אריק פיינגולד, יו"ר ונשיא COMMIT קומיט מפתח תקווה

צפו: חברת COMMIT אירחה יזמי הייטק בפתח תקווה להרצאה של היו"ר אריק פיינגולד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

שיתוף פעולה של THE NEST, קהילת החדשנות של העיר, יחד עם חברת הטכנולוגיה הפתח תקוואית, הוליד אירוע שכולם ממנו יצאו עם כלים ותובנות ממישהו שעשה את זה. עשרות ביקרו במשרדי החברה, צעירים ומבוגרים, לשמוע את פיינגולד מסביר על השלבים ועל היסודות שהובילו את קומיט ואת פנטרה מסטארט אפ ליוניקורן. האורחים הרבים התכבדו בבירה, משקאות קלים, גלידות ופיצה POPOLO.

ל-Commit, כ- 650 עובדים במשרדים שנמצאים בבניין I בב.ס.ר סיטי, יש קשר פתח תקוואי הדוק, עם מספר גבוה של עובדים תושבי העיר, ביניהם אריק פיינגולד ואחיו, עידן, שנולדו וגדלו בפתח תקווה. עידן ביחד עם אנטולי קושניר ואוהד דלאל הקימו את החברה ב-2005, כשעוד הייתה קטנה. לאחר שנתיים הצטרף גם אריק. לימים צמחה Commit (קומיט) למימדים שהיא כיום וכל השאר היסטריה והיסטוריה.

צפו בקטעים מהאירוע

משרדי קומיט COMMIT נמצאים בב.ס.ר סיטי פתח תקווה על תחנת הרכבת הקלה

סימביוזה בין חברות הייטק מצליחות בפתח תקווה לתלמידים

קומיט, שעברו למשרדים החדשים לפני פחות משנה, אוהדים לארח אירועים מסוג זה ועושים שימוש נהדר במרפסת הרחבה שלהם בקומה השלישית. את האירוע הם ארגנו יחד עם THE NEST בהובלת חן זוהר, יזם טכנולוגי ומייסד הקהילה המחברת בין תלמידי בית הספר בעיר (בעיקר במגמות הטכנולוגיות) לבין חברות הטכנולוגיה (הרבות) שיש כיום בפתח תקווה. 

הקשר הזה יוצר סימביוזה חזקה בין החברות, שבכך תורמות לקהילה, לבין התלמידים, שמקבלים את התחושה של מה זה להצליח בהייטק, אבל לא פחות חשוב מכך – לפתח רעיונות טכנולוגיים חדשים. באירוע הציגו תלמידי עמל ב' בפתח תקווה פיתוח של קבוצת הג'וקר – רובוט בשלב הייצור, שמטרתו היא לאסוף קונוסים במגרשי אימונים.

יו"ר קומיט אריק פיינגולד על כרזת האירוע
תלמידי עמל ב' מגמת טכנולוגיה - THE NEST

COMMIT ו-PENTARA - יוניקורן זה לא רק באירוויזיון

מאז הקמתה הובילה Commit קרוב ל-1200 פרויקטים עבור כ-1000 ארגונים בארץ ובעולם, בניהם מעל 30 יוניקורנים. בעיקר בתחומי ההייטק והבטחון עם חברות כמו Maytronics, Sapiens, Unitronics, אלביט, פריוריטי, ox security, jfrog, רפאל, תעשייה אווירית וגם Watergen ו- Pentera הפתח תקוואיות. השירותים שהיא מעניקה הם רבים, בעיקר בתחומי הענן, התוכנה, התקשורת, הדאטה והסייבר.

פנטרה הוקמה ב-2015 על ידי ד"ר אריק ליברזון, סמנכ"ל הטכנולוגיות ופיינגולד. בראש החברה עומד המנכ"ל אמיתי רצון. החברה פיתחה פלטפורמת תוכנה לבדיקת חדירות אוטומטית של מערכות המידע הארגוניות במטרה להעריך את מידת חסינותן בפני מתקפות סייבר, לאתר ליקויים ולחסום פרצות אבטחה. לפני שנה וחצי גיייסה 150 מיליון דולר לפי שווי של מיליארד דולר.

עשרות אנשי הייטק הגיעו למשרדי COMMIT לשמוכ את ההרצאה
עשרות אנשי הייטק הגיעו למשרדי COMMIT לשמוכ את ההרצאה

עוד ב-טכנולוגיה

תדיראן טקס ראש השנה 2023

צפו: תדיראן אירחה כ-200 איש לטקס הרמת כוסית ראש השנה במשרדים בפתח תקווה

החברה, שמשרדיה הראשיים ברח' רבניצקי בסגולה, קיבלה את פניהם של בכירים בעירייה, ביניהם ראש העיר רמי גרינברג, ראש מנהלת העסקים והייטק שלמה בנימין, מהנדס העיר, איציק אוז'לבו ועוד רבים מאנשי הקהילה העסקית בעיר. בטקס הרימו כוסית ונשאו דברים, ביניהם, המנכ"ל והבעלים משה ממרוד, שאמר: "פתח תקווה היא עיר הברכה שלנו. מאחל שנמשיך לצמוח כאן".

המשך קריאה »

סייברארק: בקרוב יוקם מרכז בפתח תקווה שייתן מענה למתקפות סייבר בבינה מלאכותית

CyberArk, חברת הסייבר הישראלית-בינלאומית, שמשרדיה הראשיים נמצאים בקריית אריה, מדווחת כי הצורך להקמת המיזם, אליו מגייסת החברה בימים אלה מדעני נתונים, נולד בעקבות כך ש-93% מאנשי אבטחת המערכות, צופים כי בשנה הקרובה יותקפו באמצעים של בינה מלאכותית. פרץ רגב, מנהל מוצר ראשי: "תחום ה-AI – יא שלב טבעי באסטרטגיית המוצרים שלנו".

המשך קריאה »
חברות מסחריות בקמפיין שלטי חוצות בשיתוף עם עיריית פתח תקווה

פנגו, תדיראן, גילת, הדיה, לקסוס ואליין – חברו לעיריית פ"ת בקמפיין שילוט מאסיבי

החברות הפתח תקוואיות, הקטר של העיר, שיתפו פעולה עם העירייה במהלך שנועד לחזק את המיתוג של שני הצדדים עם הסלוגן: "גם הם בחרו בפתח תקווה" – כשברקע תמונות צוות של אנשי החברות מחייכים. לכל חברה הקצו שלטים, שפוזרו בעיקר באזורי התעשייה ובאזורים המסחריים של העיר, על הדרכים הראשיות ובצמתים מרכזיים. בפ"ת 10,000 חברות עם מעל ל-200 אלף עובדים – והיד עוד נטויה

המשך קריאה »
הכר את העובד - פתח תקווה NEWS

חדש בפתח תקווה NEWS: "הכר את העובד" – צפו באנשי ההייטק והטכנולוגיה של העיר

על פי הערכות של מינהל העסקים וההייטק בעירייה, יש לא פחות מ-200 אלף אנשים שעובדים במשרדי העיר, מתוכם כ-50 אלף בתעשיית הטכנולוגיה וההייטק המפותחת של פתח תקווה. חלק גדול מהם גם גרים בעיר עם משפחותיהם וחיים בה. אבל מה? לא כולם מכירים אותם – ובטוח לא מכירים את כולם. בשביל זה אנחנו כאן – במדור חדש שיתנו לכם הצצה לעובדים מעניינים וגם למשרדים, הלא פחות מעניינים.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading