איציק ברוך על רקע פרויקט יו פארק סגולה פתח תקווה. צילום: הדמיה - 3 דיוויז'ן, דמות - כפיר זיו

מבנה הלוגיסטיקה "יו-פארק" בסגולה של יובלים ויוקה פארק מעלה שלב: יש היתר בניה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

לפי התכנית, שקיבלה לפני מספר ימים את ההיתר מהועדה המחוזית לתכנון ובנייה בעיריית פתח תקווה, צפויים להיהרס שישה מבנים בבן ציון גליס 38-40, ובמקומם יקום מבנה ענק בן חמש קומות בשטח של 80 אלף מ"ר. עבודות הבנייה צפויות להתחיל בפברואר-מרץ. ההשקעה הכספית המוערכת בפרויקט עומדת על כ-560 מיליון שקל. איציק ברוך, מנכ"ל יובלים: "פרויקט ראשון מסוגו בישראל".

רק לפני פחות מחודשיים דיווחנו לכם כי חברת יוקה פארק, בבעלות משה אביטן ויואב שחר, וקבוצת יובלים, בבעלות איציק ברוך, הודיעו על מימוש אופציה לרכישת קרקע להקמת פרויקט יו-פארק באזור התעשייה סגולה בפתח תקווה. השבוע הפרויקט קיבל תנופה, עם קבלת היתר הבנייה מעיריית פתח תקווה.המבנה צפוי להתאכלס בעסקים העוסקים בלוגיסטיקה זעירה, מסחר ותעשייה.

יו פארק סגולה 2030?

השקעה של 560 מיליון ש"ח

קבוצת יובלים, הנסחרת בבורסה, דיווחה כי 65 אלף מ"ר (מתוך ה-80 אלף מ"ר של הפרויקט) ישווקו ביחידות קטנות (כ-200 מ"ר) לעסקים ומשקיעים וכי עד כה נחתמו הסכמי מכר בהיקף של למעלה מ-380 מיליון שקל. המבנה בן ה-5 קומות צפוי להיות יחיד מסוגו, מבחינת התכנון הייחודי הממוקד לעסקים מתחום הלוגיסטיקה ויכיל רמפות וגישה ישירה לרכבי משא.

הפרויקט ממוקם בסביבת רחוב בן ציון גליס 33, כשהמבנה יוקם על מגרש ששטחו הכולל כ-22 אלף מ"ר. ההשקעה הכספית המוערכת בפרויקט עומדת על כ-560 מיליון שקל. לפני כשנה חתמו יובלים ויוקה הסכם עם חברת "שובל נחשון", שיהיה הקבלן המבצע של כל העבודות והשירותים לצורך הקמת הפרויקט.

"מדובר בפרויקט הגדול מסוגו בישראל להקמת מבנה רב שימושי שישלב בין לוגיסטיקה, תעסוקה ומסחר", מסר ברוך, מנכ"ל קבוצת יובלים. " הפרויקט יאפשר לחברות לרכז את כלל פעילותן במקום אחד. היקף המכירות של הפרויקט עד כה, מצביע על הביקושים הגבוהים אליו. הוא נמצא בלוקיישן מרכזי עם נגישות לכבישים ראשיים, לרכבת ישראל ובסמוך לתחנת הרכבת הקלה".

יו פארק - הדמיה לילית

"הבעת אמון בפעילות של יוקה פארק"

משה אביטן, בעלים ויו"ר של יוקה פארק, התייחס לשיתוף הפעולה עם יובלים ואמר כי "בחירתו של אחד מהגופים המוסדיים המובילים בישראל ללוות את פרויקט הדגל שלנו – מהווה הבעת אמון של המערכת הפיננסית בפעילות יוקה פארק".

קבוצת יובלים הוקמה על ידי איציק ברוך בשנת 2000 ומתמחה בייזום ופיתוח של פרויקטים למגורים, התחדשות עירונית, מסחר, משרדים ולוגיסטיקה באזורי ביקוש במרכז הארץ. החברה מקימה בימים אילו כ-2,000 יח"ד וכ-34 אלף מ"ר למשרדים ומסחר ומתכננת עוד למעלה מ-5,000 יח"ד וכ-550 אלף מ"ר למשרדים ומסחר.

קבוצת יוקה פארק, בעלות עו״ד אביטן והיזם יואב שחר, פועלת משנת 2006 וברזומה שלה פרויקטים מסחריים רחבי היקף, בהם: 'יוקה פארק לב שורק ראשל"צ', 'יוקה פארק עסקים ראשל"צ' , 'יוקה פארק יהלומים אשדוד', 'יוקה פארק הכשרת היישוב ראשל"צ', 'יוקה פארק רמלה', 'יוקה פארק עד הלום אשדוד', 'יו פארק סגולה', 'יוקה פארק עמק שרה באר שבע' ו'יוקה פארק עפולה'.

קרדיט צילום + הדמיה: 3 דיוויז'ן וכפיר זיו

עוד ב-נדלן

איכילוב 5 פתח תקווה

דמיינו את 2025: מעונות סטודנטים + בית קפה יקומו ברח' איכילוב 5 פתח תקווה

העירייה מדווחת כי היום הונחה אבן פינה לאחד המיזמים המעניינים, שנועד להחיות את מרכז העיר ברוח רעננה וצעירה. לפי התכנון, הפרויקט אמור לקום בעוד 12 חודשים מהיום במה שהיה פעם בית לפקו. מדובר במבנה בן 5 קומות, כשבכל קומה דירה בת חמישה חדרי שינה, ממ"ד, שני חדרי שירותים, מטבח וסלון משותפים ומרפסת שמש. "זה יאפשר לסטודנטים לגור במרכז העיר בעלות סבירה", נמסר.

המשך קריאה »
גלובל טאוורס פתח תקווה B

ה"תאום של גלובל טאוורס" – התקבל היתר בנייה לעוד מגדל משרדים ענק בפתח תקווה

בקרוב תחל בנייתו של בניין המשרדים "גלובל טאוורס B", סמוך למגדל A, זאת לאחר שהועדה המקומית אישרה לפרויקט להתקדם לשלב הבא. לפי התכנון, צפוי לקום דרומית לבניין הקיים, אח תאום, עם 39 קומות, חמש יותר מאחיו המבוגר. במתחם מוקם בימים אלה מגדל שלישי בן 24 קומות, שמתכונן להסתיים ב-2025. נוכח ריבוי המגדלים על שטח קטן עולה שוב השאלה: האם ההיצע יגבר על הביקוש?

המשך קריאה »
מטרו פארק פתח תקווה

מתחם מטרו פארק פתח תקווה (456) בתחילת אכלוס: משרדים ראשונים החלו להיכנס

הפרויקט המסחרי המסקרן על רח' משה דיין, שממותג גם בשם 456, סיים את בנייתו במהלך השנה, כשלפני שלושה חודשים קיבל אישור של טופס 4 ואפשר כבר לראות מבעד לחלונות מספר משרדים בתהליכי שיפוץ פנים. הפרויקט הענק משתרע על שני מבנים בני 11 קומות כל אחד, המחוברים ביניהם, פלוס שטח מסחרי וציבורי רחב. רוב השטחים נרכשו לפני שנים, על ידי כ-280 משקיעים. מה המחירים?

המשך קריאה »
רמי גרינברג עורך סיור באתרי נייה בעיר

העירייה ביצעה ביקורי פתע באתרי בנייה בפתח תקווה: האם באמת יש מאבטח בכל אתר?

נכון להיום, יש בעיר עשרות רבות של אתרי בניייה בהם מבוצעים פרויקטים של נדל"ן מגורים ונדל"ן מסחרי. מאז פרוץ המלחמה ב-7 באוקטובר, ניתנה הוראה חדש משמעית מצד העירייה – להפסיק את העבודות. מאז הן חודשו, אך תושבים רבים מביעים חשש, בעיקר מהפרויקטים בשכונות מגורים – כי הקבלנים מעסיקים פלשתינאים ושוהים בלתי חוקיים. גרינברג: "מוודאים שההנחיות נשמרות".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading