איציק ברוך על רקע פרויקט יו פארק סגולה פתח תקווה. צילום: הדמיה - 3 דיוויז'ן, דמות - כפיר זיו

מבנה הלוגיסטיקה "יו-פארק" בסגולה של יובלים ויוקה פארק מעלה שלב: יש היתר בניה

לפי התכנית, שקיבלה לפני מספר ימים את ההיתר מהועדה המחוזית לתכנון ובנייה בעיריית פתח תקווה, צפויים להיהרס שישה מבנים בבן ציון גליס 38-40, ובמקומם יקום מבנה ענק בן חמש קומות בשטח של 80 אלף מ"ר. עבודות הבנייה צפויות להתחיל בפברואר-מרץ. ההשקעה הכספית המוערכת בפרויקט עומדת על כ-560 מיליון שקל. איציק ברוך, מנכ"ל יובלים: "פרויקט ראשון מסוגו בישראל".

רק לפני פחות מחודשיים דיווחנו לכם כי חברת יוקה פארק, בבעלות משה אביטן ויואב שחר, וקבוצת יובלים, בבעלות איציק ברוך, הודיעו על מימוש אופציה לרכישת קרקע להקמת פרויקט יו-פארק באזור התעשייה סגולה בפתח תקווה. השבוע הפרויקט קיבל תנופה, עם קבלת היתר הבנייה מעיריית פתח תקווה.המבנה צפוי להתאכלס בעסקים העוסקים בלוגיסטיקה זעירה, מסחר ותעשייה.

יו פארק סגולה 2030?

השקעה של 560 מיליון ש"ח

קבוצת יובלים, הנסחרת בבורסה, דיווחה כי 65 אלף מ"ר (מתוך ה-80 אלף מ"ר של הפרויקט) ישווקו ביחידות קטנות (כ-200 מ"ר) לעסקים ומשקיעים וכי עד כה נחתמו הסכמי מכר בהיקף של למעלה מ-380 מיליון שקל. המבנה בן ה-5 קומות צפוי להיות יחיד מסוגו, מבחינת התכנון הייחודי הממוקד לעסקים מתחום הלוגיסטיקה ויכיל רמפות וגישה ישירה לרכבי משא.

הפרויקט ממוקם בסביבת רחוב בן ציון גליס 33, כשהמבנה יוקם על מגרש ששטחו הכולל כ-22 אלף מ"ר. ההשקעה הכספית המוערכת בפרויקט עומדת על כ-560 מיליון שקל. לפני כשנה חתמו יובלים ויוקה הסכם עם חברת "שובל נחשון", שיהיה הקבלן המבצע של כל העבודות והשירותים לצורך הקמת הפרויקט.

"מדובר בפרויקט הגדול מסוגו בישראל להקמת מבנה רב שימושי שישלב בין לוגיסטיקה, תעסוקה ומסחר", מסר ברוך, מנכ"ל קבוצת יובלים. " הפרויקט יאפשר לחברות לרכז את כלל פעילותן במקום אחד. היקף המכירות של הפרויקט עד כה, מצביע על הביקושים הגבוהים אליו. הוא נמצא בלוקיישן מרכזי עם נגישות לכבישים ראשיים, לרכבת ישראל ובסמוך לתחנת הרכבת הקלה".

יו פארק - הדמיה לילית

"הבעת אמון בפעילות של יוקה פארק"

משה אביטן, בעלים ויו"ר של יוקה פארק, התייחס לשיתוף הפעולה עם יובלים ואמר כי "בחירתו של אחד מהגופים המוסדיים המובילים בישראל ללוות את פרויקט הדגל שלנו – מהווה הבעת אמון של המערכת הפיננסית בפעילות יוקה פארק".

קבוצת יובלים הוקמה על ידי איציק ברוך בשנת 2000 ומתמחה בייזום ופיתוח של פרויקטים למגורים, התחדשות עירונית, מסחר, משרדים ולוגיסטיקה באזורי ביקוש במרכז הארץ. החברה מקימה בימים אילו כ-2,000 יח"ד וכ-34 אלף מ"ר למשרדים ומסחר ומתכננת עוד למעלה מ-5,000 יח"ד וכ-550 אלף מ"ר למשרדים ומסחר.

קבוצת יוקה פארק, בעלות עו״ד אביטן והיזם יואב שחר, פועלת משנת 2006 וברזומה שלה פרויקטים מסחריים רחבי היקף, בהם: 'יוקה פארק לב שורק ראשל"צ', 'יוקה פארק עסקים ראשל"צ' , 'יוקה פארק יהלומים אשדוד', 'יוקה פארק הכשרת היישוב ראשל"צ', 'יוקה פארק רמלה', 'יוקה פארק עד הלום אשדוד', 'יו פארק סגולה', 'יוקה פארק עמק שרה באר שבע' ו'יוקה פארק עפולה'.

קרדיט צילום + הדמיה: 3 דיוויז'ן וכפיר זיו

עוד ב-נדלן

דירות חדשות בפסגת הדר פתח תקווה

מחפשים דירה חדשה בפ"ת? בפסגת הדר מחכים למאות דיירים חדשים החל מ-2025

השכונה החדשה, הגובלת בגבעת שמואל, חווה תנופת בנייה, המקבלת ביטוי עם שבעה פרויקטים אייקוניים של מבני מגורים ענקיים, הנמצאים כרגע בשלבים שונים: מגדל האקדמיה של ח. מיתר, Y-GARDEN ו-Y-PREMIUM של יעקבי יוניברסל, "גרופית בפסגה" של גרופית, NEARO של שבירו, SOPHY של גיא & דורון לוי ו-IDOL של קטה גרופ. היכן עוד נותרו דירות ואיפה תמצאו את המחירים האטרקטיביים?

המשך קריאה »
יצחק שדה 1-19 פתח תקווה

מה קורה ביצחק שדה 1-19 פתח תקווה? ביקור מגלה צורך דחוף בהתחדשות עירונית

אם רציתם לראות פער מוחשי ברמת מגורים בפתח תקווה בין השכונות החדשות לשכונות הישנות של העיר, כדאי לכם לבקר בתחילת הרחוב הראשי של רמת ורבר במספרים האי-זוגיים. לטענת חלק מהדיירים, יש שם חריגות בנייה לא חוקיות, דירות מפוצלות ללא אישור, תוך הפקעת שטח ציבורי, זאת לצד הזנחה של ניקיון.

המשך קריאה »
פרויקט רח' ח"ן 8-10 פתח תקווה קטה גרופ

קטה גרופ ישקיעו כ-110 מיליון ש"ח בהתחדשות עירונית בח"ן 8-10 פתח תקווה

אירוע ההריסה בשכונת רמת ורבר, התקיים אתמול בנוכחות אנשי חברת הנדל"ן המוכרת בעיר, דיירים, תושבים ועורכי הדין המלווים את הפרויקט. במסגרת האירוע החלה הריסת 32 דירות שאיכלסו שני בניינים ישנים ומוזנחים, בני כ-50 שנה, שבמקומם צפויים לקום 2 בנייני מגורים חדישים ומודרניים בני 9 קומות כל אחד, שיאכלסו 96 דירות. צפי אכלוס: 2027. 95% מהדירות כבר נמכרו. מחירי הדירות בפנים.

המשך קריאה »
וילה למכירה בפתח תקווה נווה עוז

צפו מבפנים: וילה ענקית בנווה עוז מוצעת לאחרונה למכירה ב-7.4 מיליון ש"ח (וידאו)

בסימטה הולנדית שקטה ודו סטרית, נושק לנווה עוז הותיקה, על רחוב סעדיה עפארי 26, נמצאת וילה, שהוקמה לפני כ-20 שנה, בה התגוררו עד לאחרונה משפחה של זוג רופאים. ביקור מבפנים גילה לנו שהיא אומנם זקוקה שיפוץ (לא מהיסוד), אבל המיקום והגודל (12.5 חדרים על 300 מ"ר), עושים את שלהם וכבר משכו לא מעט מתעניינים לנכס, שרק לאחרונה הוצע למכירה על ידי משרד תיווך ניסן אילון.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading