למה ב-KFC פתח תקווה כותבים בגוגל שהם סגורים בערב שישי – למרות שהם פתוחים?

עשרות טלפונים התקבלו בסופ"ש האחרון למערכת פתח תקווה NEWS מלקוחות רעבים חובבי מותג העוף, שהיו מבולבלים נוכח העובדה, שהיה כתוב בקופסת העסק של הסניף בגוגל (Google My Business) כי המקום סגור. זה כמובן הפתיע אותנו, כי היה ידוע לנו מיום פתיחתו של הסניף, לפני כחצי שנה, כי הוא פתוח בערבי שישי וכמובן גם בשבתות. מכיוון שאין טלפון לסניף – יצאנו לבדוק.

אז כשהגענו למקום בסביבות 20:30 בערב, המקום דווקא היה פתוח, אם כי די דליל, ביחס לערבי שישי אחרים. יכול להיות שזה השישי החורפי שהשאיר אנשים בבית, אבל יותר סביר להניח, שרבים לא הגיעו, מכיוון שבכרטיס העסק בגוגל, כתוב היה שהמקום סגור. לכן כך נשמע לקוח מבולבל, אחד מ-11 לקוחות שהתקשרו למערכת שלנו הלילה (למה התקשרו אלינו? שוב, כי לסניף KFC פתח תקווה אין טלפון). האזינו:

שיחה עם לקוח מבולבל - שהתקשר בטעות לפתח תקווה NEWS

סניף KFC פתח תקווה, זכה להרבה באזז לפני ואחרי השקתו, הרבה הודות לעובדה שהוא פתוח בערבי שישי ושבת – מעסקי האוכל הלא-רבים בפתח תקווה שפתוחים בסופ"שים. לכן, עוד יותר לא ברור, למה הרשת לא דואגת לעדכן את כרטיס העסק שלה בגוגל, במיוחד מכיוון שמבחינת הלקוחות שמחפשים KFC פתח תקווה בגוגל, שם נמצא המידע המהימן והעדכני ביותר. אולי ברשת חושבים אחרת?

הטעות בגוגל מיי ביזנס של KFC פתח תקווה

יש לציין כי מבדיקת מערכת פתח תקווה NEWS, התקלה ב-KFC היא סימפטום של הרבה עסקים בפתח תקווה, בעיקר החדשים מביניהם. ברוב המקרים מדובר דווקא ברשתות המסחר הגדולות, שאינם מעדכנים את הכתובת החדשה באינטרנט. קחו לדוגמא את הסניף החדש של "דרים ספורט פתח תקווה", שלמרות שעברו חודשים רבים מפתיחתנו, טרם שם את עצמו על המפה האינטרנטית ומי מחפש אותו ב-Google, מוצא בקופסת העסק של גוגל – את הסניף ביהוד.

תגובת KFC ישראל טרם התקבלה.

עוד ב-אוכל ובילויים

חלה'ס פתח תקווה במתחם גיסין פתח תקווה

נותנים בשניצל: חלה'ס פתח תקווה פתחו סניף ראשון ב-Giss-in אם המושבות

רק לפני פחות משבוע סיפרנו לכם על שניצליגה שנפתח במרכז אם המושבות וכבר היום התבשרנו על פאסט פוד שניצל נוסף, שאולי יכבוש את העיר וערים נוספות על הדרך. אבל הבידול של הרשת הוא לאו דווקא השניצל, אלא יותר החלה, שבאה גם עם חזה עוף, בשר מפורק, שקשוקה וטבעוני. 39 ש"ח למנה הסטנדרטית של שניצל בחלה. היום, בלי הרבה רעש, נפתח המקום ללקוחות. המנות והמחירים בפנים.

המשך קריאה »
סיטי באולינג פתח תקווה NEWS

סיטי באולינג פתח תקווה מודיעים: מתחם המשחקים בעמי ב.ס.ר סיטי פתוח לציבור (וידאו)

לאחר הרצת פתיחה חשאית בימים האחרונים, רשת הבאולינג החדשה שנכנסה לעיר, סופסוף פותחת באופן רשמי את הדלת למבלים – ועל הדרך מציבה גם סטנדרט גבוה שלא נראה כאן בתחום בילוי המשחקים. שטח מקורה של כ-2500 מ"ר + מרפסות, שכולל בתוכו 12 מסלולי באולינג, 5 שולחנות ביליארד, עשרות מכונות וידאו ופרסים, מכוניות מתנגשות ואפילו קרוסלה 360. מה הם המחירים ושעות הפתיחה?

המשך קריאה »
בוטיק סנטרל פתח תקווה

ניחוח פריז: סניף של בוטיק סנטרל פתח תקווה ייפתח בחודש הבא במרכז אם המושבות

אחת מרשתות הקונדיטוריה הגדולות והותיקות בארץ נכנסת סופסוף לפתח תקווה לשמחתם של חובבי המאפים אניני הטעם בעיר. הרשת, שקיימת למעלה משני עשורים, תיכנס לקניון השכונתי, בחלקו הצפוני, במקום הסניף של "צומת ספרים". בפטיסרי נעשות הכנות אחרונות לקראת הפתיחה, כולל גיוס עובדים. הסניף יהיה פתוח בכל יום (חוץ משבת), כבר משעות הבוקר המוקדמות. מוצרים ומחירים בפנים.

המשך קריאה »
שניצליגה פתח תקווה - יש כבר שלט

אח לפריקסה: שניצליגה פתח תקווה צפוי להיפתח בשבוע הבא בקניון אם המושבות

היום נתלה השלט המבשר על פתיחתו של המקום החדש, בבעלות האחים ממשפחת רופא, בעלי רשת הפריקסה של חיימיקו, שהסניף שלה צמוד אליו. הם מצפים שהאהבה של הישראלים לשניצל, יחד עם הלוקיישן המרכזי, שמביא אליו תנועה גבוהה של תושבים, בעיקר מאם המושבות החדשה, הותיקה ונווה גן – תבטיח למקום הצלחה. צחי רופא: "מבטיחים מנות גם במחירים עממיים". המקום יהיה סגור בשבת.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading