קפה העירייה פתח תקווה

"קפה העירייה": מי תהיה הרשת שתזכה במכרז להקמת בית קפה סמוך לעיריית פתח תקווה?

מי תהיה הרשת שתרים את הכפפה? מרכז העיר צפוי להתחדש השנה בבית קפה חדש במקום אסטרטגי ליד בית העירייה, כך דיווחה עיריית פתח תקווה. לפי התכנון, העירייה תכין בחודשים הקרובים את השטח ותתאים אותו למבנה של בית קפה ולאחר מכן תצא עם מכרז ליזמים להקמתו. "בית הקפה יעוצב בקונספט מוקפד וחדשני עם חזית שקופה הצופה לרחובות הסובבים שתחבר ביניהם", נמסר. 

אם הכל יילך לפי התכנון, עובדי העירייה יוכלו להתפנק ב-2024 מבית קפה גדול וחדשני, שיוקם סמוך למקום עבודתם, על הרחבה הגדולה בפינת הרחובות חיים עוזר והעלייה השנייה. לדברי העירייה, תכנון בית הקפה ייעשה תוך התחשבות באופי המבנה ובהיסטוריה שלו, תוך ניסיון לשמר את רוב האלמנטים הייחודיים למתחם ואת הגינה הפנימית שמצויה בו, הדומה לפטיו.

הרחבה עליו צפוי לקום בית הקפה
הרחבה עליו צפוי לקום בית הקפה

לדברי העירייה, כדי לדאוג לשימור, רוב העבודות יתבצעו באמצעות חומרים קלים, שלא יפגעו בקיים ומדרגות הפונות לרח' חיים עוזר, יישארו כפי שהם כיום יחד עם הקו העיצובי של המבנה והגג. לפי הדרישות במכרז שאמור לצאת, בית הקפה יעוצב בקונספט מוקפד וחדשני עם חזית שקופה הצופה לרחובות הסובבים שתחבר ביניהם.

"אנו נקדם פתיחת בית קפה על ידי רשת קפה מוכרת, שתספק מענה לכל האורחים הרבים המגיעים למרכז העיר ומחפשים אפשרות נוספת לבילוי ופנאי", מסר ראש העיר רמי גרינברג. "בית הקפה ישמור על ייחודיות המקום ויתכתב עם המרחב שסביב". כפי שדיווחנו בעבר, העירייה בתהליכי מכרז ותכנון של שני בתי קפה גדולים נוספים במקומות אסטרטגיים: בפארק הגדול וסמוך לאצטדיון שלמה ביטוח.

עוד ב-אוכל ובילויים

RAINBOW פתח תקווה ריינבואו

לראשונה מאז ה-7.10: פאב ריינבואו באם המושבות החדשה פותח בשישי בערב

במשך יותר משמונה חודשים, הפאב השכונתי החדש בקניון ספיר, היה סגור בסופי השבוע, עקב מצב רוח לאומי ירוד, מחסור בכוח אדם בגלל מילואים וחוסר היתכנות כלכלית. עכשיו, עם פתחו של הקיץ, כשהפיתוי לבירה קרה עם המבורגר טוב עולה, בטח כשיש יורו של כדורגל על המסכים – המקום יהיה פתוח בערב שישי הקרוב, כשההיילייט: קרב הענקיות של הולנד נגד צרפת (21.6, 22:00).

המשך קריאה »
פסטיבל קינוחים פתח תקווה 2024

חדש בפתח תקווה: פסטיבל קינוחים ייערך בפארק יד לבנים עם מוש בן ארי ויסמין מועלם

עיריית פתח תקווה הודיעה היום על אירוע חדש ביוזמתה, שייערך ב-17 וב-18 ליולי – ואולי יהפוך למסורת בהמשך. לצד ההופעות של שני הזמרים המפורסמים, יהנו באי הפסטיבל ממחירים מסובסדים של 10-20 ש"ח בלבד, בהם יוכלו לקנות קינוחים מגוונים מקרפ צרפתי ועד כוסות עם פרי. הפסטיבל ייחולק לשניים: בין השעות 17:00 ל-19:00 אירוע לילדים ובין 20:00 ל-23:00 אירוע למבוגרים.

המשך קריאה »
פסטיבל נוער 2024 פתח תקווה

פסטיבל נוער 2024: איתי לוי ואגם בוחבוט יופיע ביולי בפארק הגדול פתח תקווה

עיריית פתח תקווה פרסמה השבוע את לו"ז ההופעות של הפסטיבל, שיתפרש על פני יומיים בחודש הבא, ב-7.7 וב-8.7, החל מהשעה 19:00 בערב. לוי יופיע בערב הפתיחה יחד עם עידו בי ובוחבוט תופיע בערב השני, יחד עם ששון שאולוב ואבי אבורומי. בעירייה מצפים לקהל של אלפים, שגם יהנו מדוכני אוכל. מכירת הכרטיסים בעיצומה. עלות כרטיס לכל אחד מהמופעים – 40 ש"ח.

המשך קריאה »
תמיר בוסקילה בהופעה פתח תקווה תיאטרון המסילה

כ-300 צופים מילאו את תיאטרון המסילה להופעת סטנד-אפ של תמיר בוסקילה (וידאו)

בוסקילה נתן הופעה מצחיקה, שנונה, בגובה העיניים, עם הרבה פאנצ'ים, אבל בלי גסויות – מה שהתאים לקהל שהגיע למופע, שרובו היה מהמגזר הדתי. "אני בין הסטנדאפיסטים היחידים שהורים דתיים מסכימים שהילדים שלהם יראו מופע שלו", אמר.

המשך קריאה »