פרויקט התחדשות עירונית רוטשילד-מוצקין פתח תקווה

אורון נדל"ן חזק בהתחדשות העירונית בפתח תקווה: זכתה במכרז פינת רוטשילד-מוצקין

לפי הדיווח, חברת הנדל"ן מקבוצת "אורון אחזקות והשקעות בע"מ", צפויה לבנות במרכז העיר 124 יחידות דיור, במקום ה-33 הקיימות כיום, זאת בשילוב קומות ראשונות של מסחר. השלב הבא: להתחיל בהחתמות הדיירים בפרויקט ובהמשך לצאת לתכנון מפורט. גל קסטל, סמנכ"ל התחדשות עירונית באורון: "גאים להביא את הניסיון והיכולות שלנו גם לפרויקט החדש בפתח תקווה".

פרויקט נוסף של התחדשות עירונית בפתח תקווה מעלה הילוך. אורון נדל"ן מכניסה את הרגל שלה לראשונה לעיר, לאחר בנייה של למעלה מ-7000 יחידות דיור חדשות בבעיקר בתל אביב, בת ים, גבעת אולגה, חיפה, בראש שבע, נתניה, ראשון לציון וחולון. מדובר על פרויקט התחדשות עירונית בסגנון "פינוי-בינוי" ואמור להיות אחד מהמשמעותיים במרכז העיר.

הדמיית פרויקט רוטשילד-מוצקין פתח תקווה של אורון נדל"ן
הדמיית פרויקט רוטשילד-מוצקין פתח תקווה של אורון נדל"ן

על פינת הרחובות רוטשילד (מבנים 36-38) ומוצקין (מבנים 2-4), קיימים כיום שישה מבנים ישנים ומוזנחים שנבנו בשנות ה-70. התכנון הוא להחליפם בשלושה מבנים חדישים של כ-13 קומות שיחילו 124 דירות, זאת במקום ה-33 שקיימים היום.

הלוקיישן הוא אטרקטיבי במרכזיות שלו, כשהפרויקט יושב על המבנים שמבסיס לכיכר, המובילה גם לרחובות יעקב משה ברוידה ודוד מאיר גוטמן. לפי ההדמיה, המבנה בו נמצא גן הילדים "בייבי-לנד" (מעון יוכבד), יישאר על תילו, אך סביר להניח, שהוא ישופץ. על התכנון האדריכלי מופקד משרש האדריכלים של רן בלנדר.

את מכרז הדיירים, ניהלה עורכת הדין קרן בצר ובימים הקרובים צפויה אורון נדל"ן להתחיל בהחתמות הדיירים בפרויקט, ובהמשך לצאת לתכנונו המפורט. גל קסטל, סמנכ"ל התחדשות עירונית באורון נדל"ן מסר כי "אורון נדל"ן צומחת משמעותית בתחום ההתחדשות העירונית ואנחנו גאים להביא את הניסיון והיכולות שלנו גם לפרויקט החדש בפתח תקווה, שיקדם את ההתחדשות במרכז העיר".

הבניינים המוזנחים והישנים היום ברח' מוצקין
מבנה גן הילדים במקום. צפוי להישאר על תילו
מבנה גן הילדים במקום. צפוי להישאר על תילו?

פרויקט התחדשות עירונית רוטשילד-מוצקין פ"ת על המפה

עוד ב-נדלן

קבוצת חג'ג' תשקיע במיזם "היכל התרבות" פתח תקווה לאחר שנכנסה לשותפות "צים-בהרי"

פרויקט ההתחדשות העירוני הענק מקבל תפנית, עם מעורבותה של חברת הנדל"ן המוכרת, שתיכנס לשותפות בחברת "צים בהרי", שיזמה את הפרויקט, במקום "בהרי נדל"ן", שהסתכסכו משפטית עם "צים נדל"ן" של עדי צים. לפי הדיווח, הקבוצה, שבשליטת עידו וצחי חג'ג', תשקיע סכום כולל של כ-80 מיליון שקל בחברת צים בהרי, בתמורה להקצאת 30% ממניות החברה והשקעה ישירה במיזם במרכז העיר.

המשך קריאה »
סוף רוטשילד הריסה קטה גרופ

סוף רוטשילד פתח תקווה: אירוע של קטה גרופ הסתיים בהריסת 6 מבנים (וידאו)

עשרות רבות של אנשים הגיעו לאירוע הריסה נוצץ של חברת הנדל"ן הכי מוכרת בעיר. במסגרת הפרויקט, הורסים 6 בניינים ישנים ומוזנחים ברחוב רוטשילד 156 ו-158, אלונים 4 ו-6 ויהוד 4 ו-6 ומקימים במקומם 4 בנייני מגורים חדשים ומודרנים. באירוע נכחו אנשי החברה בראשות היזם גיל קטה, דוד חג'ג' ממנהלת כרמים להתחדשות עירונית ודיירים הגרים במבנים שנהרסו. צפי אכלוס: 2026.

המשך קריאה »
שחם 30 פתח תקווה

צפו: נכס מוכן להשכרה במתחם האוכל והבילויים שחם 30 פתח תקווה (וידאו)

לאחרונה התפנה שטח מסחרי אטרקטיבי של כ-117 מ"ר + כ-20 מ"ר רחבה חיצונית, שצפוי לאכלס עסק מתחום המזון במתחם ההומה והמוכר. קבוצת SHAHAV (שהב) יזמות נדל"ן, יזמית הפרויקט ובעלת שטחי המסחר, משווקת אותו במחירי השכרה אטרקטיביים, כך שמדובר בחלון הזדמנות קצר. במתחם כבר פועלים המותגים: ג'ירף, גולדה, קפה לנדוור, סמאש בורגר האוס, מקס ברנר וטוסקה אירועים.

המשך קריאה »

משמרים ומקימים ברח' חובבי ציון פתח תקווה: אושרה להפקדה תכנית "בית הדפוס"

הרחוב המרכזי במרכז העיר הישן צפוי לעבור בקרוב מתיחת פנים במספרים 12 ו-14. במסגרת הפרויקט, גם יוקם בשטח התכנית בניין מגורים חדש בשטח של כ-900 מ"ר בן 6 קומות עם 30 יחידות דיור, שיכלול גם חניון תת קרקעי. בנוסף, יבוצעו עבודות שימור במבנה בית הדפוס ההיסטורי ובשני מבנים הסטוריים נוספים: בית חלבנה ניידיץ ובית פישצנר. התכנית תשמר גם את עצי האקליפטוס הוותיקים שנמצאים בסמוך לבית הדפוס.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading