צומת העיפרון - אולמות התעמלות

מצומת העיפרון בפ"ת תצא לינוי אשרם הבאה?

הגאווה הגדולה שהאלופה האולימפית לינוי אשרם הביאה למדינה לאחר מדליית הזהב בה זכתה בהתעמלות אומנותית בטוקיו 2020, אולי תחליף בקרוב בגאווה מקומית, בעקבות הודעת העירייה על כוונתה להקים שני אולמות התעמלות בפתח תקווה.

גדול לאומנותית - קטן למכשירים

על פי התכנון, יוקמו בצומת העיפרון ליד אצטדיון המושבה, שני אולמות – אחד גדול ואחד קטן – שישמשו לאימוני התעמלות עבור כל ספורטאי האגודות בעיר. 

באולם הגדול, שישמש את המתעמלות האומנותיות, יוכלו לזרוק את הסרט גבוה במיוחד, היות והתקרה אמורה להיות בגובה 12 מטרים, יחד עם 250 מקומות ישיבה לצופים.

האולם השני, הקטן יותר, ישמש להתעמלות מכשירים (שטיח קרקע, שולחן קפיצות, טבעות, מקבילים, קורה, וסוס סמוכות. במתחם בין האלומות צפויים להיבנות חדר מאמנים, מלתחות, שירותים ומחסן לציוד.

צומת העיפרון - אולמות התעמלות
צומת העיפרון - כאן יוקמו אולמות התעמלות ובית הועד האולימפי?

הועד האולימפי בפתח תקווה?

לדברי ראש העיר, רמי גרינברג, בניית האולמות, הם רק חלק מהפיתוח הספורטיבי שמתוכנן בעיר. "האולמות הן בנוסף למגרשי כדורגל שנבנים במקום ובנוסף לאולמות גדולים, שנבנים עכשיו בכל רחבי העיר יחד עם מתקני ספורט רבים נוספים".

מהעירייה מוסרים כי ביצוע הפרויקט יחל במהלך החודשים הקרובים והבניה תימשך כשנה וחצי וצפיה סיום הוא אמצע 2023. עלות הפרויקט – עשרות מיליוני שקלים.

אגב, יחד עם ההדמיות של האולמות, פרסמה העיריה גם שרטוט של בניין ועד אולימפי חדש. כרגע המבנה נמצא בתל אביב, אך בעקבות הליך משפטי, נודע כי הועד האולימפי שוקל אפשרות לשכור מבנה במקום אחר.

האם זה יהיה בפתח תקווה? ימים יגידו.

שטח מת - צומת העיפרון
שטח מת - צומת העיפרון

עוד ב-מהנעשה בעיר

דריה קוניוך פתח תקווה

תעלומה: איפה הילדה דריה קוניוך בת ה-11 שנעלמה לפני 24 שעות במרכז פתח תקווה?

הילדה נראתה בפעם האחרונה אתמול בבוקר (רביעי, 17.4.24) ברחוב האחים שטרייט, סמוך לרחוב פינסקר. הדאגה לגורלה גבר מאוד, עקב הזמן הרב שחלף מאז היעלמותה והאיזור בו נעלמה – בו יש רבים של עוברים ושבים של אנשים שמגיעים ממקומות שונים לעיר. המשטרה מבקשת מהציבור לפנות אליה מכל מי שיודע דבר על מקום הימצאה. גובה: 1.5 מ', רזה, שיער ארוך, חלק ושחור.

המשך קריאה »
גן ילדים אם המושבות פתח תקווה

הפתעה נעימה: גני הילדים נפתחו הבוקר בפתח תקווה. חוזרים לשגרה גם בצהרונים

ההורים תושבי העיר התעוררו הבוקר עם ההודעה המפתיעה של פיקוד העורף, על כך שחוזרים לשגרה יממה מוקדם יותר, לאחר שבמוצאי שבת נקבע כי כל המוסדות החינוכיים, הקייטנות והטיולים יתבטלו ל-48 שעות, בעקבות המתקפה האיראנית. לפיכך, רוב גני הילדים בעיר של העירייה והפרטיים פתחו את השערים כבר ב-8:30 בבוקר וילמדו בהם עד 13:00. בצהרונים הילדים ישהו עד 16:00.

המשך קריאה »
יריד תעסוקה קניון הגדול פתח תקווה 2024

רולדין, בורגר ראנץ', גולדה ולנדוור יציעו עבודה לנוער של פתח תקווה ביריד בקניון הגדול

היריד, שמארגנת עיריית פתח תקווה, יתקיים ב-22.5, יום רביעי מ-18:00 עד 19:30 ברחבת החניה של עופר הקניון הגדול – מול הפארק הגדול. ביריד צפויים להשתתף עשרות עסקים וחברות מהעיר ומחוצה לה, שיציעו לנוער עבודה כמדריכים, מלצרים, ברמנים, מוכרים בחנות, נציגי מכירות, קופאים ועוד. גרינברג: "חיבור בין בני הנוער לחברות ולעסקים בפתח תקווה מטיב עם שני הצדדים".

המשך קריאה »
הקרייה האקדמית פתח תקווה כיום ולפי ההדמיה בעוד כמה שנים

העירייה: מתחילים לקדם את קמפוס הסטודנטים של פתח תקווה בקרייה האקדמית

אם יש משהו שחסר בעיר זו אווירה סטודנטיאלית אמיתית. לפי התכנונים של עיריית פתח תקווה, המצב הזה אמור להשתנות בשנים הקרובות, כשעל הפרק: שטח ענק, שבו יוקמו מבנים של המתחם האוניברסיטאי, זאת לצד מעונות לסטודנטים ומגוון אפשרויות פנאי, בילוי וספורט, כפי שמבטיחים בחיים עוזר. הפרוייקט יוקם בתחום הרחובות רבין, דרגנר והשחם, וישתרע על פני עשרות דונמים.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading