כרמלי 14 פתח תקווה - קטה יזמות

צפו בהריסת כרמלי 14 פתח תקווה של "קטה יזמות" בדרך לעוד התחדשות עירונית במרכז העיר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

חברת הנדל"ן הפתח תקוואית תוקעת עוד יתד במרכז העיר, עם פרויקט חדש לאחר הריסה ולפני בנייה בשכונת עין גנים הותיקה. הגענו לשטח לראות דחפורים הורסים בניין ישן ומוזנח בן 52 (הוקם ב-1971) בן 3 קומות ו-12 דירות, כשבמקומו צפוי לקום מגדל מגורים חדש ומודרני בן כ-10 קומות ועם 36 יחידות דיור. כרמים: "מופת להתנהלות נכונה של הדיירים". קטה: "רואים חשיבות בהמשך חידושה של השכונה".

במקום צפוי לקום בניין מתקדם בתכנון אדריכלי ייחודי של איילת קורן (לה גם כן מספר פרויקטים בעיר). "מתוכנן כאן מגדל יוקרתי ברמת גימור איכותית במיוחד עם לובי כניסה מפואר", מסרו יזמי הפרויקט, קטה יזמות (לא להתבלבל עם "קטה גרופ"). "יהיה כאן מפרט גבוה ומגוון דירות 4 חדרים ודופלקסים 5 חדרים הכוללים מחסן. הפרויקט מציע לדיירים כסטנדרט חניה פרטית ומרפסת שמש מרווחת".

הריסת כרמלי 14 פתח תקווה של "קטה יזמות" (9.2.23)

בקטה גם כמובן בונים על הלוקיישן האטרקטיבי, סמוך למרכז העסקי הישן והחדש של העיר, מרחק כ-5 דקות הליכה מתחנות המטרו הצפויה לקום צמוד לעיריית פתח תקווה. המיקום גם קרוב יחסית ליציאה לכביש 40. "אנחנו מציעים חווית מגורים שקטה, שלווה ואינטימית, לצד בניה חדשנית וחשיבה על אורח החיים העדכני של הדיירים שצפויים לגור כאן", מסרו קטה.

כרמלי 14 פתח תקווה - לפני / אחרי
כרמלי 14 פתח תקווה - לפני / אחרי

הפרויקטים של ההתחדשות העירונית במרכז העיר, הם מורכבים תמיד הרבה יותר, במיוחד כשמדובר בהריסה-בינוי. הדיירים הותיקים, שחלקם מתנגדים לשינוי, השטח הקטן יחסית, המוקף מגורים, שעליו צריך לבצע את העבודות וגם תשתיות לא מודרניות, שתמיד מהווות אתגר. כרמלי 14 של "קטה יזמות", הוא בהחלט אחד כזה, אבל כל הגורמים המעורבים השכילו לקדם אותו במהירות יחסית.

השטחה אחרי הריסה - פרויקט כרמלי 14 של קטה יזמות

"הפרויקט מהווה דוגמא למופת להתנהלות נכונה של הדיירים", מסרו מכרמים, המינהלת להתחדשות עירונית. "עוד טרם הפרויקט, הם פנו אלינו לקבלת ליווי צמוד ופעלו על פי הנחיות התכנון העירוני". בקטה יזמות הוסיפו שהם מברכים על יציאתו לפועל של פרויקט נוסף מטעמם בשכונת עין גנים. " אנו רואים חשיבות רבה בהמשך חידושה ופיתוחה של אחת השכונות הותיקות והאיכותיות בעיר".

כרמלי 14 פתח תקווה - על המפה

ויז'ואל בשיתוף מינהלת כרמים להתחדשות עירונית פתח תקווה ומשרד אדריכלים איילת קורן

עוד ב-נדלן

איכילוב 5 פתח תקווה

דמיינו את 2025: מעונות סטודנטים + בית קפה יקומו ברח' איכילוב 5 פתח תקווה

העירייה מדווחת כי היום הונחה אבן פינה לאחד המיזמים המעניינים, שנועד להחיות את מרכז העיר ברוח רעננה וצעירה. לפי התכנון, הפרויקט אמור לקום בעוד 12 חודשים מהיום במה שהיה פעם בית לפקו. מדובר במבנה בן 5 קומות, כשבכל קומה דירה בת חמישה חדרי שינה, ממ"ד, שני חדרי שירותים, מטבח וסלון משותפים ומרפסת שמש. "זה יאפשר לסטודנטים לגור במרכז העיר בעלות סבירה", נמסר.

המשך קריאה »
גלובל טאוורס פתח תקווה B

ה"תאום של גלובל טאוורס" – התקבל היתר בנייה לעוד מגדל משרדים ענק בפתח תקווה

בקרוב תחל בנייתו של בניין המשרדים "גלובל טאוורס B", סמוך למגדל A, זאת לאחר שהועדה המקומית אישרה לפרויקט להתקדם לשלב הבא. לפי התכנון, צפוי לקום דרומית לבניין הקיים, אח תאום, עם 39 קומות, חמש יותר מאחיו המבוגר. במתחם מוקם בימים אלה מגדל שלישי בן 24 קומות, שמתכונן להסתיים ב-2025. נוכח ריבוי המגדלים על שטח קטן עולה שוב השאלה: האם ההיצע יגבר על הביקוש?

המשך קריאה »
מטרו פארק פתח תקווה

מתחם מטרו פארק פתח תקווה (456) בתחילת אכלוס: משרדים ראשונים החלו להיכנס

הפרויקט המסחרי המסקרן על רח' משה דיין, שממותג גם בשם 456, סיים את בנייתו במהלך השנה, כשלפני שלושה חודשים קיבל אישור של טופס 4 ואפשר כבר לראות מבעד לחלונות מספר משרדים בתהליכי שיפוץ פנים. הפרויקט הענק משתרע על שני מבנים בני 11 קומות כל אחד, המחוברים ביניהם, פלוס שטח מסחרי וציבורי רחב. רוב השטחים נרכשו לפני שנים, על ידי כ-280 משקיעים. מה המחירים?

המשך קריאה »
רמי גרינברג עורך סיור באתרי נייה בעיר

העירייה ביצעה ביקורי פתע באתרי בנייה בפתח תקווה: האם באמת יש מאבטח בכל אתר?

נכון להיום, יש בעיר עשרות רבות של אתרי בניייה בהם מבוצעים פרויקטים של נדל"ן מגורים ונדל"ן מסחרי. מאז פרוץ המלחמה ב-7 באוקטובר, ניתנה הוראה חדש משמעית מצד העירייה – להפסיק את העבודות. מאז הן חודשו, אך תושבים רבים מביעים חשש, בעיקר מהפרויקטים בשכונות מגורים – כי הקבלנים מעסיקים פלשתינאים ושוהים בלתי חוקיים. גרינברג: "מוודאים שההנחיות נשמרות".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading