רמי גרינברג בטקס הפתיחה של "ענן" - המרכז הטכנולוגי בבית ספר קיבוץ גלויות ביוספטל

"הענן" – מרכז טכנולוגי לתלמידים נפתח בבי"ס קיבוץ גלויות בהשקעה של 4 מיליון ש"ח

בטקס חגיגי הושק אתמול המרכז בשכונת דדו-יוספטל, שהוא תולדת שיתוף פעולה של עיריית פתח תקווה, יחד עם חברת האלגוטריידינג פיינל (Final), במטרה לספק מענה מתקדם וחדשני לתלמידי בתי הספר היסודיים בעיר. המבנה הוקם על יסודות מבנה ישן בבית הספר, שלא נעשה בו שימוש מזה שנים. יחד עם פיינל, העבודות במקום תוכננו ובוצעו על ידי בריז קריאטיב, תעשיידע וציונות 2000.

בהשקעה של 4 מיליון ש"ח נפתח אמש מרכז טכנולוגיה וחדשנות לילדים ובני נוער בשם "הענן", בבית ספר קיבוץ גלויות בשכונת יוספטל. המרכז מחולק לשני מרחבים: מרחב אחד עם משחקים ומיצגים טכנולוגיים ואינטראקטיביים התנסות, חוויה ויצירת סקרנות. במרחב התלמידים ייחשפו לתחומי העתיד ולמתרחש "מאחורי הקלעים" של הטכנולוגיות החדשניות.

תלמידים במרחב המשחקים ב"ענן" בית ספר קיבוץ גלויות
תלמידים במרחב המשחקים ב"ענן" בית ספר קיבוץ גלויות

המרחב השני נקרא "עפים" ובו יתקיימו דיונים ושיעורים לצורך העמקה, העשרה וקבלת כלים להשתלבות במקצועות העתיד. במרחב הזה יש קירות להשראה, לרעיונות משותפים, להרצאות וסרטונים, היצע לכלי עבודה רלוונטיים ועוד. בקומה השנייה של המבנה הוקמו כיתות ומרחבים לקיום סדנאות ולמידה בעקבות הביקור בענן.


ב"ענן" צפויים לבקר באופן קבוע תלמידי כיתות ד'-ו' מכלל בתי הספר היסודיים בעיר, שיגיעו אליו תוך כדי שנת הלימודים. בנוסף ינוצל המקום לפעילויות, חוגים ואירועים לתושבי השכונה והסביבה. "הענן יהיה אבן שואבת לקהילה ויפגיש את ילדי שכונת יוספטל-דדו עם ילדי פתח תקווה, בו הם יחשפולמגמות החמות ביותר בעולמות החדשנות והטכנולוגיה", מסר ראש העיר רמי גרינברג, שגם נכח בטקס הפתיחה.

"המרכז יעורר סקרנות, יעודד יזמות, מחשבה יצירתית ויהווה לתלמידים ולתלמידות מקפצה להתמקצעות בתחומים אלו בעתיד", הוסיף ראש העיר, שהודה לטלי טולדנו, מנהלת האגף לחינוך היסודי בפתח תקווה ולחברת פיינל שיזמה אותו. העבודות בענן תוכננו ובוצעו ע"י בריז קריאטיב, תעשיידע, ציונות2000 וחברת פיינל.

עוד ב-טכנולוגיה

סאן ספארק פתח תקווה

"סאן ספארק" תפתח בקרוב מרכז טכנולוגי לילדים בפתח תקווה ברח' מבצע קדש

המרכז ייפתח כחלק משיתוף פעולה של רשת מרכזי הידע, יחד עם עיריית פתח תקווה ומקפ"ת, מתוך שאיפה לקדם בקרב הדור הצעיר חינוך טכנולוגי חדשני, המשלב מקצועות סייבר והייטק בעולם הדיגיטלי. המרכז החדש צפוי לקיים עשרות פעילויות, חוגים וקורסים באווירה המותאמת לילדי הגן, היסודי והתיכון – בו הילדים ירכשו ידע ומיומנות לטכנולוגיה ופיתוח חשיבה אינטלקטואלית.

המשך קריאה »
תדיראן טקס ראש השנה 2023

צפו: תדיראן אירחה כ-200 איש לטקס הרמת כוסית ראש השנה במשרדים בפתח תקווה

החברה, שמשרדיה הראשיים ברח' רבניצקי בסגולה, קיבלה את פניהם של בכירים בעירייה, ביניהם ראש העיר רמי גרינברג, ראש מנהלת העסקים והייטק שלמה בנימין, מהנדס העיר, איציק אוז'לבו ועוד רבים מאנשי הקהילה העסקית בעיר. בטקס הרימו כוסית ונשאו דברים, ביניהם, המנכ"ל והבעלים משה ממרוד, שאמר: "פתח תקווה היא עיר הברכה שלנו. מאחל שנמשיך לצמוח כאן".

המשך קריאה »

סייברארק: בקרוב יוקם מרכז בפתח תקווה שייתן מענה למתקפות סייבר בבינה מלאכותית

CyberArk, חברת הסייבר הישראלית-בינלאומית, שמשרדיה הראשיים נמצאים בקריית אריה, מדווחת כי הצורך להקמת המיזם, אליו מגייסת החברה בימים אלה מדעני נתונים, נולד בעקבות כך ש-93% מאנשי אבטחת המערכות, צופים כי בשנה הקרובה יותקפו באמצעים של בינה מלאכותית. פרץ רגב, מנהל מוצר ראשי: "תחום ה-AI – יא שלב טבעי באסטרטגיית המוצרים שלנו".

המשך קריאה »
חברות מסחריות בקמפיין שלטי חוצות בשיתוף עם עיריית פתח תקווה

פנגו, תדיראן, גילת, הדיה, לקסוס ואליין – חברו לעיריית פ"ת בקמפיין שילוט מאסיבי

החברות הפתח תקוואיות, הקטר של העיר, שיתפו פעולה עם העירייה במהלך שנועד לחזק את המיתוג של שני הצדדים עם הסלוגן: "גם הם בחרו בפתח תקווה" – כשברקע תמונות צוות של אנשי החברות מחייכים. לכל חברה הקצו שלטים, שפוזרו בעיקר באזורי התעשייה ובאזורים המסחריים של העיר, על הדרכים הראשיות ובצמתים מרכזיים. בפ"ת 10,000 חברות עם מעל ל-200 אלף עובדים – והיד עוד נטויה

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading