צים בהרי ז'בוטינסקי 12 פתח תקווה

נוגעים בשמיים: ז'בוטינסקי 12 של "צים בהרי" והיזם רמי סימני אושר להפקדה בוועדה המחוזית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

37 יחידות דיור ב-3 בניינים ישנים ומוזנחים המיועדים להריסה, צפויים להפוך תוך מספר שנים למתחם שיכיל מבנה מגורים אייקוני מעוצב בגובה 31 קומות עם לא פחות מ-140 יחידות דיור. מדובר באחד מפרויקטים ה"פינוי-בינוי" המשמעותיים ביותר שצפויים לקום בעיר, במיוחד בגלל המיקום שלו על ציר מרכזי סמוך למרכז העיר. אייל בהרי: "יש לנו חיבור מצוין עם פתח תקווה". 

מנהלת כרמים להתחדשות עירונית פתח תקווה פרסמה לאחרונה כי תכנית "אחוזת רופין", אושרה על ידי הוועדה המקומית והומלצה להפקדה במחוז מרכז. המתחם נמצא על פינת דרך ז'בוטינסקי ורחוב רופין בקרבת תחנת הרכבת הקלה המתוכננת של הקו האדום – תחנת קרול. על פי התכנית, שהיזמית שלה היא חברת הנדל"ן "צים-בהרי", יחד עם היזם, רמי סימני, בקומת הקרקע ישולבו יחידת מסחר (צפו לבית קפה) וכן אשכול של גני ילדים בתכנון מודרני.

צפו בביקור במקום ובמשרדי צים בהרי בפתח תקווה

אייל בהרי, מנכ"ל "צים-בהרי"

רחב למטה וצר למעלה

מה שמייחד את הפרויקט הזה מפרויקטים אחרים של "פינוי-בינוי", הוא שמדובר במבנה אחד שצפוי להכיל 140 יחידות דיור. התכנון הוא שבקומות הנמוכות, שייבנו על שטח רחב יותר, יאוכלסו דיירים ביחידות דיור קטנות (של כ-60-80 מ"ר) ובקומות הגבוהות יותר, שטח הדירות יילך ויגדל. מדובר בקונספט ייחודי, שעוד לא קיים בפתח תקווה והוא בא לתת מענה גם לזוגות צעירים ומשקיעים שמעוניינים בתשואה שתגיע מהשכרת הדירות.

ביקרנו אתמול במקום. למרות היותו על ציר ראשי, האיזור מוזנח. מדובר בשלושה בניינים בני 3 קומות לכל אחד. חוטי חשמל, תאורה ומזגן "מקשטים" בצורה לא בטיחותית את האיזור, שלא לדבר על בלוני גז שמקדמים את פנינו בכניסה. הקירות סדוקים ומפויחים. ואם זה לא מספיק, אז מצאנו שם זבל מפוזר בכמה איזורים.

איזור הפרויקט כיום: בניינים ישנים ומוזנחים על ציר ראשי
איזור הפרויקט כיום: בניינים ישנים ומוזנחים על ציר ראשי

קשה לדמיין את המהפך שהמקום יעבור בשנים הקרובות. אבל אם אתם רוצים להתחיל לקבל המחשה, אז צמוד לז'בוטינסקי 12, כבר הולך ונבנה פרויקט התחדשות עירונית נוסף, "מגדלי הברון", של אלקטרה נדל"ן. 

מה שנותן באמת ערך מוסף לפרויקט "ז'בוטינסקי 12", הוא הלוקיישן האטרקטיבי: נגיעה ממרכז העיר הישן, יריקה מהשוק וחמש דקות נסיעה ברכבת הקלה או במטרו – ואתם כבר בב.ס.ר סיטי, דן טאון והקניון הגדול, ביילינסון ושניידר. צים-בהרי וסימני, יזמי הפרויקט, בונים על התחבורה העתידית הציבורית והם יודעים למה.

הליכה מתחנות התחבורה הציבורית העתידיות בעיר - ז'בוטינסקי 12
הליכה מתחנות התחבורה הציבורית העתידיות בעיר - ז'בוטינסקי 12

צפו בביקור של רמי סימני במקום

מחוברים לפתח תקווה

"בפרויקטים מהסוג הזה, אנחנו מצמצמים את שטחי החנייה, מתוך ההבנה שהתושבים ישתמשו יותר בתחבורה הציבורית", אמר לנו מנכ"ל "צים בהרי" נדל"ן, אייל בהרי, בביקור שערכנו היום במשרדי החברה החדשים בב.ס.ר סיטי. צים בהרי מקבוצת "עדי צים", היא לא רק אחת מחברות הנדל"ן וההתחדשות העירונית הגדולות בפתח תקווה, היא גם אחת מהמזוהות איתה.

רק לפני חודשיים הם עברו מסגולה למשרדים החדשים בבניין T בב.ס.ר סיטי, (קומה 29, למי שבא לו לבקר). בכניסה תקבל את פניכם פלזמה ענקית עם תצוגת תכלית של כל פרויקטי הנדל"ן של הקבוצה, שאחד מבעליה הוא עדי צים, תושב כפר סירקין ובין היזמים המוכרים בפתח תקווה. בכלל, הקשר לפתח תקווה הוא חזק, גם בגלל שהיו"ר הוא דני סוויסה, שהיה בעבר מנכ"ל העירייה. 

"פתח תקווה מתפתחת בצורה יוצאת דופן ואנחנו חלק מזה", אומר בהרי. "יש לנו חיבור מצוין עם פתח תקווה. כבר כיום יש לנו בעיר לא פחות מ-10 תכניות של פרויקטים – 5 בשלב ההיתר ועוד 5 בשלב התב"ע. "פתח תקווה זאת עיר הבירה של עיר השרון והופכת להיות העיר הכי חזקה באיזור".

מה אתה יכול לספר לנו על ז'בוטינסקי 12? מה מייחד את הפרויקט?

"מדובר בפרויקט מאוד מרשים, בסגנון הבניינים של מנהטן. אדריכלות מודרנית, אותה תכנן קובי יסקי "יסקי-מור-סיוון אדריכלים". אנחנו נותנים גם שטחים לטובת הציבור – גני ילדים, בית קפה בחזית של ז'בוטינסקי. מרחיבים את מרחב ההליכה ומרחב השהיה. רואים בפרויקט הזה פוטנציאל רב ומקווים שהוא יתקדם במהרה".

את ז'בוטינסקי 12 מקימה צים בהרי נדלן בשותפות עם היזם רמי סימני, שהגה ויזם את הפרויקט בראשיתו. לדברי בהרי, סימני היה מהראשונים לזהות את הפוטנציאל באזור ואת פוטנציאל הבניה לגובה לאורך רחוב ז'בוטינסקי.

דמיינו 2030: הדמיות ז'בוטינסקי 12
דמיינו 2030: הדמיות ז'בוטינסקי 12
איזור פרויקט ז'בוטינסקי 12 - מבט מלמעלה
איזור פרויקט ז'בוטינסקי 12 - מבט מלמעלה
ז'בוטינסקי 12 (מסומן בחץ), סמוך לפרויקטים התחדשות עירונית נוספים באיזור
ז'בוטינסקי 12 (מסומן בחץ), סמוך לפרויקטים התחדשות עירונית נוספים באיזור

פרויקטים של צים-בהרי, בשלב ההיתר, חוץ מז'בוטינסקי 12:

כיכר התרבות ממוקם בצמידות להיכל התרבות. עתיד לכלול שני מגדלים בני 185 דירות ו-31 קומות כל אחד, זאת לצד 2,300 מ"ר תעסוקה, 1,600 מ"ר מסחר ו-400 מ"ר מוסדות ציבור, מודל קלאסי של עירוב שימושים בהתחדשות עירונית, שיכלול בתוכו בין היתר אולם מופעים, גן ילדים וכן כיכר תרבות עירונית. אושר למתן תוקף על ידי הוועדה המחוזית.

״מלון עדן״ – מלון עדן ההסטורי ממוקם בקרבת השוק ברחוב הברון הירש 21. חברת צים בהרי תשחזר את המבנה של המלון ההיסטורי לרבות חדרי המדרגות המרוצפים פסיפס בן 60 שנה. בנוסף, תבנה החברה 6 קומות נוספות המחולקות לדירות קטנות ומודרניות. הרחבה של המלון תשמש את הציבור ואת הקומה המסחרית התחתונה שבמבנה. מלון עדן המחודש יבנה ללא חניות כך שבנייתו תקל על עומסי החניה והתחבורה באיזור.

״בילו 10-12״ – פרוייקט במתווה של תמא 38/2 הריסה ובניה. 56 דירות קיימות ושתי חנויות במקומם יבנו 168 דירות ושתי חנויות. פרוייקט עירוני העומד המגבת הגובה של עיריית פתח תקווה לאיזור. בעלי הדירות יקבלו דירות מוגדלות הכוללת מרפסת שמש חניה רשומה בטאבו ומחסן. 

"מינץ 39-41״ – פרוייקט תמא 38/2 הריסה ובניה. 36 דירות קיימות במקומן יבנו 108 דירות מודרניות בשני בניינים על חניון תת קרקעי משותף.

השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם:

צים בהרי על המפה

אין GMB

עוד ב-נדלן

גלובל טאוורס פתח תקווה B

ה"תאום של גלובל טאוורס" – התקבל היתר בנייה לעוד מגדל משרדים ענק בפתח תקווה

בקרוב תחל בנייתו של בניין המשרדים "גלובל טאוורס B", סמוך למגדל A, זאת לאחר שהועדה המקומית אישרה לפרויקט להתקדם לשלב הבא. לפי התכנון, צפוי לקום דרומית לבניין הקיים, אח תאום, עם 39 קומות, חמש יותר מאחיו המבוגר. במתחם מוקם בימים אלה מגדל שלישי בן 24 קומות, שמתכונן להסתיים ב-2025. נוכח ריבוי המגדלים על שטח קטן עולה שוב השאלה: האם ההיצע יגבר על הביקוש?

המשך קריאה »
מטרו פארק פתח תקווה

מתחם מטרו פארק פתח תקווה (456) בתחילת אכלוס: משרדים ראשונים החלו להיכנס

הפרויקט המסחרי המסקרן על רח' משה דיין, שממותג גם בשם 456, סיים את בנייתו במהלך השנה, כשלפני שלושה חודשים קיבל אישור של טופס 4 ואפשר כבר לראות מבעד לחלונות מספר משרדים בתהליכי שיפוץ פנים. הפרויקט הענק משתרע על שני מבנים בני 11 קומות כל אחד, המחוברים ביניהם, פלוס שטח מסחרי וציבורי רחב. רוב השטחים נרכשו לפני שנים, על ידי כ-280 משקיעים. מה המחירים?

המשך קריאה »
רמי גרינברג עורך סיור באתרי נייה בעיר

העירייה ביצעה ביקורי פתע באתרי בנייה בפתח תקווה: האם באמת יש מאבטח בכל אתר?

נכון להיום, יש בעיר עשרות רבות של אתרי בניייה בהם מבוצעים פרויקטים של נדל"ן מגורים ונדל"ן מסחרי. מאז פרוץ המלחמה ב-7 באוקטובר, ניתנה הוראה חדש משמעית מצד העירייה – להפסיק את העבודות. מאז הן חודשו, אך תושבים רבים מביעים חשש, בעיקר מהפרויקטים בשכונות מגורים – כי הקבלנים מעסיקים פלשתינאים ושוהים בלתי חוקיים. גרינברג: "מוודאים שההנחיות נשמרות".

המשך קריאה »
עזרא ונחמיה 1-5 פתח תקווה הדר גנים עמישב

נלחמים ובונים: פרויקט עזרא ונחמיה 1-5 אושר לאחר התנגדויות. במהלך 2024 יחלו בנייה ופינוי

פרויקט ההתחדשות העירונית הגדול בעמישב הדר גנים עולה שלב, לאחר שהועדה המחוזית לתכנון ובנייה פתח תקווה, אישרה להתקדם לעבר היתרים, לקראת הריסה של 48 יחידות דיור בשלושה מבנים ישנים ומוזנחים, שיוחלפו בלא פחות מ-175 יחידות דיור בשלושה מבנים מודרניים.יזמי הפרויקט הם בינו נדל"ן, לה מספר פרויקטים נוספים בשכונה, יחד עם ונטורה ניהול ופיקוח נדל"ן.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading