פרויקט ספרה SPHERA של גיא ודורון לוי באם המושבות פתח תקווה

צפו: פרויקט ספרה (SPHERA) של גיא ודורון לוי באם המושבות החדשה בתחילת בנייה

באחת מעתודות הקרקע האחרונות באיזור, מוקם בימים אלה פרויקט שיכלול מגדל בוטיק בן 12 קומות יחיד מסוגו: דירות 5 ו-6 חדרים בלבד (שנותרו מעט מהן למכירה) + פנטהאוזים, דופלקסים ודירות גן – שכבר נמכרו. הפרויקט, שנמצא בקצה השכונה, נושק לבית ספר השש-שנתי ע"ש רמון ומכוון לרוכשים, שיכולים להרשות לעצמם להוציא 3.6 מיליון ש"ח על דירה. צפו בתמונות מהשטח.

אחד מהפרויקט החדשים למגורים המסקרנים בפתח תקווה, זהו ספרה (SPHERA) של חברת גיא ודורון לוי (Guy & Doron Levy), המתמחה בנדל"ן מגורים, המכוון לאוכלוסיה המחפשת דיור ברמה גבוהה ודירות מרווחות. לפני מספר חודשים הפרויקט החל להיבנות ברח' שרגא רפאלי והעבודות כיום נמצאות אחרי שלב הדיפון, חפירת החניון התת-קרקעי ותחילת בניית הקומות הראשונות.

צפו בתמונות מהשטח: פרויקט ספרה SPHERA פתח תקווה

לאחרונה החברה יצאה בקמפיין שלטי חוצות בו היא מציעה למכירה דירות של חמישה ושישה חדרים, החל מ-3.6 מיליון ש"ח, זאת לאחר שדירות הפנטהאוז, הגן והדופלקסים  – כבר נמכרו, מתוך סך הכל 44 יחידות דיור. לפי ההדמיה של הפרויקט, ספרה גם יהיה מיוחד בנראות שלו ויהיה מבודל מנוף הבניינים, הדי מונוטוני של אם המושבות החדשה. 

לפי התכנון, החלק החיצוני של הבנייה יהיה מחופה ב-HPL, חומר ייחודי ומתקדם אשר מעניק לבניין נראות בולטת ומיוחדת. בחברה מציינים כי הדירות תוכננו כך שינצלו את האור הטבעי ומתאפיינות בחלונות גדולים במיוחד. בפרויקט דגש על פרטיות הדיירים, כאשר המרפסות מבודדות ולא צמודות זו לזו. לדירות יש מפרט טכני עשיר, הכולל מזגני VRF (תקן טכנולוגי מתקדם) המותקנים בדירות, מטבחים מהחברות המובילות בתחום ועוד.

הדמיות פרויקט ספרה SPHERA יום ולילה - מתוך אתר חברת גיא ודורון לוי
הדמיות פרויקט ספרה SPHERA יום ולילה - מתוך אתר חברת גיא ודורון לוי

לחברת גיא ודורון לוי, הקיימת כבר כ-30 שנים ופועלת בזירה הארצית, יש מספר פרויקטים למגורים בפתח תקווה, ביניהם פרויקט נוסף באם המושבות, SEVEN & MORE ברח' משה פלד, שהוקם לפני כ-7 שנים ואחד נוסף ברח' משה סנה, שהוקם לפני 4 שנים. בנוסף, לחברה יש פרויקט נוסף בבנייה בעיר, SOPHY, שמוקם בימים אלה בפסגת הדר ומיועד להשכרה ארוכת טווח. 

"פתח תקווה התפתחה מאוד בשנים האחרונות והפכה ליעד מבוקש עבור זוגות צעירים ומשפחות, שמחפשים דיור איכותי במרכז הארץ", מסרו מהחברה. "תחילת הפעילות הקרובה של הרכבת הקלה עתידה להגדיל את הנגישות ולשפר את חיי התושבים".

עוד ב-נדלן

וילה למכירה בפתח תקווה נווה עוז

צפו מבפנים: וילה ענקית בנווה עוז מוצעת לאחרונה למכירה ב-7.4 מיליון ש"ח (וידאו)

בסימטה הולנדית שקטה ודו סטרית, נושק לנווה עוז הותיקה, על רחוב סעדיה עפארי 26, נמצאת וילה, שהוקמה לפני כ-20 שנה, בה התגוררו עד לאחרונה משפחה של זוג רופאים. ביקור מבפנים גילה לנו שהיא אומנם זקוקה שיפוץ (לא מהיסוד), אבל המיקום והגודל (12.5 חדרים על 300 מ"ר), עושים את שלהם וכבר משכו לא מעט מתעניינים לנכס, שרק לאחרונה הוצע למכירה על ידי משרד תיווך ניסן אילון.

המשך קריאה »
רוטשילד-רינגלבלום-בצ'אייב פתח תקווה

פרויקט רוטשילד-רינגלבלום-בצ'אייב של שמי אושר להפקדה. לפי התמונות אפשר להבין למה

קירות מתפוררים, עמודים עם יציבות בסימן שאלה, סורגים חלודים, זבל וגרוטאות – קשה להאמין שככה חיים בפתח תקווה בשנת 2024. אבל בעוד כשלוש-ארבע שנים, לפי התכנון יקומו במקום 54 יחידות דיור ישנות ומוזנחות כ-220 דירות חדשות בארבעה בניינים, שלושה מהם בני 10 קומות ועוד מגדל מגורים ענק של כ-27 קומות באחד מהפרויקטים הבולטים של חיים שמי. צפו בתמונות מהשטח.

המשך קריאה »
דירות חדשות למכירה בפתח תקווה

מתפתחת: על פי נתוני הלמ"ס – בפ"ת נמכרו 668 דירות מפרוץ המלחמה. רק 22 פחות מת"א

לפי הנתונים, רק בתל אביב (690) נמכרו יותר דירות בין אוקטובר לנובמבר. גם במדד הדירות החדשות פתח תקווה צמודה לתל אביב עם 339 דירות חדשות, לעומת 358, שנמכרו בעיר הגדולה. פתח תקווה, בכלל, נמצאת בין ארבעת הערים בהן נמכרו הכי הרבה דירות חדשות – לצד ירושלים, אשדוד ותל אביב. מעל ל-45% מהדירות שנמכרו הן דירות חדשות, עלייה של 25.3% בהשוואה לאוגוסט עד אוקטובר.

המשך קריאה »
ילין 5 פתח תקווה הרב בלוי 1 פתח תקווה

מתחדשים במרכז ומזרח העיר פתח תקווה: ילין 5 והרב בלוי 1 קיבלו היתר הריסה

אפשר להגיד מזל טוב לדיירים, שהשלימו את השלב הראשון בדרך לדירה חדשה בבנייני מגורים מודרניים, במקום הישנים הקיימים היום, במסגרת פרויקט תמ"א 38/2. ביחד, מדובר בפרויקטים שיאכלסו יחד 63 דירות חדשות, כש-20 מתוכן יהיו שייכות לדיירים הותיקים ו-43 למכירה בשוק החופשי. "אנו צופים שהבנייה תסתיים תוך 30 חודשים", מסר עורך דין הדיירים, שי פרטוש.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading