למרות העמעום מצד הרשת: סופרטל גיסין פתח תקווה – פתוח ופועל השבת

בשורה לתושבים החילונים בפ"ת: למרות שלא הסכימו לצאת בהצהרות, רשת הסופרמרקטים, שהחליפה את "זד מרקט" במתחם Giss-in באם המושבות ופתחה אותו לקונים בשבת האחרונה, החליטה להישאר עם המהלך – וגם בשבת הזאת (19.8) – הסופר פתוח בין השעות 10:00 בבוקר ל-22:00 בלילה, כשביום שישי הוא נשאר פתוח גם ב 20:00 – אחרי כניסת השבת. למרות זאת, לפי Google – הסופר עדיין סגור בשבת.

ביום רביעי האחרון דיווחנו לכם כי רשת סופרטל לא הסכימה להבטיח כי הסניף החדש בגיסין פתח תקווה יהיה פתוח בשבת – זאת למרות דרישה ערה שקיבלה ביטוי ברשתות החברתיות, בעיקר מתושביה החילוניים של שכונות אם המושבות, נווה גן ונווה דקלים – הסמוכות לסופר, שנמצא ברח' גיסין 15. חוץ משפע טעמים (מרכז העיר) וקשת טעמים (סגולה), אין עוד סופרמרקטים גדולים בפתח תקווה – לכן, האפשרות שיהיה עוד אחד כזה – מעוררת עניין בקרב התושבים.

סופרטל גיסין פתח תקווה - פתוח בשבת

אמש, בערב שישי, למרות שהשבת נכנסה כבר ב-18:42, סופרטל גיסין פתח תקווה, המשך להיות פתוח במשך שעה-שעתיים נוספות. והיום, שבת, הוא פתח את שעריו בשעה 10:00 ולפי מה שנמסר לנו בסניף – הוא ימשיך להיות פתוח עד 22:00. אולי בגלל רצון הרשת להצניע את הפתיחה בשבת, כשהם אפילו לא עדכנו את שעות הפתיחה ב- Google, שם עדיין כתוב שהסניף סגור, לא ראינו הרבה קונים, למרות שכל הזמן הייתה בסניף תנועה.

רוב הקונים, בעיקר אלה שידעו מבעוד מועד שהסניף פתוח, החנו את מכוניותיהם על המדרכה הצמודה לסופר וקפצו לעשות את הקניות (בעיקר קטנות והשלמות לשבת). להערכתנו, הרשת מנסה להצניע את הפתיחה בשבת, על מנת שלא לפגוע ברגשותיהם של לקוחותיה שומרי המסורת, זאת למרות שכבר יש לספורטל סניף פתוח בשבת – במתחם צים-אורבן, בגני תקווה. 

רשת סופרטל מונה שמונה סניפים, כשארבעה מהם נמצאים בפתח תקווה – הסניף בגיסין ברוטשילד 73 – אותו סיקרנו בפתיחה במרץ האחרון, במיכל לייב כץ 47 ובהסתדרות 26). הרשת החליפה את הסניף של "זד מרקט", שנפתח ביוני 2022, אך סבל מקשיים ונאלץ לסדור. סופרט נמצאת בבעלותם משה הופטמן ושל טל צים, בנו של איש העסקים הפתח תקוואי, רני צים.

צפו בפתיחת הסניף ברוטשילד

עוד ב-חנויות

סקארה פתח תקווה קניון הכיכר כפר גנים ג'

סקארה פעם רביעית: עוד סניף של רשת האיפור נפתח בפתח תקווה – הפעם בקניון הכיכר

אחרי הסניפים במרכז העיר (חובבי ציון) ובשני הקניונים (עופר הקניון הגדול ועופר סירקין), המותג מתרחב בסניף נוסף בקניון הצעיר בכפר גנים ג', רחוב העצמאות 65. לפי הדיווח, הרשת השקיעה בו כ-650 אלף ש"ח והוא משתרע על שטח של כ-120 מ"ר. הקונספט הוא אותו קונספט: חנויות חווייתיות, ידידותיות, נגישות ומעוצבות, עם מגוון עשיר ורחב של מוצר איפור וטיפוח. המנכ"ל שכח את הסניף במרכז העיר.

המשך קריאה »
Bגוד פתח תקווה סגולה

Bגוד (ביגוד) פתחה השבוע את הסניף הענק בסגולה פתח תקווה. צפו במוצרים ובמחירים

על שטח של 1000 מ"ר ובהשקעה של 2.5 מיליון ש"ח, פתחה רשת האופנה לכל המשפחה את החנות החדשה, שכבר מושכת אליה התעניינות רבה בקרב תושבי פתח תקווה. הסניף הוקם לאחר ההצלחה של הסניף הראשון בעיר – במתחם יכין Y סנטר. זהו הסניף ה-37 של הרשת, העוסקת בייבוא, ייצור ומכירה של מגוון מוצרי הלבשה והנעלה במחירי "סטוק" אטרקטיביים. כמה זוגות מכנסיים תוכלו לרכוש ב-100 ש"ח? פרטים בפנים.

המשך קריאה »
אוריג'ינלס פתח תקווה Originals

נעליים קונים מהר: Original’s (אוריג'ינלס) פתחו השבוע סניף מחודש בקניון הגדול פ"ת

רשת מותגי ההנעלה פתחה את החנות המשודרגת בקומת המסחר התחתונה של הקניון (P1), סמוך לנייקי, בהשקעה של כמיליון ש"ח, על שטח המשתרע על כ-80 מ"ר. בחנות תמצאו מגוון נעלי נוחות של מותגים מהשורה הראשונה בעולם – לנשים, גברים וילדים. בין המותגים הבולטים: UGG ו-BIRKENSTOCK. בקניון מציינים כי הסניף החדש משלב חווית קנייה עם מגוון רחב של פריטים לצד נגישות ומקצועיות.

המשך קריאה »
זארה, ויקטוריה'ס סיקרט, הקניון הגדול פתח תקווה, סופר-פארם פתח תקווה, מקדונלדס פתח תקווה

מתי סופר-פארם, זארה, ויקטוריה'ס סיקרט ומקדונלד'ס צפויים להיפתח בקניון הגדול פ"ת?

ארבעה סניפים של מותגי הענק במקום הכי מסחרי בעיר, ששלושה מהם נמצאים בעיצומם של שיפוצים ואחד סיים, מחכים ונערכים לפתוח קופות וללקוחות הרבים הצפויים לפקוד אותם כבר בחודשים הקרובים, לשמחתם של המבקרים בקניון הצפים בקוצר רוח לפתיחת החנויות. לפי ההערכות, הסניפים של מקדונלד'ס וסופר-פארם ייפתחו ללקוחות לפני פסח. עם ויקטוריה'ס סיקרט וזארה נצטרך כנראה לחכות יותר. קבלו סטטוס

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading