יוקה פארק - סגולה פתח תקווה (קרדיט: 3 דיוויז'ן)

יוקה פארק וקבוצת יובלים מימשו אופציה להקמת קומפלקס חדש בסגולה בעלות 165 מיליון ש"ח

חברת יוקה פארק, בבעלות משה אביטן ויואב שחר, וקבוצת יובלים, בבעלות איציק ברוך, הודיעו על מימוש אופציה לרכישת קרקע להקמת פרויקט יו-פארק באזור התעשייה סגולה בפתח תקווה ביחד עם צד ג' (מחזיקים ביחד 95% מהקרקע) וצד רביעי (5% מהקרקע).

הפרויקט נמצא ברחוב בן ציון גליס במרכז איזור התעשייה סגולה. הוא יכלול הקמת מבנה תעשייתי רב-שימושי בן 5-6 קומות בשטח כולל של כ-65 אלף מ"ר ברוטו על מגרש ששטחו הכולל כ-22 אלף מ"ר. ההשקעה הכספית המוערכת עומדת על כ-560 מיליון ש"ח.

בתמורה לקרקע ולהסכם האופציה ישולמו 165 מיליון ש"ח בתוספת מע"מ ו-4.2 מיליון ש"ח בגין החזר הוצאות. נכון למועד הדיווח נחתמו הסכמי מכר מותנים למכירת יחידות בפרויקט בסך של כ-313 מיליון ש"ח בתוספת מע"מ.

החברה מעריכה כי יתקבל היתר בניה לצורך הקמת הפרויקט בחודשים הקרובים, במהלך הרבעון הראשון של 2023. לפני כשנה נחתם הסכם עם הקבלן המבצע, שובל נחשון, לביצוע כל העבודות והשירותים לצורך הקמת הפרויקט. כזכור, במהלך השנה האחרונה ביקרנו במתחם אמסטרדם של קבוצת יובלים, המכיל שבעה מבני מגורים ומסחר עם 170 יחידות דיור.

מיקום הפרויקט

"הביקושים מראים על יציבות"

משה אביטן, בעלים ויו"ר יוקה פארק, אמר: "הסביבה הכלכלית בכלל וענף הנדל"ן בפרט חוו שינויים רבים בשנה האחרונה, כגון עלייה בסביבת הריבית וסביבת מדדים עולים ובכל זאת הביקושים למתחמים שאנו בונים ממשיכים להציג יציבות. בנוסף לכך, בחירתו של אחד מהגופים המוסדיים המובילים בישראל ללוות את פרויקט הדגל שלנו מהווה הבעת אמון של המערכת הפיננסית בפעילות יוקה פארק".

יואב שחר, בעלים ומנהל פיתוח עסקי יוקה פארק: "היקף מכירות של למעלה מ-300 מיליון ש"ח תוך מספר חודשים מעיד על אמון לקוחות ומשקיעי יוקה שממשיכים לבחור בפרויקטים שלנו שוב ושוב ועל הצטרפותם של רוכשים חדשים שהינם חלק בלתי נפרד מהצמיחה של יוקה פארק. השילוב והניסיון של שתי החברות יחד יביאו להמשך הצלחה בפרויקט זה ובפרויקטים רבים נוספים".

חוה מיכאלי, מנכ"לית יוקה פארק: "הניסיון והמקצועיות של יוקה פארק הינם חלק בלתי נפרד מהצלחת החברה המובילה ויוזמת 9 פרויקטים ברחבי הארץ, בשווי של כ 4 מיליארד ש"ח ובהיקף של למעלה מ-400,000 מ"ר. לאורך השנים, החברה צברה בסיס לקוחות ומתעניינים של אלפי בעלי עסקים מגוונים מעולמות התעשייה. יוקה פארק תמשיך לבנות באחריות ובמסירות בית לעסקים בכל עיר מרכזית בישראל".

יוקה פארק - סגולה פתח תקווה (קרדיט: 3 דיוויז'ן)
יוקה פארק - סגולה פתח תקווה (קרדיט: 3 דיוויז'ן)

עוד ב-נדלן

רוטשילד-רינגלבלום-בצ'אייב פתח תקווה

פרויקט רוטשילד-רינגלבלום-בצ'אייב של שמי אושר להפקדה. לפי התמונות אפשר להבין למה

קירות מתפוררים, עמודים עם יציבות בסימן שאלה, סורגים חלודים, זבל וגרוטאות – קשה להאמין שככה חיים בפתח תקווה בשנת 2024. אבל בעוד כשלוש-ארבע שנים, לפי התכנון יקומו במקום 54 יחידות דיור ישנות ומוזנחות כ-220 דירות חדשות בארבעה בניינים, שלושה מהם בני 10 קומות ועוד מגדל מגורים ענק של כ-27 קומות באחד מהפרויקטים הבולטים של חיים שמי. צפו בתמונות מהשטח.

המשך קריאה »
דירות חדשות למכירה בפתח תקווה

מתפתחת: על פי נתוני הלמ"ס – בפ"ת נמכרו 668 דירות מפרוץ המלחמה. רק 22 פחות מת"א

לפי הנתונים, רק בתל אביב (690) נמכרו יותר דירות בין אוקטובר לנובמבר. גם במדד הדירות החדשות פתח תקווה צמודה לתל אביב עם 339 דירות חדשות, לעומת 358, שנמכרו בעיר הגדולה. פתח תקווה, בכלל, נמצאת בין ארבעת הערים בהן נמכרו הכי הרבה דירות חדשות – לצד ירושלים, אשדוד ותל אביב. מעל ל-45% מהדירות שנמכרו הן דירות חדשות, עלייה של 25.3% בהשוואה לאוגוסט עד אוקטובר.

המשך קריאה »
ילין 5 פתח תקווה הרב בלוי 1 פתח תקווה

מתחדשים במרכז ומזרח העיר פתח תקווה: ילין 5 והרב בלוי 1 קיבלו היתר הריסה

אפשר להגיד מזל טוב לדיירים, שהשלימו את השלב הראשון בדרך לדירה חדשה בבנייני מגורים מודרניים, במקום הישנים הקיימים היום, במסגרת פרויקט תמ"א 38/2. ביחד, מדובר בפרויקטים שיאכלסו יחד 63 דירות חדשות, כש-20 מתוכן יהיו שייכות לדיירים הותיקים ו-43 למכירה בשוק החופשי. "אנו צופים שהבנייה תסתיים תוך 30 חודשים", מסר עורך דין הדיירים, שי פרטוש.

המשך קריאה »

צפו באירוע ההריסה של פרויקט "הדרים הירוקה" בצלח שלום עמישב פתח תקווה (וידאו)

עשרות אנשים, יזמים, אנשי עסקים, אנשי עירייה, דיירים וקהל סקרנים של תושבי השכונה הגיעו לפארק, הסמוך לפרויקט, ברחוב מבנים 27 עד 33. ארבעה מבני רכבת ישנים ומוזנחים עם 16 דירות, אמורים להפוך תוך שנתיים-שלוש לשני מגדלי מגורים חדישים ומודרניים של תשע קומות כל אחד – בפרויקט פינוי -בינוי שטרם נראה בשכונות מזרח העיר. "הפרויקט יהפוך את השכונה", אמרו לנו דיירים.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading