תושבי פתח תקווה במופע העצמאות בבן דרור

צפו: כ-5000 תושבים הגיעו לחגוג את עצמאות 2023 לראשונה במתחם הכדורגל בבן דרור

תושבי שכונות אם המושבות, נווה גן ונווה דקלים שמחו על כך שעיריית פתח תקווה החליטה שהם שווים מופע פרטי ושכונתי ואירגנה להם כזה, שהוא אחד מתוך שש במות שנפתחו בעיר, כולל המופע המרכזי בפארק הגדול, שאליו בדרך כלל נאלצו ללכת תושבי שכונות אלה. התושבים נתנו פידבקים טובים על מופע הזיקוקין והמופעים של ניניט ואתניקס – אבל חלקם הרגישו שזה היה קצר מדי ונשאר טעם של עוד.

נוכח כמות התושבים ההולכת וגודלת בפתח תקווה, טוב עושה העירייה שפתח מספר שיא של במות גדולות, בנוסף לזה המרכזי. ההחלטה לפתוח במה גם במגרש האימונים של מכבי פתח תקווה ברח' בן דרור הוכיחה את עצמה. הרחוב הראשי כבר נחסם בסביבות שעה 19:00 ובערך בשעה 20:00 החלו המוני תושבים לנוע לכיוון המקום.

צפו סיכום אירוע מופע עצמאות 2023 בבן דרור פתח תקווה

למקום הגיעו בעיקר משפחות מהשכונות הסמוכות – הורים, ילדים ונוער. למרות הצפיפות הקלה בכניסות, הכניסה הייתה קלה ונוחה, למרות שלא הירשו (ואולי בצדק) להכניס ספריי שלג. אגב ספריי שלג, מי שהעמיד דוכן פרטי- עשה קופה די יפה. מופיע הזיקוקין היה לא רע, בטח ביחס למופע "שכונתי". נינט עלתה מיד אחרי והציגה את הרפרטואר היותר רוקיסטי שלה וזכתה לאהבת הקהל במופע של כ-40 דקות.

לאחר מכן עלתה שי זוארץ הזמרת-שחקנית הפתח תקוואית, שהמופע שלה נתקל בכמה בעיות סאונד בהתחלה, עליהם הצליחו לבסוף להתגבר. לאחר מופע החימום של זוארץ, עלו אתניקס, לאחר האיחוד והסולחה בין זאב נחמה לתמיר קליסקי, למופע שגם הוא ארך כ-40 דקות וכלל את השירים הנודעים ביניהם "תותים ו-"כמו ציפור את חופשייה".

קהל של כ-5000 צופים הגיעו לאירוע. שנה הבאה יהיו יותר?
ראש העיר רמי גרינברג - בא לברך
שיר זוארץ
אתניקס
מחכות לנינט

עוד ב-מהנעשה בעיר

צדוק בן משה חוגג 60 עם משפחתו

כ-100 מוזמנים הגיעו לקאסה 61 פ"ת לחגוג 60 לסגן ראש העיר צדוק בן משה (וידאו)

אחד מהתושבים הצבעוניים והמוכרים ביותר בעיר, חגג הערב שישה עשורים במסיבת הפתעה, שארגנו לו חבריו התושבים יפית חיים לוי, מטי חי ושרון אלדד. למרות ההכנות הרבות שנדרשו לאירוע המושקע, בן משה נראה די מופתע בכניסה לאולם, אבל לא לקח לו יותר מכמה שניות להבין מה קורה – ומיד היא זרם עם החגיגה. מי שלא הגיע, היה ראש העיר רמי גרינברג, ששהה מחוץ לעיר ושלח את ברכתו.

המשך קריאה »
רמי גרינברג ואביב כוכבי מרכז מורשת צה"ל פתח תקווה

אביב כוכבי ורמי גרינברג הניחו אבן פינה למיזם מערכות ישראל בפתח תקווה ליד הפארק הגדול

הרמטכ"ל לשעבר וראש העיר השתתפו בטקס שהתקיים ביום שישי האחרון ברח' בזל, היכן שנמצאת כיום חניית הכורכר, שזה המקום בו צפוי לקום מוזיאון/מרכז לימוד למורשת הצה"לית. בטקס החגיגי גם השתתפו יו"ר ארגון יד לבנים אלי בן שם, סמנכ"ל וראש אגף משפחות הנצחה ומורשת, אריה מועלם, משפחות שכולות ואורחים רבים. במוזיאון צפויים להיות סימולטרים מתקדמים, שידמו ישיבה במטוס קרב.

המשך קריאה »
אגמון פתח תקווה

עיריית פתח תקווה: פועלים לקידום אגמון טבעי בסמוך לבריכת החורף

עוד שלב בהתפתחות פארק הירקון פתח תקווה יוצא לדרך, לאחר שהעירייה דיווחה אתמול כי היא עובדת על תכנון להרחבת בריכת החורף בצפון העיר, כחלק מפיתוח הפארק המטרופוליני בירקון שעתיד להתפרס על פני 10,000 דונם. בשנים האחרונות העירייה הקימה את מבואות הכניסה לאזור הפארק, לצד הקמת יער השירים ובריכת החורף, אשר הכניסה אליהם מרחוב בן חור באם המושבות.

המשך קריאה »
לג בעומר פתח תקווה

מריחים כבר את העשן? אלו המקומות שמותר בהם לעשות מדורות בל"ג בעומר בפ"ת

עיריית פתח תקווה פרסמה את רשימת על המקומות בהם מותר לקיים את המדורות לציון החג. כמדי שנה, עשרות אלפי תושבים, ילדים ומבוגרים, יחגגו את ל"ג בעומר בשכונות ברחבי פתח תקווה. בעירייה מציינים שיש לשמור על כללי הבטיחות ולהדליק את המדורות אך ורק במקומות שהוקצו לכך ומופיעים ברשימה. בעירייה מבקשים כי מדליקי המדורות יקפידו לכבותם לפני פיזור. להלן המקומות

המשך קריאה »