קולביז פתח תקווה CALLBIZ

ביקור במשרדי קולביז (CALLBIZ) החדשים בב.ס.ר סיטי: מחפשים עובדים אנושיים למענה אנושי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

אחת מחברות המענה האנושי המובילות בישראל, עברה לאחרונה למשרדים חדשים וחדישים במתחם העסקים הגדול של פתח תקווה. בזמנים בהם עסקים רבים משתמשים בשירותי "קול סנטר" חיצוניים, לא מפתיע שהחברה פורחת ומחפשת להתרחב. ביקרנו במטה המרכזי של החברה, בו יושבת ההנהלה, שמפעילה יותר מ-200 נציגי שירות ברחבי הארץ, שאיך לא, עובדים מהבית.

מגדלי הענק של ב.ס.ר סיטי ממשיכים להתאכלס בעסקים חדשים ואחת הראשונות לתקוע יתד, היא חברת CALLBIZ (קולביז), היושבת במגדל T בקומה ה-24, לשם עבר המטה מרחוב מגשימים בעיר. ביקרנו השבוע במשרדים, ששטחם כ-420 מ"ר וגילינו מקום עבודה עם ספייס ותחושה פתוחה, שמשתלבת מצוין עם המרפסות המשקיפות ללב העסקי של העיר.

צפו: המשרדים החדשים של CALLBIZ בב.ס.ר סיטי פתח תקווה

בקולביז כל נציגי השירות עובדים מהבית

במשרדים פגשנו את ענת מאור, מנכ"לית קולביז, אושרית פסחוב, מנהלת משאבי האנוש ואת נדב כהן, ראש צוות בחברה, שסיפר על המקום החדש. "שמח שעברנו למקום גדול יותר, מרווח יותר", אמר לנו. "הספייס הזה מאפשר חשיבה ועבודה טובה יותר". מעבר לכך ש-CALLBIZ תמיד מחפשת ראשי צוות ומנהלים טובים לחברה, הגיוס המשמעותי הוא לצוות נציגי השירות. 

"יש לנו כ-נציגי שירות בכל רחבי הארץ", סיפרה פסחוב. "כולם עובדים מהבית במשמרות גמישות. יש תנאי שכר טובים בונוסים למצטיינים". למי שעובד מהבית, נדרש אינטרנט מהיר ומחשב טוב. אנחנו כמובן נותנים עדיפות לבעלי ניסיון במרכזים טלפוניים. המשרות שלנו גם מתאימות לסטודנטים ויש יתרון למי שמגיע עם ידע בשפות נוספות".

משרדי קולביז בפתח תקווה
משרדי קולביז בפתח תקווה

הון אנושי למענה אנושי

קולביז כבר פעילה 13 שנים. את מנכ"לית החברה, מאור, פגשנו על המרפסת הגבוהה. "היום קשה מאוד לעסקים לגייס עובדים לתפקידי Call Center ובדיוק בגלל זה הם פונים אלינו כדי להוציא את זה החוצה", היא מתארת את מצב השוק. "אנחנו מספקים להם את מכלול השירותים בעולמות ב-Call Center, שנותנים עבורם מענה ופתרון כולל".

למה כדאי לעבוד אצלכם?

"קודם כל תראה את המקום ואת הנוף. יש פה DNA ארגוני שהוא מדהים. יש פה אנשים יוצאים מהכלל. ערכיים מאוד. אנחנו דואגים להשקיע בהון האנושי של העובדים שלנו. אנחנו נותנים מוצר שהוא בצמיחה ואנחנו כל הזמן מתרחבים".

קולביז פתח תקווה על המפה

עוד ב-טכנולוגיה

תדיראן טקס ראש השנה 2023

צפו: תדיראן אירחה כ-200 איש לטקס הרמת כוסית ראש השנה במשרדים בפתח תקווה

החברה, שמשרדיה הראשיים ברח' רבניצקי בסגולה, קיבלה את פניהם של בכירים בעירייה, ביניהם ראש העיר רמי גרינברג, ראש מנהלת העסקים והייטק שלמה בנימין, מהנדס העיר, איציק אוז'לבו ועוד רבים מאנשי הקהילה העסקית בעיר. בטקס הרימו כוסית ונשאו דברים, ביניהם, המנכ"ל והבעלים משה ממרוד, שאמר: "פתח תקווה היא עיר הברכה שלנו. מאחל שנמשיך לצמוח כאן".

המשך קריאה »

סייברארק: בקרוב יוקם מרכז בפתח תקווה שייתן מענה למתקפות סייבר בבינה מלאכותית

CyberArk, חברת הסייבר הישראלית-בינלאומית, שמשרדיה הראשיים נמצאים בקריית אריה, מדווחת כי הצורך להקמת המיזם, אליו מגייסת החברה בימים אלה מדעני נתונים, נולד בעקבות כך ש-93% מאנשי אבטחת המערכות, צופים כי בשנה הקרובה יותקפו באמצעים של בינה מלאכותית. פרץ רגב, מנהל מוצר ראשי: "תחום ה-AI – יא שלב טבעי באסטרטגיית המוצרים שלנו".

המשך קריאה »
חברות מסחריות בקמפיין שלטי חוצות בשיתוף עם עיריית פתח תקווה

פנגו, תדיראן, גילת, הדיה, לקסוס ואליין – חברו לעיריית פ"ת בקמפיין שילוט מאסיבי

החברות הפתח תקוואיות, הקטר של העיר, שיתפו פעולה עם העירייה במהלך שנועד לחזק את המיתוג של שני הצדדים עם הסלוגן: "גם הם בחרו בפתח תקווה" – כשברקע תמונות צוות של אנשי החברות מחייכים. לכל חברה הקצו שלטים, שפוזרו בעיקר באזורי התעשייה ובאזורים המסחריים של העיר, על הדרכים הראשיות ובצמתים מרכזיים. בפ"ת 10,000 חברות עם מעל ל-200 אלף עובדים – והיד עוד נטויה

המשך קריאה »
הכר את העובד - פתח תקווה NEWS

חדש בפתח תקווה NEWS: "הכר את העובד" – צפו באנשי ההייטק והטכנולוגיה של העיר

על פי הערכות של מינהל העסקים וההייטק בעירייה, יש לא פחות מ-200 אלף אנשים שעובדים במשרדי העיר, מתוכם כ-50 אלף בתעשיית הטכנולוגיה וההייטק המפותחת של פתח תקווה. חלק גדול מהם גם גרים בעיר עם משפחותיהם וחיים בה. אבל מה? לא כולם מכירים אותם – ובטוח לא מכירים את כולם. בשביל זה אנחנו כאן – במדור חדש שיתנו לכם הצצה לעובדים מעניינים וגם למשרדים, הלא פחות מעניינים.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading