כחול לבן בחינם: העירייה מוסרת כי אפשר יהיה לחנות ללא תשלום במהלך החגים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

עיריית פתח תקווה הודיעה כי לא תתבצע אכיפה בחניית כחול לבן ברחבי העיר במהלך חגי תשרי בערב ראש השנה (15.9), בערב כיפור (24.9) ובמהלך חג הסוכות וחול המועד סוכות 29.9-6.10, כולל). יחד עם זאת הדגישה כי תתבצע אכיפה כנגד נהגים שיחנו במקום המוגדר כאסור חניה, כאילו שיתנהגו בבריונות חניה וכאלה שיבצעו עבירות תעבורה, כמו חנייה באדום לבן, חנייה על המדרכה וכדומה.

חניה כחול לבן בפתח תקווה

"במטרה לעודד תנועה במרכז העיר ועל מנת להקל על הציבור הרחב במהלך החגים", מסר ראש העיר רמי גרינברג, "אנו מאפשרים חנייה בכחול לבן ללא תשלום, בכל רחבי פתח תקווה. בדרך הזאת, הציבור גם ייהנה מחניה חינם ומהשפע הקיים בעיר וגם הסוחרים ייהנו מתנועת קונים ערה. אני מאחל לכל תושבי העיר ובית ישראל שנה טובה וחג שמח".

עוד חדש בפתח תקווה

סופרטל פתח תקווה מחדשים: מחלקת פירות וירקות בסניף רוטשילד. קצביה בהסתדרות

הסניף ברח' רוטשילד 73, הופך לאטרקטיבי יותר עבור תושבי מרכז פתח תקווה, זאת לאחר הרחבתו במבחר גדול של פירות וירקות מכל הסוגים במחירים תחרותיים, אפילו ביחס לאלה של השוק שליד, "בדגש על איכות וטריות", כפי שנמסר על ידי אנשי הרשת. בנוסף, הסניף הסמוך לו, ברח' ההסתדרות 26, מתחדש עם קצבייה בשטח של 150 מ"ר, שתכלול מגוון רחב של בשרים ועופות. מה המחירים?

המשך קריאה »
חנוכת יער השירים בפתח תקווה

צפו: "יער השירים" בפארק הירקון פתח תקווה נחנך באירוע למען החטופים בעזה

פתיחתו של אחת מפינות החמד שהוקמו לאחרונה בעיר, צוינה ביום שישי האחרון עם שתילתם בחורשה של עצים עליהם יונצחו שירים ושמות של זוכי פרס ישראל, ביניהם: נעמי שמר, שושנה דמארי, נורית הירש ואביהו מדינה. היער, שהוקם בשיתוף עמותת "מיתר" ואיגוד מלחיני ישראל, צפוי לכלול כ-250 עצי פרי ונוי, כמו: אלון תבור, אלה ארץ ישראלית, תות, תאנה, כליל החורש, שקד, רימון וחרוב.

המשך קריאה »
איכילוב 5 פתח תקווה

דמיינו את 2025: מעונות סטודנטים + בית קפה יקומו ברח' איכילוב 5 פתח תקווה

העירייה מדווחת כי היום הונחה אבן פינה לאחד המיזמים המעניינים, שנועד להחיות את מרכז העיר ברוח רעננה וצעירה. לפי התכנון, הפרויקט אמור לקום בעוד 12 חודשים מהיום במה שהיה פעם בית לפקו. מדובר במבנה בן 5 קומות, כשבכל קומה דירה בת חמישה חדרי שינה, ממ"ד, שני חדרי שירותים, מטבח וסלון משותפים ומרפסת שמש. "זה יאפשר לסטודנטים לגור במרכז העיר בעלות סבירה", נמסר.

המשך קריאה »
גלובל טאוורס פתח תקווה B

ה"תאום של גלובל טאוורס" – התקבל היתר בנייה לעוד מגדל משרדים ענק בפתח תקווה

בקרוב תחל בנייתו של בניין המשרדים "גלובל טאוורס B", סמוך למגדל A, זאת לאחר שהועדה המקומית אישרה לפרויקט להתקדם לשלב הבא. לפי התכנון, צפוי לקום דרומית לבניין הקיים, אח תאום, עם 39 קומות, חמש יותר מאחיו המבוגר. במתחם מוקם בימים אלה מגדל שלישי בן 24 קומות, שמתכונן להסתיים ב-2025. נוכח ריבוי המגדלים על שטח קטן עולה שוב השאלה: האם ההיצע יגבר על הביקוש?

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading