מנוי כשר הפועל פתח תקווה

זה חדש: הפועל פתח תקווה במהלך שיווקי ייחודי – השיקה מנוי "כשר" לעונת 23/24

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

אנחנו לא יודעים עד כמה הפועל תצליח בליגת העל, אחרי כמעט עשור שלא הייתה שם, אבל ברעיונות מקוריים לשיווק – עושה רושם שהיא ברמה אחרת. לראשונה בכדורגל הישראלי, הקבוצה מציעה מנוי לציבור האוהדים, שומרי השבת של הקבוצה (ויש הרבה כאלה), כחלק מתוך מטרה לקרב את ציבור שומרי המסורת בעיר, בעלות של 10 כרטיסים ב- 550 ש"ח למבוגר וב-275 ש"ח עד גיל 18.

במשך יותר משמונה שנים, אוהדי הפועל פתח תקווה לא ידעו מה זה לשחק בליגה בשבת. עכשיו, עם העלייה לליגת העל, שמשוחקת, כידוע, גם בשבתות, חלק מהאוהדים המסורתיים לא יוכלו להגיע למשחקים – ומכאן הגיע הרעיון של המועדון, להציע להם מנוי "כשר" בעלות מופחתת. מחיר המנויים "הרגילים" עומד על 900 ש"ח למבוגר ו-450 לילדים ונוער.

הפועל פתח תקווה מנויים
שחקני הפועל פתח תקווה חוגגים את העלייה. צילום: אסף כרמלי

עוד צעד לקראת האוהדים המסורתיים, הוא שהכניסה לאצטדיון ביום המשחק, תתאפשר דרך הרשמה מראש לפני כל משחק. "אחת המטרות המרכזיות של הפועל פתח תקווה בליגת העל,  היא הגדלת כמות האוהדים וקירוב האוכלוסיות בעיר למועדון", מסר  דובר הקבוצה, לירון סובול.  "יש כאן פלח אוכלוסייה רחב של שומרי מסורת, שאין סיבה שלא יהיו חלק מהחוויה של הפועל. אנו בטוחים שנצליח לקרב אלינו גם את הציבור הדתי והמסורתי בעיר".

בתוך כך, תחל הקבוצה ביום ראשון הקרוב (2.7) את אימוניה לקראת העונה הקרובה, כאשר ג'ימי אלכסיס, שנמצא עם נבחרת האיטי, יצטרף לאימונים בהמשך. הקבוצה, שהשאיר את מרבית הסגל ממשיכה למצוא דרכים לחזק את עצמה, לאחר החתמתו של החלוץ הותיק, איתי שכטר.

עוד ב-ספורט

שכונת סירקין - הדמיה של רמ"י

שכונה ספורטיבית: הוצגה תכנית להקמת אולמות ומתקני ספורט ב"נוף ירקון" פ"ת

לפי התכנית, יוקמו בשכונה העתידית (שכונת סירקין) ארבעה מגרשי כדורגל תיקניים, שישמשו את גם את מכבי והפועל פתח תקווה, אולמות ספורט, קאנטרי קהילתי גדול ומגרש לאתלטיקה קלה עם כ-2500 מקומות ישיבה. בנוסף לאלה, צפויים להיבנות אולמות ספורט בגדלים שונים בבתי הספר שיוקמו בשכונה, שעתידה לאכלס כ-50 אלף תושבים חדשים שיגורו בכ-12,000 יחידות דיור.

המשך קריאה »
שחקני הפועל ומכבי פתח תקווה בתקופות מאושרות. הסכימו לקיזוז. צילום באדיבות דוברות הקבוצות

מכבי והפועל פתח תקווה מקצצות בשכר השחקנים ונערכות לחידוש ליגת העל

בשתי קבוצות הכדורגל הפתח תקוואיות, התקבלה הודעת הקיצוץ בהסכמה ובהבנה – זאת על פי מתווה ארגון השחקנים. במכבי לא יקצצו למי שמרוויח פחות מ-18 אלף ש"ח ברוטו ומבטיחים להחזיר את כספי הקיצוץ במידה והקבוצה תעפיל לפלייאוף העליון. בהפועל פתח תקווה יקצצו גם לכאלה שמרוויחים פחות מ-18 אלף ברוטו וגם לאנשי המקצוע. הליגה תחזור בעוד כשבועיים – ללא קהל.

המשך קריאה »
אצטדיון שלמה ביטוח - המנון לפני כל משחק

באצטדיון "שלמה ביטוח" פתח תקווה מבטיחים: מחידוש הליגה – המנון לפני כל משחק

ב-25.11.23 צפויה ליגת העל לחזור למגרשים – אך עדיין לא ידוע אם המשחקים ישוחקו עם קהל ביציעים. הכל כמובן תלוי במצב. אבל אם יש דבר אחד מובטח, אז מבחינת מנהל האצטדיון, ראובן כץ, שירת ההמנון תהיה אירוע קבוע לפני כל שריקת פתיחה. "מי שלא רוצה לשחק עם דגלי ישראל ביציע ולשמוע את התקווה לפני כל משחק, לא ישחק פה, כולל כפר קאסם", אמר לערוץ הספורט.

המשך קריאה »
רוכבים בתקווה אופניים 2023

אירוע האופניים של פתח תקווה – "רוכבים בתקווה 2023" נקבע ליום שישי 10/11

האירוע, בארגון ויוזמת עיריית פתח תקווה, ייערך בפעם החמישית – ולאור ההיענות מאירועים קודמים – מומלץ להירשם בהקדם. לרוכבי האופניים יוקצו שלושה מקצים בני 10, 20 ו-40 קילומטרים. הוא גם צפוי לכלול מופעי אקסטרים, הגרלות ופרסים. הרכיבה מתאימה לאופני שטח ואופני טנדם והמסלולים כוללים חציות מים. עלות הרשמה: 30 ש"ח. עם השכרות אופניים: 70 ש"ח.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading