מתחם קרול פתח תקווה

פרויקט התחדשות עירונית "מתחם קרול" פתח תקווה של "נדל"ן חכם" אושר למתן תוקף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

היזמים מקווים להעלות את הטרקטורים על השטח ולהתחיל את הפינוי כבר בעוד 8-10 חודשים באחד מהמקומות האטרקטיביים ביותר בפתח תקווה. נגיעה מהמיד טאון החדש ומרכז העיר הישן, סמוך לתוואי הרכבת הקלה והמטרו. על שטח של כ-10 דונם צפויים לקום שלושה מבנים עם 376 יחידות דיור. יניב זגורי, המנכ"ל: "מדובר בסטנדרט מגדלי יוקרה גבוה יותר מאשר שיש בשכונות".

אם יש משהו שמסמל את ההתחדשות העירונית בפתח תקווה, זה הניגוד בין לוקיישן מנצח למצב המיושן והמוזנח של המבנים הנמצאים בו. בהנחה שתתממש תכנית ההתחדשות בין הרחובות ז'בוטינסקי, קרול ורופין במרכז העיר, הניגוד הזה כבר לא יהיה קיים, כששלושת מגדלי היוקרה, אותם יוזמת קבוצת "נדל"ן חכם", ייבנו, יתאכלסו וייגעו בשמיים.

צפו בתמונות מהשטח: יעקב קרול 2-10

כך זה ייראה ב-2030? הלוואי!

מתחם קרול פתח תקווה (הדמיות באדיבות צפור אדריכלים ומתכנני ערים) - 3 מגדלי יוקרה ענקיים עם מתחם מסחרי מתחת
מתחם קרול פתח תקווה (הדמיות באדיבות צפור אדריכלים ומתכנני ערים) - 3 מגדלי יוקרה ענקיים עם מתחם מסחרי מתחת

טרקטורים? עוד כ-8-10 חודשים

מהעירייה נמסר כי הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה אישרה למתן תוקף את הפרויקט, מה שאומר שצריך לחכות לאישור התב"ע לפני שמתחילים לפנות את התושבים, להם מובטחת דירה להשכירות בסטנדרט גבוה, עד השלמת הבנייה. "מדובר בפרוייקט התחדשות משמעותי נוסף שאושר לאחרונה ולו התושבים ציפו שנים רבות", מסר ראש העיר רמי גרינברג, שפועל לקידום הפרויקט, בשיתוף "כרמים", המינהלת להתחדשות עירונית, בראשות אדר' עינב עצמון.

לפי הנמסר, בקרוב יהיה ניתן להוציא היתרי בנייה והצפי לתחילת ביצוע הוא בעוד 8-10 חודשים. התכנית משתרעת על פני 10 דונם, סמוכה לתוואי הרכבת הקלה ומציעה פינוי של 5 מבנים, הכוללים 96 יח"ד, לטובת הקמת פרוייקט משולב הכולל מגורים בשלושה מבנים, של כ- 30 קומות כל אחד, שיכילו 376 יח"ד, מתוכן למעלה ממאה יח' קטנות עבור זוגות צעירים.

יניב זגורי, מנכ"ל נדל"ן חכם, על רקע הדמיית הפרויקט
יניב זגורי, מנכ"ל נדל"ן חכם, על רקע הדמיית הפרויקט

"משנים את הדימוי של מתחם קרול"

יזמית הפרויקט היא קבוצת "נדל"ן חכם", המתמחה בפרויקטים של התחדשות עירונית וכבר יש לה שניים כאלה, בנוסף לזה שבמתחם קרול: קפלן 43 וצמד מגדלי הברון (ז'בוטינסקי 6-10), אותה בונה במרץ חברת אלטרה. כזכור, לפני כחצי שנה דיווחנו לכם על פרויקט "אחוזת רופין" (ז'בוטינסקי 12) של צים-בהרי ורמי סימני, שהולך להצטרף לשדרת בנייני היוקרה בקצה של ז'בוטינסקי.

נדל"ן חכם פועלת בעיקר בתל אביב, אבל רואה טוב מאוד את הפוטנציאל הגלום בהתחדשות העירונית של פתח תקווה. "מדובר בסטנדרט מגדלי יוקרה גבוה יותר מאשר שיש בשכונות", אמר לפתח תקווה NEWS, מנכ"ל החברה, יניב זגורי. "מתחם קרול במשך שנים סבל מדימוי לא טוב של מבנים ברמה נמוכה – הפרויקט הזה ישנה את המצב", משוכנע זגורי.

יוליוס חיימוביץ, מהנדס "נדל"ן חכם", על רקע הדמיית פרויקט מתחם קרול

יוליוס (יולי) חיימוביץ', מהנדס החברה, הוסיף ש"טוב מאוד שהעירייה נותנת עדיפות לפינוי של מבנים משנות ה-60', שלא רואיים למגורים, לטובת בינוי של מגורים בסטנדרט מודרני. מתחם קרול נמצא במיקום מנצח והפרויקט יהיה אטרקטיבי גם למשפרי דיור מרמת גן או תל אביב".

ב"נדל"ן חכם" מכוונים גבוה בכל המובנים ובטוחים שלצד הדירות הקטנות והזולות שיוצעו לזוגות צעירים, רוכשי דירות בקומות הגבוהות ובפנטהאוזים, ייראו ברכישת דירת יוקרה כסוג של עסקה טובה, כי המחיר יהיה עדיין נמוך ממגדלי היוקרה בתל אביב, גבעתיים ורמת גן. "במצב בו יהיה אפשר להגיע מרמת גן לפתח תקווה בפחות מ-10 הדקות, עם הרכבת הקלה, הפרויקט יהיה עוד יותר אטרקטיבי לקהל היעד הזה".

עוד ב-נדלן

קטה גרופ סלנט 57-59 פתח תקווה

מתחדשים במרכז: פרויקט סלנט 57-59 פתח תקווה של קטה גרופ אחרי שלב ההריסה

באחד הרחובות המתחדשים ביותר במרכז העיר, יקום בעוד שנתיים-שלוש בניין מגורים מודרני בן תשע קומות עם 54 דירות חדשות, שייבנה במקום שני בניינים ישנים ומוזנחים עם 18 דירות, שנהרסו בשבוע שעבר באירוע חגיגי. עלות הפרויקט מוערכת ב-75 מיליון ש"ח. "בימים אלה במיוחד, יש דחיפות של פרויקטי התחדשות עירונית, שהם פתרון מציל חיים עבור אוכלוסיית ישראל", נמסר מקטה.

המשך קריאה »
איכילוב 5 פתח תקווה

דמיינו את 2025: מעונות סטודנטים + בית קפה יקומו ברח' איכילוב 5 פתח תקווה

העירייה מדווחת כי היום הונחה אבן פינה לאחד המיזמים המעניינים, שנועד להחיות את מרכז העיר ברוח רעננה וצעירה. לפי התכנון, הפרויקט אמור לקום בעוד 12 חודשים מהיום במה שהיה פעם בית לפקו. מדובר במבנה בן 5 קומות, כשבכל קומה דירה בת חמישה חדרי שינה, ממ"ד, שני חדרי שירותים, מטבח וסלון משותפים ומרפסת שמש. "זה יאפשר לסטודנטים לגור במרכז העיר בעלות סבירה", נמסר.

המשך קריאה »
גלובל טאוורס פתח תקווה B

ה"תאום של גלובל טאוורס" – התקבל היתר בנייה לעוד מגדל משרדים ענק בפתח תקווה

בקרוב תחל בנייתו של בניין המשרדים "גלובל טאוורס B", סמוך למגדל A, זאת לאחר שהועדה המקומית אישרה לפרויקט להתקדם לשלב הבא. לפי התכנון, צפוי לקום דרומית לבניין הקיים, אח תאום, עם 39 קומות, חמש יותר מאחיו המבוגר. במתחם מוקם בימים אלה מגדל שלישי בן 24 קומות, שמתכונן להסתיים ב-2025. נוכח ריבוי המגדלים על שטח קטן עולה שוב השאלה: האם ההיצע יגבר על הביקוש?

המשך קריאה »
מטרו פארק פתח תקווה

מתחם מטרו פארק פתח תקווה (456) בתחילת אכלוס: משרדים ראשונים החלו להיכנס

הפרויקט המסחרי המסקרן על רח' משה דיין, שממותג גם בשם 456, סיים את בנייתו במהלך השנה, כשלפני שלושה חודשים קיבל אישור של טופס 4 ואפשר כבר לראות מבעד לחלונות מספר משרדים בתהליכי שיפוץ פנים. הפרויקט הענק משתרע על שני מבנים בני 11 קומות כל אחד, המחוברים ביניהם, פלוס שטח מסחרי וציבורי רחב. רוב השטחים נרכשו לפני שנים, על ידי כ-280 משקיעים. מה המחירים?

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading