תושבי פתח תקווה במופע העצמאות בבן דרור

צפו: כ-5000 תושבים הגיעו לחגוג את עצמאות 2023 לראשונה במתחם הכדורגל בבן דרור

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

תושבי שכונות אם המושבות, נווה גן ונווה דקלים שמחו על כך שעיריית פתח תקווה החליטה שהם שווים מופע פרטי ושכונתי ואירגנה להם כזה, שהוא אחד מתוך שש במות שנפתחו בעיר, כולל המופע המרכזי בפארק הגדול, שאליו בדרך כלל נאלצו ללכת תושבי שכונות אלה. התושבים נתנו פידבקים טובים על מופע הזיקוקין והמופעים של ניניט ואתניקס – אבל חלקם הרגישו שזה היה קצר מדי ונשאר טעם של עוד.

נוכח כמות התושבים ההולכת וגודלת בפתח תקווה, טוב עושה העירייה שפתח מספר שיא של במות גדולות, בנוסף לזה המרכזי. ההחלטה לפתוח במה גם במגרש האימונים של מכבי פתח תקווה ברח' בן דרור הוכיחה את עצמה. הרחוב הראשי כבר נחסם בסביבות שעה 19:00 ובערך בשעה 20:00 החלו המוני תושבים לנוע לכיוון המקום.

צפו סיכום אירוע מופע עצמאות 2023 בבן דרור פתח תקווה

למקום הגיעו בעיקר משפחות מהשכונות הסמוכות – הורים, ילדים ונוער. למרות הצפיפות הקלה בכניסות, הכניסה הייתה קלה ונוחה, למרות שלא הירשו (ואולי בצדק) להכניס ספריי שלג. אגב ספריי שלג, מי שהעמיד דוכן פרטי- עשה קופה די יפה. מופיע הזיקוקין היה לא רע, בטח ביחס למופע "שכונתי". נינט עלתה מיד אחרי והציגה את הרפרטואר היותר רוקיסטי שלה וזכתה לאהבת הקהל במופע של כ-40 דקות.

לאחר מכן עלתה שי זוארץ הזמרת-שחקנית הפתח תקוואית, שהמופע שלה נתקל בכמה בעיות סאונד בהתחלה, עליהם הצליחו לבסוף להתגבר. לאחר מופע החימום של זוארץ, עלו אתניקס, לאחר האיחוד והסולחה בין זאב נחמה לתמיר קליסקי, למופע שגם הוא ארך כ-40 דקות וכלל את השירים הנודעים ביניהם "תותים ו-"כמו ציפור את חופשייה".

קהל של כ-5000 צופים הגיעו לאירוע. שנה הבאה יהיו יותר?
ראש העיר רמי גרינברג - בא לברך
שיר זוארץ
אתניקס
מחכות לנינט

עוד ב-מהנעשה בעיר

אפליקציית בונד

בונד. אפליקציית בונד: העירייה בוחנת שימוש באפליקציה שתגביר את בטחון התושבים

נלחצים לפני שאתם מגיעים לסמטה חשוכה בפתח תקווה? בקרוב אולי תוכל להירגע, באמצעות יישומון סלולרי ,שיאפשר לצפות במשתמש תוך צילום בווידאו, לשוחח בזמן אמת עם איש ביטחון – ואף להקפיץ אותו בזמן מצוקה. האפליקציה, המבוססת AI (בינה מלאכותית), כבר נמצאת בשימוש בארה"ב ושירותיה מאפשרים אבטחה על המשתמשים בתחומים שונים.

המשך קריאה »
הצלת יער סירקין פתח תקווה

מאות תושבים, כולל מתמודדים למועצת העיר, השתתפו באירוע להצלת יער סירקין

מארגני האירוע, בתמיכת "קרן של"י" וארגון "חיים בסביבה", יצרו הפנינג חווייתי להורים וילדים, שכלל סדנאות אומנות בהדרכת אומנים. המטרה העיקרית הייתה לגייס עוד חתימות על העצומה, שקוראת לשמור על למעלה מ-6000 עצים, שצפויים להיכרת, כאשר יחלו לבנות את שכונת סירקין החדשה. אורי אהד, ענת זנזורי, סרחיו גולצמן ומשה משה – נכחו באירוע והפגינו תמיכה.

המשך קריאה »
שוק ארבעת המינים פתח תקווה

איפה ייפתחו את שוק ארבעת המינים בפתח תקווה תשפ"ד? כל המקומות, כל התאריכים

הדוכנים לממכר האתרוג, הלולב, ההדס והערבה, לקראת חג סוכות המתקרב, ייפתחו בחמישה מועדים שונים ממוצאי יום כיפור עד ערב החג, ברחבות בתי הכנסת במרכז פתח תקווה, אבל גם בשכונות הדר גנים/עמישב, גני הדר, כפר גנים ב', רמת ורבר ושעריה. "החלטנו גם השנה להקים דוכנים ברחבי העיר בסמוך לבתי כנסת, כוללים ומתנ"סים- ובכך לייעל את רכישת ארבעת המינים הן לטובת התושבים", מסר גרינברג.

המשך קריאה »
לוגו עיריית פתח תקווה

לוגו חדש לעיריית פתח תקווה: ממושבה למטרופולין של 300 אלף תושבים

העירייה דיווחה כי הלוגו הישן הוותיק עם שלושת העיגולים בצבעי חום, כתום וירוק, שסימלו את האדמה, התפוזים והצמיחה – שאפיינה את העיר בשנותיה המוקדמות – יחליף לוגו מודרני, שישדר חדשנות של עיר עם
מערכת תחבורה מתקדמת ואזורי מסחר, תעשייה והייטק מהגדולים בארץ. ראש העיר, גרינברג: "הלוגו מבטא את התפתחות העיר המואצת והתחושה שיש צורך לחזק את תחושת הלכידות של התושבים".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading