מפגע תעבורתי חמור ברח' גיסין, סמוך לאם המושבות

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
העבודות ברח' גיסין, צומת הכניסה לשכונת אם המושבות החדשה (הדר המושבות), אומנם הסתיימו זה מכבר, לאחר תקופה ממושכת של חסימת הכביש ושיפוצים, אולם המפגעים התעבורתיים עדיין קיימים באיזור.
מסרטון שקיבלנו מאחד התושבים, עולה כי בעקבות הקמת המרכז המסחרי החדש GissIn (גיסין סנטר), צומצמו בצורה משמעותית המדרכות בצד זה. המדרכות האלה משמשות לא רק הולכי רגל רבים יחסית על כביש ראשי, אלא גם נוסעי תחבורה ציבורית המחכים לאוטובוס לכפר סבא. 
 
תחנת האוטובוס (שהיא למעשה רק שלט), צומצמה משמעותית וכמעט אין מקום לעמוד לידה. בשעות העומס, הצפיפות על התחנה יחסית גדולה ואסון גדול יכול לקרות אם אחת המכוניות, לא כל שכן המשאיות או האוטובוסים, שנוסעים במהירות על הכביש, יסטו, אפילו בהיסח דחת מטר אחד לתוך המדרכה.
 
מהעירייה נמסר כי העבירו את המידע לגורמים הרלוונטיים להמשך טיפול. 
 
צפו בסרטון שצילם תושב העיר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד בפתח תקווה

טקס השקת דגם קטר גיסין הרב מלכה פתח תקווה

הנה באה הרכבת? לפחות הקטר בגיסין כבר כאן

כל מי שתקוע מדי יום בפקק של גיסין יכול למצוא נחמה פורתא במיצג החדש שהציבה העירייה בצומת של רח' הרב מלכה: דגם קטר מספר 261 של רכבת ישראל, שנועד לייצג את הקידמה התחבורתית, אליה העיר שואפת להגיע. המיצג הושק היום באירוע חגיגי בהשתתפות ראש העיר, רמי גרינברג ומנכ"ל רכבת ישראל מיכה מייקסנר

המשך קריאה »
חברות השכרת רכב בפתח תקווה

סיבות להשכרת רכב בפתח תקווה שאולי לא הכרתם

פתח תקווה (כמו כל עיר גדולה בישראל) מוצפת בכלי רכב. רואים את זה בפקקים האינסופיים בשעות העומס. אבל בטח לא ידעתם, שמכוניות רבות הם בכלל רכבים מושכרים של תושבי העיר, שרואים בהשכרת רכב (במקרים מסוימים), אופציה לא פחות טובה ומלרכוש רכב (ולא משנה מאיזה יד…). יצאנו לבדוק מהן הסיבות לכך.

המשך קריאה »
נגישות