תושבי פתח תקווה במופע העצמאות בבן דרור

צפו: כ-5000 תושבים הגיעו לחגוג את עצמאות 2023 לראשונה במתחם הכדורגל בבן דרור

תושבי שכונות אם המושבות, נווה גן ונווה דקלים שמחו על כך שעיריית פתח תקווה החליטה שהם שווים מופע פרטי ושכונתי ואירגנה להם כזה, שהוא אחד מתוך שש במות שנפתחו בעיר, כולל המופע המרכזי בפארק הגדול, שאליו בדרך כלל נאלצו ללכת תושבי שכונות אלה. התושבים נתנו פידבקים טובים על מופע הזיקוקין והמופעים של ניניט ואתניקס – אבל חלקם הרגישו שזה היה קצר מדי ונשאר טעם של עוד.

נוכח כמות התושבים ההולכת וגודלת בפתח תקווה, טוב עושה העירייה שפתח מספר שיא של במות גדולות, בנוסף לזה המרכזי. ההחלטה לפתוח במה גם במגרש האימונים של מכבי פתח תקווה ברח' בן דרור הוכיחה את עצמה. הרחוב הראשי כבר נחסם בסביבות שעה 19:00 ובערך בשעה 20:00 החלו המוני תושבים לנוע לכיוון המקום.

צפו סיכום אירוע מופע עצמאות 2023 בבן דרור פתח תקווה

למקום הגיעו בעיקר משפחות מהשכונות הסמוכות – הורים, ילדים ונוער. למרות הצפיפות הקלה בכניסות, הכניסה הייתה קלה ונוחה, למרות שלא הירשו (ואולי בצדק) להכניס ספריי שלג. אגב ספריי שלג, מי שהעמיד דוכן פרטי- עשה קופה די יפה. מופיע הזיקוקין היה לא רע, בטח ביחס למופע "שכונתי". נינט עלתה מיד אחרי והציגה את הרפרטואר היותר רוקיסטי שלה וזכתה לאהבת הקהל במופע של כ-40 דקות.

לאחר מכן עלתה שי זוארץ הזמרת-שחקנית הפתח תקוואית, שהמופע שלה נתקל בכמה בעיות סאונד בהתחלה, עליהם הצליחו לבסוף להתגבר. לאחר מופע החימום של זוארץ, עלו אתניקס, לאחר האיחוד והסולחה בין זאב נחמה לתמיר קליסקי, למופע שגם הוא ארך כ-40 דקות וכלל את השירים הנודעים ביניהם "תותים ו-"כמו ציפור את חופשייה".

קהל של כ-5000 צופים הגיעו לאירוע. שנה הבאה יהיו יותר?
ראש העיר רמי גרינברג - בא לברך
שיר זוארץ
אתניקס
מחכות לנינט

עוד ב-מהנעשה בעיר

יריד תעסוקה קניון הגדול פתח תקווה 2024

רולדין, בורגר ראנץ', גולדה ולנדוור יציעו עבודה לנוער של פתח תקווה ביריד בקניון הגדול

היריד, שמארגנת עיריית פתח תקווה, יתקיים ב-22.5, יום רביעי מ-18:00 עד 19:30 ברחבת החניה של עופר הקניון הגדול – מול הפארק הגדול. ביריד צפויים להשתתף עשרות עסקים וחברות מהעיר ומחוצה לה, שיציעו לנוער עבודה כמדריכים, מלצרים, ברמנים, מוכרים בחנות, נציגי מכירות, קופאים ועוד. גרינברג: "חיבור בין בני הנוער לחברות ולעסקים בפתח תקווה מטיב עם שני הצדדים".

המשך קריאה »
הקרייה האקדמית פתח תקווה כיום ולפי ההדמיה בעוד כמה שנים

העירייה: מתחילים לקדם את קמפוס הסטודנטים של פתח תקווה בקרייה האקדמית

אם יש משהו שחסר בעיר זו אווירה סטודנטיאלית אמיתית. לפי התכנונים של עיריית פתח תקווה, המצב הזה אמור להשתנות בשנים הקרובות, כשעל הפרק: שטח ענק, שבו יוקמו מבנים של המתחם האוניברסיטאי, זאת לצד מעונות לסטודנטים ומגוון אפשרויות פנאי, בילוי וספורט, כפי שמבטיחים בחיים עוזר. הפרוייקט יוקם בתחום הרחובות רבין, דרגנר והשחם, וישתרע על פני עשרות דונמים.

המשך קריאה »
יום העצמאות פתח תקווה 2024

חגיגות מצומצמות: אירועי יום העצמאות פתח תקווה 2024 במתכונת קהילתית בלבד

ראש העיר, רמי גרינברג, הודיע היום שחגיגות יום ההולדת של המדינה, יחגגו בצורה מינורית מאוד, ביחס לשנים קודמות. בניגוד לאירוע העדלאידע, שהוחלט לקיימו כרגיל, אירועי יום העצמאות יתקיימו באופן שונה. לא ייפתחו במות ענק בפארקים עם אומני פופ ומוסיקה שמחה – וכמובן, שגם לא יהיו זיקוקים. גרינברג: "נתפלל שבשנה הבאה נוכל לחגוג כראוי, כשכל החיילים והחטופים יחזרו לביתם בריאים ושלמים".

המשך קריאה »
ראש העיר רמי גרינברג משמאל מברך תושב פתח תקווה פורים שמח. צילום: ליאור שמחי

למרות הכל, חוגגים: העדלאידע במרכז פתח תקווה התקיימה. גרינברג התחפש לקאובוי

לא כולם שלמים עם זה. לא כולם באמת שמחים מהלב, אבל המסורת חייבת להימשך. אלפים רבים של תושבים החלו לזרום משעות הצהרים לרח' חיים עוזר, לבמה המרכזית, סמוך לעיריית פתח תקווה, שהחליטה לקיים את האירוע, זאת למרות קולות של ביקורת, שזה לא העת לחגוג, כשיש לנו חטופים בעזה וכל יום נהרג חייל. ב-12:15 תעלה לבמה כוכבת הילדים מיכל הקטנה ולאחריה משפחת ספיר. וידאו – בקרוב.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading