלפי האנשים שהיו באותה שעה בקניון הגדול. הפינוי התבצעה בצורה הדרגתית, רגועה ושקטה. לצערם של בעלי העסקים, הם נאלצו לסגור את החנויות והמסעדות לכשעתיים, עד שהקניון נפתח מחדש. 

צפו בכתבת הוידאו:

מקניון עופר פתח תקווה נמסר:
הערב פרצה דליקה נקודתית בגריל של אחת המסעדות במתחם המזון המהיר. העשן יצא מחוץ לקניון לאוויר הפתוח דרך המנדף, המיועד למקרים מסוג זה ולא נכנס עשן לקניון. צוותי הביטחון והבטיחות של הקניון פעלו על פי הנהלים ובשיתוף שירותי הכבאות כיבו את הדליקה הנקודתית.

כאמצעי זהירות נוסף, שירותי הכבאות מבצעים פעולה של הזרמת מים דרך המנדף ולצורך כך פונו אנשים מהאזור. לא נגרם נזק לקניון או פגיעה למבקרים. הקניון שב לפעילות סדירה עוד בהמשך הערב. 

עוד ב-חנויות

בהשקעה של כמיליון ש"ח: חברת מוצרי החשמל Beko (בקו) נכנסת לפתח תקווה עם משרד ואולם תצוגה

החברה הטורקית הבינלאומית עברה לאחרונה לעיר, למגדל "גלובס טאוורס" על ציר ז'בוטינסקי-רבין ושכרה שטח ענק של 500 מ"ר בקומה 13 של הבניין המודרני – זאת כחלק ממהלך אסטרטגי למעבר למערך שיווק והפצה בצורה עצמאית. במשרדים הראשיים יעבדו חברי ההנהלה ואולם התצוגה ישמש את החברה לטובת פעילות B2B בלבד, כחלק משיתוף הפעולה שלה עם רשתות החשמל וחנויות החשמל הפרטיות בישראל.

המשך קריאה »
סופרטל פתח תקווה גיסין כשר

סופרטל מחדשת את קצביות הרשת בפתח תקווה עם מותגי פרימיום בכשרות מהודרת

אם אתם תושבי העיר שומרי כשרות (ויש הרבה כאלה) והיססתם לפני שביצעתם רכישה בקצביות של סופרטל – אתם יכולים מעכשיו להיות רגועים יותר. מהיום, הרשת הודיעה כי היא הולכת על הכי כשר שיש: מוצרי העופות מבית "עוף ירושלים" יוכשרו בכשרות "מחפוד" ואילו מוצרי הבשר של המותגים "מילו עוף" ו-"נטו" – יוכשרו בכשרויות מהודרות. מנכ"ל סופרטל, בני חדד: "אנו קשובים ללקוחותינו וביצענו שינויים עמוקים"

המשך קריאה »
רויאל טובקו פתח תקווה עמי ב.ס.ר סיטי

רויאל טובקו מתחזקת בפתח תקווה: פתחה סניף בחיים עוזר. עמי ב.ס.ר סיטי בדרך

רק לפני כשבועיים רשת מוצרי העישון פתחה את הסניף הראשון שלה במרכז העיר, חיים עוזר 23, וכבר התבשרנו שבעוד מספר שבועות, צפויה להיפתח חנות נוספת ברח' תוצרת הארץ 3 – וכבר נתלה במקום שלט מאיר עיניים, שמבשר על הפתיחה הקרובה. ברשת מבטיחים: "מי שיגיע לחנויות יימצא מגוון ענק לכל מוצרי העישון, כולל מוצרים בלעדיים, שתמצאו רק אצלנו".

המשך קריאה »

פרסום ראשון: רשת משק בשר פותחת סניף במתחם גיסין אם המושבות פתח תקווה

לאחר סניף מצליח ברחובות, מותג הבשר האיכותי מגיע גם לעיר שלנו במטרה לספק את תאבונם של התושבים חובבי על האש ואניני הטעם, שמחפשים קודם כל איכות ושירות. זהו גם הערך המוסף שהם מצפים לספק ובכך להתחרות בעליונות מול חנויות בשר אחרות ובטח על הקצביות שבסופרים. ליאם לוזון, בעלת הסניף: "מצפים לפתוח לפני יום העצמאות. הבשר יהיה כשר".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading