צומת העיפרון - אולמות התעמלות

מצומת העיפרון בפ"ת תצא לינוי אשרם הבאה?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

הגאווה הגדולה שהאלופה האולימפית לינוי אשרם הביאה למדינה לאחר מדליית הזהב בה זכתה בהתעמלות אומנותית בטוקיו 2020, אולי תחליף בקרוב בגאווה מקומית, בעקבות הודעת העירייה על כוונתה להקים שני אולמות התעמלות בפתח תקווה.

גדול לאומנותית - קטן למכשירים

על פי התכנון, יוקמו בצומת העיפרון ליד אצטדיון המושבה, שני אולמות – אחד גדול ואחד קטן – שישמשו לאימוני התעמלות עבור כל ספורטאי האגודות בעיר. 

באולם הגדול, שישמש את המתעמלות האומנותיות, יוכלו לזרוק את הסרט גבוה במיוחד, היות והתקרה אמורה להיות בגובה 12 מטרים, יחד עם 250 מקומות ישיבה לצופים.

האולם השני, הקטן יותר, ישמש להתעמלות מכשירים (שטיח קרקע, שולחן קפיצות, טבעות, מקבילים, קורה, וסוס סמוכות. במתחם בין האלומות צפויים להיבנות חדר מאמנים, מלתחות, שירותים ומחסן לציוד.

צומת העיפרון - אולמות התעמלות
צומת העיפרון - כאן יוקמו אולמות התעמלות ובית הועד האולימפי?

הועד האולימפי בפתח תקווה?

לדברי ראש העיר, רמי גרינברג, בניית האולמות, הם רק חלק מהפיתוח הספורטיבי שמתוכנן בעיר. "האולמות הן בנוסף למגרשי כדורגל שנבנים במקום ובנוסף לאולמות גדולים, שנבנים עכשיו בכל רחבי העיר יחד עם מתקני ספורט רבים נוספים".

מהעירייה מוסרים כי ביצוע הפרויקט יחל במהלך החודשים הקרובים והבניה תימשך כשנה וחצי וצפיה סיום הוא אמצע 2023. עלות הפרויקט – עשרות מיליוני שקלים.

אגב, יחד עם ההדמיות של האולמות, פרסמה העיריה גם שרטוט של בניין ועד אולימפי חדש. כרגע המבנה נמצא בתל אביב, אך בעקבות הליך משפטי, נודע כי הועד האולימפי שוקל אפשרות לשכור מבנה במקום אחר.

האם זה יהיה בפתח תקווה? ימים יגידו.

שטח מת - צומת העיפרון
שטח מת - צומת העיפרון

עוד ב-מהנעשה בעיר

אפליקציית בונד

בונד. אפליקציית בונד: העירייה בוחנת שימוש באפליקציה שתגביר את בטחון התושבים

נלחצים לפני שאתם מגיעים לסמטה חשוכה בפתח תקווה? בקרוב אולי תוכל להירגע, באמצעות יישומון סלולרי ,שיאפשר לצפות במשתמש תוך צילום בווידאו, לשוחח בזמן אמת עם איש ביטחון – ואף להקפיץ אותו בזמן מצוקה. האפליקציה, המבוססת AI (בינה מלאכותית), כבר נמצאת בשימוש בארה"ב ושירותיה מאפשרים אבטחה על המשתמשים בתחומים שונים.

המשך קריאה »
הצלת יער סירקין פתח תקווה

מאות תושבים, כולל מתמודדים למועצת העיר, השתתפו באירוע להצלת יער סירקין

מארגני האירוע, בתמיכת "קרן של"י" וארגון "חיים בסביבה", יצרו הפנינג חווייתי להורים וילדים, שכלל סדנאות אומנות בהדרכת אומנים. המטרה העיקרית הייתה לגייס עוד חתימות על העצומה, שקוראת לשמור על למעלה מ-6000 עצים, שצפויים להיכרת, כאשר יחלו לבנות את שכונת סירקין החדשה. אורי אהד, ענת זנזורי, סרחיו גולצמן ומשה משה – נכחו באירוע והפגינו תמיכה.

המשך קריאה »
שוק ארבעת המינים פתח תקווה

איפה ייפתחו את שוק ארבעת המינים בפתח תקווה תשפ"ד? כל המקומות, כל התאריכים

הדוכנים לממכר האתרוג, הלולב, ההדס והערבה, לקראת חג סוכות המתקרב, ייפתחו בחמישה מועדים שונים ממוצאי יום כיפור עד ערב החג, ברחבות בתי הכנסת במרכז פתח תקווה, אבל גם בשכונות הדר גנים/עמישב, גני הדר, כפר גנים ב', רמת ורבר ושעריה. "החלטנו גם השנה להקים דוכנים ברחבי העיר בסמוך לבתי כנסת, כוללים ומתנ"סים- ובכך לייעל את רכישת ארבעת המינים הן לטובת התושבים", מסר גרינברג.

המשך קריאה »
לוגו עיריית פתח תקווה

לוגו חדש לעיריית פתח תקווה: ממושבה למטרופולין של 300 אלף תושבים

העירייה דיווחה כי הלוגו הישן הוותיק עם שלושת העיגולים בצבעי חום, כתום וירוק, שסימלו את האדמה, התפוזים והצמיחה – שאפיינה את העיר בשנותיה המוקדמות – יחליף לוגו מודרני, שישדר חדשנות של עיר עם
מערכת תחבורה מתקדמת ואזורי מסחר, תעשייה והייטק מהגדולים בארץ. ראש העיר, גרינברג: "הלוגו מבטא את התפתחות העיר המואצת והתחושה שיש צורך לחזק את תחושת הלכידות של התושבים".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading