אפעל 23 פתח תקווה

אפעל 23 פתח תקווה לפני שלב בנייה של 23 קומות בלוקיישן אטרקטיבי עם קומת מסחר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

תנופת בניית מגדלי המשרדים בעיר לא פוסחת על הרח' הגובל לכביש 4, במערב קריית אריה, שבנייניו הגבוהים ניבטים לנוסעים הרבים בו. לאחרונה התבשרנו על כך שחברת קרסו נדל"ן, יחד עם גפן ביטוחים, יוזמים פרויקט ייחודי על הקרקע המבוקשת בשטח משרדים של 38,500 מ"ר. כרגע מחכים להיתרים של הריסה ודיפון, לפני שיתחילו לראות את הקומות נבנות. אז איזה מגדל נראה מהכביש?

23 זה מספר של ווינרים (תשאלו את מייקל ג'ורדן), זה גם מה שמקווים שני יזמי הפרויקט, שיקרא עם אפעל 23, על 23 קומותיו. למרות ריבוי מגדלי המשרדים בפתח תקווה, הקיימים וההולכים ונבנים, פרויקט אפעל 23, לפחות על פי ההדמיה והקונספט, שומר על ייחודיות משלו. מדובר על מבנה משרדים הבנוי בשיטת – HIGH ZONE & LOW ZONE – המפרידה את הקומות הגבוהות מהתחתונות.

צפו בתמונות מהשטח: פרויקט אפעל 23 פתח תקווה

מבודד מההמולה על ציר מרכזי

הפרויקט הוא יוזמה משותפת של חברת קרסו נדל"ן הותיקה, שבונה בפתח תקווה גם את פרויקט VICA על רח' הרב שלמה מלכה (בשיתוף עם ויתניה), יחד עם שותפה מפתיעה (ב-43%) בדמות חברת הביטוח הותיקה, גפן ביטוחים, מגבעתיים. לגפן, הקיימת מ-1970, יש גב כלכלי הנשען על לא פחות מ-40 אלף מבוטחים. קרסו נדל"ן היא הזרוע הנדל"נית של קבוצת קרסו, המוכרת גם משוק הרכב – דרך קרסו מוטורס.

מדובר בשתי חברות שיודעות מהו עסק טוב ולכן הבחירה במיקום הפרויקט אינה פתיעה. יש משהו שמושך ברח' אפעל, כי הוא קצת מבודד מהמולה של רח' הסיבים, ז'בוטינסקי וקריית אריה צפון. מה גם שהוא נמצא על כביש 4 – שזה טוב לקצר מסלול וגם נוף יפה של מכוניות נעות. יש לציין כי ברח' יש עוד שני פרויקטים של מגדלי משרדים – האחד באפעל 33 (של אדגר) והשני באפעל 13, בניין בן 7 קומות של "דמרי הנדסה וקבלנות".

אפעל 23 - השטח כיום (2023)
אפעל 23 - השטח כיום (2023)

מסעדה יוקרתית בקומה 18?

מעבר לכך שהסמיכות שלו לכביש 4 מאפשרת אליו גישה יחסית מהירה (אם אין פקקים כמובן) לרכבים פרטיים, הוא יחסית גם קרוב לרכבת הקלה, שאמורה (בלי נדר) להתחיל לפעול בחודשים הקרובים. מדדנו – 500 מטר קו אוויר, 800 מטר הליכה (5 דקות להולכים מהר). כיום יש על שטח הפרויקט מגרש חנייה המשמש שני מבנים נמוכים, שאחד מהם אמור להיהרס כחלק מהפרויקט.

לפי התכנון, מעבר ל-23 קומות המשרדים בשטח של 38.5 אלף מ"ר, תהיה גם קומת מסחר בשטח של כ-1800 מ"ר, שמתוכננת במקור לחלוקה עבור שלושה שוכרים. לפי מה ששמענו בקומה ה-18 של המגדל, היכן שי את ההפרדה בין ה HIGH ZONE ל-LOW ZONE, צפויה לקום מסעדה יוקרתית ענקית, עם נוף פנורמי מושך את העין של כביש 4 וכל פתח תקווה. בתת קרקעי תהיה קומת חניה עם 120 מקומות חנייה.

עדיין אין צפי לתחילת העבודות ברח' אפעל ובטח לא לתחילת אכלוס. יש עוד שלב של היתרים לפני שהטרקטורים יעלו על הקרקע. בקרסו נדל"ן וגפן יודעים שיש להם יהלום ביד, אבל כדי שהוא יניב פירות, הוא יהיה חייב לעמוד בתנאי התחרות, הן באיכות והן במחיר, של מגדלי המשרדים הרבים האחרים המוקמים לידו. אדריכל הפרויקט הוא ירון גרנות, שסיפק את ההדמיות

עוד ב-נדלן

קטה גרופ סלנט 57-59 פתח תקווה

מתחדשים במרכז: פרויקט סלנט 57-59 פתח תקווה של קטה גרופ אחרי שלב ההריסה

באחד הרחובות המתחדשים ביותר במרכז העיר, יקום בעוד שנתיים-שלוש בניין מגורים מודרני בן תשע קומות עם 54 דירות חדשות, שייבנה במקום שני בניינים ישנים ומוזנחים עם 18 דירות, שנהרסו בשבוע שעבר באירוע חגיגי. עלות הפרויקט מוערכת ב-75 מיליון ש"ח. "בימים אלה במיוחד, יש דחיפות של פרויקטי התחדשות עירונית, שהם פתרון מציל חיים עבור אוכלוסיית ישראל", נמסר מקטה.

המשך קריאה »
איכילוב 5 פתח תקווה

דמיינו את 2025: מעונות סטודנטים + בית קפה יקומו ברח' איכילוב 5 פתח תקווה

העירייה מדווחת כי היום הונחה אבן פינה לאחד המיזמים המעניינים, שנועד להחיות את מרכז העיר ברוח רעננה וצעירה. לפי התכנון, הפרויקט אמור לקום בעוד 12 חודשים מהיום במה שהיה פעם בית לפקו. מדובר במבנה בן 5 קומות, כשבכל קומה דירה בת חמישה חדרי שינה, ממ"ד, שני חדרי שירותים, מטבח וסלון משותפים ומרפסת שמש. "זה יאפשר לסטודנטים לגור במרכז העיר בעלות סבירה", נמסר.

המשך קריאה »
גלובל טאוורס פתח תקווה B

ה"תאום של גלובל טאוורס" – התקבל היתר בנייה לעוד מגדל משרדים ענק בפתח תקווה

בקרוב תחל בנייתו של בניין המשרדים "גלובל טאוורס B", סמוך למגדל A, זאת לאחר שהועדה המקומית אישרה לפרויקט להתקדם לשלב הבא. לפי התכנון, צפוי לקום דרומית לבניין הקיים, אח תאום, עם 39 קומות, חמש יותר מאחיו המבוגר. במתחם מוקם בימים אלה מגדל שלישי בן 24 קומות, שמתכונן להסתיים ב-2025. נוכח ריבוי המגדלים על שטח קטן עולה שוב השאלה: האם ההיצע יגבר על הביקוש?

המשך קריאה »
מטרו פארק פתח תקווה

מתחם מטרו פארק פתח תקווה (456) בתחילת אכלוס: משרדים ראשונים החלו להיכנס

הפרויקט המסחרי המסקרן על רח' משה דיין, שממותג גם בשם 456, סיים את בנייתו במהלך השנה, כשלפני שלושה חודשים קיבל אישור של טופס 4 ואפשר כבר לראות מבעד לחלונות מספר משרדים בתהליכי שיפוץ פנים. הפרויקט הענק משתרע על שני מבנים בני 11 קומות כל אחד, המחוברים ביניהם, פלוס שטח מסחרי וציבורי רחב. רוב השטחים נרכשו לפני שנים, על ידי כ-280 משקיעים. מה המחירים?

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading