לשלם ארנונה "בחוויה חדשנית": עיריית פתח תקווה השיקה אפשרות לשלם ב-bit

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

עד היום, אם רציתם לשלם ארנונה לעירייה, אפשר היה לבצע זאת רק דרך בנק הדואר, דרך אתר העירייה (באמצאות כרטיס אשראי), או במוקד הטלפוני. בעירייה מקווים ששיטת התשלום החדשה, שתאפשר לתושבים לבצע את התשלום באמצעות אפליקציית הטלפון תקל על השלום והגבייה של המס. עמית דדוש, מנהל יחידת bit: "מעכשיו אפשר לשלם ארנונה חוויה חדשנית, נוחה ובטוחה".

החל מאתמול יכולים תושבי פתח תקווה להיכנס לאתר העירייה ובבחירת אופציית התשלום, פשוט לבחור תשלום באמצעות אפליקציית bit, והחיוב אמור להתבצע מיידית ובמינימום הקלקות. בנוסף, התושבים יוכלו לצפות במכשירי הסלולרי שלהם בפרטי התשלום ישירות ב-bit, לצורך מעקב, בקרה ושליפה מהירה.

אפליקציית bit, השייכת לבנק הפועלים, כבר מאפשרת תשלום ארנונה לכ-70% מהרשויות המקומיות בישראל. את החיבור בין העירייה ל-bit ביצעה חברת הטכנולוגיה "אוטומוציה החדשה", היושבת שפתח תקווה, ברח' משה דיין.

כך זה עובד: תשלום ארנונה באמצעות אפליקציית bit

אפליקציית bit היא המובילה בישראל בתחום אפליקציות התשלומים, עם כמעט 3 מיליון משתמשים פעילים והיקף עסקאות הגבוה בפער ניכר מהמתחרים (לדוגמת PAYBOX). השנה גם השיקה את הארנק הדיגיטלי של bit וכרטיס האשראי bitcard. ביט עשתה מהפכה בדרך בה אנחנו מבצעים תשלומים יומיומיים לאנשים אחרים – ועכשיו היא גם יכולה לשמש את תשובי פתח תקווה בתשלום של המס, שכמו כל מס אחר, לא כיף לשלם, אבל כמובן חייבים. 

אז מהיום, במקום לשלם בדואר או בכרטיס אשראי דרך אתר האינטרנט, יוכלו תושבי פתח תקווה לעשות את זה גם באמצעות ה-bit, ללא צורך בהקלדה של פרטי האשראי שוב ושוב.

"אנו שמחים להמשיך לחדש ללקוחותינו ולהרחיב את אפשרויות התשלום ב-bit גם לתשלומי רשויות", מסר עמית דדוש, מנהל יחידת bit. "שיתוף הפעולה בין אפליקציית התשלומים שלנו לעיריית פתח-תקווה, יאפשר לתושבים ליהנות ולשלם ב-bit גם את תשלום הארנונה ותשלומים נוספים בחוויה חדשנית, נוחה ובטוחה."

רמי גרינברג, ראש העירייה, שלאחרונה נמסר כי תבצע החזר ארנונה של כ-160 ש"ח לכל תושב, מסר כי "מהיום יהיה אפשר לשלם את תשלומי הארנונה באופן מהיר, פשוט ונוח, בממשק דיגיטלי נוח ומוכר. שלי כהן, מנכ"ל אוטומציה החדשה, ציין כי: "אנו פותחים היום פרק חדש ברמת השירות המוניציפאלי לתושבי ישראל ושמחים שעיריית פתח-תקווה היא המצטרפת החדשה למהפכת התשלומים באפליקציית bit".

עוד ב-מהנעשה בעיר

אפליקציית בונד

בונד. אפליקציית בונד: העירייה בוחנת שימוש באפליקציה שתגביר את בטחון התושבים

נלחצים לפני שאתם מגיעים לסמטה חשוכה בפתח תקווה? בקרוב אולי תוכל להירגע, באמצעות יישומון סלולרי ,שיאפשר לצפות במשתמש תוך צילום בווידאו, לשוחח בזמן אמת עם איש ביטחון – ואף להקפיץ אותו בזמן מצוקה. האפליקציה, המבוססת AI (בינה מלאכותית), כבר נמצאת בשימוש בארה"ב ושירותיה מאפשרים אבטחה על המשתמשים בתחומים שונים.

המשך קריאה »
הצלת יער סירקין פתח תקווה

מאות תושבים, כולל מתמודדים למועצת העיר, השתתפו באירוע להצלת יער סירקין

מארגני האירוע, בתמיכת "קרן של"י" וארגון "חיים בסביבה", יצרו הפנינג חווייתי להורים וילדים, שכלל סדנאות אומנות בהדרכת אומנים. המטרה העיקרית הייתה לגייס עוד חתימות על העצומה, שקוראת לשמור על למעלה מ-6000 עצים, שצפויים להיכרת, כאשר יחלו לבנות את שכונת סירקין החדשה. אורי אהד, ענת זנזורי, סרחיו גולצמן ומשה משה – נכחו באירוע והפגינו תמיכה.

המשך קריאה »
שוק ארבעת המינים פתח תקווה

איפה ייפתחו את שוק ארבעת המינים בפתח תקווה תשפ"ד? כל המקומות, כל התאריכים

הדוכנים לממכר האתרוג, הלולב, ההדס והערבה, לקראת חג סוכות המתקרב, ייפתחו בחמישה מועדים שונים ממוצאי יום כיפור עד ערב החג, ברחבות בתי הכנסת במרכז פתח תקווה, אבל גם בשכונות הדר גנים/עמישב, גני הדר, כפר גנים ב', רמת ורבר ושעריה. "החלטנו גם השנה להקים דוכנים ברחבי העיר בסמוך לבתי כנסת, כוללים ומתנ"סים- ובכך לייעל את רכישת ארבעת המינים הן לטובת התושבים", מסר גרינברג.

המשך קריאה »
לוגו עיריית פתח תקווה

לוגו חדש לעיריית פתח תקווה: ממושבה למטרופולין של 300 אלף תושבים

העירייה דיווחה כי הלוגו הישן הוותיק עם שלושת העיגולים בצבעי חום, כתום וירוק, שסימלו את האדמה, התפוזים והצמיחה – שאפיינה את העיר בשנותיה המוקדמות – יחליף לוגו מודרני, שישדר חדשנות של עיר עם
מערכת תחבורה מתקדמת ואזורי מסחר, תעשייה והייטק מהגדולים בארץ. ראש העיר, גרינברג: "הלוגו מבטא את התפתחות העיר המואצת והתחושה שיש צורך לחזק את תחושת הלכידות של התושבים".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading