אפעל 23 פתח תקווה

אפעל 23 פתח תקווה לפני שלב בנייה של 23 קומות בלוקיישן אטרקטיבי עם קומת מסחר

תנופת בניית מגדלי המשרדים בעיר לא פוסחת על הרח' הגובל לכביש 4, במערב קריית אריה, שבנייניו הגבוהים ניבטים לנוסעים הרבים בו. לאחרונה התבשרנו על כך שחברת קרסו נדל"ן, יחד עם גפן ביטוחים, יוזמים פרויקט ייחודי על הקרקע המבוקשת בשטח משרדים של 38,500 מ"ר. כרגע מחכים להיתרים של הריסה ודיפון, לפני שיתחילו לראות את הקומות נבנות. אז איזה מגדל נראה מהכביש?

23 זה מספר של ווינרים (תשאלו את מייקל ג'ורדן), זה גם מה שמקווים שני יזמי הפרויקט, שיקרא עם אפעל 23, על 23 קומותיו. למרות ריבוי מגדלי המשרדים בפתח תקווה, הקיימים וההולכים ונבנים, פרויקט אפעל 23, לפחות על פי ההדמיה והקונספט, שומר על ייחודיות משלו. מדובר על מבנה משרדים הבנוי בשיטת – HIGH ZONE & LOW ZONE – המפרידה את הקומות הגבוהות מהתחתונות.

צפו בתמונות מהשטח: פרויקט אפעל 23 פתח תקווה

מבודד מההמולה על ציר מרכזי

הפרויקט הוא יוזמה משותפת של חברת קרסו נדל"ן הותיקה, שבונה בפתח תקווה גם את פרויקט VICA על רח' הרב שלמה מלכה (בשיתוף עם ויתניה), יחד עם שותפה מפתיעה (ב-43%) בדמות חברת הביטוח הותיקה, גפן ביטוחים, מגבעתיים. לגפן, הקיימת מ-1970, יש גב כלכלי הנשען על לא פחות מ-40 אלף מבוטחים. קרסו נדל"ן היא הזרוע הנדל"נית של קבוצת קרסו, המוכרת גם משוק הרכב – דרך קרסו מוטורס.

מדובר בשתי חברות שיודעות מהו עסק טוב ולכן הבחירה במיקום הפרויקט אינה פתיעה. יש משהו שמושך ברח' אפעל, כי הוא קצת מבודד מהמולה של רח' הסיבים, ז'בוטינסקי וקריית אריה צפון. מה גם שהוא נמצא על כביש 4 – שזה טוב לקצר מסלול וגם נוף יפה של מכוניות נעות. יש לציין כי ברח' יש עוד שני פרויקטים של מגדלי משרדים – האחד באפעל 33 (של אדגר) והשני באפעל 13, בניין בן 7 קומות של "דמרי הנדסה וקבלנות".

אפעל 23 - השטח כיום (2023)
אפעל 23 - השטח כיום (2023)

מסעדה יוקרתית בקומה 18?

מעבר לכך שהסמיכות שלו לכביש 4 מאפשרת אליו גישה יחסית מהירה (אם אין פקקים כמובן) לרכבים פרטיים, הוא יחסית גם קרוב לרכבת הקלה, שאמורה (בלי נדר) להתחיל לפעול בחודשים הקרובים. מדדנו – 500 מטר קו אוויר, 800 מטר הליכה (5 דקות להולכים מהר). כיום יש על שטח הפרויקט מגרש חנייה המשמש שני מבנים נמוכים, שאחד מהם אמור להיהרס כחלק מהפרויקט.

לפי התכנון, מעבר ל-23 קומות המשרדים בשטח של 38.5 אלף מ"ר, תהיה גם קומת מסחר בשטח של כ-1800 מ"ר, שמתוכננת במקור לחלוקה עבור שלושה שוכרים. לפי מה ששמענו בקומה ה-18 של המגדל, היכן שי את ההפרדה בין ה HIGH ZONE ל-LOW ZONE, צפויה לקום מסעדה יוקרתית ענקית, עם נוף פנורמי מושך את העין של כביש 4 וכל פתח תקווה. בתת קרקעי תהיה קומת חניה עם 120 מקומות חנייה.

עדיין אין צפי לתחילת העבודות ברח' אפעל ובטח לא לתחילת אכלוס. יש עוד שלב של היתרים לפני שהטרקטורים יעלו על הקרקע. בקרסו נדל"ן וגפן יודעים שיש להם יהלום ביד, אבל כדי שהוא יניב פירות, הוא יהיה חייב לעמוד בתנאי התחרות, הן באיכות והן במחיר, של מגדלי המשרדים הרבים האחרים המוקמים לידו. אדריכל הפרויקט הוא ירון גרנות, שסיפק את ההדמיות

עוד ב-נדלן

דירות חדשות בפסגת הדר פתח תקווה

מחפשים דירה חדשה בפ"ת? בפסגת הדר מחכים למאות דיירים חדשים החל מ-2025

השכונה החדשה, הגובלת בגבעת שמואל, חווה תנופת בנייה, המקבלת ביטוי עם שבעה פרויקטים אייקוניים של מבני מגורים ענקיים, הנמצאים כרגע בשלבים שונים: מגדל האקדמיה של ח. מיתר, Y-GARDEN ו-Y-PREMIUM של יעקבי יוניברסל, "גרופית בפסגה" של גרופית, NEARO של שבירו, SOPHY של גיא & דורון לוי ו-IDOL של קטה גרופ. היכן עוד נותרו דירות ואיפה תמצאו את המחירים האטרקטיביים?

המשך קריאה »
יצחק שדה 1-19 פתח תקווה

מה קורה ביצחק שדה 1-19 פתח תקווה? ביקור מגלה צורך דחוף בהתחדשות עירונית

אם רציתם לראות פער מוחשי ברמת מגורים בפתח תקווה בין השכונות החדשות לשכונות הישנות של העיר, כדאי לכם לבקר בתחילת הרחוב הראשי של רמת ורבר במספרים האי-זוגיים. לטענת חלק מהדיירים, יש שם חריגות בנייה לא חוקיות, דירות מפוצלות ללא אישור, תוך הפקעת שטח ציבורי, זאת לצד הזנחה של ניקיון.

המשך קריאה »
פרויקט רח' ח"ן 8-10 פתח תקווה קטה גרופ

קטה גרופ ישקיעו כ-110 מיליון ש"ח בהתחדשות עירונית בח"ן 8-10 פתח תקווה

אירוע ההריסה בשכונת רמת ורבר, התקיים אתמול בנוכחות אנשי חברת הנדל"ן המוכרת בעיר, דיירים, תושבים ועורכי הדין המלווים את הפרויקט. במסגרת האירוע החלה הריסת 32 דירות שאיכלסו שני בניינים ישנים ומוזנחים, בני כ-50 שנה, שבמקומם צפויים לקום 2 בנייני מגורים חדישים ומודרניים בני 9 קומות כל אחד, שיאכלסו 96 דירות. צפי אכלוס: 2027. 95% מהדירות כבר נמכרו. מחירי הדירות בפנים.

המשך קריאה »
וילה למכירה בפתח תקווה נווה עוז

צפו מבפנים: וילה ענקית בנווה עוז מוצעת לאחרונה למכירה ב-7.4 מיליון ש"ח (וידאו)

בסימטה הולנדית שקטה ודו סטרית, נושק לנווה עוז הותיקה, על רחוב סעדיה עפארי 26, נמצאת וילה, שהוקמה לפני כ-20 שנה, בה התגוררו עד לאחרונה משפחה של זוג רופאים. ביקור מבפנים גילה לנו שהיא אומנם זקוקה שיפוץ (לא מהיסוד), אבל המיקום והגודל (12.5 חדרים על 300 מ"ר), עושים את שלהם וכבר משכו לא מעט מתעניינים לנכס, שרק לאחרונה הוצע למכירה על ידי משרד תיווך ניסן אילון.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading