הזוג תום חיימוב וליה נוגה, הזוג אליס זאנו ואשריאל מור

צפו: זוגות מפורסמים הגיעו לחנוך בקניון הגדול פ"ת את תערוכת "אהבה מעוררת השראה"

בתערוכה נחשפים 11 זוגות, מהמפורסמים במדינה, שמעוררים השראה ומודל לאהבה, ברשתות החבריות ומחוץ להן. הזוגות שנבחרו לככב בתערוכה, של האוצרים גילי סיוון כהן ויואב מאיר, מסמלים דוגמא לזוגיות טובה, בריאה, חיונית וחיובית. בין הסלבים שנכחו באירוע ההשקה, היו הזוג תום חיימוב וליה נוגה, הזוג אליס זאנו ואשריאל מור והדוגמנית לשעבר רוית אסף.

בתערוכה הוצגו איורים בסגנון דיגיטלי, שצוירו על ידי המאיירים דייב יעקב, יועד שירן נוטיק, אריאלה מנקר ודפני פרלמן, שהדגישה כי מדובר באומנות עם הרבה טאצ' אנושי ולא מחשב. "עבודה קשה יום שלם 8 שעות. עבודה מאפס על האיור". זוגות נוספים שהשתתפו בתערוכה: סנדרה ומשה שגב, עתי שולברג ואיגי וקסמן, ספיר ברמן ובר אסווקר, שירלי בוגנים ולירן סרוק, רוית אסף ויובל הראל, מיכאל בן דוד ורם רועי, אירה ואורן דולפין, מור סילבר וודים צ'בוטר וקווין רובין ודניאלה קריסטיה.

התערוכה תוצג במשך כשלושה שבועות בקניון הגדול פתח תקווה (ז'בוטינסקי 72) בקומה P2 (ליד מנגו וגולברי)

עוד ב-מהנעשה בעיר

אגמון פתח תקווה

עיריית פתח תקווה: פועלים לקידום אגמון טבעי בסמוך לבריכת החורף

עוד שלב בהתפתחות פארק הירקון פתח תקווה יוצא לדרך, לאחר שהעירייה דיווחה אתמול כי היא עובדת על תכנון להרחבת בריכת החורף בצפון העיר, כחלק מפיתוח הפארק המטרופוליני בירקון שעתיד להתפרס על פני 10,000 דונם. בשנים האחרונות העירייה הקימה את מבואות הכניסה לאזור הפארק, לצד הקמת יער השירים ובריכת החורף, אשר הכניסה אליהם מרחוב בן חור באם המושבות.

המשך קריאה »
לג בעומר פתח תקווה

מריחים כבר את העשן? אלו המקומות שמותר בהם לעשות מדורות בל"ג בעומר בפ"ת

עיריית פתח תקווה פרסמה את רשימת על המקומות בהם מותר לקיים את המדורות לציון החג. כמדי שנה, עשרות אלפי תושבים, ילדים ומבוגרים, יחגגו את ל"ג בעומר בשכונות ברחבי פתח תקווה. בעירייה מציינים שיש לשמור על כללי הבטיחות ולהדליק את המדורות אך ורק במקומות שהוקצו לכך ומופיעים ברשימה. בעירייה מבקשים כי מדליקי המדורות יקפידו לכבותם לפני פיזור. להלן המקומות

המשך קריאה »
רחוב רוטשילד פתח תקווה

העירייה מדווחת: אישרנו את תכנית המדיניות לחידוש רחוב רוטשילד פתח תקווה

בהודעה שהוציאה היום, עיריית פתח תקווה מעדכנת שהועדה המקומית אישרה את תכנית המדיניות להתחדשות הרחוב הסואן במרכז העיר. "מטרת התכנית לאפיין את התחדשות הרחוב, כך שיכיל התחדשות עירונית מבוקרת כחלק מרצף עירוני מתחדש, תוך טיפוח המרחב הפתוח, צירי הולכי הרגל ושימור המרחב העירוני", נמסר מהעירייה. גרינברג: "רוטשילד עתיד לשנות את פניו ולהתחדש בסטנדרט הגבוה ביותר".

המשך קריאה »

צפו: כ-600 משרות הוצעו לבני הנוער של פתח תקווה ביריד תעסוקה בקניון הגדול

יריד התעסוקה, בשיתוף עיריית פתח תקווה ועופר הקניון הגדול, כבר הפך למסורת – וגם הפעם, הוצעו לעשרות רבות של מחפשי עבודה צעירים, עבודות קיץ שוות, כמו עבודה במקדונלד'ס, H&M, בורגר ראנץ', ניו דלי, מימדיון, לונה פארק ועוד ועוד. "זה מרגש. סוף סוף מצאתי עבודה. עבודה ראשונה שלי", אמרה עדי בן יוסף בת ה-17 מאם המושבות. מקדונלד'ס, מעסיק הנוער הבולט – זקוק לכ-30-40 עובדים בפ"ת.

המשך קריאה »