לשלם ארנונה "בחוויה חדשנית": עיריית פתח תקווה השיקה אפשרות לשלם ב-bit

עד היום, אם רציתם לשלם ארנונה לעירייה, אפשר היה לבצע זאת רק דרך בנק הדואר, דרך אתר העירייה (באמצאות כרטיס אשראי), או במוקד הטלפוני. בעירייה מקווים ששיטת התשלום החדשה, שתאפשר לתושבים לבצע את התשלום באמצעות אפליקציית הטלפון תקל על השלום והגבייה של המס. עמית דדוש, מנהל יחידת bit: "מעכשיו אפשר לשלם ארנונה חוויה חדשנית, נוחה ובטוחה".

החל מאתמול יכולים תושבי פתח תקווה להיכנס לאתר העירייה ובבחירת אופציית התשלום, פשוט לבחור תשלום באמצעות אפליקציית bit, והחיוב אמור להתבצע מיידית ובמינימום הקלקות. בנוסף, התושבים יוכלו לצפות במכשירי הסלולרי שלהם בפרטי התשלום ישירות ב-bit, לצורך מעקב, בקרה ושליפה מהירה.

אפליקציית bit, השייכת לבנק הפועלים, כבר מאפשרת תשלום ארנונה לכ-70% מהרשויות המקומיות בישראל. את החיבור בין העירייה ל-bit ביצעה חברת הטכנולוגיה "אוטומוציה החדשה", היושבת שפתח תקווה, ברח' משה דיין.

כך זה עובד: תשלום ארנונה באמצעות אפליקציית bit

אפליקציית bit היא המובילה בישראל בתחום אפליקציות התשלומים, עם כמעט 3 מיליון משתמשים פעילים והיקף עסקאות הגבוה בפער ניכר מהמתחרים (לדוגמת PAYBOX). השנה גם השיקה את הארנק הדיגיטלי של bit וכרטיס האשראי bitcard. ביט עשתה מהפכה בדרך בה אנחנו מבצעים תשלומים יומיומיים לאנשים אחרים – ועכשיו היא גם יכולה לשמש את תשובי פתח תקווה בתשלום של המס, שכמו כל מס אחר, לא כיף לשלם, אבל כמובן חייבים. 

אז מהיום, במקום לשלם בדואר או בכרטיס אשראי דרך אתר האינטרנט, יוכלו תושבי פתח תקווה לעשות את זה גם באמצעות ה-bit, ללא צורך בהקלדה של פרטי האשראי שוב ושוב.

"אנו שמחים להמשיך לחדש ללקוחותינו ולהרחיב את אפשרויות התשלום ב-bit גם לתשלומי רשויות", מסר עמית דדוש, מנהל יחידת bit. "שיתוף הפעולה בין אפליקציית התשלומים שלנו לעיריית פתח-תקווה, יאפשר לתושבים ליהנות ולשלם ב-bit גם את תשלום הארנונה ותשלומים נוספים בחוויה חדשנית, נוחה ובטוחה."

רמי גרינברג, ראש העירייה, שלאחרונה נמסר כי תבצע החזר ארנונה של כ-160 ש"ח לכל תושב, מסר כי "מהיום יהיה אפשר לשלם את תשלומי הארנונה באופן מהיר, פשוט ונוח, בממשק דיגיטלי נוח ומוכר. שלי כהן, מנכ"ל אוטומציה החדשה, ציין כי: "אנו פותחים היום פרק חדש ברמת השירות המוניציפאלי לתושבי ישראל ושמחים שעיריית פתח-תקווה היא המצטרפת החדשה למהפכת התשלומים באפליקציית bit".

עוד ב-מהנעשה בעיר

תקציב עיריית פתח תקווה

יש תקציב: עיריית פתח תקווה מדווחת כי התקציב ל-2024 הוא 2.5 מיליארד ש"ח

מספר ימים לאחר שיצאה בהודעה על קידום תכנית גרנדיוזית לקידום העיר ב-3.5 מיליארד ש"ח, העירייה מודיעה על תקציב שנתי הגדול ב-131 מיליון משנת 2023. לדבריה, העניין התאפשר, נוכח תהליכי התייעלות משמעותיים בעירייה. "אנחנו מגדילים את ההשקעה בתושבים – זאת ללא העלאת תשלום הארנונה", מסרו. תקציב החינוך לשנת 2024 יעמוד על למעלה ממיליארד ש"ח – עלייה של 100 מיליון משנה שעברה.

המשך קריאה »
פתח תקווה נוף נווה גן פארק גדול קניון

עיריית פתח תקווה מדווחת: נקדם את העיר בפרויקטים בהשקעה של 3.5 מיליארד ש"ח

שלושה חודשים אחרי הבחירות, שהעניקו לראש העיר רמי גרינברג עוד חמש שנים, הוא מכריז על תכנית פיתוח ענקית, שצפויה, אם הכל יילך כמתוכנן, להצעיד את העיר שלנו עוד יותר קדימה. התכנית מבוססת על תקציב בלתי שוטף, זאת בנוסף לתקציב העירייה השוטף ל-2024, שיעמוד על יותר מ-2.5 מיליארד ש"ח – עלייה של כ-130 מיליון ₪ בהשקעות לתושב לעומת 2023.

המשך קריאה »
על האש פתח תקווה

הכינו את הבשר: איפה אפשר לעשות מנגל בפתח תקווה ביום העצמאות?

קראת יום העצמאות, שיתקיים בעוד יומיים, הכנו לכם טבלה עם רשימת 30 המקומות בהם ניתן לעשות "על האש" בעיר. את הרשימה פרסמה העירייה. ניתן למיין את הטבלה לפי שכונות. חשוב לציין כי חל איסור לעשות מנגלים בפארק הגדול (פארק אוחיון). מי שמחפש לעשות על האש בפארק גדול – יוכל לעשות זאת בפארק יד לבנים. בנוסף, העירייה פרסמה מספר הוראות וכללים שיש להקפיד עליהם:

המשך קריאה »
יום הזיכרון יום השואה פתח תקווה

לקראת הימים העצובים: מה הלו"ז של אירועי יום השואה ויום הזיכרון בפתח תקווה?

לאחר שהודיעה כבר לפני מספר שבועות על ביטול מסיבת יום העצמאות המסורתית הגדולה בפארק הגדול, עיריית פתח תקווה פרסמה היום את לוח הזמנים המעודכן לימי האבל, שהשנה צפויים להיות קשים מהרגיל, בעקבות המלחמה שעדיין מדממת. יום ראשון (5.5) ב-20:00, יתקיים טקס יום השואה המרכזי בהיכל התרבות וביום ראשון שאחריו (12.5) ייערך טקס יום הזיכרון המרכזי ביד לבנים. בנוסף לכך יערכו עוד עשרות אירועים ברחבי העיר.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading