פארקלטים במרכז העיר פתח תקווה

פחות מקומות חנייה ויותר מקומות ישיבה – פארקלטים חדשים יוקמו במרכז העיר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

אמסטרדם במרכז פתח תקווה: העירייה מסרה כי היא תקים שני מתחמי ישיבה חדשים במקומות הבילוי ברח' חובבי ציון. באחד בסמוך למאפיית "ניחוח הלחם" והשני מול הקופיקס. מדובר הרחבה של המדרכה ליצירת מרחב ציבורי נעים לישיבה, כמו שרואים בבירות אירופה. ההרחבה תבוא על חשבון כ-2-3 מקומות חנייה בכל מתחם. המטרה: לעודד את הבילוי במרכז העיר.

מקומות הבילוי במרכז העיר יכולים לקבל עידוד מהיוזמה החדשה של עיריית פתח תקווה, שגם הודיעה כי פארקלט נוסף מתוכנן לקום בסוף רחוב ברקוביץ', בו ניתן יהיה לקיים מופיע רחוב, שניתן יהיה לצפות בהם ללא תשלום ולקיימים ללא הודעה מראש, כשמולו צפויים לקום מתחמיה ישיבה לצפייה במופיעים. מהעירייה נמסך כי קידום מתחמי הפארקלטים, המתבצע בהובלת מינהל הנדסה, הוא חלק מתהליך רחב היקף לחידוש מרכז העיר, הרחבת תנועת הקונים והמבלים במרכז העיר, עידוד חיי התרבות ויצירת קהילתיות.

הדמיית הפארקלט המתוכנן ברחוב ברקוביץ'
הדמיית הפארקלט המתוכנן ברחוב ברקוביץ'

לדברי העירייה, הקמת הפארקלטים הם המשך ישיר לעשייה המתקיימת במרכז העיר, המתבטאת בין היתר בשדרוג השוק העירוני ופתיחת "באסטה 43", מתחם הבילוי והפנאי לצעירים, פתיחת מרכז קהילתי לב המושבה, התחלת השיפוצים ברחובות ההגנה וקציר, שיכללו תאורה חדשה, פינות משחק, פינות ישיבה, סביבת משחקים, גינון ייחודי ועוד. 

לאלו יש להוסיף את כוונת העירייה לקדם את הקמת התחנה המרכזית החדשה על שטח התחנה הישנה. לפי התכנון, בסמוך לתחנה תוקם רחבה וכיכר גדולה והתחנה המרכזית תהפוך למרכז תחבורתי משמעותי במרכז העיר, כאשר במקביל יבוצעו עבודות שדרוג ברחובות הסמוכים בר כוכבא וספיר.

עוד ב-אוכל ובילויים

חנוכת יער השירים בפתח תקווה

צפו: "יער השירים" בפארק הירקון פתח תקווה נחנך באירוע למען החטופים בעזה

פתיחתו של אחת מפינות החמד שהוקמו לאחרונה בעיר, צוינה ביום שישי האחרון עם שתילתם בחורשה של עצים עליהם יונצחו שירים ושמות של זוכי פרס ישראל, ביניהם: נעמי שמר, שושנה דמארי, נורית הירש ואביהו מדינה. היער, שהוקם בשיתוף עמותת "מיתר" ואיגוד מלחיני ישראל, צפוי לכלול כ-250 עצי פרי ונוי, כמו: אלון תבור, אלה ארץ ישראלית, תות, תאנה, כליל החורש, שקד, רימון וחרוב.

המשך קריאה »
התקווה 6 + פול ראנק - מופע סטודנטים פתח תקווה

התקווה 6 ופול טראנק יופיעו לסטודנטים באולמי קסאנדו פתח תקווה. כרטיס: 30 ש"ח

הסטודנטים של פתח תקווה יוכלו ליהנות במוצאי שבת, ה-21.1 ממחיר כניסה מסובסד (בהצגת תעודת סטודנט) במופע שיפתח את השנה האקדמית באולם בבן ציון גליס 50. את האירוע יוזמים עיריית פתח תקווה, החממה (מרכז הצעירים של פתח תקווה) ומכללת פתח תקווה ויופק על ידי חברת הפקות מופעי המוסיקה REL. כרטיס הכניסה כולל גם אלכוהול ואוכל.

המשך קריאה »
הכרטיסים אזלו: אנה זק, סטטיק, סטפן, אפללו, אודיה ונסרין יופיעו בפארק הגדול ב-17.10

יש עוד כרטיסים: אנה זק, סטטיק, סטפן, אפללו, אודיה ונסרין יופיעו בפארק הגדול ב-17.10

תוך מספר שעות מהרגע בו הודיעה עיריית פתח תקווה על המופע "אנחנו תחת השמיים 2023", כבר לא נשארו כרטיסים, שמחירם האחיד עומד על 10 ש"ח בלבד. בינתיים, פתחו את מכירת הכרטיסים מחדש. השערים למופע ייפתחו בשעה 19:30 והכניסה תהיה לתושבי פתח תקווה בלבד. באירוע, שמאורגן על ידי צוות אגף האירועים בעירייה, יוצבו דוכני מזון ושתייה בתשלום. כניסה עד גיל שלוש – תהיה ללא תשלום.

המשך קריאה »

צפו: יקב לוינסון פתח תקווה אירח השבוע עשרות משחקני הקולנוע והטלוויזיה בישראל

פתח תקווה התחפשה לתל אביב, שלא לומר להוליווד הישראלית, כשעשרות שחקנים, חלקם בכירים בתעשייה, הגיעו ביום שני לאירוע הכנה לקראת טקס פרסי אופיר, שצפוי להיערך ב-10.9. האירוע התקיים ביקב שברח' בזל (ליד מימי ונונו), שנפתח לא מזמן וכבר אירח מספר אירועים גדולים. בין המשתתפים: צביקה הדר, תיקי דיין, יובל שרף, אלברט אילוז, מיכאל מושונוב ומשה אדרי.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading