ירי לעבר בית גרושתו של עמוס לוזון פתח תקווה רח זרובבל

הירי שבוצע אתמול על כביש 471 פתח תקווה – כוון לגרושתו של עמוס לוזון

הותר לפרסום: הירי שבוצע אמש לקראת חצות לעבר בית בפתח תקווה כוון לעבר ביתה של גרושתו של איש העסקים הפתח תקוואי, שכיום מתגורר בארסוף. שוטרי תחנת פתח תקווה פתחו אמש בסריקות עם קבלת דיווח על ירי לעבר בית בעיר סמוך למחלף זרובבל על כביש 471. עם הישמע הירי, הזדמן למקום עובר אורח שירה מס' כדורים באוויר והרחיק את היורה. לאחרונה, התבצע ירי נוסף באותו האזור.

המשטרה טרם הצליחה להבין מה הסיבה לאירוע, אך יש גם לציין כי זו לא הפעם הראשונה שגרושתו, ברוריה לוזון, מעורבת באירוע שכזה. בחודש יולי 2018, גם כן נורו יריות לעבר מכוניתה של גרושתו, שעמדה ברחובות זרובבל ובן צבי בפתח תקוה. האישה ושתי בנותיה לנו בבית בזמן האירוע ובזכות כך לא נפגעו. גם היום, זמן רב אחרי הירי, המשטרה לא הצליחה לאתר את היורה.

זהו המשך לחודש לא פשוט שעבר על איש העסקים, בעלי מכבי פתח תקווה לשעבר, שבבעלותו מספר בנייני מגורים ועסקים בעיר. רק לפני מספר שבועות הוא הסתבך בסרטון סקס שהופץ לפני קצת יותר משבוע ברשתות החברתיות וגרם לסערת ענק. לוזון טען כי הפצות הסרטון היא חלק מתהליך סחיטה, מה שהביא אותו להגיש תלונה במשטרה. כעת נראה שיש עוד מישהו שמנסה להעביר לו מסר.

לפי הפרסומים, לדברי גורמים בסביבתו של לוזון, ״התלונה הוגשה בגלל סחיטה באיומים ופגיעה בפרטיות, בשל סרטון שצולם בסתר. ניסו לסחוט אותו בכסף בתמורה לאי הפצת הסרטון ודרשו כספים". לדברי לוזון, בשיחה אנונימית שקיבל מטלפון לא מזוהה, הבהיר לו הפונה כי ברשותו סרטון אינטימי שלו, וכי אם לא יענה לדרישתו לשלם לו סכום כסף לא מבוטל – הוא יפיץ את הסרטון.

צפו: עמוס לוזון מגיב לסרטון הסחיטה

עוד ב-מהנעשה בעיר

צדוק בן משה חוגג 60 עם משפחתו

כ-100 מוזמנים הגיעו לקאסה 61 פ"ת לחגוג 60 לסגן ראש העיר צדוק בן משה (וידאו)

אחד מהתושבים הצבעוניים והמוכרים ביותר בעיר, חגג הערב שישה עשורים במסיבת הפתעה, שארגנו לו חבריו התושבים יפית חיים לוי, מטי חי ושרון אלדד. למרות ההכנות הרבות שנדרשו לאירוע המושקע, בן משה נראה די מופתע בכניסה לאולם, אבל לא לקח לו יותר מכמה שניות להבין מה קורה – ומיד היא זרם עם החגיגה. מי שלא הגיע, היה ראש העיר רמי גרינברג, ששהה מחוץ לעיר ושלח את ברכתו.

המשך קריאה »
רמי גרינברג ואביב כוכבי מרכז מורשת צה"ל פתח תקווה

אביב כוכבי ורמי גרינברג הניחו אבן פינה למיזם מערכות ישראל בפתח תקווה ליד הפארק הגדול

הרמטכ"ל לשעבר וראש העיר השתתפו בטקס שהתקיים ביום שישי האחרון ברח' בזל, היכן שנמצאת כיום חניית הכורכר, שזה המקום בו צפוי לקום מוזיאון/מרכז לימוד למורשת הצה"לית. בטקס החגיגי גם השתתפו יו"ר ארגון יד לבנים אלי בן שם, סמנכ"ל וראש אגף משפחות הנצחה ומורשת, אריה מועלם, משפחות שכולות ואורחים רבים. במוזיאון צפויים להיות סימולטרים מתקדמים, שידמו ישיבה במטוס קרב.

המשך קריאה »
אגמון פתח תקווה

עיריית פתח תקווה: פועלים לקידום אגמון טבעי בסמוך לבריכת החורף

עוד שלב בהתפתחות פארק הירקון פתח תקווה יוצא לדרך, לאחר שהעירייה דיווחה אתמול כי היא עובדת על תכנון להרחבת בריכת החורף בצפון העיר, כחלק מפיתוח הפארק המטרופוליני בירקון שעתיד להתפרס על פני 10,000 דונם. בשנים האחרונות העירייה הקימה את מבואות הכניסה לאזור הפארק, לצד הקמת יער השירים ובריכת החורף, אשר הכניסה אליהם מרחוב בן חור באם המושבות.

המשך קריאה »
לג בעומר פתח תקווה

מריחים כבר את העשן? אלו המקומות שמותר בהם לעשות מדורות בל"ג בעומר בפ"ת

עיריית פתח תקווה פרסמה את רשימת על המקומות בהם מותר לקיים את המדורות לציון החג. כמדי שנה, עשרות אלפי תושבים, ילדים ומבוגרים, יחגגו את ל"ג בעומר בשכונות ברחבי פתח תקווה. בעירייה מציינים שיש לשמור על כללי הבטיחות ולהדליק את המדורות אך ורק במקומות שהוקצו לכך ומופיעים ברשימה. בעירייה מבקשים כי מדליקי המדורות יקפידו לכבותם לפני פיזור. להלן המקומות

המשך קריאה »