חברות מסחריות בקמפיין שלטי חוצות בשיתוף עם עיריית פתח תקווה

פנגו, תדיראן, גילת, הדיה, לקסוס ואליין – חברו לעיריית פ"ת בקמפיין שילוט מאסיבי

החברות הפתח תקוואיות, הקטר של העיר, שיתפו פעולה עם העירייה במהלך שנועד לחזק את המיתוג של שני הצדדים עם הסלוגן: "גם הם בחרו בפתח תקווה" – כשברקע תמונות צוות של אנשי החברות מחייכים. לכל חברה הקצו שלטים, שפוזרו בעיקר באזורי התעשייה ובאזורים המסחריים של העיר, על הדרכים הראשיות ובצמתים מרכזיים. בפ"ת 10,000 חברות עם מעל ל-200 אלף עובדים – והיד עוד נטויה.

רק לפני כשבוע דיווחנו לכם על חברת "מבט ראשון", שזכתה במכרז העירייה על שילוט ברוב שלטי החוצות של העיר. חלוקת השילוט היא 50 אחוז עבור חברות מסחריות ו-50 אחוז הנותרים, עבור שילוט של העירייה.לא חלף זמן וכבר ביום חמישי השלטים החלו להתמלא בקמפיין החדש של העירייה יחד עם לקסוס, הדיה, תדיראן, אליין, פנגו וגילת – כולן חברות שעובדות בעיר ומספקות פרנסה למאות עובדים.

צפו בשלטי החוצות בסיור שעשינו בעיר

מדובר ביוזמה של מנהלת העסקים וההייטק בשיתוף דוברות עיריית פתח תקווה. הרעיון הוא להוציא מסר של "טוב לעבוד בפתח תקווה", עם ערכים של שותפות, קהילתיות והדדיות – בין הגופים המסחריים לעירייה. עובדי ומנהלי החברות משדרים דרך פרסום השילוט את שביעות רצונם ואת העובדה כי גם חברתם בחרה את מקום מושבה בעיר תעשייה מובילה בישראל, כמו פתח תקווה. 

פתח תקווה מונה כ- 10,000 חברות, עסקים ומרכזי בילויי ופנאי ומועסקים בה מעל 200,000 עובדים, רבים מהם תושבי העיר. שוחחנו עם החברות שהשתתפו בקמפיין:

פנגו - כ-100 עובדים בפתח תקווה

פנגו, למי שלא מכיר, זה מותג אפליקציית חניה תוצרת כחול-לבן, שנמצאת על הטלפונים של כולנו (או לפחות לכל מי שיש לו רכב פרטי). המשרדים של פנגו הם בב.ס.ר סיטי בניין Y קומה 17, לאחר שעברו אליהם לפני כשנה מרח' הסיבים. לפני זה הם שהו בפארק אולימפיה, לאחר שהתחילו ב-2007 עם משרדים ברח' פינסקר. בפנגו יש כ-100 עובדים שעובדים בפתח תקווה.

"פנגו מאז ומתמיד הייתה מחוברת לפתח תקווה, עוד מהמשרדים הראשונים שלנו בפארק אולימפיה", אמרה לפתח תקווה NEWS, שרית נדולני, מנהלת רווחה בפנגו. "מאז, עברנו כברת דרך ארוכה – וכך גם העיר פתח תקווה התפתחה יחד איתנו. נעשתה פנייה מהעירייה לשיתוף פעולה פרסומי שידגיש את החיבור שלנו לעיר – ואנחנו שמחים מאוד על התוצאה. נשמח להמשיך לעבור מפתח תקווה ולגייס עובדים מהעיר והסביבה"

פנגו - כ-100 עובדים בפתח תקווה
פנגו - כ-100 עובדים בפתח תקווה

תדיראן - כ-150 עובדים בפתח תקווה

חברת תדיראן, ענקית המקררים והמזגנים, בחרה למקם את מטה והנהלת משרדי החברה בפתח תקווה באזור תעשייה סגולה. הבניין נרכש על ידי החברה בשנת 2018 וזאת מתוך ראייה וחזון לתקוע יתד בעיר מרכזית זו. בפתח תקווה יושב המטה המרכזי של החברה המונה כ- 150 עובדים. כמחצית מהעובדים הינם תושבי העיר.

"אני מאמינה שקירבה גיאוגרפית של העובד למקום העבודה תורמת רבות לאיכות חיי העובד", מסרה לפתח תקווה NEWS, מורן ממרוד-לביאד, סמנכ״לית משאבי אנוש בקבוצת תדיראן, שהיא גם חברה בפורום "התחדשות עירונית" בפתח תקווה. "רוצה להביע את הערכתי הרבה לעירייה ולעומד בראשה ואנו שמחים לקחת חלק משמעותי בקמפיין זה".

תדיראן - כ-150 עובדים בפתח תקווה

גילת לווינים - כ-300 עובדים בפתח תקווה

גילת רשתות לווין היא חברה ישראלית גלובלית, המובילה את העתיד הטכנולוגי ביצירת פתרונות באמצעות תקשורת לוויינית. היא אחת מהחברות הטכנולוגיות המזוהות עם פתח תקווה ולא רק בגלל לוויני הענק שמעטרים את גגה, אלה גם בעקבות הותק שלה – מהקמתה, ב-1987, היא פועלת מהעיר וכיום ברח' יגיע כפיים בפארק דניב. 

"אנו שמחים להיות בעיר בה הרשות המקומית פועלת לקידום חדשנות ויזמות טכנולוגית, כדי לחזק את האקוסיסטם המקומי וליצור מקומות עבודה נוספים" אמרה לפתח תקווה NEWS, אן אמר, ממחלקת משאבי אנוש בגילת. "התרגשנו מההזדמנות להשתתף בקמפיין המייצג את העיר, ולהציג חלק קטן מהעובדים ומהעשיה שלנו".

גילת לווינים - מ-1987 בפתח תקווה
גילת לווינים - מ-1987 בפתח תקווה

הדיה - כ-120 עובדים בפתח תקווה

הדיה, שהוקמה לפני 35 שנה על ידי מיסד ויו"ר הקבוצה עופר גל, הביאה לראשונה בישראל את תחום הריטייל, מדיה והשיווק הקמעונאי בנקודות המכירה.החברה מהווה בית לפעילויות נרחבות עבור הרשתות הקמעונאיות מהגדולות בישראל, כמו גם עבור מגוון רחב של מותגים מהמובילים במשק והיא ממקסמת את נקודות המפגש בין המותגים לצרכנים, בעזרת אסטרטגיה המשלבת פרסום פיזי ודיגיטלי למיתוג ושיווק .

בהדיה יש כ-120 עובדים שפועלים ממשכנה החדש (אפריל 2022) בקריית אריה ברח' התנופה 4. לפני 25 שנים קבעה את ביתה בפתח תקווה – ומאז יש לה קשר הדוק לעיר. עובדיה משתלבים מידי שנה באירועים יזומים עבור הקהילה.

הדיה - כ-120 עובדים בפתח תקווה

חברות נוספות שהשתתפו בקמפיין: חברת הפרסום הותיקה הדיה, שמשרדיה נמצאים ברח' התנופה 4, חברת מכוניות היוקרה לקסוס, לה אולם תצוגה בולט לעין ברח' שמשון 9 וכן חברת אליין (ALIGN) הבינלאומית, העוסקת בטכנולוגיית יישור שיניים ומשרדיה נמצאים בגלובל טאוורס, שם היא מאכלת 9 קומות עם לא פחות מ-700 עובדים.

לקסוס פתח תקווה
לקסוס פתח תקווה
אליין - 700 עובדים בפתח תקווה
אליין - 700 עובדים בפתח תקווה

עוד ב-טכנולוגיה

אירוע חברה פתח תקווה - גילת לוויני תקשורת - יקבי ירושלים פתח תקווה

צפו: גילת רשתות לווין אירחה בכירות הייטק בבוטיק היין של יקבי ירושלים בפתח תקווה לאירוע חברה

חברת תקשורת הלווינים הגלובאלית, בחרה לארח את האירוע המיוחד והאינטימי בבוטיק היין JERUZ YARD בפארק יד לבנים, מרחק 10 דקות נסיעה מהמשרדים של החברה בקריית אריה. לאhרוע הגיעו עשרות עובדות בכירות בגילת, שקיבלו במקום הרצאות ושיחות אחת על אחת, עם חברות WOMAN2WOMAN ועמותת יוצאות 8200, שמריצות תכניות מנטורינג להעצים נשים בהייטק הישראלי. צפו בביקור באירוע.

המשך קריאה »
אודי מוקדי - סייברארק CYBERARK פתח תקווה

כבוד: סייברארק מפתח תקווה רוכשת את ונאפי (VENAFI) ב-1.54 מיליארד דולר

ענקית הסייבר הפתח תקוואית, שלפי העדכון האחרון נסחרת בנאסדק בשווי של 10.2 מיליארד דולר, ובמשרדיה בקריית אריה יושבים מאות עובדים, חלקם גרים בעיר, רוכשת את חברת ניהול הזהויות הבינלאומית במיליארד דולר מזומן ועוד כ-540 מיליון במניות. "צעד נוסף במימוש החזון שלנו לבנות חברת ענק גלובלית כחול-לבן, שנותנת מענה לאתגרים בעולם הסייבר", אמר אודי מוקדי, יו"ר ומייסד.

המשך קריאה »
קווליטסט QUALITEST פתח תקווה

חברת קווליטסט מפתח תקווה הכריזה על פרויקט חדש: קירוב בדואים להייטק

בשורה מאחדת ליום העצמאות: חברת התוכנה, הידועה כמובילה בעולם בתחום ה-Quality Engineering (הנדסת איכות) מבוסס AI, הוכיחה מזה שנים את הצלחתה בהכשרת עובדים מהפריפריה להייטק הישראלי. לאחרונה בישרה על כך שהיא בנתה תכנית המיועדת לאנשי הפזורה הבדואית בחורה. מנכ"ל החברה, שי ליברמן, מסר: ""יש אלפי מוחות מצוינים בפריפריה, ועלינו לפתוח בפניהם את הדלת להייטק".

המשך קריאה »
משרדי יד2 בחוגי ONE פתח תקווה

ברוכים הבאים: משרדי יד2 (YAD2) עברו מבני ברק לפתח תקווה – למגדל חוגי ONE

החברה לה שייך אחד מאתרי האינטרנט הגדולים בישראל, הופכת להיות חלק מהעיר שלנו, לאחר שבשבוע האחרון החלו להתמקם 310 עובדי החברה, בקומות 19-20 במגדל האייקוני בבעלות קבוצת "ששון חוגי" ברחוב המגשימים-פינת השילוח. החברה שכרה שתי קומות במגדל ותעביר אליו את כל המחלקות של החברה, כולל את דרושים IL – בעסקה הכוללת שכירות לפחות לשבע שנים.. בקרוב יעברו לבניין גם עובדי חברת הביטוח "שקל"

המשך קריאה »