פרויקט התחדשות עירונית רוטשילד-מוצקין פתח תקווה

אורון נדל"ן חזק בהתחדשות העירונית בפתח תקווה: זכתה במכרז פינת רוטשילד-מוצקין

לפי הדיווח, חברת הנדל"ן מקבוצת "אורון אחזקות והשקעות בע"מ", צפויה לבנות במרכז העיר 124 יחידות דיור, במקום ה-33 הקיימות כיום, זאת בשילוב קומות ראשונות של מסחר. השלב הבא: להתחיל בהחתמות הדיירים בפרויקט ובהמשך לצאת לתכנון מפורט. גל קסטל, סמנכ"ל התחדשות עירונית באורון: "גאים להביא את הניסיון והיכולות שלנו גם לפרויקט החדש בפתח תקווה".

פרויקט נוסף של התחדשות עירונית בפתח תקווה מעלה הילוך. אורון נדל"ן מכניסה את הרגל שלה לראשונה לעיר, לאחר בנייה של למעלה מ-7000 יחידות דיור חדשות בבעיקר בתל אביב, בת ים, גבעת אולגה, חיפה, בראש שבע, נתניה, ראשון לציון וחולון. מדובר על פרויקט התחדשות עירונית בסגנון "פינוי-בינוי" ואמור להיות אחד מהמשמעותיים במרכז העיר.

הדמיית פרויקט רוטשילד-מוצקין פתח תקווה של אורון נדל"ן
הדמיית פרויקט רוטשילד-מוצקין פתח תקווה של אורון נדל"ן

על פינת הרחובות רוטשילד (מבנים 36-38) ומוצקין (מבנים 2-4), קיימים כיום שישה מבנים ישנים ומוזנחים שנבנו בשנות ה-70. התכנון הוא להחליפם בשלושה מבנים חדישים של כ-13 קומות שיחילו 124 דירות, זאת במקום ה-33 שקיימים היום.

הלוקיישן הוא אטרקטיבי במרכזיות שלו, כשהפרויקט יושב על המבנים שמבסיס לכיכר, המובילה גם לרחובות יעקב משה ברוידה ודוד מאיר גוטמן. לפי ההדמיה, המבנה בו נמצא גן הילדים "בייבי-לנד" (מעון יוכבד), יישאר על תילו, אך סביר להניח, שהוא ישופץ. על התכנון האדריכלי מופקד משרש האדריכלים של רן בלנדר.

את מכרז הדיירים, ניהלה עורכת הדין קרן בצר ובימים הקרובים צפויה אורון נדל"ן להתחיל בהחתמות הדיירים בפרויקט, ובהמשך לצאת לתכנונו המפורט. גל קסטל, סמנכ"ל התחדשות עירונית באורון נדל"ן מסר כי "אורון נדל"ן צומחת משמעותית בתחום ההתחדשות העירונית ואנחנו גאים להביא את הניסיון והיכולות שלנו גם לפרויקט החדש בפתח תקווה, שיקדם את ההתחדשות במרכז העיר".

הבניינים המוזנחים והישנים היום ברח' מוצקין
מבנה גן הילדים במקום. צפוי להישאר על תילו
מבנה גן הילדים במקום. צפוי להישאר על תילו?

פרויקט התחדשות עירונית רוטשילד-מוצקין פ"ת על המפה

עוד ב-נדלן

פינוי תחנת דלק גיסין ילו פז פתח תקווה

האם במקום תחנת הדלק פז-ילו בנווה גן, יקום מבנה מגורים ענק עם 35 קומות?

לפי תכנית המתאר, שהוגשה בשבוע שעבר לבדיקה תכנונית בועדה המקומית והמחוזית, תחנת הדלק הותיקה, הנמצאת בלב השכונה, תפונה לטובת בניין מגורים, גני ילדים, משרדים ושטחי מסחר. חוץ מתחנת הדלק נמצאים במקום מספר רב של עסקים שונים, כמו חנות YELLOW, מכון לשטיפת מכוניות, חנות משקאות, אופניים ועוד. הסיבה? בעיקר כלכלית. "ממצים כך יותר טוב את השטח", אומר מנהל הפרויקט.

המשך קריאה »
מתחם בכור שטרית אחדות - לפני אחרי פתח תקווה

אחדות מתחדשת: מתחם שטרית פתח תקווה של א.ב. התחדשות עירונית מעלה הילוך

ראש העיר רמי גרינברג, פירסם היום כי הועדה המקומית אישרה לקידום את תכנית ההתחדשות בשכונה במזרח העיר, במתחם הממוקם בין הרחובות הנרייטה סולד מצפון ורחוב אסף שמחוני מדרום. לפי התכנית יהרסו 20 מבנים ותיקים במצב רעוע, ובמקומם יקומו 11 מבנים חדשים, עם מאות יחידות דיור חדשות – זאת, לצד שטחי מסחר בקומת הקרקע. יזמית הפרויקט, שייכת למשפחת דיין – מעשירי ישראל.

המשך קריאה »
עין גנים - פינוי-בינוי בסכנה?

פינוי בינוי במרכז ומזרח פתח תקווה בסכנה? מאות דיירים מעכבים חתימות לפרויקטים ענקיים

תנופת ההתחדשות העירונית עלולה לקבל מקל בגלגלים, עקב חשש שחלק מהקרקעות המיודעות למוגרים יופקעו לטובת בניית תחנות המטרו M2, שצפויה להתחיל בשנים הקרובות ולהסתיים בעוד כעשור, עולה מפנייה דחופה שהוגשה לאחרונה, על ידי עורכי הדין המייצגים את הדיירים, לרשות הממשלתית להתחדשות עירונית. לפי התכנון, חמישה מתחמים אמורים לקום, לפי תכנית המתאר של 2040.

המשך קריאה »
אנילביץ' 7-9 פתח תקווה

קבוצת אב-גד החלה בשיווק דירות בפרויקט הבוטיק אנילביץ' 7-9 פתח תקווה

חברת הנדל"ן, לה בעיקר פרויקטים מגורים בעיקר של התחדשות עירונית במרכז הארץ, מתחילה לשווק את הפרויקט המשמעותי שלה בעיר. מדובר על 36 יחידות דיור בשני בניינים מעוצבים ומודרנים, בני תשע קומות כל אחד בלב מרכז העיר השקט, סוף רחוב רוטשילד. מיכאל רצון, יו"ר החברה: "כמי שגדל בפתח תקווה, יהיה מרגש במיוחד לתת מפתחות לדירות חדשות בפרויקט הזה". כמה עולה דירה?

המשך קריאה »