ירי לעבר בית גרושתו של עמוס לוזון פתח תקווה רח זרובבל

הירי שבוצע אתמול על כביש 471 פתח תקווה – כוון לגרושתו של עמוס לוזון

הותר לפרסום: הירי שבוצע אמש לקראת חצות לעבר בית בפתח תקווה כוון לעבר ביתה של גרושתו של איש העסקים הפתח תקוואי, שכיום מתגורר בארסוף. שוטרי תחנת פתח תקווה פתחו אמש בסריקות עם קבלת דיווח על ירי לעבר בית בעיר סמוך למחלף זרובבל על כביש 471. עם הישמע הירי, הזדמן למקום עובר אורח שירה מס' כדורים באוויר והרחיק את היורה. לאחרונה, התבצע ירי נוסף באותו האזור.

המשטרה טרם הצליחה להבין מה הסיבה לאירוע, אך יש גם לציין כי זו לא הפעם הראשונה שגרושתו, ברוריה לוזון, מעורבת באירוע שכזה. בחודש יולי 2018, גם כן נורו יריות לעבר מכוניתה של גרושתו, שעמדה ברחובות זרובבל ובן צבי בפתח תקוה. האישה ושתי בנותיה לנו בבית בזמן האירוע ובזכות כך לא נפגעו. גם היום, זמן רב אחרי הירי, המשטרה לא הצליחה לאתר את היורה.

זהו המשך לחודש לא פשוט שעבר על איש העסקים, בעלי מכבי פתח תקווה לשעבר, שבבעלותו מספר בנייני מגורים ועסקים בעיר. רק לפני מספר שבועות הוא הסתבך בסרטון סקס שהופץ לפני קצת יותר משבוע ברשתות החברתיות וגרם לסערת ענק. לוזון טען כי הפצות הסרטון היא חלק מתהליך סחיטה, מה שהביא אותו להגיש תלונה במשטרה. כעת נראה שיש עוד מישהו שמנסה להעביר לו מסר.

לפי הפרסומים, לדברי גורמים בסביבתו של לוזון, ״התלונה הוגשה בגלל סחיטה באיומים ופגיעה בפרטיות, בשל סרטון שצולם בסתר. ניסו לסחוט אותו בכסף בתמורה לאי הפצת הסרטון ודרשו כספים". לדברי לוזון, בשיחה אנונימית שקיבל מטלפון לא מזוהה, הבהיר לו הפונה כי ברשותו סרטון אינטימי שלו, וכי אם לא יענה לדרישתו לשלם לו סכום כסף לא מבוטל – הוא יפיץ את הסרטון.

צפו: עמוס לוזון מגיב לסרטון הסחיטה

עוד ב-מהנעשה בעיר

דריה קוניוך פתח תקווה

תעלומה: איפה הילדה דריה קוניוך בת ה-11 שנעלמה לפני 24 שעות במרכז פתח תקווה?

הילדה נראתה בפעם האחרונה אתמול בבוקר (רביעי, 17.4.24) ברחוב האחים שטרייט, סמוך לרחוב פינסקר. הדאגה לגורלה גבר מאוד, עקב הזמן הרב שחלף מאז היעלמותה והאיזור בו נעלמה – בו יש רבים של עוברים ושבים של אנשים שמגיעים ממקומות שונים לעיר. המשטרה מבקשת מהציבור לפנות אליה מכל מי שיודע דבר על מקום הימצאה. גובה: 1.5 מ', רזה, שיער ארוך, חלק ושחור.

המשך קריאה »
יריד תעסוקה קניון הגדול פתח תקווה 2024

רולדין, בורגר ראנץ', גולדה ולנדוור יציעו עבודה לנוער של פתח תקווה ביריד בקניון הגדול

היריד, שמארגנת עיריית פתח תקווה, יתקיים ב-22.5, יום רביעי מ-18:00 עד 19:30 ברחבת החניה של עופר הקניון הגדול – מול הפארק הגדול. ביריד צפויים להשתתף עשרות עסקים וחברות מהעיר ומחוצה לה, שיציעו לנוער עבודה כמדריכים, מלצרים, ברמנים, מוכרים בחנות, נציגי מכירות, קופאים ועוד. גרינברג: "חיבור בין בני הנוער לחברות ולעסקים בפתח תקווה מטיב עם שני הצדדים".

המשך קריאה »
הקרייה האקדמית פתח תקווה כיום ולפי ההדמיה בעוד כמה שנים

העירייה: מתחילים לקדם את קמפוס הסטודנטים של פתח תקווה בקרייה האקדמית

אם יש משהו שחסר בעיר זו אווירה סטודנטיאלית אמיתית. לפי התכנונים של עיריית פתח תקווה, המצב הזה אמור להשתנות בשנים הקרובות, כשעל הפרק: שטח ענק, שבו יוקמו מבנים של המתחם האוניברסיטאי, זאת לצד מעונות לסטודנטים ומגוון אפשרויות פנאי, בילוי וספורט, כפי שמבטיחים בחיים עוזר. הפרוייקט יוקם בתחום הרחובות רבין, דרגנר והשחם, וישתרע על פני עשרות דונמים.

המשך קריאה »
יום העצמאות פתח תקווה 2024

חגיגות מצומצמות: אירועי יום העצמאות פתח תקווה 2024 במתכונת קהילתית בלבד

ראש העיר, רמי גרינברג, הודיע היום שחגיגות יום ההולדת של המדינה, יחגגו בצורה מינורית מאוד, ביחס לשנים קודמות. בניגוד לאירוע העדלאידע, שהוחלט לקיימו כרגיל, אירועי יום העצמאות יתקיימו באופן שונה. לא ייפתחו במות ענק בפארקים עם אומני פופ ומוסיקה שמחה – וכמובן, שגם לא יהיו זיקוקים. גרינברג: "נתפלל שבשנה הבאה נוכל לחגוג כראוי, כשכל החיילים והחטופים יחזרו לביתם בריאים ושלמים".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading