מתחם קרול פתח תקווה

פרויקט התחדשות עירונית "מתחם קרול" פתח תקווה של "נדל"ן חכם" אושר למתן תוקף

היזמים מקווים להעלות את הטרקטורים על השטח ולהתחיל את הפינוי כבר בעוד 8-10 חודשים באחד מהמקומות האטרקטיביים ביותר בפתח תקווה. נגיעה מהמיד טאון החדש ומרכז העיר הישן, סמוך לתוואי הרכבת הקלה והמטרו. על שטח של כ-10 דונם צפויים לקום שלושה מבנים עם 376 יחידות דיור. יניב זגורי, המנכ"ל: "מדובר בסטנדרט מגדלי יוקרה גבוה יותר מאשר שיש בשכונות".

אם יש משהו שמסמל את ההתחדשות העירונית בפתח תקווה, זה הניגוד בין לוקיישן מנצח למצב המיושן והמוזנח של המבנים הנמצאים בו. בהנחה שתתממש תכנית ההתחדשות בין הרחובות ז'בוטינסקי, קרול ורופין במרכז העיר, הניגוד הזה כבר לא יהיה קיים, כששלושת מגדלי היוקרה, אותם יוזמת קבוצת "נדל"ן חכם", ייבנו, יתאכלסו וייגעו בשמיים.

צפו בתמונות מהשטח: יעקב קרול 2-10

כך זה ייראה ב-2030? הלוואי!

מתחם קרול פתח תקווה (הדמיות באדיבות צפור אדריכלים ומתכנני ערים) - 3 מגדלי יוקרה ענקיים עם מתחם מסחרי מתחת
מתחם קרול פתח תקווה (הדמיות באדיבות צפור אדריכלים ומתכנני ערים) - 3 מגדלי יוקרה ענקיים עם מתחם מסחרי מתחת

טרקטורים? עוד כ-8-10 חודשים

מהעירייה נמסר כי הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה אישרה למתן תוקף את הפרויקט, מה שאומר שצריך לחכות לאישור התב"ע לפני שמתחילים לפנות את התושבים, להם מובטחת דירה להשכירות בסטנדרט גבוה, עד השלמת הבנייה. "מדובר בפרוייקט התחדשות משמעותי נוסף שאושר לאחרונה ולו התושבים ציפו שנים רבות", מסר ראש העיר רמי גרינברג, שפועל לקידום הפרויקט, בשיתוף "כרמים", המינהלת להתחדשות עירונית, בראשות אדר' עינב עצמון.

לפי הנמסר, בקרוב יהיה ניתן להוציא היתרי בנייה והצפי לתחילת ביצוע הוא בעוד 8-10 חודשים. התכנית משתרעת על פני 10 דונם, סמוכה לתוואי הרכבת הקלה ומציעה פינוי של 5 מבנים, הכוללים 96 יח"ד, לטובת הקמת פרוייקט משולב הכולל מגורים בשלושה מבנים, של כ- 30 קומות כל אחד, שיכילו 376 יח"ד, מתוכן למעלה ממאה יח' קטנות עבור זוגות צעירים.

יניב זגורי, מנכ"ל נדל"ן חכם, על רקע הדמיית הפרויקט
יניב זגורי, מנכ"ל נדל"ן חכם, על רקע הדמיית הפרויקט

"משנים את הדימוי של מתחם קרול"

יזמית הפרויקט היא קבוצת "נדל"ן חכם", המתמחה בפרויקטים של התחדשות עירונית וכבר יש לה שניים כאלה, בנוסף לזה שבמתחם קרול: קפלן 43 וצמד מגדלי הברון (ז'בוטינסקי 6-10), אותה בונה במרץ חברת אלטרה. כזכור, לפני כחצי שנה דיווחנו לכם על פרויקט "אחוזת רופין" (ז'בוטינסקי 12) של צים-בהרי ורמי סימני, שהולך להצטרף לשדרת בנייני היוקרה בקצה של ז'בוטינסקי.

נדל"ן חכם פועלת בעיקר בתל אביב, אבל רואה טוב מאוד את הפוטנציאל הגלום בהתחדשות העירונית של פתח תקווה. "מדובר בסטנדרט מגדלי יוקרה גבוה יותר מאשר שיש בשכונות", אמר לפתח תקווה NEWS, מנכ"ל החברה, יניב זגורי. "מתחם קרול במשך שנים סבל מדימוי לא טוב של מבנים ברמה נמוכה – הפרויקט הזה ישנה את המצב", משוכנע זגורי.

יוליוס חיימוביץ, מהנדס "נדל"ן חכם", על רקע הדמיית פרויקט מתחם קרול

יוליוס (יולי) חיימוביץ', מהנדס החברה, הוסיף ש"טוב מאוד שהעירייה נותנת עדיפות לפינוי של מבנים משנות ה-60', שלא רואיים למגורים, לטובת בינוי של מגורים בסטנדרט מודרני. מתחם קרול נמצא במיקום מנצח והפרויקט יהיה אטרקטיבי גם למשפרי דיור מרמת גן או תל אביב".

ב"נדל"ן חכם" מכוונים גבוה בכל המובנים ובטוחים שלצד הדירות הקטנות והזולות שיוצעו לזוגות צעירים, רוכשי דירות בקומות הגבוהות ובפנטהאוזים, ייראו ברכישת דירת יוקרה כסוג של עסקה טובה, כי המחיר יהיה עדיין נמוך ממגדלי היוקרה בתל אביב, גבעתיים ורמת גן. "במצב בו יהיה אפשר להגיע מרמת גן לפתח תקווה בפחות מ-10 הדקות, עם הרכבת הקלה, הפרויקט יהיה עוד יותר אטרקטיבי לקהל היעד הזה".

עוד ב-נדלן

דירות חדשות בפסגת הדר פתח תקווה

מחפשים דירה חדשה בפ"ת? בפסגת הדר מחכים למאות דיירים חדשים החל מ-2025

השכונה החדשה, הגובלת בגבעת שמואל, חווה תנופת בנייה, המקבלת ביטוי עם שבעה פרויקטים אייקוניים של מבני מגורים ענקיים, הנמצאים כרגע בשלבים שונים: מגדל האקדמיה של ח. מיתר, Y-GARDEN ו-Y-PREMIUM של יעקבי יוניברסל, "גרופית בפסגה" של גרופית, NEARO של שבירו, SOPHY של גיא & דורון לוי ו-IDOL של קטה גרופ. היכן עוד נותרו דירות ואיפה תמצאו את המחירים האטרקטיביים?

המשך קריאה »
יצחק שדה 1-19 פתח תקווה

מה קורה ביצחק שדה 1-19 פתח תקווה? ביקור מגלה צורך דחוף בהתחדשות עירונית

אם רציתם לראות פער מוחשי ברמת מגורים בפתח תקווה בין השכונות החדשות לשכונות הישנות של העיר, כדאי לכם לבקר בתחילת הרחוב הראשי של רמת ורבר במספרים האי-זוגיים. לטענת חלק מהדיירים, יש שם חריגות בנייה לא חוקיות, דירות מפוצלות ללא אישור, תוך הפקעת שטח ציבורי, זאת לצד הזנחה של ניקיון.

המשך קריאה »
פרויקט רח' ח"ן 8-10 פתח תקווה קטה גרופ

קטה גרופ ישקיעו כ-110 מיליון ש"ח בהתחדשות עירונית בח"ן 8-10 פתח תקווה

אירוע ההריסה בשכונת רמת ורבר, התקיים אתמול בנוכחות אנשי חברת הנדל"ן המוכרת בעיר, דיירים, תושבים ועורכי הדין המלווים את הפרויקט. במסגרת האירוע החלה הריסת 32 דירות שאיכלסו שני בניינים ישנים ומוזנחים, בני כ-50 שנה, שבמקומם צפויים לקום 2 בנייני מגורים חדישים ומודרניים בני 9 קומות כל אחד, שיאכלסו 96 דירות. צפי אכלוס: 2027. 95% מהדירות כבר נמכרו. מחירי הדירות בפנים.

המשך קריאה »
וילה למכירה בפתח תקווה נווה עוז

צפו מבפנים: וילה ענקית בנווה עוז מוצעת לאחרונה למכירה ב-7.4 מיליון ש"ח (וידאו)

בסימטה הולנדית שקטה ודו סטרית, נושק לנווה עוז הותיקה, על רחוב סעדיה עפארי 26, נמצאת וילה, שהוקמה לפני כ-20 שנה, בה התגוררו עד לאחרונה משפחה של זוג רופאים. ביקור מבפנים גילה לנו שהיא אומנם זקוקה שיפוץ (לא מהיסוד), אבל המיקום והגודל (12.5 חדרים על 300 מ"ר), עושים את שלהם וכבר משכו לא מעט מתעניינים לנכס, שרק לאחרונה הוצע למכירה על ידי משרד תיווך ניסן אילון.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading