קפה העירייה פתח תקווה

"קפה העירייה": מי תהיה הרשת שתזכה במכרז להקמת בית קפה סמוך לעיריית פתח תקווה?

מי תהיה הרשת שתרים את הכפפה? מרכז העיר צפוי להתחדש השנה בבית קפה חדש במקום אסטרטגי ליד בית העירייה, כך דיווחה עיריית פתח תקווה. לפי התכנון, העירייה תכין בחודשים הקרובים את השטח ותתאים אותו למבנה של בית קפה ולאחר מכן תצא עם מכרז ליזמים להקמתו. "בית הקפה יעוצב בקונספט מוקפד וחדשני עם חזית שקופה הצופה לרחובות הסובבים שתחבר ביניהם", נמסר. 

אם הכל יילך לפי התכנון, עובדי העירייה יוכלו להתפנק ב-2024 מבית קפה גדול וחדשני, שיוקם סמוך למקום עבודתם, על הרחבה הגדולה בפינת הרחובות חיים עוזר והעלייה השנייה. לדברי העירייה, תכנון בית הקפה ייעשה תוך התחשבות באופי המבנה ובהיסטוריה שלו, תוך ניסיון לשמר את רוב האלמנטים הייחודיים למתחם ואת הגינה הפנימית שמצויה בו, הדומה לפטיו.

הרחבה עליו צפוי לקום בית הקפה
הרחבה עליו צפוי לקום בית הקפה

לדברי העירייה, כדי לדאוג לשימור, רוב העבודות יתבצעו באמצעות חומרים קלים, שלא יפגעו בקיים ומדרגות הפונות לרח' חיים עוזר, יישארו כפי שהם כיום יחד עם הקו העיצובי של המבנה והגג. לפי הדרישות במכרז שאמור לצאת, בית הקפה יעוצב בקונספט מוקפד וחדשני עם חזית שקופה הצופה לרחובות הסובבים שתחבר ביניהם.

"אנו נקדם פתיחת בית קפה על ידי רשת קפה מוכרת, שתספק מענה לכל האורחים הרבים המגיעים למרכז העיר ומחפשים אפשרות נוספת לבילוי ופנאי", מסר ראש העיר רמי גרינברג. "בית הקפה ישמור על ייחודיות המקום ויתכתב עם המרחב שסביב". כפי שדיווחנו בעבר, העירייה בתהליכי מכרז ותכנון של שני בתי קפה גדולים נוספים במקומות אסטרטגיים: בפארק הגדול וסמוך לאצטדיון שלמה ביטוח.

עוד ב-אוכל ובילויים

סיטי באולינג פתח תקווה NEWS

סיטי באולינג פתח תקווה מודיעים: מתחם המשחקים בעמי ב.ס.ר סיטי פתוח לציבור (וידאו)

לאחר הרצת פתיחה חשאית בימים האחרונים, רשת הבאולינג החדשה שנכנסה לעיר, סופסוף פותחת באופן רשמי את הדלת למבלים – ועל הדרך מציבה גם סטנדרט גבוה שלא נראה כאן בתחום בילוי המשחקים. שטח מקורה של כ-2500 מ"ר + מרפסות, שכולל בתוכו 12 מסלולי באולינג, 5 שולחנות ביליארד, עשרות מכונות וידאו ופרסים, מכוניות מתנגשות ואפילו קרוסלה 360. מה הם המחירים ושעות הפתיחה?

המשך קריאה »
בוטיק סנטרל פתח תקווה

ניחוח פריז: סניף של בוטיק סנטרל פתח תקווה ייפתח בחודש הבא במרכז אם המושבות

אחת מרשתות הקונדיטוריה הגדולות והותיקות בארץ נכנסת סופסוף לפתח תקווה לשמחתם של חובבי המאפים אניני הטעם בעיר. הרשת, שקיימת למעלה משני עשורים, תיכנס לקניון השכונתי, בחלקו הצפוני, במקום הסניף של "צומת ספרים". בפטיסרי נעשות הכנות אחרונות לקראת הפתיחה, כולל גיוס עובדים. הסניף יהיה פתוח בכל יום (חוץ משבת), כבר משעות הבוקר המוקדמות. מוצרים ומחירים בפנים.

המשך קריאה »
שניצליגה פתח תקווה - יש כבר שלט

אח לפריקסה: שניצליגה פתח תקווה צפוי להיפתח בשבוע הבא בקניון אם המושבות

היום נתלה השלט המבשר על פתיחתו של המקום החדש, בבעלות האחים ממשפחת רופא, בעלי רשת הפריקסה של חיימיקו, שהסניף שלה צמוד אליו. הם מצפים שהאהבה של הישראלים לשניצל, יחד עם הלוקיישן המרכזי, שמביא אליו תנועה גבוהה של תושבים, בעיקר מאם המושבות החדשה, הותיקה ונווה גן – תבטיח למקום הצלחה. צחי רופא: "מבטיחים מנות גם במחירים עממיים". המקום יהיה סגור בשבת.

המשך קריאה »
סיטי באולינג פתח תקווה

צפו: אירוע הרצה מצומצם למוזמנים התקיים בחמישי בערב בסיטי באולינג פתח תקווה

מתחם הבילויים והמשחקים הענק בעמי ב.ס.ר סיטי, בניין Y (קומה 2), נתן טעימה מהמקום החדש למספר אורחים מצומצם. ההערכה שהפתיחה הרשמית ללקוחות תתקיים בעוד כשבועיים-שלושה (אמצע פברואר 24), כשהעובדים והמנהלים במקום עושים את הכל, כדי להגיע למועד הפתיחה הכי מוכנים שיש. צפו בהצצה במתחם שלא נראה כמותו בפתח תקווה. צפו בהצצה ראשונה למתחם:

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading