צומת העיפרון - אולמות התעמלות

מצומת העיפרון בפ"ת תצא לינוי אשרם הבאה?

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

הגאווה הגדולה שהאלופה האולימפית לינוי אשרם הביאה למדינה לאחר מדליית הזהב בה זכתה בהתעמלות אומנותית בטוקיו 2020, אולי תחליף בקרוב בגאווה מקומית, בעקבות הודעת העירייה על כוונתה להקים שני אולמות התעמלות בפתח תקווה.

גדול לאומנותית - קטן למכשירים

על פי התכנון, יוקמו בצומת העיפרון ליד אצטדיון המושבה, שני אולמות – אחד גדול ואחד קטן – שישמשו לאימוני התעמלות עבור כל ספורטאי האגודות בעיר. 

באולם הגדול, שישמש את המתעמלות האומנותיות, יוכלו לזרוק את הסרט גבוה במיוחד, היות והתקרה אמורה להיות בגובה 12 מטרים, יחד עם 250 מקומות ישיבה לצופים.

האולם השני, הקטן יותר, ישמש להתעמלות מכשירים (שטיח קרקע, שולחן קפיצות, טבעות, מקבילים, קורה, וסוס סמוכות. במתחם בין האלומות צפויים להיבנות חדר מאמנים, מלתחות, שירותים ומחסן לציוד.

צומת העיפרון - אולמות התעמלות
צומת העיפרון - כאן יוקמו אולמות התעמלות

הועד האולימפי בפתח תקווה?

לדברי ראש העיר, רמי גרינברג, בניית האולמות, הם רק חלק מהפיתוח הספורטיבי שמתוכנן בעיר. "האולמות הן בנוסף למגרשי כדורגל שנבנים במקום ובנוסף לאולמות גדולים, שנבנים עכשיו בכל רחבי העיר יחד עם מתקני ספורט רבים נוספים".

מהעירייה מוסרים כי ביצוע הפרויקט יחל במהלך החודשים הקרובים והבניה תימשך כשנה וחצי וצפיה סיום הוא אמצע 2023. עלות הפרויקט – עשרות מיליוני שקלים.

אגב, יחד עם ההדמיות של האולמות, פרסמה העיריה גם שרטוט של בניין ועד אולימפי חדש. כרגע המבנה נמצא בתל אביב, אך בעקבות הליך משפטי, נודע כי הועד האולימפי שוקל אפשרות לשכור מבנה במקום אחר.

האם זה יהיה בפתח תקווה? ימים יגידו.

שטח מת - צומת העיפרון
שטח מת - צומת העיפרון

עוד בפתח תקווה

הקניון הגדול בפתח תקווה

יאללה לעבודה: יריד תעסוקה לצעירים ונוער יתקיים בקניון הגדול בפתח תקווה ב-26 לחודש

בעוד כחודש ייצאו אלפים מתלמידי העיר לחופש הגודל ועסקים רבים בפתח תקווה מקווים שאולי זה מה שיוציא אותם מהמצוקה אליה נקלעו: חוסר יכולת לתפעל את העסק, הנובע ממחסור בעובדים. בדיוק לשם כך, חברה העירייה, יחד עם הנהלת הקניון, ליוזמה חברתית בדמות יריד תעסוקה, יחיד מסוגו שייפתח במטרה לחבר את העסקים לצעירים המחפשים עבודה.

המשך קריאה »
כנס חדשנות ועסקים פתח תקווה 2022

צפו: כנס העסקים פתח תקווה 2022 – בונים על הרכבת הקלה ובטוחים שהבועה לא תתפוצץ

התנופה העסקית של העיר קיבלה היום ביטוי בדמות אירוע רב משתתפים, אותו ארגנה העירייה, בשיתוף החברה לפיתוח פתח תקווה על המרפסת של מגדל גלובל טאוורס. באירוע השתתפו ראש העיר, רמי גרינברג ושרת המדע אורית פרקש הכהן, לצד עשרות רבות של יזמים, אנשי עסקים, בעלי עסקים ובכירי המשק, שנוטלים חלק בפעילות העסקית של עיר המושבות.

המשך קריאה »
פארק הדר המושבות באם המושבות

בקרוב יחלו העבודות להקמת פארק "הדר המושבות" בשכונת אם המושבות החדשה

העירייה פרסמה היום שורה של פרויקטים חדשים, שנועדו לשפר פארקים ושטחים ציבוריים ירוקים בפתח תקווה וביניהם פארק ענק בשטח של 13 אלף מ"ר התחום בין הרחובות משה סנה, משה פלד ואריה בראון. פארקים נוספים הנמצאים בתהליכי תכנון ושדרוג: פארק יד לבנים, גינה לימודית ברח' ברנט, גן יסוד המעלה, גן מוריה ברינג וגן החייל ברחוב לוין.

המשך קריאה »
אוהדי הפועל פתח תקווה

משחק העלייה? הפועל פתח תקווה מקווים למלא אצטדיון ובונים על הכנסה של מעל 300 אלף ש"ח

תכונת שיא בקרב האוהדים הכחולים, לקראת המשחק החשוב ביותר של הקבוצה בשבע השנים האחרונות, כשתארח ביום ראשון (20:30) באצטדיון המושבה את מ.כ. כפר קאסם, שמתמודדת איתה בקרב ראש בראש על העלייה לליגת העל. בשלב הראשון, הנהלת הקבוצה הקצתה לאוהדי הקבוצה במכירה מוקדמת 4500 כרטיסים (בנוסף ל-1000 מנויים), שצפויים למלא את היציע המערבי.

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל