בסר רומס פתח תקווה

צפו מבפנים: בסר רומס (BSR ROOMS) פתח תקווה השיקו את מתחם המשרדים החדש

בזמן שארבעת מגדלי המשרדים בב.ס.ר סיטי הולכים ומתאכלסים, המתחם השיתופי מבית פתאל, הושק בבניין Y בקומות 3+4. מדובר בקומפלקס משרדים שיתופיים יחיד במינו, שמעניק לעובדים בו תחושה של בית מלון מודרני עם קבלה, לובי עם שתייה וכיבוד קל, אפליקציה שמסדרת את הלו"זים של חדרי הישיבות וכמובן עמדות עבודה מכל הסוגים. סכום ההשקעה במתחם: 40 מיליון ש"ח.

לפני קצת יותר מארבעה חודשים דיווחנו לכם ראשונה על מתחם המשרדים השיתופיים בסר רומס (BSR ROOMS), כשהוא עוד היה ברמת השלד. לאחר עבודה מאומצת בזמן קצר, שמחו היום ברומס להשיק את המתחם ולהכניס אליו את המשרדים של העסקים הראשונים. ברומס זיהו בפתח תקווה את הצורך במשרדים שיתופיים לאור הביקוש הרב לחזור לעבוד במשרדים, לאחר תקופת הקורונה. 

ברומס בונים על הלוקיישן האטרקטיבי, במתחם ב.ס.ר סיטי, שלמרגלותיו המרכז המסחרי "עמי דן טאון", סמוך לתחנת הרכבת הקלה של הקו האדום, שהייתה לפי התכנון המקורי כבר אמורה לפעול, אך פתיחתה נדחתה לאיזור מרץ (בלי נדר). המשרדים ממוקמים בקומות 3+4 של בניין Y במתחם על שטח של 3800 מ"ר משרדים + 850 מ"ר מרפסות.

משרדים באווירה ובקונספט של בית מלון – זה הרעיון המוביל של הרשת, שהוקמה בשנת 2019 על ידי נדב פתאל (כחלק מקבוצת המלונות פתאל) פתח תקווה זהו הסניף השמיני של הרשת לה ארבעה סניפים בת"א (אקרו תל אביב ביצחק שדה, במלון ניקס תל אביב, מגדל בית רובינשטיין ונווה צדק מול הים), שניים ברעננה (בבניין A TOWER ובית המילניום), אחד על ז'בוטינסקי בבני ברק (מגדל הכשרת הישוב) ועוד אחד במודיעין.

המתחם, שכתובתו תוצרת הארץ 1 (פינת השחם 3), כולל כ-550 עמדות עבודה וצפויים להיכנס עליו כ-80 עסקים, ששכרו וישכרו משרדים בהתאמה אישית, לפי הגודל וצרכי העסק. לצד עסקים קטנים ששכרו משרד אחד או שניים, ברומס צופים כי יהיו חברות גדולות יותר שיסגרו על מספר רב של משרדים עם עשרות עמדות. רוב העסקים מאופיינים כנותני שירותים למיניהם, יועצים, סוכנויות פרסום דיגיטל ועוד.

welcome בסר רומס פתח תקווה

בסר רומס פתח תקווה על המפה

עוד ב-נדלן

משמרים ומקימים ברח' חובבי ציון פתח תקווה: אושרה להפקדה תכנית "בית הדפוס"

הרחוב המרכזי במרכז העיר הישן צפוי לעבור בקרוב מתיחת פנים במספרים 12 ו-14. במסגרת הפרויקט, גם יוקם בשטח התכנית בניין מגורים חדש בשטח של כ-900 מ"ר בן 6 קומות עם 30 יחידות דיור, שיכלול גם חניון תת קרקעי. בנוסף, יבוצעו עבודות שימור במבנה בית הדפוס ההיסטורי ובשני מבנים הסטוריים נוספים: בית חלבנה ניידיץ ובית פישצנר. התכנית תשמר גם את עצי האקליפטוס הוותיקים שנמצאים בסמוך לבית הדפוס.

המשך קריאה »
כאן הוקם לאונג' עופר פתח תקווה

270 מיליון ש"ח: מליסרון דיווחה על 4 חוזי ענק של השכרת משרדים בפתח תקווה

קבוצת הנדל"ן המסחרי הציבורית, שבבעלותה פארקי ההייטק, עופר EAST & WEST, סגרה עם פתיחת 2024 על המשך חוזי השכרה של כ-30 אלף מ"ר שטחי משרדים מול החברות Nanox ,Kyndryl, פלאפון ו-Marvell. מליסרון הצליחה לשמר את החברות במתחם שלה, זאת למרות התחרות ההולכת והגוברת בשוק נדל"ן המשרדים בפתח תקווה. החוזים כוללים גם תקופות אופציות להמשך.

המשך קריאה »
אורלוב 31 פתח תקווה - לפני אחרי

צפו: אורלוב 31 פתח תקווה של קטה גרופ אחרי שלב ההריסה. מה יהיה בבניין החדש?

חברת הנדל"ן, לה יש כיום תשעה פרויקטים משווקים בעיר, מעלה הילוך עם פרויקט התחדשות עירונית נוסף, לאחר שנהרס הבניין הישן והמוזנח בן ה-60 בשכונת קרול, כשבמקומו צפוי לקום בעוד כ-3-4 שנים, בניין מגורים חדש ומודרני בן 9 קומות עם 36 יחידות דיור. האטרקטיביות של הפרויקט נשענת על הלוקיישן – מרחק הליכה של דקה מתחנת הרכבת הקלה של פינסקר.

המשך קריאה »

אמות השקעות מחפשת דייר חדש: 6 קומות להשכרה במגדל פלטינום בפתח תקווה

חברת הנדל"ן המסחרי הותיקה החלה לחפש חברה, שתאכלס את קומות 16 עד 21 (מתוך 22), של מגדל המשרדים האייקוני הצופה אל כביש 4, מדובר על שטח של 7500 מ"ר ברמת גימור גבוהה, כשהעדיפות של אמות היא להשכיר אותו לשוכר אחד לטווח ארוך. בין החברות השוכרות בבניין: אלקטרה, אקסלנס, מימון ישיר, ASUS, טקדה, BOLT, PING ועוד.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading