קולביז פתח תקווה CALLBIZ

ביקור במשרדי קולביז (CALLBIZ) החדשים בב.ס.ר סיטי: מחפשים עובדים אנושיים למענה אנושי

אחת מחברות המענה האנושי המובילות בישראל, עברה לאחרונה למשרדים חדשים וחדישים במתחם העסקים הגדול של פתח תקווה. בזמנים בהם עסקים רבים משתמשים בשירותי "קול סנטר" חיצוניים, לא מפתיע שהחברה פורחת ומחפשת להתרחב. ביקרנו במטה המרכזי של החברה, בו יושבת ההנהלה, שמפעילה יותר מ-200 נציגי שירות ברחבי הארץ, שאיך לא, עובדים מהבית.

מגדלי הענק של ב.ס.ר סיטי ממשיכים להתאכלס בעסקים חדשים ואחת הראשונות לתקוע יתד, היא חברת CALLBIZ (קולביז), היושבת במגדל T בקומה ה-24, לשם עבר המטה מרחוב מגשימים בעיר. ביקרנו השבוע במשרדים, ששטחם כ-420 מ"ר וגילינו מקום עבודה עם ספייס ותחושה פתוחה, שמשתלבת מצוין עם המרפסות המשקיפות ללב העסקי של העיר.

צפו: המשרדים החדשים של CALLBIZ בב.ס.ר סיטי פתח תקווה

בקולביז כל נציגי השירות עובדים מהבית

במשרדים פגשנו את ענת מאור, מנכ"לית קולביז, אושרית פסחוב, מנהלת משאבי האנוש ואת נדב כהן, ראש צוות בחברה, שסיפר על המקום החדש. "שמח שעברנו למקום גדול יותר, מרווח יותר", אמר לנו. "הספייס הזה מאפשר חשיבה ועבודה טובה יותר". מעבר לכך ש-CALLBIZ תמיד מחפשת ראשי צוות ומנהלים טובים לחברה, הגיוס המשמעותי הוא לצוות נציגי השירות. 

"יש לנו כ-נציגי שירות בכל רחבי הארץ", סיפרה פסחוב. "כולם עובדים מהבית במשמרות גמישות. יש תנאי שכר טובים בונוסים למצטיינים". למי שעובד מהבית, נדרש אינטרנט מהיר ומחשב טוב. אנחנו כמובן נותנים עדיפות לבעלי ניסיון במרכזים טלפוניים. המשרות שלנו גם מתאימות לסטודנטים ויש יתרון למי שמגיע עם ידע בשפות נוספות".

משרדי קולביז בפתח תקווה
משרדי קולביז בפתח תקווה

הון אנושי למענה אנושי

קולביז כבר פעילה 13 שנים. את מנכ"לית החברה, מאור, פגשנו על המרפסת הגבוהה. "היום קשה מאוד לעסקים לגייס עובדים לתפקידי Call Center ובדיוק בגלל זה הם פונים אלינו כדי להוציא את זה החוצה", היא מתארת את מצב השוק. "אנחנו מספקים להם את מכלול השירותים בעולמות ב-Call Center, שנותנים עבורם מענה ופתרון כולל".

למה כדאי לעבוד אצלכם?

"קודם כל תראה את המקום ואת הנוף. יש פה DNA ארגוני שהוא מדהים. יש פה אנשים יוצאים מהכלל. ערכיים מאוד. אנחנו דואגים להשקיע בהון האנושי של העובדים שלנו. אנחנו נותנים מוצר שהוא בצמיחה ואנחנו כל הזמן מתרחבים".

קולביז פתח תקווה על המפה

עוד ב-טכנולוגיה

קווליטסט QUALITEST פתח תקווה

חברת קווליטסט מפתח תקווה הכריזה על פרויקט חדש: קירוב בדואים להייטק

בשורה מאחדת ליום העצמאות: חברת התוכנה, הידועה כמובילה בעולם בתחום ה-Quality Engineering (הנדסת איכות) מבוסס AI, הוכיחה מזה שנים את הצלחתה בהכשרת עובדים מהפריפריה להייטק הישראלי. לאחרונה בישרה על כך שהיא בנתה תכנית המיועדת לאנשי הפזורה הבדואית בחורה. מנכ"ל החברה, שי ליברמן, מסר: ""יש אלפי מוחות מצוינים בפריפריה, ועלינו לפתוח בפניהם את הדלת להייטק".

המשך קריאה »
משרדי יד2 בחוגי ONE פתח תקווה

ברוכים הבאים: משרדי יד2 (YAD2) עברו מבני ברק לפתח תקווה – למגדל חוגי ONE

החברה לה שייך אחד מאתרי האינטרנט הגדולים בישראל, הופכת להיות חלק מהעיר שלנו, לאחר שבשבוע האחרון החלו להתמקם 310 עובדי החברה, בקומות 19-20 במגדל האייקוני בבעלות קבוצת "ששון חוגי" ברחוב המגשימים-פינת השילוח. החברה שכרה שתי קומות במגדל ותעביר אליו את כל המחלקות של החברה, כולל את דרושים IL – בעסקה הכוללת שכירות לפחות לשבע שנים.. בקרוב יעברו לבניין גם עובדי חברת הביטוח "שקל"

המשך קריאה »

חברת READY אירחה בב.ס.ר סיטי מפגש מרגש עם שתי משפחות חטופים

קבוצת ההייטק, העוסקת בפיתוח R&D 360, אירחה השבוע במשרדיה החדשים בפתח תקווה את נשות עמותת "פני"ם חדשות" לערב אופטימי של הרמת כוסית לקראת פסח ומפגש עם משפחות של שניים מהחטופים לעזה, שהביאו את סיפורם: ענבל צח, ששבעה מבני משפחתה נחטפו לעזה, שישה מתוכם חזרו, אך בן דודה טל שהם, עדיין שם, וכן ורד ואביבית, אימו ואחותו של חנן יבלונקה, שנחטף ממסיבת נובה.

המשך קריאה »

עוד עובדים בעיר? חברת ההייטק סלברייט (Cellebrite) מגייסת 30 עובדים למשרדים בפתח תקווה

ענקית ההייטק, שמשרדיה בפארק עופר WEST מאוכלסים בכ-500 עובדים (מתוך 1000 סה"כ), מחפשת כח אדם חדש, לאור התרחבות החברה, שעוסקת בפתרונות לחקירות דיגיטליות. המשרות הפנויות הן בתחומים R&D, HR, IT, ו-Operations. בחברה מדווחים כי עשרות משרות נוספות נפתחו באירופה, ארה"ב, אוסטרליה והמזרח הרחוק. תדמור-אילת: "אנחנו קולטים טאלנטים שמחפשים עבודה עם משמעות".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading