למרות העמעום מצד הרשת: סופרטל גיסין פתח תקווה – פתוח ופועל השבת

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

בשורה לתושבים החילונים בפ"ת: למרות שלא הסכימו לצאת בהצהרות, רשת הסופרמרקטים, שהחליפה את "זד מרקט" במתחם Giss-in באם המושבות ופתחה אותו לקונים בשבת האחרונה, החליטה להישאר עם המהלך – וגם בשבת הזאת (19.8) – הסופר פתוח בין השעות 10:00 בבוקר ל-22:00 בלילה, כשביום שישי הוא נשאר פתוח גם ב 20:00 – אחרי כניסת השבת. למרות זאת, לפי Google – הסופר עדיין סגור בשבת.

ביום רביעי האחרון דיווחנו לכם כי רשת סופרטל לא הסכימה להבטיח כי הסניף החדש בגיסין פתח תקווה יהיה פתוח בשבת – זאת למרות דרישה ערה שקיבלה ביטוי ברשתות החברתיות, בעיקר מתושביה החילוניים של שכונות אם המושבות, נווה גן ונווה דקלים – הסמוכות לסופר, שנמצא ברח' גיסין 15. חוץ משפע טעמים (מרכז העיר) וקשת טעמים (סגולה), אין עוד סופרמרקטים גדולים בפתח תקווה – לכן, האפשרות שיהיה עוד אחד כזה – מעוררת עניין בקרב התושבים.

סופרטל גיסין פתח תקווה - פתוח בשבת

אמש, בערב שישי, למרות שהשבת נכנסה כבר ב-18:42, סופרטל גיסין פתח תקווה, המשך להיות פתוח במשך שעה-שעתיים נוספות. והיום, שבת, הוא פתח את שעריו בשעה 10:00 ולפי מה שנמסר לנו בסניף – הוא ימשיך להיות פתוח עד 22:00. אולי בגלל רצון הרשת להצניע את הפתיחה בשבת, כשהם אפילו לא עדכנו את שעות הפתיחה ב- Google, שם עדיין כתוב שהסניף סגור, לא ראינו הרבה קונים, למרות שכל הזמן הייתה בסניף תנועה.

רוב הקונים, בעיקר אלה שידעו מבעוד מועד שהסניף פתוח, החנו את מכוניותיהם על המדרכה הצמודה לסופר וקפצו לעשות את הקניות (בעיקר קטנות והשלמות לשבת). להערכתנו, הרשת מנסה להצניע את הפתיחה בשבת, על מנת שלא לפגוע ברגשותיהם של לקוחותיה שומרי המסורת, זאת למרות שכבר יש לספורטל סניף פתוח בשבת – במתחם צים-אורבן, בגני תקווה. 

רשת סופרטל מונה שמונה סניפים, כשארבעה מהם נמצאים בפתח תקווה – הסניף בגיסין ברוטשילד 73 – אותו סיקרנו בפתיחה במרץ האחרון, במיכל לייב כץ 47 ובהסתדרות 26). הרשת החליפה את הסניף של "זד מרקט", שנפתח ביוני 2022, אך סבל מקשיים ונאלץ לסדור. סופרט נמצאת בבעלותם משה הופטמן ושל טל צים, בנו של איש העסקים הפתח תקוואי, רני צים.

צפו בפתיחת הסניף ברוטשילד

עוד ב-חנויות

סופרטל פתח תקווה מחדשים: מחלקת פירות וירקות בסניף רוטשילד. קצביה בהסתדרות

הסניף ברח' רוטשילד 73, הופך לאטרקטיבי יותר עבור תושבי מרכז פתח תקווה, זאת לאחר הרחבתו במבחר גדול של פירות וירקות מכל הסוגים במחירים תחרותיים, אפילו ביחס לאלה של השוק שליד, "בדגש על איכות וטריות", כפי שנמסר על ידי אנשי הרשת. בנוסף, הסניף הסמוך לו, ברח' ההסתדרות 26, מתחדש עם קצבייה בשטח של 150 מ"ר, שתכלול מגוון רחב של בשרים ועופות. מה המחירים?

המשך קריאה »
הקניון הגדול פתח תקווה - פתוח במוצ"ש

לראשונה אחרי שש שבתות רצופות: שני הקניונים של פתח תקווה – פתוחים במוצ"ש

שני הקניונים הגדולים בעיר – הקניון הגדול וקניון סירקין – יפתחו סופסוף את שעריהם גם במוצאי שבת, לראשונה מאז פרוץ המלחמה בשבת של ה-7 באוקטובר. הקניונים סגרו בעקבות שיקולים בטחוניים, אך גם עסקיים. כעת, גם בעקבות הפחתת הירי למרכז, ההחלטה שונתה והחנויות ייפתחו בעוד יומיים עם צאת השבת ועד השעה 23:00. עוד חדש בקניונים: מבצעי "נובמבר כחול-לבן".

המשך קריאה »
סופרטל גיסין פתח תקווה - פתוח בשבת

צפו בביקור בשבת בסופרטל גיסין. תושבים: "שלא ייסגר. זה טוב לפתח תקווה" (וידאו)

השבת האחרונה, לפני יום כיפור, נראתה תפוסה מלאה יותר מבשבתות קודמות, מאז שהסופר במתחם Giss-In אם המושבות נפתח גם בערבי שישי ושבת. הסיבה לכך היא לא רק הסמיכות ליום כיפור, אלא גם בגלל שיותר ויותר לקוחות יודעים על היותו פתוח – זאת למרות שהרשת מנסה "להצניע" את העניין. "עכשיו אפשר לדחות את הקניות מיום שישי ולעשות השלמות", אמר תושבה השכונה.

המשך קריאה »

צפו: צ'ארלס טירוויט (Charles Tyrwhitt) השיקו סניף באירוע מתוקשר בקניון הגדול

רשת בגדי הגברים המעוצבים הבינלאומית, עושה את הסיפתח שלה עם חנות ראשונה בישראל – אצלנו, בפתח תקווה וציינה היום אחרי הצהרים את הפתיחה עם משתתפים רבים, שהוזמנו להשקה, ביניהם: איש העסקים עמוס לוזון ובנו הכדורגלן עומרי, שניר שלו מחתונה ממבט ראשון, יחד עם זוגתו החדשה ועו"ד עומרי בר נתן, יוצא האח הגדול. הבעלים, אליהו קלימר: "להרגיש מיליון דולר במחיר נגיש"

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading