צומת העיפרון - אולמות התעמלות

מצומת העיפרון בפ"ת תצא לינוי אשרם הבאה?

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

הגאווה הגדולה שהאלופה האולימפית לינוי אשרם הביאה למדינה לאחר מדליית הזהב בה זכתה בהתעמלות אומנותית בטוקיו 2020, אולי תחליף בקרוב בגאווה מקומית, בעקבות הודעת העירייה על כוונתה להקים שני אולמות התעמלות בפתח תקווה.

גדול לאומנותית - קטן למכשירים

על פי התכנון, יוקמו בצומת העיפרון ליד אצטדיון המושבה, שני אולמות – אחד גדול ואחד קטן – שישמשו לאימוני התעמלות עבור כל ספורטאי האגודות בעיר. 

באולם הגדול, שישמש את המתעמלות האומנותיות, יוכלו לזרוק את הסרט גבוה במיוחד, היות והתקרה אמורה להיות בגובה 12 מטרים, יחד עם 250 מקומות ישיבה לצופים.

האולם השני, הקטן יותר, ישמש להתעמלות מכשירים (שטיח קרקע, שולחן קפיצות, טבעות, מקבילים, קורה, וסוס סמוכות. במתחם בין האלומות צפויים להיבנות חדר מאמנים, מלתחות, שירותים ומחסן לציוד.

צומת העיפרון - אולמות התעמלות
צומת העיפרון - כאן יוקמו אולמות התעמלות

הועד האולימפי בפתח תקווה?

לדברי ראש העיר, רמי גרינברג, בניית האולמות, הם רק חלק מהפיתוח הספורטיבי שמתוכנן בעיר. "האולמות הן בנוסף למגרשי כדורגל שנבנים במקום ובנוסף לאולמות גדולים, שנבנים עכשיו בכל רחבי העיר יחד עם מתקני ספורט רבים נוספים".

מהעירייה מוסרים כי ביצוע הפרויקט יחל במהלך החודשים הקרובים והבניה תימשך כשנה וחצי וצפיה סיום הוא אמצע 2023. עלות הפרויקט – עשרות מיליוני שקלים.

אגב, יחד עם ההדמיות של האולמות, פרסמה העיריה גם שרטוט של בניין ועד אולימפי חדש. כרגע המבנה נמצא בתל אביב, אך בעקבות הליך משפטי, נודע כי הועד האולימפי שוקל אפשרות לשכור מבנה במקום אחר.

האם זה יהיה בפתח תקווה? ימים יגידו.

שטח מת - צומת העיפרון
שטח מת - צומת העיפרון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד בפתח תקווה

הצפות בשכונת עמישב פתח תקווה - ינואר 22

פתח תקווה מזרח סטייל ונציה. "לא ראינו כאלה הצפות מ-2014"

העתיד הורוד שתביא איתה ההתחדשות העירונית, לה מצפים תושבי השכונות המזרחיות של העיר, נראה כרגע כמו המרחק בינינו לאיטליה. הקיאק המאולתר, ששחה על רחוב עזרא ונחמיה, אולי העלה חיוך בקרב גולשי האינטרנט הרבים שצפו בו, אך זה לא מצחיק את אלה שמתגוררים במקום. קדושים: "הבניה החדשה מונעת אגני היקוות טבעיים של מים וכך אין להם לאן לפרוץ".

המשך קריאה »
תגובות זועמות של תושבי פתח תקווה כלפי השכר לזמר עומר אדם ביום העצמאות

6666 ש"ח לדקת הופעה – תגובות הרשת לשכר שעומר אדם יקבל מפתח תקווה ביום העצמאות

רק שלשום דיווחנו על הפער בין תחושת העושר שיש בפתח תקווה לבין מציאות העוני בשטח. הפער הזה לפעמים גורם לתופעת הנתק, שקיבלה היום ביטוי נוסף עם פרסום הידיעה בדבר 300 אלף השקלים, שעיריית פתח תקווה מתכוונת לשלם לזמר עומר אדם, להופעתו בערב יום העצמאות, שאמור להתקיים בעוד 4 חודשים.

המשך קריאה »
הסופרמרקט החינמי בפתח תקווה

העוני בפתח תקווה: מה שרואים משם לא רואים מכאן – ביקור בסופרמרקט החינמי

רק לפני מספר שבועות התבשרנו על כך שמדד העוני בפתח תקווה ירד בשנים האחרונות. זה נתון שנותן הרגשה טובה, אבל כשיורדים לשטח, העוני הקיים בעיר מקבל את הפנים האמיתיות שלו. לצד מגדלי ב.ס.ר פתח תקווה, ספינת הדגל של ההתפתחות העסקית בעיר, שוכן הסופרמרקט החינמי, שמייצג בדיוק את ההפך. התמונות שהבאנו משם מספרות סיפור אחר של העיר המתפתחת.

המשך קריאה »
תור ארוך לבדיקות קורונה בפתח תקווה

תסכול התורים עשה את שלו: העירייה תרחיב את שירותי הבדיקות והחיסונים לקורונה בפתח תקווה

שלשום דיווחנו לכם על מה שרבים מתושבי העיר חשו על בשרם (ועל זמנם) – תורים אינסופיים למתחמי הבדיקות והחיסונים בפתח תקווה. היום התבשרנו כי יוקמו 2 עמדות בדיקות PCR נוספות. בשניידר הודיעו כי יפתחו מתחם חיסונים לבני 5-11. גרינברג: "נעשה כל מה שניתן על מנת לפתוח עוד מתחמים".

המשך קריאה »
נגישות