אריק פיינגולד, COMMIT - נשיא ויו"ר

צפו באירוע החברה של Commit: מחפשים 50 עובדים למשרדים החדשים בפתח תקווה

לציון חג ההאלווין התקבצו עשרות העובדים בלובי, שעוצב עם דמויות של פרצופי דלעת ושדים, בקומה השלישית בבניין T בב.ס.ר סיטי. חוץ משתייה קלה וחריפה וטעימות של פרעצלים מלוחים ומתוקים, הצוות גם שמח לשמוע את דבריו של אריק פיינגולד, היו"ר והנשיא, שסיפר על מגמות ההתרחבות של החברה, המעניקה שירותים טכנולוגיים ללמעלה מ-1000 ארגונים בארץ ובעולם. 

חברת Commit (ששינתה לאחרונה את שמה מ-Comm-it) מעסיקה מעל 600 עובדים, מתוכם כ-400 בישראל, כשהם לא עובדים מהבית… הם יושבים במשרדים הדנדשים, אליהם עברו לא מזמן, אחרי 17 שנים ברח' המגשימים. המשרדים מתפרסים על קומה שלמה בשטח של 2000 מ"ר, לא כולל שתי מרפסות ענקיות בשטח כולל של 900 מ"ר, שהן סוג של פיאצה, המשקיפה על המרכז המסחרי של דן טאון.

צפו באירוע החברה של Commit עם הצצה למשרדים החדשים

יצירתיות בפיאצה

סיבוב קטן בפיאצה ומיד אפשר להבין למה ב-Commit העדיפו קומה נמוכה עם מרפסת על פני הסטנדרט הרגיל של קומה גבוהה עם נוף, זה עוד אלמנט שיכול למשוך אליו עובדים שמחפשים מקום עבודה חדשני עם ראש פתוח. "עברנו לכאן בראש ובראשונה מתוך מחשבה על העובדים", סיפר לפתח תקווה NEWS, הנשיא והיו"ר, אריק פיינגולד. "חיפשנו מקום שייתן את סביבת העבודה הקריאייטיבית והנוחה ביותר וגם מקום טוב ליצור ולהתרועע אחד עם השני. 

גם ב-Commit יודעים שהעובדים הם הנכס העיקרי לחברה, התחרות על עובדים טובים מחייבת כמובן צוות משפחתי ומגובש וזה תמיד יבוא עם אירועי חברה יצירתיים, כמו זה בו ביקרנו בו ביום חמישי האחרון. ומעבר לזה, בחברה בונים שהלוקיישן המרכזי של המשרדים, סמוך לתחנת הרכבת הקלה, שעתידה (בלי נדר) להתחיל לנוע עוד כחצי שנה, יהווה מוקד משיכה נוסף לעובדים טובים.

יצירתיים ב-Commit
יצירתיים ב-Commit

פתח תקוואים בדם

ל-Commit יש קשר פתח תקוואי הדוק, עם מספר גבוה של עובדים תושבי העיר, ביניהם אריק פיינגולד ואחיו, עידן, שנולדו וגדלו בפתח תקווה. עידן ביחד עם אנטולי קושניר ואוהד דלאל הקימו את החברה ב-2005, כשעוד הייתה קטנה. לאחר שנתיים הצטרף גם אריק. לימים צמחה Commit למימדים שהיא כיום וכל השאר היסטריה והיסטוריה. החברה מחפשת היום כ-50 עובדים למשרות פתוחות, במיוחד ארכיטקטים בתחומי ה-,Cloud מפתחי Pythonו-Java, Full Stuck ו-DevOps, תשתיות, סייבר ודאטה.

מאז הקמתה הובילה Commit קרוב ל-1200 פרויקטים עבור כ-1000 ארגונים בארץ ובעולם, בעיקר בתחומי הביטחון וההייטק עם חברות כמו Maytronics, Sapiens, Unitronics, אלביט, רפאל, תעשייה אווירית וגם Watergen הפתח תקוואית. השירותים שהיא מעניקה הם רבים, בעיקר בתחומי הענן, התוכנה, התקשורת והסייבר.

נגה הנדלר, מנהלת מוצר ב-COMMIT

עוד ב-טכנולוגיה

קווליטסט QUALITEST פתח תקווה

חברת קווליטסט מפתח תקווה הכריזה על פרויקט חדש: קירוב בדואים להייטק

בשורה מאחדת ליום העצמאות: חברת התוכנה, הידועה כמובילה בעולם בתחום ה-Quality Engineering (הנדסת איכות) מבוסס AI, הוכיחה מזה שנים את הצלחתה בהכשרת עובדים מהפריפריה להייטק הישראלי. לאחרונה בישרה על כך שהיא בנתה תכנית המיועדת לאנשי הפזורה הבדואית בחורה. מנכ"ל החברה, שי ליברמן, מסר: ""יש אלפי מוחות מצוינים בפריפריה, ועלינו לפתוח בפניהם את הדלת להייטק".

המשך קריאה »
משרדי יד2 בחוגי ONE פתח תקווה

ברוכים הבאים: משרדי יד2 (YAD2) עברו מבני ברק לפתח תקווה – למגדל חוגי ONE

החברה לה שייך אחד מאתרי האינטרנט הגדולים בישראל, הופכת להיות חלק מהעיר שלנו, לאחר שבשבוע האחרון החלו להתמקם 310 עובדי החברה, בקומות 19-20 במגדל האייקוני בבעלות קבוצת "ששון חוגי" ברחוב המגשימים-פינת השילוח. החברה שכרה שתי קומות במגדל ותעביר אליו את כל המחלקות של החברה, כולל את דרושים IL – בעסקה הכוללת שכירות לפחות לשבע שנים.. בקרוב יעברו לבניין גם עובדי חברת הביטוח "שקל"

המשך קריאה »

חברת READY אירחה בב.ס.ר סיטי מפגש מרגש עם שתי משפחות חטופים

קבוצת ההייטק, העוסקת בפיתוח R&D 360, אירחה השבוע במשרדיה החדשים בפתח תקווה את נשות עמותת "פני"ם חדשות" לערב אופטימי של הרמת כוסית לקראת פסח ומפגש עם משפחות של שניים מהחטופים לעזה, שהביאו את סיפורם: ענבל צח, ששבעה מבני משפחתה נחטפו לעזה, שישה מתוכם חזרו, אך בן דודה טל שהם, עדיין שם, וכן ורד ואביבית, אימו ואחותו של חנן יבלונקה, שנחטף ממסיבת נובה.

המשך קריאה »

עוד עובדים בעיר? חברת ההייטק סלברייט (Cellebrite) מגייסת 30 עובדים למשרדים בפתח תקווה

ענקית ההייטק, שמשרדיה בפארק עופר WEST מאוכלסים בכ-500 עובדים (מתוך 1000 סה"כ), מחפשת כח אדם חדש, לאור התרחבות החברה, שעוסקת בפתרונות לחקירות דיגיטליות. המשרות הפנויות הן בתחומים R&D, HR, IT, ו-Operations. בחברה מדווחים כי עשרות משרות נוספות נפתחו באירופה, ארה"ב, אוסטרליה והמזרח הרחוק. תדמור-אילת: "אנחנו קולטים טאלנטים שמחפשים עבודה עם משמעות".

המשך קריאה »