אריק פיינגולד, יו"ר ונשיא COMMIT קומיט מפתח תקווה

צפו: חברת COMMIT אירחה יזמי הייטק בפתח תקווה להרצאה של היו"ר אריק פיינגולד

שיתוף פעולה של THE NEST, קהילת החדשנות של העיר, יחד עם חברת הטכנולוגיה הפתח תקוואית, הוליד אירוע שכולם ממנו יצאו עם כלים ותובנות ממישהו שעשה את זה. עשרות ביקרו במשרדי החברה, צעירים ומבוגרים, לשמוע את פיינגולד מסביר על השלבים ועל היסודות שהובילו את קומיט ואת פנטרה מסטארט אפ ליוניקורן. האורחים הרבים התכבדו בבירה, משקאות קלים, גלידות ופיצה POPOLO.

ל-Commit, כ- 650 עובדים במשרדים שנמצאים בבניין I בב.ס.ר סיטי, יש קשר פתח תקוואי הדוק, עם מספר גבוה של עובדים תושבי העיר, ביניהם אריק פיינגולד ואחיו, עידן, שנולדו וגדלו בפתח תקווה. עידן ביחד עם אנטולי קושניר ואוהד דלאל הקימו את החברה ב-2005, כשעוד הייתה קטנה. לאחר שנתיים הצטרף גם אריק. לימים צמחה Commit (קומיט) למימדים שהיא כיום וכל השאר היסטריה והיסטוריה.

צפו בקטעים מהאירוע

משרדי קומיט COMMIT נמצאים בב.ס.ר סיטי פתח תקווה על תחנת הרכבת הקלה

סימביוזה בין חברות הייטק מצליחות בפתח תקווה לתלמידים

קומיט, שעברו למשרדים החדשים לפני פחות משנה, אוהדים לארח אירועים מסוג זה ועושים שימוש נהדר במרפסת הרחבה שלהם בקומה השלישית. את האירוע הם ארגנו יחד עם THE NEST בהובלת חן זוהר, יזם טכנולוגי ומייסד הקהילה המחברת בין תלמידי בית הספר בעיר (בעיקר במגמות הטכנולוגיות) לבין חברות הטכנולוגיה (הרבות) שיש כיום בפתח תקווה. 

הקשר הזה יוצר סימביוזה חזקה בין החברות, שבכך תורמות לקהילה, לבין התלמידים, שמקבלים את התחושה של מה זה להצליח בהייטק, אבל לא פחות חשוב מכך – לפתח רעיונות טכנולוגיים חדשים. באירוע הציגו תלמידי עמל ב' בפתח תקווה פיתוח של קבוצת הג'וקר – רובוט בשלב הייצור, שמטרתו היא לאסוף קונוסים במגרשי אימונים.

יו"ר קומיט אריק פיינגולד על כרזת האירוע
תלמידי עמל ב' מגמת טכנולוגיה - THE NEST

COMMIT ו-PENTARA - יוניקורן זה לא רק באירוויזיון

מאז הקמתה הובילה Commit קרוב ל-1200 פרויקטים עבור כ-1000 ארגונים בארץ ובעולם, בניהם מעל 30 יוניקורנים. בעיקר בתחומי ההייטק והבטחון עם חברות כמו Maytronics, Sapiens, Unitronics, אלביט, פריוריטי, ox security, jfrog, רפאל, תעשייה אווירית וגם Watergen ו- Pentera הפתח תקוואיות. השירותים שהיא מעניקה הם רבים, בעיקר בתחומי הענן, התוכנה, התקשורת, הדאטה והסייבר.

פנטרה הוקמה ב-2015 על ידי ד"ר אריק ליברזון, סמנכ"ל הטכנולוגיות ופיינגולד. בראש החברה עומד המנכ"ל אמיתי רצון. החברה פיתחה פלטפורמת תוכנה לבדיקת חדירות אוטומטית של מערכות המידע הארגוניות במטרה להעריך את מידת חסינותן בפני מתקפות סייבר, לאתר ליקויים ולחסום פרצות אבטחה. לפני שנה וחצי גיייסה 150 מיליון דולר לפי שווי של מיליארד דולר.

עשרות אנשי הייטק הגיעו למשרדי COMMIT לשמוכ את ההרצאה
עשרות אנשי הייטק הגיעו למשרדי COMMIT לשמוכ את ההרצאה

עוד ב-טכנולוגיה

קווליטסט QUALITEST פתח תקווה

חברת קווליטסט מפתח תקווה הכריזה על פרויקט חדש: קירוב בדואים להייטק

בשורה מאחדת ליום העצמאות: חברת התוכנה, הידועה כמובילה בעולם בתחום ה-Quality Engineering (הנדסת איכות) מבוסס AI, הוכיחה מזה שנים את הצלחתה בהכשרת עובדים מהפריפריה להייטק הישראלי. לאחרונה בישרה על כך שהיא בנתה תכנית המיועדת לאנשי הפזורה הבדואית בחורה. מנכ"ל החברה, שי ליברמן, מסר: ""יש אלפי מוחות מצוינים בפריפריה, ועלינו לפתוח בפניהם את הדלת להייטק".

המשך קריאה »
משרדי יד2 בחוגי ONE פתח תקווה

ברוכים הבאים: משרדי יד2 (YAD2) עברו מבני ברק לפתח תקווה – למגדל חוגי ONE

החברה לה שייך אחד מאתרי האינטרנט הגדולים בישראל, הופכת להיות חלק מהעיר שלנו, לאחר שבשבוע האחרון החלו להתמקם 310 עובדי החברה, בקומות 19-20 במגדל האייקוני בבעלות קבוצת "ששון חוגי" ברחוב המגשימים-פינת השילוח. החברה שכרה שתי קומות במגדל ותעביר אליו את כל המחלקות של החברה, כולל את דרושים IL – בעסקה הכוללת שכירות לפחות לשבע שנים.. בקרוב יעברו לבניין גם עובדי חברת הביטוח "שקל"

המשך קריאה »

חברת READY אירחה בב.ס.ר סיטי מפגש מרגש עם שתי משפחות חטופים

קבוצת ההייטק, העוסקת בפיתוח R&D 360, אירחה השבוע במשרדיה החדשים בפתח תקווה את נשות עמותת "פני"ם חדשות" לערב אופטימי של הרמת כוסית לקראת פסח ומפגש עם משפחות של שניים מהחטופים לעזה, שהביאו את סיפורם: ענבל צח, ששבעה מבני משפחתה נחטפו לעזה, שישה מתוכם חזרו, אך בן דודה טל שהם, עדיין שם, וכן ורד ואביבית, אימו ואחותו של חנן יבלונקה, שנחטף ממסיבת נובה.

המשך קריאה »

עוד עובדים בעיר? חברת ההייטק סלברייט (Cellebrite) מגייסת 30 עובדים למשרדים בפתח תקווה

ענקית ההייטק, שמשרדיה בפארק עופר WEST מאוכלסים בכ-500 עובדים (מתוך 1000 סה"כ), מחפשת כח אדם חדש, לאור התרחבות החברה, שעוסקת בפתרונות לחקירות דיגיטליות. המשרות הפנויות הן בתחומים R&D, HR, IT, ו-Operations. בחברה מדווחים כי עשרות משרות נוספות נפתחו באירופה, ארה"ב, אוסטרליה והמזרח הרחוק. תדמור-אילת: "אנחנו קולטים טאלנטים שמחפשים עבודה עם משמעות".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading