פרויקט ספרה SPHERA של גיא ודורון לוי באם המושבות פתח תקווה

צפו: פרויקט ספרה (SPHERA) של גיא ודורון לוי באם המושבות החדשה בתחילת בנייה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

באחת מעתודות הקרקע האחרונות באיזור, מוקם בימים אלה פרויקט שיכלול מגדל בוטיק בן 12 קומות יחיד מסוגו: דירות 5 ו-6 חדרים בלבד (שנותרו מעט מהן למכירה) + פנטהאוזים, דופלקסים ודירות גן – שכבר נמכרו. הפרויקט, שנמצא בקצה השכונה, נושק לבית ספר השש-שנתי ע"ש רמון ומכוון לרוכשים, שיכולים להרשות לעצמם להוציא 3.6 מיליון ש"ח על דירה. צפו בתמונות מהשטח.

אחד מהפרויקט החדשים למגורים המסקרנים בפתח תקווה, זהו ספרה (SPHERA) של חברת גיא ודורון לוי (Guy & Doron Levy), המתמחה בנדל"ן מגורים, המכוון לאוכלוסיה המחפשת דיור ברמה גבוהה ודירות מרווחות. לפני מספר חודשים הפרויקט החל להיבנות ברח' שרגא רפאלי והעבודות כיום נמצאות אחרי שלב הדיפון, חפירת החניון התת-קרקעי ותחילת בניית הקומות הראשונות.

צפו בתמונות מהשטח: פרויקט ספרה SPHERA פתח תקווה

לאחרונה החברה יצאה בקמפיין שלטי חוצות בו היא מציעה למכירה דירות של חמישה ושישה חדרים, החל מ-3.6 מיליון ש"ח, זאת לאחר שדירות הפנטהאוז, הגן והדופלקסים  – כבר נמכרו, מתוך סך הכל 44 יחידות דיור. לפי ההדמיה של הפרויקט, ספרה גם יהיה מיוחד בנראות שלו ויהיה מבודל מנוף הבניינים, הדי מונוטוני של אם המושבות החדשה. 

לפי התכנון, החלק החיצוני של הבנייה יהיה מחופה ב-HPL, חומר ייחודי ומתקדם אשר מעניק לבניין נראות בולטת ומיוחדת. בחברה מציינים כי הדירות תוכננו כך שינצלו את האור הטבעי ומתאפיינות בחלונות גדולים במיוחד. בפרויקט דגש על פרטיות הדיירים, כאשר המרפסות מבודדות ולא צמודות זו לזו. לדירות יש מפרט טכני עשיר, הכולל מזגני VRF (תקן טכנולוגי מתקדם) המותקנים בדירות, מטבחים מהחברות המובילות בתחום ועוד.

הדמיות פרויקט ספרה SPHERA יום ולילה - מתוך אתר חברת גיא ודורון לוי
הדמיות פרויקט ספרה SPHERA יום ולילה - מתוך אתר חברת גיא ודורון לוי

לחברת גיא ודורון לוי, הקיימת כבר כ-30 שנים ופועלת בזירה הארצית, יש מספר פרויקטים למגורים בפתח תקווה, ביניהם פרויקט נוסף באם המושבות, SEVEN & MORE ברח' משה פלד, שהוקם לפני כ-7 שנים ואחד נוסף ברח' משה סנה, שהוקם לפני 4 שנים. בנוסף, לחברה יש פרויקט נוסף בבנייה בעיר, SOPHY, שמוקם בימים אלה בפסגת הדר ומיועד להשכרה ארוכת טווח. 

"פתח תקווה התפתחה מאוד בשנים האחרונות והפכה ליעד מבוקש עבור זוגות צעירים ומשפחות, שמחפשים דיור איכותי במרכז הארץ", מסרו מהחברה. "תחילת הפעילות הקרובה של הרכבת הקלה עתידה להגדיל את הנגישות ולשפר את חיי התושבים".

עוד ב-נדלן

קטה גרופ סלנט 57-59 פתח תקווה

מתחדשים במרכז: פרויקט סלנט 57-59 פתח תקווה של קטה גרופ אחרי שלב ההריסה

באחד הרחובות המתחדשים ביותר במרכז העיר, יקום בעוד שנתיים-שלוש בניין מגורים מודרני בן תשע קומות עם 54 דירות חדשות, שייבנה במקום שני בניינים ישנים ומוזנחים עם 18 דירות, שנהרסו בשבוע שעבר באירוע חגיגי. עלות הפרויקט מוערכת ב-75 מיליון ש"ח. "בימים אלה במיוחד, יש דחיפות של פרויקטי התחדשות עירונית, שהם פתרון מציל חיים עבור אוכלוסיית ישראל", נמסר מקטה.

המשך קריאה »
איכילוב 5 פתח תקווה

דמיינו את 2025: מעונות סטודנטים + בית קפה יקומו ברח' איכילוב 5 פתח תקווה

העירייה מדווחת כי היום הונחה אבן פינה לאחד המיזמים המעניינים, שנועד להחיות את מרכז העיר ברוח רעננה וצעירה. לפי התכנון, הפרויקט אמור לקום בעוד 12 חודשים מהיום במה שהיה פעם בית לפקו. מדובר במבנה בן 5 קומות, כשבכל קומה דירה בת חמישה חדרי שינה, ממ"ד, שני חדרי שירותים, מטבח וסלון משותפים ומרפסת שמש. "זה יאפשר לסטודנטים לגור במרכז העיר בעלות סבירה", נמסר.

המשך קריאה »
גלובל טאוורס פתח תקווה B

ה"תאום של גלובל טאוורס" – התקבל היתר בנייה לעוד מגדל משרדים ענק בפתח תקווה

בקרוב תחל בנייתו של בניין המשרדים "גלובל טאוורס B", סמוך למגדל A, זאת לאחר שהועדה המקומית אישרה לפרויקט להתקדם לשלב הבא. לפי התכנון, צפוי לקום דרומית לבניין הקיים, אח תאום, עם 39 קומות, חמש יותר מאחיו המבוגר. במתחם מוקם בימים אלה מגדל שלישי בן 24 קומות, שמתכונן להסתיים ב-2025. נוכח ריבוי המגדלים על שטח קטן עולה שוב השאלה: האם ההיצע יגבר על הביקוש?

המשך קריאה »
מטרו פארק פתח תקווה

מתחם מטרו פארק פתח תקווה (456) בתחילת אכלוס: משרדים ראשונים החלו להיכנס

הפרויקט המסחרי המסקרן על רח' משה דיין, שממותג גם בשם 456, סיים את בנייתו במהלך השנה, כשלפני שלושה חודשים קיבל אישור של טופס 4 ואפשר כבר לראות מבעד לחלונות מספר משרדים בתהליכי שיפוץ פנים. הפרויקט הענק משתרע על שני מבנים בני 11 קומות כל אחד, המחוברים ביניהם, פלוס שטח מסחרי וציבורי רחב. רוב השטחים נרכשו לפני שנים, על ידי כ-280 משקיעים. מה המחירים?

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading